Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 puštanje pjeva sa cd-a

Go down 
+6
frzelin
lorena1990
Moćun
portulata
Tic_Bal.
Jack Sparrow
10 posters
Autor/icaPoruka
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Broj postova : 61
Points : 83
Join date : 27.09.2011
Age : 47
Lokacija : tamo kadi ti nisi...

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 3:42 am

pozz
zanima me dal netko ima ili da uploada jednu dobru snimku grdelina pa da stavim ovim mojima neka malo slušaju i uče...ako ima koja dobra duša...
pozdrav
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 4:43 am

Ukucaj El Jilguero BiH na you tube i biraj ima pjevova Smile


Zadnja promjena: Tic_Bal.; sri ruj 28, 2011 4:49 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 4:45 am

[Vrh] Go down
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Broj postova : 61
Points : 83
Join date : 27.09.2011
Age : 47
Lokacija : tamo kadi ti nisi...

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 5:05 am

hvala vam...idem skinuti nešto što traje duže...
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 11:39 am

...ne znan sto Tic Bal misli pod tim modernije ali ovo sto ti je on stavija po meni nije oke a koliko vidin ima oke ticu tako da mi nije jasno zasto ti je predlozija ovo...moje vidjenje necega sto je dobro i sa cime mozes uciti tica je http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CBoQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DuSdykFFhOeY&ei=IF6CToiBNYrf4QTi6PRj&usg=AFQjCNGf19_PQZFVBMRgtr0jIOvs4DJYIA&sig2=3hHW-Zc3QT3xePfakY6itgali samo do odredjene minutaze,mislin da je to 1:46...znaci...skini ovo i odrizi i uci ziju i to bi tribalo biti oke....pozzz johnny depp,,, Very Happy
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 6:38 pm

portulata ipak sam ja rekao da moze da bira ima 10 razliciti pjevova evo naprimjer ima opvdje jedan lirski https://www.youtube.com/watch?v=KirPtLAzaMY&feature=related Smile

Zavisi sta voli covjkek ako voli pletiva onda bi mu ja preporucio broj 9 Smile
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 7:34 pm




bog !!


Pomalo ljudi ,zatrpat ćete čovika !!!!


Čini mi se da triba prvo osnove proučit, pa tek onda

na batude navalit!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 7:45 pm

Evo da budem iskren ja bi ti preporucio sa ovim da ucis i jos kad bi mogao ziju da doradis to je too https://www.youtube.com/watch?v=5VrH3B0VElg&feature=mfu_in_order&list=UL
Znam da je ova frekvencija dobra jer je nekoliko bastardi nauceno Wink
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 8:26 pm

...Tic Bal...ma sinoc san bija na litru i po mladoga crnjaka pa i nisan bas sve dobro rezonira.. Very Happy
A sto se tice ovoga zadnjega,svaka cast,ovo bi moga biti hit za ucenje... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Broj postova : 61
Points : 83
Join date : 27.09.2011
Age : 47
Lokacija : tamo kadi ti nisi...

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 10:55 pm

pozz
portulata hvala ti na ovome,daj mi reci što ne mogu skinuti taj cijeli pijev i pustiti neka mu se vrti cijeli dan,ne kužim zašto odrezati,misliš samo neki određeni pijev i taj mu puštati....
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptysri ruj 28, 2011 11:34 pm

...Jack ma tija san ti reci da je ta pisma oke ali da u njoj ima dijelova koje nisu pozelje u pismi gardelina,ne da nisu pozeljni nego ih ne smi biti...aliii,da ti nebi razbija glavu sa time...evo Baltic ti je stavija ovoga iznad koji ima sve sto triba i nema sporkice i uci sa njim...
[Vrh] Go down
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Broj postova : 61
Points : 83
Join date : 27.09.2011
Age : 47
Lokacija : tamo kadi ti nisi...

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptyuto lis 04, 2011 4:28 am

a daj mi reci portulata,kako i koliko se pušta muzika njima da slušaju,skinuo sam program sa kojim ću izrezati taj dio i staviti na cd pa me sada to zanima,dal im se to vrti cijeli dan ili ne...
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptyčet lis 06, 2011 7:17 pm

...Jack...upalis ga ujutro i stavis na repeat i neka se vrti cili dan..naravno do mraka...ali ako imas vrimena i volje po meni bi bilo najbolje da ga stavis nakon svitanja par sati,onda ugasis pa opet popodne do zalaska sunca...
[Vrh] Go down
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Broj postova : 61
Points : 83
Join date : 27.09.2011
Age : 47
Lokacija : tamo kadi ti nisi...

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptypet lis 07, 2011 2:12 am

pozz
aha,imam ja vrimena znači tako ću napraviti...
hvala ti
pozdrav
[Vrh] Go down
lorena1990

lorena1990


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 31.10.2012

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptypon sij 28, 2013 4:31 am

Jack Sparrow je napisao/la:
a daj mi reci portulata,kako i koliko se pušta muzika njima da slušaju,skinuo sam program sa kojim ću izrezati taj dio i staviti na cd pa me sada to zanima,dal im se to vrti cijeli dan ili ne...

Gdje bi mogla skinuti taj program da i ja izrežem pa ga stavim na CD? Ćaća kaže da mu se ovaj sviđa. Hvala.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptypon vel 04, 2013 4:51 pm

Jutros u 5:29 dobar potres i stukli se svi tići dobro.
Sad
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptypon vel 04, 2013 5:30 pm

Čujo sam bio sam budan i pogleda
na sat 5 i 30 ,bio je kratak,ne pari mi jak.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptypon vel 04, 2013 6:16 pm

Dobra tematika frzelin i morat ću puštat CD da bi zapivali jer ima perušine za napunit kušin.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptyned tra 13, 2014 8:12 pm

Snimak na telefonu i tić ponavlja za snimkom. https://www.youtube.com/watch?v=oYiPHFvp-YE
Snimak je star 1 mjesec . Što sam mogao primjetiti kod ovoga tića je to da sada  je malo agresivnija batuda i pojaćava glas i čuje se daleko do 2 paviljona KPD-oma  cheers

ps. ĐEKO ovo je snimak samo zbog tebe da se lijepo vide zubi SmileWink
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptyuto tra 15, 2014 2:53 am

Tic_Bal. je napisao/la:
.
https://www.youtube.com/watch?v=oYiPHFvp-YE

ps. ĐEKO ovo je snimak samo zbog tebe da se lijepo vide zubi SmileWink


Svaka cast balta ,,predivno izgovara zijadicuu
[Vrh] Go down
carduelis carduelis




Broj postova : 15
Points : 21
Join date : 01.02.2015

puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Emptyned vel 08, 2015 12:22 am

svatko ima neki svoj nacin ucenja..
[Vrh] Go down
Sponsored content





puštanje pjeva sa cd-a Empty
PostajNaslov: Re: puštanje pjeva sa cd-a   puštanje pjeva sa cd-a Empty

[Vrh] Go down
 
puštanje pjeva sa cd-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: