Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+46
bevanda
DjordjeVet
kolombar
myki
portulata
Škuri tić
mijo
tomislav
lorena1990
pele
hipy
roko
gare
Markan
KOBAC
JAMES BOND
nicaze
F I N K O
brabus
domo
novavarosbl
mig29
probiotik
PESTI
bošket
Galeb
lubinko
PSIHO
lord189
Baketina
enver
angjello
prava zijada
pujdo
Tic_Bal.
vrca
frzelin
ĐEKO
ivica
YOGI
euzebio
ivica.milanovic13
MONSTRUMO
Gigo
Moćun
CIBO
50 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri stu 28, 2012 5:06 pm

......nastavljamo temu .....
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri stu 28, 2012 9:25 pm




Ima majstora kojima redovito krepavaju i oboljevaju tice "


Slažem se sa navedenom tezom ,ali na sriću ima i nas kojima


je takva pojava nepoznata već godinama !!!


ps. nema lošeg gardelina ...


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptyčet stu 29, 2012 3:55 am

ivica



Broj postova: 106
Points: 107
Join date: 16.01.2011
Lokacija: 17. o9. 1976


Naslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Yesterday at 9:35 pm
NEMAN JA GIGO NIŠTA , iman nešto pristojne zijade , da liči u zijadu , i komad batude da liči u batudu , iman još grešaka lipi u pivanju i iman obavezno nastavljanje iza zijade , NAZOVITE GA strilanje , rafalanje , i td , dobro znam di sam i koliko iman , post nije direktno upućen vama , dobro poznajem stanje u tičarstvu u Hrvatskoj , svi se bore sa problemima , u ćibama nema prosta grdelina , a kamoli prolaznog , imaju pojedinci ticu koja u datom periodu , zna zapivat . Diže mi živce seciranje grdelinskog pijeva do najmanjih sitnica , jer u zadnje vrime mi dolaze momci slušat tice , koji svoju glavu nafilaju tekstovima sa foruma portala i teoretskih rasprava velikih meštara . TI momci pošto nemaju pojma , a čitaju forum i rasprave na njemu MISLE DA JE GRDELIN KOJI JE TEK PROLAZAN , ODNOSNO GRDELIN KOJI SVAKI DRUGI TIČAR IMA ,,,,,,,,,, GRDELIN KOJI IMA DVA LIPA PLETIVA , NITI JEDNU GREŠKU U VERŠI , ZIJADU MINIMALNO ČETVORKU , NA BATUDI JE 100 DANA U GODINI , U TOP FORMI NESPOMINJE VERŠ ITD , ZATO ME MALO LJUTI SVE OVO .

A već kad sam napisa ovo da se nadovežem još pa neću duže vrime pisati , sa svojim grdelinima koji imaju tri različite batude , od toga su dvi u dva pletiva a jedna u tri pletiva , kombiniraju sve tri batude , i pivaju MINIMIMUM VRLODOBRE ZIJADE , da bi objasnija šta je vrlo dobro , to je zijada koja nikad nije osičena , ima izražen kolumbar , ima dužinu , ODNOSNO GRDELIN JE VRTI DOSLOVNO SA SVIM SLOVIMA , DI JE KRAJ ZIJADE JASAM I GLASAN .,,,, sa takvim grdelinima računam da iman nešto i da mogu ić naprid , meni nastavak nesmeta , iako je lipše da nenastavlja , izlaze mi grdelini koji nenastavljaju , dosada nijedan nije izaša zijadom niti blizo grdelinima koji nastavljaju , Vidim ima ljudi koji drže grdeline koji nemaju KRAJ zije , i tumače da to ima prolaz , vidim ljudi drže grdeline sa batudama koje su sastavljene od ničega , NEDEFINIRANE , , VIDIM RAZNIH TIČARSKIH TEORIJA , I RAČUNAM DA SVU SVI U PRAVU , AKO DRŽE ZA SVOJ GUŠT , ali držim da je soljenje pameti ko šta drži , i ko šta triba držat, šta je ispravno šta nije , stvar osobnog tumačenja , MOJE TUMAČENJE JE AKO ZIJADA NEVALJA , NEVALJA DRDELIN , IAKO TO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE , I NETRIBAM UBIT SVE LJUDE KOJI NEMAJU ZIJADE , POZZZZZZZZ ISPRIKA MALO SAM ODUŽIJA


Ha ha ha ZADRO LAVČINO,

od kad te znam nisi ovoliko napisa od kolpa,

ocito si ima inspiraciju cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 6:10 am

Dobra večer svima.

Lipo je što če Prof. Yogi napisati knjigu,mogu samo
reči svaka čast.Evo spomenut ču nešto gdje sam ja
sa 18 god. napisa u jednoj manjoj teci opis po pitanju
batudi,kvaliteta i šporkica pisme.Tada je to i Čud. imao
u ruci ali on se tad bavio kanarincima.A sad več kad kad
imam i više spoznaje o pismi rado bi u naj tanji opis pojedini
dijelova pisme grd. napisa o cijelokupnoj pismi grdel.Opširnim
opisom bi obuhvatio pojedine segmente pojedinačno,koji
sačinjavaju cijelokupni pijev,tu bi također veči dio riječi bio
posvečen batudi ,manama i vrlinama koje je prate.

Ako bi netko rado to i prihvatio i imao mogučnosti i volje
sprovest recimo u manji LIBAR,ja bi rada u nekom
vremenu i napisao. Nije šala.

Pozdrav od Gige.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 6:57 am

barba Gigi, ja prihvacan vasu inicjativu i ako hocete ja bi vam to sve sta vi napisete prebacio u kompjuter i ako bude pinezi dao na tiskanje! podrzavan vas 100 posto.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 7:57 pm

Dobro jutro.

Evo još sam koji dan na god. odmoru a u čišćenje maslina nemogu
radi kiše ovde,na more mi se neiđe kupit vlagu use pa evo rado na
forumu nešto ču napisati.Samo čakula. Napisat ču nešto dragom
Profesoru Yogiju u smislu nikad ne reci NE. Pisanje se odnosi na
njegovu rečenicu još si zelen u tičiji.Vidim ako ne griješim i ne dijeli
nas velika udaljenost u god.Inače ja sam češće u priči i sa kolegama
koji su zašli u duboke god u tičarstvu i nisu uspijeli pročitat grdelina.
Nekad pa i danas večina tič.u debelim god.teško može dobit naziv Mačak
jer nemaju znanje prepoznavanja dubinske pisme grdelina,več jako
dobro poznavaju POVRŠINSKI samo batudu.Sa ovim samo znanjem
i nemaju dočaranost ispravnosti za batudu i njezine tanje dijelove u opisu.
Ma sve u svemu to nekad i nije važno kolko je dobrota komunikacije
samog pojedinca među nama.Spomenut ču nešto ijako to i NIJE uvijek
mijerilo znanja,toliko toga se provuklo PRIJE u mene preslušavanja i
analiziranja PISME grdelina da neki koji su u starosti sa tičima cili život
nemogu se ni prebližiti.Samo veliki rad daje pravu spoznaju ulaženja
u naj tanje dijelove opisa na batudi,dok kod nekih( opčenito kolega) to
prestavlja samo ŠLEPANJE uz jače mačke.

Pozdrav od GIGE svima a posebno Prof. Yogiju.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 9:10 pm

Hi hi hi yogi šleper gigo gigo koji si ti uncut:-)
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 9:20 pm






Da šlepanje ---hahahaha - blag izraz ,da ne uptrebimo neki prirodniji !!


Salu2
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 11:16 pm

Dobar dan.
Moj kolega Ivica Milanoviču to STE VI izrekli,a ja
sam za tu rič navedenu ŠLEPANJE dao pojam opisom
riječi OPČENITO kolega ,u širem smislu tičara.
Ne obrčite riječi na tuđu grbaču, upiruči prstom.
Za mene je Profesor MEŠTAR u tičima.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 11:38 pm

Tako je Gigo,

nevalja izvrcat rici.

Jos malo pa ce mladi tici otvorenije pivat,

i vise ce se znat di smo.

Ja uvik ponavljam da nije toliko bitno ko kakav kvalitet ima i koje pivanje,nego sta

gazda uspije napravit,koliko ide naprid sa postojecim,kakve mlade izbacuje.

U tome je velicina ticara.

Meni nije toliko bitno da li netko dođe do mestra želandom,kupovinom,poklonom ili na

bilo koji drugi nacin,ali ako si vec dosa do mestra,onda s nijm nesto napravi.

E onda si mestar ,doktor i profesor.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 01, 2012 11:46 pm

Dobar dan.

Kolega Monstrumo ako ona vaša izjava u vezi
mog opisa ,zabilješki stoji,bit če dovoljno da na
PP date istinite podatke koje sam vas več prije
pitao.Jer i ja nešto moram znat,pa malo,pomalo
složio bi u detalje moj pogled i opis pisme GRDE.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptyned pro 02, 2012 5:54 am

Dobra večer Meštre Koce.

Točno je treba izbacit tiča u kvaliteti
ali to proizlazi samo ako imaš POZITIVNA
tiča.Neda mi se vrača na prošlost šta sam
ima i koliko napravio,jer tu ima priča, nije
bila ko i sad praznina.Zbog toga što nemam
grd.,mislim da imam nešto od verd.bar po
mojim kriterijima,pa radim u tom smijeru,
nastojim izbacit neku kvalitetu.Ali reči ču
danas masa ZNALACA nema tiča u kvaliteti
ali ja jih ipak priznajem MEŠTROM.Nije više
lako doč do pozitivnog grdelina od ZADOVOLJSTVA.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri pro 05, 2012 4:36 am

Zaželio sam se malo pisati po forumu, pa sam sinoć ušao u raspravu sa mojim prijateljem Monstrumom, a pridružio nam se i Žako.
Htio bi samo nekoliko stvari pojasniti o kojima sam sinoć tratao. Možda sam to dužan ostao i Lordu, u svezi zijade njegovog baštarda. Vjerujem kako ovo mnogim starijim i iskusnijim grdelinašima neće biti ništa novo. Radi se o velikoj i dugoj zijadi kod mladih grdelina. Ako me nečega strah onda je to velika zijada kod mladog tića. Onako zelen i mlad, dok verša i razvlači dugu zijadu divota ga je čuti. I naravno ulijeva nadu i optimizam svome gazdi. I onda gazda požuri pohvaliti se kako ima ekstra tića. I naravno najčešće se gazda zajebe.
Malo koja godina prođe a da se u ljudi ne čuje ekstra zijada u mladog grdelina. Evo sada mi pada na pamet Vijar u prijatelja, tako se grdelin zvao radi dugačke kolombarske zijade koja je "išla u vitar". Slušali smo ga cijelu zimu i dio proljeća, sve bilo u redu, zijada postojana i sigurna. Nekako u četvrtom mjesecu priča je bila gotova. Najprije se ušpirita a u špiritu onako na brzinu počeo sijeći koju zijadu. Kako je išlo vrijeme, sve je više bilo sječenih, a sve manje onih pravih. Zaboravio sam komu ga je Pipe dao, uglavnom puka.Prije par godina ista stvar u mene, zijada sa laganim prekidom, boja, kraj, zaplačeš kada čuješ. Poklonio sam ga ove godine, zasjekao junak točno na sredini kada je ušao u formu.Lani sam u susjeda čuo također mladca ekstra zijade, mislim da ni taj nije izašao.Jako mali broj je grdelina koji su uspjeli iznijeti takvu zijadu. Onaj špirit u ljeto i dizanje glasa je smrt za zijade te vrste. Mislim da je ista stvar i sa baštardima, oni još nekako i mogu ostati na zijadama ali ti junaci ubace pizdarije za koje nisi mogao ni pomisliti da postoje. Ako se ne varam bilo je prethodnih godina baštarda koji su imali velike zijade. Nije mi namjera omalovažavati bilo koga, pričalo se o Grandeovoj zijadi, Balta je stavlja snimak baštarda sa takvom zijadom, Zoran Vukadin (pozdrav prijatelju) je stavljao svoga baštarda na forume. Moram primjetiti kako se o tim tićima više ne govori. Kako izgledaju sa par godina starosti?Jesu li još na istoj pjesmi i na istoj zijadi?Ja ne vjerujem u to. To je jedini razlog zašto sam Lordu pokušao sugerirati učenje sa malo kraćim i jednostavnijim batudama. Naravno da me neće poslušati, a i dio vas će reći ajde ne pričaj pizdarije profa. Ipak puno uspjeha svima. Druga vrsta zijade izlazi i održava se i u ljetnim mjesecima. pozz
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri pro 05, 2012 5:27 am

Pa upravo to i je čar ovoga hobbija, jako je teško napravit pravu zijadu, zato se s otime i bavimo, kad bi htjeli držati nešto jednostavno onda bi uzeli prvoga sa grane i bili zadovoljni! To šta si ti napisa je uglavnom točno, ali ko se zadnji smije najslade se smije! Da netko ko je držao divlje kanarince prije 50-100 godina može ustat iz greba i vidit koliko su ljudi uspili boja od njih napravit nebi mogli virovat svojim očima. Ocu ti rec da svaki posao zahtjeva određeno znanje i vrijeme da se sprovede, a svi ovi kako kažeš neuspješni pokusaji nisu nimalo neuspješni, oni su put prema cilju i doraduju se kroz godine, ljudi sticu nova saznanja o tome šta treba i kako. Samo naprid GEMO team!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri pro 05, 2012 7:15 am

Ja se u potpunosti slažem s mojim kolegom profom.Evo samo naj friškiji primjer je ova godina,dva mlada aćena prošle godine u 7 mjesec u jedanesti već vrte zijadu bolje nego stari koji ih je učija.Je priznam da je lipo ćut,ko to ne voli ali oba ta mlada sam prva škarta a ostali su oni koji su zadnji pokazali .I zato vam je moj prijedlog kad ćujete te zimske zijade guštajte i nemojte se puno hvalit jer vrlo brzo izduše a gazda se pita di su nestale zimske zije. Ali ima i ona ko sad ne ćuje zijadu teško da će je imat i u lito.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri pro 05, 2012 7:41 am

Evo ću se složiti prvi put sa prof yogijom , ali samo u jednom dilu , ko sad nečuje zijadu , nije baš šareno , ali već kad se čuje , bolje je da je cila , u kolumbaru , duga i lipo obojana , lakše je čoviku onda očekivat , nego kad nečuje , a ono šta čuje , nevalja , kratko , i neispravno ...........
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri pro 05, 2012 8:46 am

Dobra večer.
I ja bi se složio sa obojicom ijako nekad kratko
traje,bar tad diše se punim plučima ,ma niko sritniji.
Točno je kako i kažete zna izvitriti,nestati ili se pretvoriti
u uljeza od mižerje (zijada teški negativ),sve je poremetila,
uništila pa i pletiva trodupla,sve je potonulo.
Ali zna ona i živjeti cilom zimom ispravna,bogata i
odvesti sebe do savršenstva dočaranosti kao ispravna
zijada ,bogata svim segmentima čari koji je krase.
Glavni oslonac i motor koji je nosioc batude (zijada).

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysri pro 05, 2012 7:22 pm

[21:02:06 04/12/12] frzelin : čuja sam da su jučer iz makedonije stigli u split dva grdelina moram ih ić poslušat
ali nazalost tvoju nije iz MK .....UH STO SI SE UPLASIO
cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 08, 2012 3:10 am

cvokooko1 je napisao/la:
Čuo sam danas jednu dobro:


Ako padaš sa stijen u provaliju,pokušaj letjeti,nemaš šta izgubiti Very Happy Very Happy Very Happy
I ja sam danas čuja jednu još bolju :ako nemaš ništa u ćibi kupi u sinju tića i tako nemaš šta izgubiti.Normalno ako imaš love.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 08, 2012 3:23 am

Ja znam jednu ima par godina ako nemaš ništa uzmi glatkog i onda......... ajme meni nemogu se sad sitit kako dalje kad se sitim reć ću vam hi hi hi
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 08, 2012 3:27 am

ivica.milanovic13 je napisao/la:
Ja znam jednu ima par godina ako nemaš ništa uzmi glatkog i onda......... ajme meni nemogu se sad sitit kako dalje kad se sitim reć ću vam hi hi hi

Ja ču te nadopunit možeš slobodno širit tiće u lito da te niko ne zajebaje...... cheers i ne držat ih u auto da se kuvaju confused
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 08, 2012 3:55 am

Ljudi moji znate šta je meni najsmišnije!

Ja odem u kafić kalahari na kavicu i tamo izgubin uru dvi vrimena malo se isćakulam s ljudima i to mi lipo padne a najlipše mi padne kad glatki koji tamo prevladavaju pričaju o tićima tj. o zijadama

Njima nijedna zijada nevalja osim njihove a nisu ni svjesni ili ne žele bit svjesni da njihova zijada isto tako ima puno mana tj. ima više mana nego zijade šta ih oni gade!

Hi hi svaka je nategnuta,greza, kratka itd. a to šta je njihova ŠUPLJA CINTARA to nema veze jel su samoprozvani veliki dečki rekli da je to dobro koga oni j.... e da je ludih

ali j....ga njihov je forum uzmi ili ostavi pozdrav svima cheers
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 08, 2012 4:21 am

Jadan ti je forum di falšete od falših profesora s falšin grdelinima drže falša predavanja......
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 08, 2012 4:47 am

Rugala se ruga pa postala druga. study

Ovi sto se rugaju previse da znate da necete dobiti glatke . Basketball

Molim vas ruganje u granicama sa salom .

ps.Ja mislim da se strava voli i zna saliti sa glatkima tako da ce sigurno u buducnosti imati glatke sunny

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Emptysub pro 08, 2012 4:50 am

cvokooko1 je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
cvokooko1 je napisao/la:
Čuo sam danas jednu dobro:


Ako padaš sa stijen u provaliju,pokušaj letjeti,nemaš šta izgubiti Very Happy Very Happy Very Happy
I ja sam danas čuja jednu još bolju :ako nemaš ništa u ćibi kupi u sinju tića i tako nemaš šta izgubiti.Normalno ako imaš love.

Yogi,komentar ću ostaviti za dan kad se vidimo u Kalahariju


cvokooko1 shvataj ovo kao salu Wink Ja mislim da je se yogi bas lijepo nasalio meni je bas bilo smijesno .

[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 1 / 28.Go to page : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: