Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+46
bevanda
DjordjeVet
kolombar
myki
portulata
Škuri tić
mijo
tomislav
lorena1990
pele
hipy
roko
gare
Markan
KOBAC
JAMES BOND
nicaze
F I N K O
brabus
domo
novavarosbl
mig29
probiotik
PESTI
bošket
Galeb
lubinko
PSIHO
lord189
Baketina
enver
angjello
prava zijada
pujdo
Tic_Bal.
vrca
frzelin
ĐEKO
ivica
YOGI
euzebio
ivica.milanovic13
MONSTRUMO
Gigo
Moćun
CIBO
50 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 08, 2012 5:31 am

a ja danas sam cuo kako OVCA REKLA KOZI POKRISE VIDITI SE PI.....DA
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 08, 2012 8:10 pm







Ili pokri se čuje ti se zija -- hahahaha



Salu2









[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 8:28 am

Istina,

vidija sam,

bija je,pojavija se cheers
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 9:50 am

Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:17 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 5:56 pm

Ako se slazete,

ajmo napravit potporu Gigi da se vrati,iako vec jesmo ,ajmo ponovno,

da ga odobrovoljimo,

ko se slaze ,neka napise dvi rici.

Gigo majstore - vrati se.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 8:25 pm





Ipak se ositi da fali gsn.Gigo !!!!




Salu2
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 8:49 pm

Gigo javi see !
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 8:50 pm

Barba Gigi vrati seeeeeee!!!!
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 10:53 pm

Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:16 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 11:22 pm

Doktore I Selektore GIGO aman zaman vr bounce bounce atise
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysri pro 12, 2012 11:34 pm

G.Gigo pisali ste zanimljive postove vratite se
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyčet pro 13, 2012 3:31 am

Gigi imaj svoje ja i ne vraćaj se.Pusti ti ove šta te nagovaraju nemoj ih obadavat nego samo drži svoju rič,ja mislim koliko sam te proćita da si ti od riječi
i da sa nećeš vračat
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyčet pro 13, 2012 5:05 am

Gigo ako se vratiš tribaš samo "pilat naopako"...a ne onako kako si dosad "pila"....Istina...pilajući naopako.... čovik se živ satare...i nikad ništa ne ispila...ali koga jebe ...bitno da se pila...
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 15, 2012 2:57 am

Valjda ćemo ove naredne godine vidit ko je di i ko koliko peška!

13 je moj broj valjda će mi 2013g. bit uspješna

Lako je nama ovde pisat vidit ćemo jel se poklapa ovo šta pišemo s onim kad ga obisimo!

Pozdrav svima i želim vam puno sriće u uzgoju cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 15, 2012 3:56 am

Slazem se ,

i uvik to govorim,

koje pivanje ima da ima,vazno je sta grdelinas uspije napravit u godinu dana.

Eto zato je gust sirit sa prijateljima i vidit rezultate.
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 2:57 am

Pozdrav ciloj ekipi, evo ovo moran napisat pa kud puklo puklo;
Družija san se danas na Pjaci sa starim splitskim tićarima i zahvalan sam im šta su moju malenkost primili za svoj stol na bićerin čakule.
Otkrili su mi jednu veliku, dobro čuvanu tajnu . Novi val u splitskom tićarstvu , takozvane
"Glatke" tiće oni zovu ZUMBUL AGE. Govore da pivaju uškopljenim glasom a porijeklo im je iz Sinja. Doajen splitskog tićarstva je još doda : Jebeš zijadu od koje se ne tresu škure na kući.
Evo mora sam malo zajebavat naše Glatke, a koristim priliku da ih sve skupa lipo pozdravin , također i sve druge tićare i zaželin Vam sve najbolje u NOVOJ GODINI!!!!!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 3:24 am

enver je napisao/la:
Pozdrav ciloj ekipi, evo ovo moran napisat pa kud puklo puklo;
Družija san se danas na Pjaci sa starim splitskim tićarima i zahvalan sam im šta su moju malenkost primili za svoj stol na bićerin čakule.
Otkrili su mi jednu veliku, dobro čuvanu tajnu . Novi val u splitskom tićarstvu , takozvane
"Glatke" tiće oni zovu ZUMBUL AGE. Govore da pivaju uškopljenim glasom a porijeklo im je iz Sinja. Doajen splitskog tićarstva je još doda : Jebeš zijadu od koje se ne tresu škure na kući.
Evo mora sam malo zajebavat naše Glatke, a koristim priliku da ih sve skupa lipo pozdravin , također i sve druge tićare i zaželin Vam sve najbolje u NOVOJ GODINI!!!!!

Ha ha, Envere popravio si mi dan Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 3:28 am

je i mene je nasmija,ali neka im odnese svoje grdeline ako ih još ima pa da čujemo kako će njih nazvat veliki stari splitski tičari.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 3:32 am

enver je napisao/la:
Pozdrav ciloj ekipi, evo ovo moran napisat pa kud puklo puklo;
Družija san se danas na Pjaci sa starim splitskim tićarima i zahvalan sam im šta su moju malenkost primili za svoj stol na bićerin čakule.
Otkrili su mi jednu veliku, dobro čuvanu tajnu . Novi val u splitskom tićarstvu , takozvane
"Glatke" tiće oni zovu ZUMBUL AGE. Govore da pivaju uškopljenim glasom a porijeklo im je iz Sinja. Doajen splitskog tićarstva je još doda : Jebeš zijadu od koje se ne tresu škure na kući.
Evo mora sam malo zajebavat naše Glatke, a koristim priliku da ih sve skupa lipo pozdravin , također i sve druge tićare i zaželin Vam sve najbolje u NOVOJ GODINI!!!!!

hahaha...a meni je jedan reka kad ih je sluša u top formi: "asti gospu, jadni tići pivaju,a ja cilo vrime čekan kad če počet pivat" Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 3:35 am

a meni je jedan reka kad vinkovi pivaju ne triba ti četka za skidat ruzinu hi hi hi hi hi hih
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 3:42 am

NEKA SE ISPUNE SNOVI!!!!
SRETNA VAM NOVA GODINA!!!!

Ićo!
[Vrh] Go down
Baketina

Baketina


Broj postova : 24
Points : 24
Join date : 25.09.2012
Age : 56
Lokacija : Sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 3:44 am

Pjevajmo do zore!
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 3:56 am

YOGI je napisao/la:
a meni je jedan reka kad vinkovi pivaju ne triba ti četka za skidat ruzinu hi hi hi hi hi hih

hihihi da ti je to taj "jedan reka",reka bi ti da im to i nije najveća mana...hihihi
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 4:00 am

angjello je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
a meni je jedan reka kad vinkovi pivaju ne triba ti četka za skidat ruzinu hi hi hi hi hi hih

hihihi da ti je to taj "jedan reka",reka bi ti da im to i nije najveća mana...hihihi
Dobro si reka,reka je da tvoji tići imaju samo jednu manu a to je da NEVALJAJU
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyuto sij 01, 2013 4:11 am

YOGI je napisao/la:
angjello je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
a meni je jedan reka kad vinkovi pivaju ne triba ti četka za skidat ruzinu hi hi hi hi hi hih

hihihi da ti je to taj "jedan reka",reka bi ti da im to i nije najveća mana...hihihi
Dobro si reka,reka je da tvoji tići imaju samo jednu manu a to je da NEVALJAJU

a di će veća mana kada slušaš tice ,čekaš kad će počet pivat,a one jadne cilo vrime pivaju...hihihi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 2 / 28.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: