Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?

Go down 
+24
dragan
munjeni
many čazma
ĐEKO
Gigo
Tic_Bal.
zlajasarajevo
vrca
bošket
arboret
enver
PSIHO
Sina BL
lord189
Grga Zlatoper
kain
DjordjeVet
frzelin
F I N K O
PESTI
car
YOGI
GRANDE
ATOMIC
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet sij 27, 2011 8:04 am

Slažem se u potpunosti sa baritonom.Zija je zakon.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet sij 27, 2011 8:19 am

NEslažem se da se grdelin unjulo s odličnom zijom ocjeni kao vrlodobar jer on je pobjednik u svojoj klasi unjulo pijeva i on je odličan .....normalno da je zija kruna batude može plest tri dana ako mu je zija u k... to je škart..... za to ispravna batuda je zakon i tica mora pivat batude.............. lol!
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyned vel 13, 2011 9:42 pm

ajd da vidimo dalje...

grdelin u punoj formi, ili 'spiritu' tuce batude ? mjeseci godisnje?
u toku dana pjeva samo batude ? minuta/sati, od ukupno ? sati pjevanja?

zasto to pitam? imao sam prilike da vidim ljude koji izvade pticu iz police dva putna na po petnaest minuta dnevno i ona naravno mlati samo batude...cim krene sa necim drugim, ajd nazad...

koliko po vama (ali realno i iskreno) tic u punoj formi moze dnevno da pjeva samo batude bez greske, bez da ubaci nesto drugo?

pravo pitanje je koliko dugo ptica moze ostati samo na batudi, u toku dana i u toku godine?
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyned vel 13, 2011 11:57 pm

DjordjeVet je napisao/la:
ajd da vidimo dalje...

grdelin u punoj formi, ili 'spiritu' tuce batude ? mjeseci godisnje?
u toku dana pjeva samo batude ? minuta/sati, od ukupno ? sati pjevanja?

zasto to pitam? imao sam prilike da vidim ljude koji izvade pticu iz police dva putna na po petnaest minuta dnevno i ona naravno mlati samo batude...cim krene sa necim drugim, ajd nazad...

koliko po vama (ali realno i iskreno) tic u punoj formi moze dnevno da pjeva samo batude bez greske, bez da ubaci nesto drugo?

pravo pitanje je koliko dugo ptica moze ostati samo na batudi, u toku dana i u toku godine?



hehehe...

to su ti male tajne,velikih majstora kuhinje...

a koliko puti se to meni dogodilo,da slušan tića od prijatelja,u dvoru,i sve ok dok piva ono šta je vridno čut,al kad krene ono drugo pivanje šta nije poželjno onda ga unese u kuću...
težak ti je ovo sport,a prevara na sve strane,niko nikome ne viruje...

i najbolji prijatelji se posvađaju oko ocjene pivanja grdelina...

a možda u tome i leži cili gušt držanja grdelina,jer di nema svađe,nema ni ljubavi...

jocolor
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyuto vel 15, 2011 6:08 pm

Ima grdelina šta u top formi mogu pivat batude dva-tri sata,sa malim prekidima verše,cili dan su na batudi.
Grdelin batudaš u polju na let grdelina piva same batude,ima sam slučajeve da ujutro od 08h,do 12h nije silazija sa batude.
Grdelin koji može spojit 15-20 batuda,pa zaverša,pa se ponovno vrati na 10-15-20 batuda,ili više,to je sasvim u redu.
Nije tu pitanje samo broj batuda,nego kvaliteta batuda.
I bli bli vrđii je batuda,pa šta ce ti da ih piva milijun.
Ako je batuda odlicna,dovoljno je (za mene)da može spojit desetak batuda,ali spojit,pa malo zaverša,pa ponovno desetak.Sve je individualno.
Moji grdelini su dosta na batudi,kad ih raširim,neki spajaju 10,neki 30 batuda,vucu jedni druge.Kako im je verša kratka i cista,dojam je da su uvik na batudi.Bitna je i cistoca verše jer kad prestane tuc batude,ako samo strila i cjacjaje opet je grubo za cut.
Grdelin od batude,što je stariji to je više na batudi.
U svakom slucaju je bolje da je što više na batudi, jer je batuda ono što se ocjenjuje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyuto vel 15, 2011 6:16 pm

Neki grdelini dok su zeleni,posli mode do prolica,ne spominju batudu,a kad se dignu,tuku same batude.Ja ih ne volim jer je teško sa njima odgojit mlade.
Opet ovi drugi,cim se prominu spominju kroz veršu dvi -tri batude svako malo.
Dalje,nekim grdelinima je zijada bolja kad se prominu,a nekima u topu,najbolje je kad je uvik ista.
Triba ih pripoznat i ugađat im,da bi ti pružili maksimum.
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypon vel 21, 2011 7:50 am

ok, Baritone...sve je ovo u redu...i jasno...
ali...
nisi rekao koliko je dana/nedelja/mjeseci godisnje ptica na batudi opisanih kvaliteta...

Dakle?
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypon vel 21, 2011 8:07 am

DjordjeVet je napisao/la:
ok, Baritone...sve je ovo u redu...i jasno...
ali...
nisi rekao koliko je dana/nedelja/mjeseci godisnje ptica na batudi opisanih kvaliteta...

Dakle?

EVO JA ĆU SE MALO UBACIT KA PADOBRANAC

PAZI ĐORĐE TICA JE U FUL PISMI MISEC I PO DANA I OD TIH MISEC DANA MISEC I PO SAMO TARE BATUDU A MI BI SVI TILI tića sta tako cilu godinu piva i to ne može ritki su slučajevi di će tić umisto verše okritat svoju pismu u malo manjen tonu di će kratit razne elemente al to je isto verša i to veoma kvalitetna ,no postoji i druga verša i drugi tići di će tić srat da prostite na izrazu koliko neko nemože posrat u godinu dana i kad mu dođe vrime samo batuda batuda ....postoje dvi vrste učitelja šta uče mlade 1.čista tica koja piva
2.tica sa cijenjenim elementima pisme ali koja će zašporkat

od ta oba slučaja možemo očekivat samo bolje izučene mlade gardeline one gore nemožemo niti gledat a do gorić tića će doć ko se oslanjamo na količinu mladaca šta je pohlepna greška večine "nas" ....malo san skrenija s teme ocjenjivanja no nećete mi zamirit
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet vel 24, 2011 6:35 am

lord189 je napisao/la:


EVO JA ĆU SE MALO UBACIT KA PADOBRANAC

PAZI ĐORĐE TICA JE U FUL PISMI MISEC I PO DANA I OD TIH MISEC DANA MISEC I PO SAMO TARE BATUDU A MI BI SVI TILI tića sta tako cilu godinu piva i to ne može ritki su slučajevi di će tić umisto verše okritat svoju pismu u malo manjen tonu di će kratit razne elemente al to je isto verša i to veoma kvalitetna ,no postoji i druga verša i drugi tići di će tić srat da prostite na izrazu koliko neko nemože posrat u godinu dana i kad mu dođe vrime samo batuda batuda ....postoje dvi vrste učitelja šta uče mlade 1.čista tica koja piva
2.tica sa cijenjenim elementima pisme ali koja će zašporkat

od ta oba slučaja možemo očekivat samo bolje izučene mlade gardeline one gore nemožemo niti gledat a do gorić tića će doć ko se oslanjamo na količinu mladaca šta je pohlepna greška večine "nas" ....malo san skrenija s teme ocjenjivanja no nećete mi zamirit


dakle, ispada da je tic na batudi samo mjesec i po od ukupno dvanaest mjeseci godisnje? a na cemu je onda ostalih deset i po?
nesto mi tu nije jasno... scratch
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet vel 24, 2011 6:40 am

e je.. ga đorđe toliko je toga napisano o tome a ti do sada nisi skužija
[Vrh] Go down
DjordjeVet

DjordjeVet


Broj postova : 172
Points : 197
Join date : 17.01.2011
Age : 43

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet vel 24, 2011 6:45 am

lord189 je napisao/la:
e je.. ga đorđe toliko je toga napisano o tome a ti do sada nisi skužija

nije pitanje da li sam ja skuzio, vec bas ovo sto sam pitao...

ako je na batudi mjesec i po godisnje, na cemu je ostalih deset i po ?
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet vel 24, 2011 6:52 am

lord189 je napisao/la:
e je.. ga đorđe toliko je toga napisano o tome a ti do sada nisi skužija
Ma nije baš toliko,nemoj zajebavat !!! Sama batuda misec i po i je možda,ali i ovo drugo je isto lipo,a i tu se skupi par miseci.


Zadnja promjena: F I N K O; čet vel 24, 2011 6:55 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet vel 24, 2011 6:54 am

DjordjeVet je napisao/la:
lord189 je napisao/la:
e je.. ga đorđe toliko je toga napisano o tome a ti do sada nisi skužija

nije pitanje da li sam ja skuzio, vec bas ovo sto sam pitao...

ako je na batudi mjesec i po godisnje, na cemu je ostalih deset i po ?

Pozdrav Djoko, sta ima, kako je?

Je l ti malo zezas narod il ozbiljno pitas? Smile (ne mislim samo na ovo pitanje, nego gledam i ona ranija, postavljas neka pitanja kao da si juce prvi put u zivotu vidio stiglica). Majka mu stara, bar si ti hodao prirodom preko citave godine i slusao i gledao stiglice, znas gdje koji spava, gdje pije vodu, sta je u horoskopu, pa tako i znas kako pjeva u koje doba godine, kako, koliko, sve... Znas i to da je mjesec i po do dva u godini u formi (na batudi), kako u prirodi tako i u kavezu, znas da ostali dio godine "mrljavi" dok pjeva, da nije u punoj sili.

Zar ne znas da je tako??? Ili mozda pitas da ti dalmatinci kazu strucni izraz, tj. kako nazivaju to pjevanje?

Pozdrav i svako dobro! cheers
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet vel 24, 2011 7:18 am

Pozdrav Sina BL,
bravooo,koće kome nego svoj svome Very Happy .Kod nas bi rekli baci bulin u čošak cherry cheers lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet vel 24, 2011 7:29 am

Sina BL je napisao/la:
DjordjeVet je napisao/la:
lord189 je napisao/la:
e je.. ga đorđe toliko je toga napisano o tome a ti do sada nisi skužija

nije pitanje da li sam ja skuzio, vec bas ovo sto sam pitao...

ako je na batudi mjesec i po godisnje, na cemu je ostalih deset i po ?

Pozdrav Djoko, sta ima, kako je?

Je l ti malo zezas narod il ozbiljno pitas? Smile (ne mislim samo na ovo pitanje, nego gledam i ona ranija, postavljas neka pitanja kao da si juce prvi put u zivotu vidio stiglica). Majka mu stara, bar si ti hodao prirodom preko citave godine i slusao i gledao stiglice, znas gdje koji spava, gdje pije vodu, sta je u horoskopu, pa tako i znas kako pjeva u koje doba godine, kako, koliko, sve... Znas i to da je mjesec i po do dva u godini u formi (na batudi), kako u prirodi tako i u kavezu, znas da ostali dio godine "mrljavi" dok pjeva, da nije u punoj sili.

Zar ne znas da je tako??? Ili mozda pitas da ti dalmatinci kazu strucni izraz, tj. kako nazivaju to pjevanje?

Pozdrav i svako dobro! cheers

Sina,u pravu si,grdelin je oko dva miseca u topu,bilo u cibi,bilo u prirodi,jedina je razlika šta ima onih cistijeg pivanja koji znaju zeleni kroz veršu udrit koju batudu i zimi,a ima onih koje stvarno triba cekat u punu formu da bi došli na batudu.Naravno da su bolji oni prvi jer se više u njima gušta.
Generalno,u pravu top formu grdelini su dva miseca,više manje.
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptyčet kol 11, 2011 11:19 pm

Iman jednu nesvakidašnju situaciju ove godine sa ekipom za želandu. Pomalo ih širim , od šest dva su već škartana jer su stavljena u poliškuricu nebi li se možda popravila u pismi ali ritko se dešavaju čuda. Ova preostala četiri su tići osrednje kvalitete ali imaju sklonosti batudi i već ih spajaju nekoliko. Tri su posebni jer ponavljaju zijadu u batudi, znaći duplo pletivo pa osrednja zija , kratka stanka, pa opet zijada koja nije puno lošija od prve uz batudu a ćini mi se da je ponekad i bolja. To su tići od prošle godine, u verši ih nisan nikad čuja da tuću duplu zijadu a i ućitelj im je piva da tako kažem unulo zijadu. Kako bi ocjenili ove tiće?
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 3:32 am

gosp enver svaka ptica koja ima dvije pa i više zijadi tj varira sa zijadom takva ptica oupce nije za ocjenu može te ih ostaviti za želandu i poslje maknuti.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 4:06 am

Evo sad sam proćita na onom drugom forumu klapa sinj je nešto pisala,neznam jeli mislila na mene ali ja ću odgovorit jeron spominje profesora a ja sam taj pa bi bilo dobro da drugi put naglase profesor YOGI.Slažem se u potpunosti s svim šte je napisano u posto ALI ima jedno veliko ALI.Već sam to i pisa ali ponoviću opet.Ako neman ništa a grdelin ima ISPRAVNU zijadu i nastavlja držaću ga milijon godina.ALI zijada nesmi bit nategnuta, mora bit najmanje vrlo dobra zijada bez ŽERBE i ostalih NAMETNIKA.Znate kojih već sam pisa to su nametnici R Ž Đ.Jer ako ima nategnutu zijadu i još nastavlja i još ima grubu veršu,i još ga treba ćekat i rastizat cilu zimu.Reka je Škare mati Mate stavi ga na ono brigić,kaže Mate zašto?Da ga mogu bolje puntat nogom .
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 4:14 am

enver je napisao/la:
Iman jednu nesvakidašnju situaciju ove godine sa ekipom za želandu. Pomalo ih širim , od šest dva su već škartana jer su stavljena u poliškuricu nebi li se možda popravila u pismi ali ritko se dešavaju čuda. Ova preostala četiri su tići osrednje kvalitete ali imaju sklonosti batudi i već ih spajaju nekoliko. Tri su posebni jer ponavljaju zijadu u batudi, znaći duplo pletivo pa osrednja zija , kratka stanka, pa opet zijada koja nije puno lošija od prve uz batudu a ćini mi se da je ponekad i bolja. To su tići od prošle godine, u verši ih nisan nikad čuja da tuću duplu zijadu a i ućitelj im je piva da tako kažem unulo zijadu. Kako bi ocjenili ove tiće?
Ajme enver ja ne znam šta je tebi.Dosta ljudi nema nikakvu zijadu a ti imaš dvi, ti si sritan ćovik.Drži to i guštaj ako izgubi jednu opet dobro.Ostaje opet jedna tako da nema štete a ako imaš jednu a izgubiš je šta onda.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 4:17 am

bariton je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Evo sad sam proćita na onom drugom forumu klapa sinj je nešto pisala,neznam jeli mislila na mene ali ja ću odgovorit jeron spominje profesora a ja sam taj pa bi bilo dobro da drugi put naglase profesor YOGI.Slažem se u potpunosti s svim šte je napisano u posto ALI ima jedno veliko ALI.Već sam to i pisa ali ponoviću opet.Ako neman ništa a grdelin ima ISPRAVNU zijadu i nastavlja držaću ga milijon godina.ALI zijada nesmi bit nategnuta, mora bit najmanje vrlo dobra zijada bez ŽERBE i ostalih NAMETNIKA.Znate kojih već sam pisa to su nametnici R Ž Đ.Jer ako ima nategnutu zijadu i još nastavlja i još ima grubu veršu,i još ga treba ćekat i rastizat cilu zimu.Reka je Škare mati Mate stavi ga na ono brigić,kaže Mate zašto?Da ga mogu bolje puntat nogom .

Ne puntat,

nego kendat nogon,

sa mo ispravak.
Je koce zajeba sam se,u stvari nisam se zajeba nego dosta ljudi neće znat šta znaći kendat pa sam zato malo ulipša.Ha ha ha ha ha
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 4:26 am

Prokinut bombizat cheers
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 5:18 am

YOGI je napisao/la:
enver je napisao/la:
Iman jednu nesvakidašnju situaciju ove godine sa ekipom za želandu. Pomalo ih širim , od šest dva su već škartana jer su stavljena u poliškuricu nebi li se možda popravila u pismi ali ritko se dešavaju čuda. Ova preostala četiri su tići osrednje kvalitete ali imaju sklonosti batudi i već ih spajaju nekoliko. Tri su posebni jer ponavljaju zijadu u batudi, znaći duplo pletivo pa osrednja zija , kratka stanka, pa opet zijada koja nije puno lošija od prve uz batudu a ćini mi se da je ponekad i bolja. To su tići od prošle godine, u verši ih nisan nikad čuja da tuću duplu zijadu a i ućitelj im je piva da tako kažem unulo zijadu. Kako bi ocjenili ove tiće?
Ajme enver ja ne znam šta je tebi.Dosta ljudi nema nikakvu zijadu a ti imaš dvi, ti si sritan ćovik.Drži to i guštaj ako izgubi jednu opet dobro.Ostaje opet jedna tako da nema štete a ako imaš jednu a izgubiš je šta onda.


KOJI sritan čovik ja se mučin da mi pivaju jednu a njemu pivaju dvi..........
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 7:13 am

Je Grande lako je tebi.
U tebe jedna ima dužine za dvi ,pa i više! Very Happy
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 7:41 am

Ruga se Dado s nama,jesi vidija a?Oće on neboj se...Bošket lako se njemu zezat...
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Emptypet kol 12, 2011 7:44 am

Tako ti je to moj Vrca.
Sit gladnom ne viruje.
A ovaj još i zajebaje. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» puštanje pjeva sa cd-a
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Grdelin - Prvi koraci
» grdelin pjev, adamov stiglic
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: