Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 7:47 am

pele je napisao/la:
Daj neko ko se razumi neka prebaci to bda čujete sa kakvim znanjem raspolažu gospoda od pisme HAHAHAHAHA pa da se taj Braćki više ne javlja neka drži i dalje te svoje teorije ja i moji kumovi hahahaha
Javljaću se ja kad me bude volja ali mogu prićat samo s ljudima koji su na mom nivou u tićima a ne s onim koji drže nategnute zijade.A drugo iman i ja nešto za stavit na forum,prvo grdelin BIH broj 7 a drugo CAR.Video kazetu nam je obeća donit Splitski Sinjanin pa ćemo se lipo svi smijat a najviše broju 7.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 7:50 am

YOGI je napisao/la:
pele je napisao/la:
Daj neko ko se razumi neka prebaci to bda čujete sa kakvim znanjem raspolažu gospoda od pisme HAHAHAHAHA pa da se taj Braćki više ne javlja neka drži i dalje te svoje teorije ja i moji kumovi hahahaha
Javljaću se ja kad me bude volja ali mogu prićat samo s ljudima koji su na mom nivou u tićima a ne s onim koji drže nategnute zijade.A drugo iman i ja nešto za stavit na forum,prvo grdelin BIH broj 7 a drugo CAR.Video kazetu nam je obeća donit Splitski Sinjanin pa ćemo se lipo svi smijat a najviše broju 7.



Šta je to broj sedam jeli to neki igrač ????????????????????????
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 7:51 am

YOGI je napisao/la:
pele je napisao/la:
Daj neko ko se razumi neka prebaci to bda čujete sa kakvim znanjem raspolažu gospoda od pisme HAHAHAHAHA pa da se taj Braćki više ne javlja neka drži i dalje te svoje teorije ja i moji kumovi hahahaha
Javljaću se ja kad me bude volja ali mogu prićat samo s ljudima koji su na mom nivou u tićima a ne s onim koji drže nategnute zijade.A drugo iman i ja nešto za stavit na forum,prvo grdelin BIH broj 7 a drugo CAR.Video kazetu nam je obeća donit Splitski Sinjanin pa ćemo se lipo svi smijat a najviše broju 7.



Šta je to broj sedam jeli to neki igrač ????????????????????????
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 7:53 am

Nije to nikakvi igrać to je Lirski ha ha ha .BIH 7 VVVVVVVVVVVVVRRRRRRRRRRRĐĐĐĐu
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 8:00 am

Ha ha ha ha ha aha još fali car
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 8:03 am

Nemoguće ali snimka pari da je ORIGINAL ovo sedam je da je sniman u srpnju?
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 8:56 am

I to kad stavite BIH 7 nije ništa naspram ovoga milinoga ,a sad budite uvjereni da ču ja to stavit samo da vas više začepin sutra će bit dostupna euzebiju ako bude zna stavit ono šta vi veličaste ono je sramota splitske tičije ako je ono uzor STP-A možete se slobodno više ne javljat.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 8:59 am

Ha ha ha ha ha nemojte se sramit to je vaše a lirski nije moj
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 9:13 am

Lirski je STP mjerilo šta ga se sad odričete zar vam nije to jedan od naj bolji tića ha ha ahaahah
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 9:15 am

Ne biće mi mjerilo broj 7
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 9:20 am

Sjeba te Mile prije da snimak nego si ti doša hahahaha e Mile Mile crni Mile šta uradi jesmo još mogli prodavat maglu


[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 9:25 am

Nisam još ćuja tog vašeg lirskog ali ako ima l od lirskog uzeja bi ga prije nego vriću brojeva 7
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 9:29 am

bitno da mi znamo sa čime si ti raspolaga hahahaha
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 4:40 pm

pele je napisao/la:
Evo ovako Vinko kad ideš prema Sinju ja ti dam toga slavnoga lirskoga pa ga ti prebaci ako treba poslat ću ti boj mob na PP
Danas će mi Lord dati taj CD šta su ga oni prebacili.Nešto im stvara problem, pa ću ja danas vidit šta je, kad ga dobijem. Ako sa njim bude sve u redu ,danas u toku dana će ta snimka biti postavljena na forum.
Neznam kad ću prema Sinju,ali nema problema ni za taj tvoj CD,ili kazetu,mogu ti ja to pribacit.Dobaci ga do Vele ili Vrce,pa će oni meni dati.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 6:38 pm

Važno je biti siguran da to sa CD piva LIRSKI ,....vlasnik tog grdelina je jedini koji može reći ,....to je bila moja tica i zvao se LIRSKI,.....

Istraga ide prema cilju ,........biti će zanimljivo vidjeti ,,gdje je grga,,. Question Idea
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 9:11 pm

Pele netribaš se zamarat, tebi je Neno da kasetu od 60 minuta šta je lord kopira od one originalne, a mi smo izrizali 22 minute i to će Vinko stavit, raskrinkat će se Yogi i njegova profesorska titula i kakve je loše mentore ima, bolje reć nikakve. Ovi dan će uć u povjest lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 11:33 pm

markoxp je napisao/la:
Pele netribaš se zamarat, tebi je Neno da kasetu od 60 minuta šta je lord kopira od one originalne, a mi smo izrizali 22 minute i to će Vinko stavit, raskrinkat će se Yogi i njegova profesorska titula i kakve je loše mentore ima, bolje reć nikakve. Ovi dan će uć u povjest lol!
Slušaj ti mali ja sam ti već po ko zna koji put reka da me ne spominješ a ti opet,Ja mislim da bi i dica u predškolskom uzrastu to shvatila a ti ne možeš,mislim da bi treba posjetit pshijatra jer s tobom nešta nije u redu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 11:35 pm

Ajde yogi ispuši se
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptyned ruj 04, 2011 11:48 pm

Vidim ja da bi ti volija da sam ti ja profesor u tićima ali ja odmah prepoznam bezobraznu i ne talentiranu djecu i s takvima neman posla.I ne spominji me više imaš ta svoja tri čovika i njima piši
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptypon ruj 05, 2011 12:06 am

Hahaha o tvojin talentima ćemo malo kasnije Laughing A jedino bi volija da se opametiš, al teško u ovin godinama, a profesor ja tebi mogu bit
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptypon ruj 05, 2011 12:09 am

Samo u gluposti to ti priznam i odje..
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptypon ruj 05, 2011 12:15 am

Ajde ajde broćki lipo ručaj i aj leć Laughing
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptypon ruj 05, 2011 12:40 am

Ajde stavite da usporedim sa ovim što mi je pjeva za ručak. Možda ima i više Lirskih, baš me zanima što ima Marko.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptypon ruj 05, 2011 12:53 am

Nije moguće da ste toliko informatićki nepismeni,ako treba poslat ćemo splitske strućnjake da vam ga stave ha ha ha
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Emptypon ruj 05, 2011 1:41 am

za onoga šta piše na peleov profil samo da znaš prije bi drža onoga grdelina šta si ga spomenija nego te tvoje.A isto tako nije dosljedan onome šta ja tražim i nisam ga spomenija nikad da je to tić kojega bi ja hvalija samo sam stavija da se vidi kako može izać nešto i iz prirodnog staništa....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 19 / 38.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: