Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?

Go down 
+24
dragan
munjeni
many čazma
ĐEKO
Gigo
Tic_Bal.
zlajasarajevo
vrca
bošket
arboret
enver
PSIHO
Sina BL
lord189
Grga Zlatoper
kain
DjordjeVet
frzelin
F I N K O
PESTI
car
YOGI
GRANDE
ATOMIC
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 9:30 am

MONSTRUMO je napisao/la:
dragan je napisao/la:
tada je u redu kako da ga zovemo nevajla na isto smo glediste a za ono sta kazes oko zijade mozda ste u pravo da trebb imati kvalitetnu zijadu a mislim da jedna lasta ne cini prolece

Tako je dragane, jedna lAsta ne čini proleće ali to ti je jedna lasta po batudi, a dnevno bude po iljadu do dvi batudi pa onda računaj kolko lasta tu ima! Hihihi

Dačo kod mene jedan danas zapijeva samo stotinjak nesmijem ga trošit Wink
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 9:33 am

To Balta, i sto komada čini proleće
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 10:46 am

kod nas kazu u batudu treba imat i dobro pletivo i dobre zijade a ja koliko cujem dobre zijade ima a pletiva.??? mozda slabo cujem zato kazem jedna lasta ne cini prolece brate monstrumo BOG
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 5:17 pm

Živili.

Evo reču par riči po pitanju zijadi,obilazio sam neke kolege da se vidimo,
popričamo a i usput posluša tiče.S obzirom da kolege nisu na forumu u
komunikaciji nebi jih želio uvlačiti u diskusiju niti imenovati.Mogu reči da
sam čujo poneke tiče prihvatljive u verši bez težih šporkica,pletivo na
batudi jako dobro pretumbavanje melodije do u trostruko sa završetkom
kod jednog kolege zijada za 4 u ST.,a u drugog u SI. zijada van serijska
čista 5, kolumbar nemoguči zamota je zijadu u cili krug.Tiči imaju i neke
falinke na batudi, ne uvijek ali po pitanju zijade pogotovo ovaj iz SI. teško i skoro
nemoguče nači takvu zijadu više.Zijade su finijeg modela ispivane ne uočava
se na njima vrsta rašpe,grezote jako jako dobre zijade pa i pletiva.Ijako tiči
znaju i nastaviti zašporkati nisu za bacit več za borbu da se izbaci čisti mladac
na batudi.

BOG.
[Vrh] Go down
vanilla




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 20.04.2014

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 6:31 pm

Gigo je napisao/la:
Živili.

Evo reču par riči po pitanju zijadi,obilazio sam neke kolege da se vidimo,
popričamo a i usput posluša tiče.S obzirom da kolege nisu na forumu u
komunikaciji nebi jih želio uvlačiti u diskusiju niti imenovati.Mogu reči da
sam čujo poneke tiče prihvatljive u verši bez težih šporkica,pletivo na
batudi jako dobro pretumbavanje melodije do u trostruko sa završetkom
kod jednog kolege zijada za 4  u ST.,a u drugog u SI. zijada van serijska
čista 5, kolumbar nemoguči zamota je zijadu u cili krug.Tiči imaju i neke
falinke na batudi, ne uvijek ali po pitanju zijade pogotovo ovaj iz SI. teško i skoro
nemoguče nači takvu zijadu više.Zijade su finijeg modela ispivane ne uočava
se na njima vrsta rašpe,grezote jako jako dobre zijade pa i pletiva.Ijako tiči
znaju i nastaviti zašporkati nisu za bacit več za borbu da se izbaci čisti mladac
na batudi.

BOG.

Gigo ne trkeljaj kad te nitko ništa ne pita.Di si to čuo da znaju nastavit i zašporkat.Ne mlati jezikom bez veze.

[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 9:17 pm

Bog Vanilija neznam tko si pišem što čujem,može bit
da ja krivo čujem ali smisao pisanja je bio samo zijada
di želim reči da sam čujo odličnu zijadu.Što se tiče riječi
nastavit bila je pisana kao nastavak na zijadi.Opet želim
samo skrenuti pažnju na zijadu koje sam čujo jako jako
opravdane,teško je čuti takvu više zijadu.

Bog.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 9:21 pm

Reci nam gigo di to ima da i mi možemo ići poslusat prave zijade.
[Vrh] Go down
vanilla




Broj postova : 7
Points : 7
Join date : 20.04.2014

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 9:35 pm

Gigo je napisao/la:
Bog Vanilija neznam tko si  pišem što čujem,može bit
da ja krivo čujem ali  smisao pisanja je bio samo zijada
di želim reči da sam čujo odličnu zijadu.Što se tiče riječi
nastavit bila je pisana kao nastavak na zijadi.Opet želim
samo skrenuti pažnju na zijadu koje sam čujo jako jako
opravdane,teško je čuti takvu više zijadu.

Bog.

Eto,kako si god pročitao moj nick tako si čuo i te tiće.Fino sam te upozorio da ne drkeljaš naokolo kad te nitko ništa ne pita.Tamo di si čuo te zijade tamo nisi čuo niti nastavke na zijadu niti šporkavanja.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptysub tra 26, 2014 11:43 pm

Živio Vanilja.

Nije mi do prepiranja pa eto ja se izvinjavam samo što
sam htijo pohvalit zijade kao odlične ne upličući nikoga.
Eto neču ništa pisat izvini kad smetam čekam da stane
kiša i iđem čupat travu pod maslinama,još jednom izvini.

BOG.
[Vrh] Go down
adebisi




Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 27.06.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 12:42 am

Monstrumo,postoje li snimke tih zijada? Gdje se to može poslušati? Pretpostavljam da su vlasnici tih zijada iz Sinja,a da ptice potiču iz Livna?
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 12:49 am

Postoji sve, ima i snimke ima i uživo.
[Vrh] Go down
adebisi




Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 27.06.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 1:00 am

Imaš li ti tu snimku? Volio bih je poslušati.
[Vrh] Go down
bevanda




Broj postova : 23
Points : 23
Join date : 02.08.2013
Lokacija : Ma-torcida

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 1:34 am

Eto gigo lipotije vanilja napisa,ajde disi sluša te tice nemaš muda reč(vrce i bade).
Čudi me bade da te primijo ipak si ti zanjega tičarćić,ali štačeš ďavlija para otvara sva vrata.
Pozz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 3:13 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Ne prika yogsi, nigdi nepise da su te na koje ti misliš sinjske zijade prave, ali boljih nema momentalno a za tvoju su televizija u boji!!! Te sinjske da nevaljadu nebi se u Splitu prodavale za vise od 2000 €.
Jesi razumijo, znaš li citat? "Najbolje momentalno i najbrojnije" to piše a ne piše da su prave. Iako ko sta san ti reka već za tvoju su ne prave nega prave pravcate!!!
Tko kupuje i prodaje mene ne zanima.Ali kako objašnjavaš situaciju da sve više tičara bacaju te PRAVE i prelaze na ove male neispravne.I malo bolje proćitaj svoj post ti si sam reka da su bolji s PRAVOM ZIJADOM i nastavkom nego s malom i bez nastavka.Možeš li me uputit di su te prave zijade i kako to da nitko od ozbiljnih tićara ne zna za njih a ti znaš.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 3:23 am

Hahah yogi smisan si ko i uvik. Kao prvo ta upitna rečenica se ne odnosi na nijednog tica konkretno nego je to hipotetski. Drugo, nemoj da moram spominjat imena od "ozbiljnih " ticara koji su hodočastili ili jos uvik hodočaste u sinj ali ne Gospi. Čudim se tebi da me to sve pitaš kad svakodnevno sidis sa tim ljudima.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 3:32 am

Ha ha ha dobar si,znaš da mi je jednom zgodom jedan od tih tićara šta su prodavali te prave prića kako su neki tićari padali na ispitu i kupovali škart tiće.Meni nije bilo krivo niko nikom nije kriv ima tića i uho i još ako zna šta oće to je to.ALI pitam ti ja njega,a kako to da mene niste uspili zajebat ha ha ha
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 3:44 am

Hahahah virujem da je i toga bilo.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 7:00 am

A vanila ima bit da držim tvoje ptiće,ne znam nisi se prestavija ali ja mislim da si ti ima bar tri četri nika i prije ovoga.Evo potrošija sam malo vrimena na tebe i to je sve dok se ne prestaviš
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 7:20 am

Dobra večer.

I ja se u potpunosti slažem sa Yogijem da je red se prestaviti, što znači
da i jedna i druga osoba znaju ko sa kim razgovara,nipošto nije lipo ulaziti
sa novim nikom ,imenom pa odalamiti da se nezna tko piše.Kolege se ne
moraju slagati svak može imati svoj stav ali bar je red da se kolege poznaju
kad jedan drugom pišu.

BOG.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 7:50 am

Hehehe vanilija vanilija
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 11:09 am

kad na batudi ne stane produzi kod nas nije batuda pa kolko da je lepa batuda
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 6:26 pm

Živio Dragane.

Evo kroz ovu komunikaciju pisanja dolazimo i jedni i drugi do saznanja
kakav ko ima kriterij u svojim krajevima.Kod nas je nešto drugačiji pogled
tako da tič kad nastavi na batudi, znači iza zijade nekom vrstom šporkice manje
ili veče strile se smatra tič od batude ali negativne.Uvijek se teži da tič na
batudi bude čist što znači pletivo,zijada i debela točka.Ako tič rijetko i nastavi
smatra se prolaznim.

BOG.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 6:43 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Hahah yogi smisan si ko i uvik. Kao prvo ta upitna rečenica se ne odnosi na nijednog tica konkretno nego je to hipotetski. Drugo, nemoj da moram spominjat imena od "ozbiljnih " ticara koji su hodočastili ili jos uvik hodočaste u sinj ali ne Gospi. Čudim se tebi da me to sve pitaš kad svakodnevno sidis sa tim ljudima.
Nemoj ti monstrumo mislit da ja iman nešto protiv sinjana,ne daj bože.Dapače skoro s svim iman pristojan i korektan odnos,ima iznimaka kao šta ima iznimaka i obrnutom slučaju.Svako malo se čujemo na mob i razmjenimo mišljenja i novosti.Ja iman svoje mišljenje i znanje i niko mi ga ne nameće niti ga ja namećem drugom.Da sam korektan primjer je i zadnji naš posjet sinju kad smo slušali kod par tičara tiće i po mom shvaćanju tića a to je po STP naj kvalitetniji tić je bija u mog uvaženog kolege(pozdrav profa),koji je otpiva 10,15 batuda bez nastavka i jako pristojna zijada.I to sam javno prizna i sad to ponavljam.Kad čujem boljeg,a do sad to nije slučaj ja ču to javo priznat,normalno da nisam sve presluša tiće ali kako i neki drugi slušaju tako stićem dojam ko šta ima.Ja znam da je sve veća i veća neimaština u ćibama ali to je tako i treba se borit da bude bolje ili se ostavit tići.poz tićarima me gdje bili
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 6:58 pm

Gigo je napisao/la:
Živio Dragane.

Evo kroz ovu komunikaciju pisanja dolazimo i jedni i drugi do saznanja
kakav ko ima kriterij u svojim krajevima.Kod nas je nešto drugačiji pogled
tako da tič kad nastavi na batudi, znači iza zijade nekom vrstom šporkice manje
ili veče strile se smatra tič od batude ali negativne.Uvijek se teži da tič na
batudi bude čist što znači pletivo,zijada i debela točka.Ako tič rijetko i nastavi
smatra se prolaznim.

BOG.
Gigo ja se u ovom slučaju djelomično slažem s tobom a evo moje mišljenje i mišljenje starih splitskih tičara po pitnju nastavka.Tić ako nastavi jednu dvi batude od recimo dvadeset ,nije dobro ali mu se oprašta ako je zijada naj manje odlična.ko nastavi više puta a zijada je ili odlična ili prava svak bi ga drža ali niko se ne bi hvalija s njim nego bi recimo reka evo ljudi iman tića koji zna dobro pivat ali je govno jer nastavlja.Dalje jako je bitno s čim grdelin nastavlja,recimo ako grdeli nastavi izad 10 batuda i ode u veršu to se toletira ali ako nastavi s strilom ili cjacjom ili nekom dr šporkicom to je bilo nedopustivo.Normalno da sam u svojoj karijeri i ja ima po koji nastavak ali zijada je bila jebena i grdelin je mora imat dobar kvalitet da bi osta u mojoj ćibi.ALI ima jedna bitna stvar nikad se nisam hvalija s takvim tičom .Eto to vam je moje mišljenje i mišljenje starijih splitskih tićara
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Emptyned tra 27, 2014 8:13 pm

pozdrav svima i kod nas ako tic produzi i udze u versu mi ga otcenimo u versi i dajemo bodova spored izvedbe na tu versu od 0 do 20 bod spored nasu otcensku listu
[Vrh] Go down
Sponsored content





NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» puštanje pjeva sa cd-a
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Grdelin - Prvi koraci
» grdelin pjev, adamov stiglic
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: