Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?

Go down 
+24
dragan
munjeni
many čazma
ĐEKO
Gigo
Tic_Bal.
zlajasarajevo
vrca
bošket
arboret
enver
PSIHO
Sina BL
lord189
Grga Zlatoper
kain
DjordjeVet
frzelin
F I N K O
PESTI
car
YOGI
GRANDE
ATOMIC
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyned tra 27, 2014 9:03 pm

Kod nas laste pošle dolazit. Tako da se i broj batudi penje kako laste dolaze Smile Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyned tra 27, 2014 9:52 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
Kod nas laste pošle dolazit. Tako da se i broj  batudi penje kako laste dolaze SmileSmile

 cheers cheers cheers 
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyned tra 27, 2014 11:24 pm

Živio Yogi.

Takav kriterij što si napisa je i uvečini slučajeva i kod nas,slažem se da
se može u minimali progledat rijeđa šporkica nakon 7-8 batudi čisti i borba
uvijek iđe naprijed izbacit totalno čista tiča.Što se tiče hvaljenja tiča a da
zna i na batudu rijeđe nastavit negativom nije za diči se več trpi, radi i muči
se da izađe bolji čisti.

BOG.
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptypon tra 28, 2014 1:38 am

e kad bi bilo tako lako da se dodzi do cistom ticu svi mi zelimo imati takav tic al to je to moramo raditi da dodzemo do rezultata
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptypon tra 28, 2014 7:02 am

Živio Dragane.

Vidim di spominješ listu bodovanja ulazeći i na batudu i na veršu.I u nas se sagleda
cila pisma pa se dade konačno mišljenje (između kolega) ,ALI ,da bi tič ušao pod
vrednovanje,bodovanje pisme tribao bi imati pozitivnu batudu.E a to je več škakljivo,
jer u batudi kažem čistoj zijada mora biti pozitivna.A zijada je uvijek glavna tema na batudi,
koja vaga batudu dali prolazi.

BOG.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptypon tra 28, 2014 11:34 am

Gigo je napisao/la:
Živio Dragane.

Vidim di spominješ listu bodovanja ulazeći i na batudu i na veršu.I u nas se sagleda
cila pisma pa se dade konačno mišljenje (između kolega) ,ALI ,da bi tič ušao pod
vrednovanje,bodovanje pisme tribao bi imati pozitivnu batudu.E a to je več škakljivo,
jer u batudi kažem čistoj zijada mora biti pozitivna.A  zijada je uvijek glavna tema na batudi,
koja vaga batudu dali prolazi.

BOG.

Doktore Gigo vidim da spominjes da se treba i ostalo ocjenivat a ne ko do sada samo batuda i zija i nista vise.....izgleda da lud j...be zbunjenog ....pa cijelo vreme odkad sam na forum samo se spominje BATUDA i nista vise a ovamo pises da se cijeni i ostalo hehehehe ,,daj bre jednom se dogovorite sta se uopste trazi ...jos ovo da znas ili znate BATUDA JE BATUDA bez razlike kakva mu je zijada
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptypon tra 28, 2014 4:40 pm

Živio Đeko.

Ništa nije zamršeno ako si tako shvatio.Batuda je glavna poanta
cile pisme a sigurno kad tič priđe i u veraš da če se i o veršu
nešto reći sagledati čitavu vrijednost pisme.Jer tič nije stroj pa
da zna samo batudat mora priči i u verš i ako je tu posve težak
pivajuči teške strile negativne,neče bit zadovoljstva.Istina je batuda
je batuda bez obzira kakva zija ALI tada batuda dobiva bodovanje od
1-5 ,tako da zijada nosi vrijednost batude ne zamarujem pletiva.

BOG.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptypon tra 28, 2014 8:25 pm

Gigo živio!

Primjetim da znaš što šta lijepo objasnit. Volio bi kada bi i ĐEKI malo pojasnio da batuda da bi prošla mora imati ocjenu 3 a tako i zijada ocjenu 3.
Kakva je to batuda ako je ocjena 1 ili 2 ja bi je nazvao falša jer ne stavlja prolaznu zijadu.
Vi to u Makedoniji drugaćije zovete dali je to kod vas krma ili vikanje ali kod vas ne stoji  u ocjenskoj listi batuda.
Đeko nije to baš tako bilo kakava zijada je prolazna batuda.
Normalno je da se gleda i ostalo koliko dugo pijeva ,šta pijeva, jeli se vraća brzo na batudu ,koliko spaja batudi , jeli verša gruba, imali tić  cvrkut, znali ponekad iz cvrkuta zapijevat batudu , kakva su mu javljanja, dali zajebaje prije podna hehehe  itd....
Reći da imaš prolaznu BATUDU je GOLEMO.

Pozz.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptypon tra 28, 2014 11:48 pm

Živio Tič Bal.

Ja mislim da Đeko poznaje manje više sve jer več duže je na forumu i
ima je priliku kroz čitanje i drugih kolega steči uvid da samo pozitivna
batuda povlači sa sobom vrijednost tiča prema ocijeni zaslužnoj.
Tako kako i rečeš zijada bi tribala bar hvatati trojku da bi bili bar nakako zadovoljni
tičom i njegovim vrednovanjem prema ciloj pismi.

BOG.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 12:13 am

Znam ja da je Đeko duže na forumu.
Ali kada neko kaže BATUDA je BATUDA bez razlike kakva  je zijada to je malo smiješno.
Nedavno je se pričalo da može biti i BATUDA i bez zije pa eto ima razni mišljenja.
Ako je ZIJA kruna batude kako onda može biti svijedno kakava je zijada Sad
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 1:11 am

pozdrav gigo evo ja cu prezentirati nasu otcensku listu i grafu po grafu objasnico prema nama ko sta znaci i koliko bodova dobije 1.MIMIKA - 0-5 bodovi 2.SILA NA GLAS - 0 - 10 bodovi 3.BOJA NA GLAS - 0 - 10 bodovi 4.VIKAJNE - 0 - 30 bodovi 5.STRAKAJNE - 0 -10 bodovi 6.KRMI - 0 - 15 bodovi 7.REDEJNE - 0 - 20 bodovi 8.KAZNENI POENI - 0 - 10 bodovi nikad se ne daje maksium jer bi ostalo prostor za nesto bojle sta znaci najbojli tic moze dobiti maksimum 93 bodova
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 4:39 am

Dali je VIKANJE kod vas ZOV ili BATUDA ?

Pisali ste da ocjenjujete i vi batudu i sve ostalo a šta je kod vas ovdje BATUDA.

Pošto vidim da VIKANJE nosi naj više pojena onda predpostavljam da je to BATUDA.

Mislim da je premalo dato bodova za VIKANJE ako je to batuda.

Svako ima svoje mišljenje ali mislim da bi batuda trebala nositi najmanje 50-60 % bodova ocjenske liste.

Poz.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 4:53 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Gigo živio!

.
Vi to u Makedoniji drugaćije zovete dali je to kod vas krma ili vikanje ali kod vas ne stoji  u ocjenskoj listi batuda.
Đeko nije to baš tako bilo kakava zijada je prolazna batuda.

Pozz.

Heee moj lijepi balta ,pa kako nepostoi batuda{VIKANJE} kod nas i te kako da postoji i to 3 vrste batudi
1.krma +zija .po vasem bi trebalo bit ===1 pletivo +zija
2.dve krme +zija,-------------------====2 pletiva +zija
3.tri krme +zija----------------------=====3 pletiva +zija

a zo to sto kazes da nemoze bit batuda sa losijom zijadom ..znaci batuda je batuda moj balta dal me kontas sto hocu da ti recem..a to sto ima losu ziju to je druga prica ,taman posla da se dobije isto bodova sa nekim sto ima bolju ziju,,i sto znaci da mora da ima i dobra pletiva a ne samo ziju
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 7:11 am

Đeko živio.

Smisao kad se govori o riječi loša zija a u slučaju da to kod nas
podrazumjeva neispravna,negativna tič automatski ispada iz
ranga ocijenjivanja što znači izbačen ne ulazi pod vrijednost bodovanja.
Drugi pogled na riječ lošija zija prolazi jedino kad se radi o pozitivnoj
zijadi koja se takmiči među boljim zijadama a hvata taman neku trojkicu
pozitivnu.Sve u svemu tič sa neispravnom,(negativnom zijadom) neizlazi
na takmičenje on je automatski negativan.
Nebi više ulazijo u diskusije čakulanja jer čim malo više pišem
postajem kolegama težak,nepoželjan.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 7:26 am

Đeko, kažeš da ima kod vas 3 vrste batude, a sta ako ima u 4 pletiva, sta onda?
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 8:28 am

VIKAJNE ZNACI BATUDA isto kao sto je dzeko rekao da postoi 3 vrsti batuda a 4 pletivo batuda ide u versi slazem se da batuda imati vise bodova ali tako je odlucilo mnozinstvo sta ne znaci da nemoze se promeniti
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 8:34 am

MONSTRUMO,to kod nas se zove --kratko redenje --po vasem bi bilo kratka versa ..maksimum za to redenje sa 4 pletiva +zija do 9 poena
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 9:00 am

Ma ljudi moji, reka san ja da vi neznate sta i kad tic piva. Nemojte se uvridit ali kako i na koji nacin mozete rec da tic koji zove u 4 pletiva sa zijom da on versa???
Versanje nije samo dio pjesme to je stanje, tic van forme versa ili kad odmara od glavne pisme, nemozes rec kad tic mlati u top formi da on versa, nekuzim vas.
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 9:20 am

pozdrav monstrumo mi znamo sta radimo ti samo uzivaj samo da te pitam nesto dali znas sta je muzicka nota i kako to izgleda i sta je batuda i kako treba pletivo na batudu biti ispjevano pred zijadom
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 9:36 am

Krivo sam se izrazio dragane, vi znate sta je to krma, strakanje, vikanje itd, naravno da znate kad ste to VI stvorili odnosno odredili, ali sta se tice batude, versa, itd nemozete znat jer ne pripadate u Dalmaciju. Smile
Da bi se mi razumili morali bi odredit neke zajedničke pojmove Smile
Nemoj se ljutit malo zaje.....m
Znam sta vi tražite, držao sam ptice iz MK, bio sam u vašem ticarskom gradiću, ali mi to ne tražimo, ne kažem da je to loše ali nije ono sta bi mi htjeli. Tolko za sad.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 9:51 am

Gigo je napisao/la:
Đeko  živio.

Smisao kad se govori o riječi loša zija  a u slučaju da to kod nas
podrazumjeva  neispravna,negativna tič automatski ispada iz
ranga ocijenjivanja što znači izbačen ne ulazi pod vrijednost bodovanja.
Drugi pogled na riječ lošija zija prolazi jedino kad se radi o pozitivnoj
zijadi koja se takmiči među boljim zijadama a hvata taman neku trojkicu
pozitivnu.Sve u svemu tič sa neispravnom,(negativnom zijadom)  neizlazi
na takmičenje on je automatski negativan.
Nebi više ulazijo u diskusije čakulanja jer čim malo više pišem
postajem kolegama težak,nepoželjan.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 10:20 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Ma ljudi moji, reka san ja da vi neznate sta i kad tic piva. Nemojte se uvridit ali kako i na koji nacin mozete rec da tic koji zove u 4 pletiva sa zijom da on versa???
Versanje nije samo dio pjesme to je stanje, tic van forme versa ili kad odmara od glavne pisme,  nemozes rec kad tic mlati u top formi da on versa, nekuzim vas.

Nije trebalo al hairli bilo moj monsi cheers cheers cheers cheers 

Batudas se ne stvara nego se on rodi takav{gen} bez razlike dal je u top formu ili ne isto vazi i za versaca ....nemoj pomislit da pisem za dzani versace Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
[Vrh] Go down
dragan




Broj postova : 68
Points : 78
Join date : 10.08.2013

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 10:49 am

monstrumo uzivaj ne ljutim se cenim tudzo mislejne ja znam sta vi trazite iako nisam od dalmaciju bio sam na celo hrvatsko primorje lepa je hrvatska svaka cast ali ni si mi odgovorio na pitajne rekao si da neznamo sta je versa i batuda tu si gresio evo malo da ti pojasnim versa je da tic otpeva sta vise batude razno vrsnije povezani i bez greske bojle bi bilo na kraj sa zijadom a moze i bez zijade a oko batude vidim da vi najvise cenite zijade u redu a gde su batude i kada smo kod batude zato sam reko za muzicke note jer muzicka nota daje pravac pjesme oko niskih i visokih glasova i daje znacejne pjesme sta to znaci kad tic batudira 3 pletivo batuda mora tic prvo pletivo da ga izvede sa niskom glasu u vtoro pletivo sa srednjom glasom za da u trecom pletivom izvede sa najacem glasu sa parabolom ili zijada ili kao sta je nota do re mi fa so la si dooooo to je pravo 3 pletivo batudu jer ja sam cuo po klipovima kad prva najaca batuda pa vtora i treta najslabija batuda ma kakva i da je lepsa zijada to nije to jer batudirajne ide odozdo prema gore a ne odozgo prema dole to nemoze biti batudirajne to je moje glediste ako gresim nek me popravi neko
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 11:28 am

Ma ja mislim da se mi ne razumimo bas kako triba, zato sam i reka da moramo izmislit neki novi jezik uvezi tica. Smile
Vidiš da mi uopće ne ulazimo u vasu tradiciju, a vi u našu stalno. Netreba mijenjat jedni druge, svako nek drži kako misli da treba bit i svi sretni.
A sta se tice raznolikosti pivanja slažem se sa vama. Jedna lasta ne čini proleće.
Pozdrav Smile
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Emptyuto tra 29, 2014 4:32 pm

Živio Dragane.

Vidi se da smo dosta različiti u svojim tradicijama određenim ,svak
za svoj kraj.Pratio sam tvoju listu bodovanja sa nekim stvarima bi se
i složio a neka pisanja drugačije mi tumačimo.Blago vama pari da vam
je lakše izači na streljanu bodovanja,šta želim reči da unas odma u startu
samo jedan segment batude zvani zijada odlučuje dali prolaziš ili padaš.
Tako da sve ti drugo od pisme može biti idealno ALI ako zija nije pozitivna
odmah si odstranjen.Zija mala ili vrst zijade manje srednje i veče je veoma
specifična ,ona je prelomnica koja određuje dali čemo opče tiča bodovat.
A mogu ti reči da kad je riječ o zijadi dosta tiča od batude neprođe.Lako
je za one tvoje kriterije razumit ALI tič mora proč,bit pozitivan da bi ga
ocijenjivali.

BOG.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?   NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA? - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
NA KOJI NACIN OCJENiTI STO GRDELIN PJEVA?
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» puštanje pjeva sa cd-a
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Grdelin - Prvi koraci
» grdelin pjev, adamov stiglic
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: