Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+46
bevanda
DjordjeVet
kolombar
myki
portulata
Škuri tić
mijo
tomislav
lorena1990
pele
hipy
roko
gare
Markan
KOBAC
JAMES BOND
nicaze
F I N K O
brabus
domo
novavarosbl
mig29
probiotik
PESTI
bošket
Galeb
lubinko
PSIHO
lord189
Baketina
enver
angjello
prava zijada
pujdo
Tic_Bal.
vrca
frzelin
ĐEKO
ivica
YOGI
euzebio
ivica.milanovic13
MONSTRUMO
Gigo
Moćun
CIBO
50 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptysri lip 05, 2013 10:49 pm

Tic_Bal. je napisao/la:


Takva pravila Splicani ne podržavaju taj pletadur može u Makedoniji da prođe.


Balta Balta Moja Hađamijo hteo sam ti nesto napisat al necu nek ovako ostane JOS NISI ni 20 posto od grdelinarsta naucio da bi ti ja neke stvari objasnio za standard koi mi u MK trazimo,,

Ostani mi u dobru BALTA SRECO MOJA LIJEPA I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you cheers cheers
[Vrh] Go down
hipy




Broj postova : 18
Points : 18
Join date : 19.01.2013

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptysri lip 05, 2013 10:54 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Koce, dok si prodava "nastavljace" iz Sinja nije ti smetalo!!! I meni si iznijo dva komada sicas li se, tada su nastavljaci bili po STP-u i vrhunski!
Jeste vidjeli g.MONSTRUMO kako izbjegava odgovoriti na ovakova pitanja.
A što vam je barba hipy govorio za koceta.Najobičniji prevarant i blebetalo.Od izazivača svih,od Rijeke,preko Sinja, do Dubrovnika, do najobičnijeg miša,koji se zavukao u mišju rupu,kad su ti koje je izazvao došli u njegov grad.I kad je to sve prošlo,izlazi iz mišje rupe.Mene je sramota što sam mu sugrađanin.

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptysri lip 05, 2013 10:59 pm

Đeko ako hočeš shvati.

Nisam ja ništa vas ponizio samo sam htjeo ti reči ako si razumio da PLETADUR kod vas u makedoniji po vašim kriterijima može zauzeti dobar rang.

Ali ovamo gdje se traži batuda kao što kaže gigo nebi trebao ulaziti u ocjenjivanje.

ps. Đeko primjetio sam kako ti stavljaš i težiš pletadurima čistim pa sam pomislio da se to kod vas traži.

poz. Đeko
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptysri lip 05, 2013 11:15 pm

Nije mi jasno kako uvijek neki pig počme lično vrijeđat scratch

Ako neko prodaje tiča pa ako ti valja kupi ako nevalja nemoj.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptysri lip 05, 2013 11:45 pm

pele je napisao/la:
Poštovani Gospodine Koce od danas pa nadalje i dasi pozva nas dvojicu na tvoje bile dimove mi nebi došli!!Kao prvo dabi se takmičio sa tako plemenitim ticama kao što su SKAVOLINI moraš proć Desetore kvalifikacije!!!!!Sad ćemo malo o SPLIT OPENU !Pobjednik je iza zije nastavio četiri puta od DVADESET SEDAM batuda otpjevani u pet minuta(tvoj nastavlja svaki put )Tić koji je odnio drugo mjesto nije ima ziju ali nije ni griješio i milina gaje bilo slušat!!!Bolje i bez zije nego da piva onakvu ka tvoj tić!!!!!!!!Nisi doša na ovo jedino LEGALNO takmičenje jer si zna da ćeš sa bodovima otić u minus ........Naime da malo pobliže objasnim ako pojedini tić često griješi(NEISPRAVNA ZIJA ,NIKAKVA ,BLIJEDA BATUDA .šporka verša........)može na bodovanju od jedan do sto otić i u minus što bi sigurno bio slučaj sa tvojim tićom i dasu ga ocjenivali svi ostali bez Skavolinske ekipe!!!!!!Tvoj rang tičara su GAJO , IVICA JENJIĆ, . MIKULA VUKO....... pa njih pozovi da osvitlaju Sinjski obraz!!!!
Ovo je pisa Bada na mom nicku pošto je baniran nije mogao odgovorit pa je mene zamolio da napiše biće je zaboravio napisat da on piše.Damjan može potvrdit jer me je on jedini pitao tako da ne dođe do zabune.pozzzz A Koce šta se mene tiče ja sam te čekao u nedilju nisi doša opravda si se (da nisi ima sa čime doć,a sad imaš) ,a izgleda da smo mi pizde,varaj dalje koga got hoćeš mene si privario (nisi doša) jedan put pa jel ti misliš da san ja glupan da me možeš vucarat ko te tvoje potrčke odjebi od mene i nemoj me više jednostavno spominjat ni ti ni niko od tih tvojih potrčkala ovo sad upanti pozzz.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 12:00 am

1.MIMIKA
2.BOJA GLASA
3.JACINA GLASA
4.STARAKANJE
5.JEDINACNO je sa zijadom
6.DVOJNO je kao parabola MUTACIJA GLASA dva u jedno---------------sa zijadom
7.TROJNO------------------------------------------tri u jedno ----------------sa zijadom
8.KRMA--BATUDA sto vise vrsti to bolje
9.REDENJE KRATKO I DUGACKO --VERSA ILI PLETIVO ILI PLETADUR kako ko ih naziva
10.DOZVOLENE GRESKE ako nastavi iza zijade VRICIJU CIJU ILI DZIJU kao nastavak zijade
11.DISKVALIFIKOVANI GLASOVI e za ovo nebi pisao jer skoro kod svih tica sto sam ih cuo na FORUMIMA skoro svak ima TOOO takavom se grdelinu nije dopusteno da odpjeva do kraja Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

E balta moj lijepu PRINCU evo pogledaj ovo pa se javi ili prijavi grdelina za TAKMICENJE kad budes imao
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 12:15 am

Ok Đeko !



Evo nešto bi rekao za takmičenje koje je bilo u Splitu.

Ali meni nije jasno kako to da je 2 mjesto pletadur a ne tic koji je spojio bar 3 batude ????

Nije sramota ako tič ne zapijeva a možda je i do vremena , možda je bilo puno ljudi,preblizu ITD...evo slicno je bilo i u Makedoniji tici bolji nisu pijevali.

Ako su vam tiči šutili ili možda nisu kako to da je drugo mjesto pletadur ?????

ps. Moram i ovo napisati ! Ako je ovo ovako bilo kako ste onda mislili pobjediti Kocu.
Na pocetku sam pisao da suđenje na Split open stvara klanove jer ovdje može da bude bolji tič koji ne zapijeva jer može suparnički klan da negativno boduje drugi pijev i tjera ga u MINUS. Sad



[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 1:04 am

hipy je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Koce, dok si prodava "nastavljace" iz Sinja nije ti smetalo!!! I meni si iznijo dva komada sicas li se, tada su nastavljaci bili po STP-u i vrhunski!
Jeste vidjeli g.MONSTRUMO kako izbjegava odgovoriti na ovakova pitanja.
A što vam je barba hipy govorio za koceta.Najobičniji prevarant i blebetalo.Od izazivača svih,od Rijeke,preko Sinja, do Dubrovnika, do najobičnijeg miša,koji se zavukao u mišju rupu,kad su ti koje je izazvao došli u njegov grad.I kad je to sve prošlo,izlazi iz mišje rupe.Mene je sramota što sam mu sugrađanin.


Stvarno sam hipomonstrumo želija izbjec ovaj odgovor ali kad si uporan evo ce ti "koceta"odgovorit pa ti razmini usitno;


Što misliš zašto niti jedan od tih "vrhunskih nastavljaca" nije osta u gradu Splitu ,ni onda ni sad.

Ako se varam onda me ti hipomonstrumo ispravi,ili još bolje,

neka se javi taj splitski grdelinaš kojemu sam ja proda "vrhunskog nastavljača".



PS- Naravno da ste obojica pozvani da me dođete satrat u slijedecih 67 dana,kad god hocete a grdeline možete i posudit ili kupit ,nije bitno.

[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 1:14 am

Hahahahah, ko si ti da ja tebi dolazim!? Meni je ispod časti uopće uspoređivat moje sa tim tvojim glatkoklizom. A koga na navučeš navučeš, mene nećeš sigurno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 1:17 am

pele je napisao/la:
pele je napisao/la:
Poštovani Gospodine Koce od danas pa nadalje i dasi pozva nas dvojicu na tvoje bile dimove mi nebi došli!!Kao prvo dabi se takmičio sa tako plemenitim ticama kao što su SKAVOLINI moraš proć Desetore kvalifikacije!!!!!Sad ćemo malo o SPLIT OPENU !Pobjednik je iza zije nastavio četiri puta od DVADESET SEDAM batuda otpjevani u pet minuta(tvoj nastavlja svaki put )Tić koji je odnio drugo mjesto nije ima ziju ali nije ni griješio i milina gaje bilo slušat!!!Bolje i bez zije nego da piva onakvu ka tvoj tić!!!!!!!!Nisi doša na ovo jedino LEGALNO takmičenje jer si zna da ćeš sa bodovima otić u minus ........Naime da malo pobliže objasnim ako pojedini tić često griješi(NEISPRAVNA ZIJA ,NIKAKVA ,BLIJEDA BATUDA .šporka verša........)može na bodovanju od jedan do sto otić i u minus što bi sigurno bio slučaj sa tvojim tićom i dasu ga ocjenivali svi ostali bez Skavolinske ekipe!!!!!!Tvoj rang tičara su GAJO , IVICA JENJIĆ, . MIKULA VUKO....... pa njih pozovi da osvitlaju Sinjski obraz!!!!
Ovo je pisa Bada na mom nicku pošto je baniran nije mogao odgovorit pa je mene zamolio da napiše biće je zaboravio napisat da on piše.Damjan može potvrdit jer me je on jedini pitao tako da ne dođe do zabune.pozzzz A Koce šta se mene tiče ja sam te čekao u nedilju nisi doša opravda si se (da nisi ima sa čime doć,a sad imaš) ,a izgleda da smo mi pizde,varaj dalje koga got hoćeš mene si privario (nisi doša) jedan put pa jel ti misliš da san ja glupan da me možeš vucarat ko te tvoje potrčke odjebi od mene i nemoj me više jednostavno spominjat ni ti ni niko od tih tvojih potrčkala ovo sad upanti pozzz.


Bija ti Pele br 1,Pele br.2 ili Pele br.3 ponudu imate za cilo lito ,a što se tice odjebavanja to je davno riješeno.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 1:31 am

Živili.

Iznosim mišljenje večine jačih meštara oko mog mista.

Ako je tič udario kako se ovde spominje (samo)4 bat.sa nastavkom
šporkice od ispivanih 27 bat,tu se prihvača doza (oprosta) stisnuta uha,zanemari i
takav tič ulazi u pozitivno tretiranje ocijenjivanja batudi ispivani.
Ocijena se kasnije zasniva na detaljima kvalitete batude.Ako je ovaki tič
pobijedio jer ga krasi određena vrijednost čisti batudi u (večini)zaslužuje
biti i broj 1. kad nema jačeg od sebe.

POZDRAV DOBRIM LJUDIMA.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 1:35 am

PESTI je napisao/la:
Možeš ti Koce sada tirati vodu na svoj mlin koliko gog želiš , baka sa kolaćima je prošla .
,,Bikijada,, je bila prevelik zalogaj za tebe jer postoje napisana pravila i tako se boduju .
Urlaš ko manijak sada ,opet pivaš umjesto grdelina ,mene kriviš za nešto sa čim nemam nikakve veze.









A sad nemaš veze sa ovim je li ,

znam da nemaš,

ali ti to nesmeta da laješ,

nema te misecima,niko te nije ni spominja ni dira misecima,

ali si isto izronija iz buže za lajat,

e pa sad dođi ,donesi grdelina i operi mi uši ,

imaš vrimena cilo lito.

Povedi koga oces.
[Vrh] Go down
hipy




Broj postova : 18
Points : 18
Join date : 19.01.2013

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 2:32 am

koce je napisao/la:
hipy je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Koce, dok si prodava "nastavljace" iz Sinja nije ti smetalo!!! I meni si iznijo dva komada sicas li se, tada su nastavljaci bili po STP-u i vrhunski!
Jeste vidjeli g.MONSTRUMO kako izbjegava odgovoriti na ovakova pitanja.
A što vam je barba hipy govorio za koceta.Najobičniji prevarant i blebetalo.Od izazivača svih,od Rijeke,preko Sinja, do Dubrovnika, do najobičnijeg miša,koji se zavukao u mišju rupu,kad su ti koje je izazvao došli u njegov grad.I kad je to sve prošlo,izlazi iz mišje rupe.Mene je sramota što sam mu sugrađanin.


Stvarno sam hipomonstrumo želija izbjec ovaj odgovor ali kad si uporan evo ce ti "koceta"odgovorit pa ti razmini usitno;


Što misliš zašto niti jedan od tih "vrhunskih nastavljaca" nije osta u gradu Splitu ,ni onda ni sad.

Ako se varam onda me ti hipomonstrumo ispravi,ili još bolje,

neka se javi taj splitski grdelinaš kojemu sam ja proda "vrhunskog nastavljača".



PS- Naravno da ste obojica pozvani da me dođete satrat u slijedecih 67 dana,kad god hocete a grdeline možete i posudit ili kupit ,nije bitno.

Napokon da si javno priznao da si preprodavač ptica .Dakle,preprodavačiću ptica,reci nam svima,što si govorio tim svojim kupcima , o tim pticama dok si im ih prodavao,a i g. MONSTRUMO nam može reći što je njemu govorio dok mu je prodavao te ,kako ste rekli, "vrhunske nastavljače".
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 3:09 am

Ha ha ha ,

ali ti triba govorit HIPI šta piva.

Sad cu ja tebi objasnit; Obisiš grdelina"vrhunskog nastavljaca",

covik sluša,sluša,sluša ako mu se svidi kupi ,ako ne ,ne kupi,ide dalje.

Isto ka rebatinke.



Ps.Nešto si mi puno zainteresiran za "vrhunske nastavljace" ,

Mogu te uputit Wink
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 4:53 am

hipy je napisao/la:
.Mene je sramota što sam mu sugrađanin.

Ovo mi nešto nije jasno a meni kada nije jasno onda pitam i nije me stid Smile Kako vi možete biti sugrađani a pišeš orginal Bosanski ???

barba hipy Smile
[Vrh] Go down
lorena1990

lorena1990


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 31.10.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 5:21 am

Ćao svima,

nije me dugo bilo pa da pozdravim. rendeer

Evo čitan ove vaše ćakule pa mi nešto nije jasno. Barba Koce uzgaja grdeline i to naveliko. Kako može nekog privarit ako ti tići imaju prstene i mogu se čut kako pivaju. Barba Koce imate li Vi meni za prodat jedan par jer bi ćaća se tija legalizirat pošto selimo u Hrvatsku? I u kojem ste društvu u Splitu jer bi se i on tija učlanit? A Vi malo oladite od čovika kod njega je sve legalno i on sve je stavija na forum. Eto pozdrav.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 5:24 am

koce je napisao/la:


Na prvenstvo g.Selaka nikad nisam bio,niti sam ikad imao namjeru otici zbog ovih stvari;

1.Nedopustivo je da grdelin bez zijade osvaja visoke pozicije umjesto da bude diskvalificiran

2.Nedopustivo je da grdelin koji nastavlja osvaja visoke pozicije,cak bude i prvi.

Ovo je degradacija STP-a i totalno krivi put.

3.Nedopustivo je da su sudionici ujedno i sudije jer dolazi do klanova i namištanja.


NE DONOSITE NASTAVLJACE I GRDELINE BEZ ZIJADE jer to nije

STP, i drugi uvjet je da samo dvije osobe iz Sinja ne želim ni cut ni vidit na kilometar,ne

treba ih imenovat.

Ima dragih ljudi na koje se ovo ne odnosi, vec mogu doci kad ih je volja sa i bez grdelina

da procakulamo,....................


Viteže od naopakog STP morao sam reagirati na silnu hrpu gluposti i direktiva koje pišeš i izjavljuješ.

Takmičenje koje zoveš ,,bikijada ,, ima svoj pisani standard po STP-u ,koliko je meni poznato .Nisi ti taj koji je stvarao STP , stvorili su ga ,,malo stariji od tebe ,, ti si poznat po nečemu što je osramotilo grad Split i tičarstvo čitave Dalmacije sa svojim forsiranjem tumačenja tradicije .
Bez obzira kakva su pravila i tko ocjenjuje sramotno bi bilo loše ocjeniti zaista dobrog grdelina .To dobro znaš , o tome bi se pričalo , šteta koja bi bila počinjena vrlodobrom-odličnom grdelinu bila bi sramota svih koji bi takvu ticu loše ocjenili , takav tić prolazi kroz 100 tradicija i to se prepoznaje .
Mislio si uvoditi svoja pravila i unaprijed si već podjelio medalje , zamisli sva trojica su iz sekte glatkih.
To su bili slatki snovi dok se nije približio datum nastupa , od tolikog broja vrlodobrih i odličnih (čak i ocjenom 6 ( 1-5)) koliko si napredovao od grdelina ,,messi,, niti jedan tić nije izašao na žicu .

Prozvao si nastavljačem prvaka iako je veći dio tukao bez nastavka .( postoje svjedoci )
Braniš dolazak pravim pletadurima kao da to nije bio STP i dio tradicije i iz vedra neba se nalazi na ocjenskoj listi ,,Selak,,.
Braniš nastavljačima dolazak iako se svaki nastavak kažnjava .
Sereš po dzijadi tića koji je ,,pri vrhu ,, na tom takmičenju.
..........da ne nabrajam dalje ..................i sada kad su svi otišli laješ i mašeš grdelinima ,prozivaš sve da dođu u Split. drunken drunken .


Prika u debelim si problemima , liči to kako god znaš i umiješ , prijateljski savjet !
Tu sam da pazim što pišeš ,dosta je bilo anarhije i sekti . lol!








[Vrh] Go down
hipy




Broj postova : 18
Points : 18
Join date : 19.01.2013

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 6:06 am

Tic_Bal. je napisao/la:
hipy je napisao/la:
.Mene je sramota što sam mu sugrađanin.

Ovo mi nešto nije jasno
Iznenadio bih se kad bi bilo drugačije.Primjetio sam da ste najagilniji kocin advokat.Vjerujte da bih vas jako volio za protivnika u sudnici,bilo da ste u službi tužitelja ili advokata.Ne bih se jako umorio za honorar.


lorena1990 je napisao/la:
Ćao svima,

nije me dugo bilo pa da pozdravim. rendeer

Evo čitan ove vaše ćakule pa mi nešto nije jasno. Barba Koce uzgaja grdeline i to naveliko. Kako može nekog privarit ako ti tići imaju prstene i mogu se čut kako pivaju. Barba Koce imate li Vi meni za prodat jedan par jer bi ćaća se tija legalizirat pošto selimo u Hrvatsku? I u kojem ste društvu u Splitu jer bi se i on tija učlanit? A Vi malo oladite od čovika kod njega je sve legalno i on sve je stavija na forum. Eto pozdrav.

Lorenice dušo,samo kaži uru kad će vam sletit avion i koce će vas čak i dočekati na aerodromu.Ipak je on prvenstveno gospodin,u što ćete se i uvjerit u ćakuli sa njim Laughing .


Zadnja promjena: hipy; čet lip 06, 2013 6:10 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 6:09 am

hahahahaha ovaj forum je zabavnije pratit i gledat od bilo koje serije na televiziji Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 7:07 am

hipy je napisao/la:
koce je napisao/la:
Ha ha ha ,

ali ti triba govorit HIPI šta piva.

Sad cu ja tebi objasnit; Obisiš grdelina"vrhunskog nastavljaca",

covik sluša,sluša,sluša ako mu se svidi kupi ,ako ne ,ne kupi,ide dalje.

Isto ka rebatinke.



Ps.Nešto si mi puno zainteresiran za "vrhunske nastavljace" ,

Mogu te uputit Wink

Činjenica što tako olako pričaš o tom svom šverceraju,kao da je to najnormalnija stvar na svijetu ("covik sluša,sluša,sluša ako mu se svidi kupi ,ako ne ,ne kupi,ide dalje Isto ka i rebatinke") sa ovim jadnim divnim stvorenjima, danima od samog boga,meni, a nadam se i svakom onom tko ovo pročita ,govori kakav si ti čovjek.I još ih uspoređivati sa rebatinkama.Da,u pravu si.Obisiš ih kao i onaj švercer rebatinki na peristilu.
Beskrupulozan, gramziv,spreman i preko leševa preći da bi došao do svog cilja(čitaj novca).Mene to podsjeća na pljačkaše grobova.Svima nama koji smo u ovom hobiju iz ljubavi prema ovoj divnoj ptici se doslovce gade takvi kao ti.Ti i takvi kao ti ste uništili ovaj predivan hobi.Tvoja ljubav prema ovom hobiju se svodi na ljubav prema novcu.Koliko vidim,napokon je čitav forum to shvatio i drago mi je da si napokon raskrinkan.Neka te bude sram.





hipy



pozdrav svim ljubiteljima tica.Zovu me hipi,volin sve tice a najviše grdeline frzeline i lugarine i iman svih po nekoliko primjeraka



Reci mi hipi ljubitelju i cuvaru priode odakle tebi ove ptice,

višć i baketine,skale i gnjizda ili mriža

da nisi možda kupija ,sigurno ne ,jer di bi ti kupova od švercera ,lovaca ili uzgajivaca,tebi je to šporko,sramota,

bolje uvatit ,zalipit ,a meštre.

[Vrh] Go down
lorena1990

lorena1990


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 31.10.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 7:08 am

hipy je napisao/la:
Lorenice dušo,samo kaži uru kad će vam sletit avion i koce će vas čak i dočekati na aerodromu.Ipak je on prvenstveno gospodin,u što ćete se i uvjerit u ćakuli sa njim Laughing .

Fala ti na informaciji jer ne bi od svakakvih oštoplera ni kupila tice.

Evo i ćaća reče da je Koce u pravu ako taj prvak nije ima prsten na nozi. Ako je, onda je u krivu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 7:11 am

hipy



Broj postova: 18
Points: 18
Join date: 18.01.2013


PostajNaslov: Re: Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva- ned vel 10, 2013 7:07 pm Citiraj i odgovori
Kupujem ženku lugarina obavezno prstenovanu .



Opa hipi licemjerni govnjaru,pa ti i KUPUJEŠ,

eto radi takvih smo tu di jesmo,od hobija smo postali kazneno djelo.

Lažeš ,mažeš,vrtiš,

ka finta cuvaš prirodu i hobi ,da da ,vidim kako.

Bolje cuvaj ono šta si kupija od gazde (NE MISLIM NA LUGARINA) i pokrij se ušima.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 7:24 am

 Sleep 


Zadnja promjena: pujdo; uto tra 22, 2014 9:04 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 7:29 am

tražu se rupe za niske udarce i opet se svi bavu pizdarijama i vriđaju se,ljudi da ne kažen gospodo ako se nazivate Tičarima počmite se tako i ponašat

a ti hipy slušaj Kocu jer koce sigurno nezna kako bošket izgleda cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Emptyčet lip 06, 2013 7:41 am

koce je napisao/la:
Poštovani,

sad kad su prestali napadi da i ja nešto kažem.

Na prvenstvo g.Selaka nikad nisam bio,niti sam ikad imao namjeru otici zbog ovih stvari;

1.Nedopustivo je da grdelin bez zijade osvaja visoke pozicije umjesto da bude diskvalificiran

2.Nedopustivo je da grdelin koji nastavlja osvaja visoke pozicije,cak bude i prvi.

Ovo je degradacija STP-a i totalno krivi put.

3.Nedopustivo je da su sudionici ujedno i sudije jer dolazi do klanova i namištanja.


BILI DIM je osmislio naš akademik arhitekta g.Dinko Kovačić iz vica prije par godina,

a ja sam ga sproveo u djelo kao druženje prijatelja, gdje se iz štovanja pozivaju stari

splitski ticari kao sudije ,a u biti im tim cinom zahvaljujemo na stvaranju STP.,i odajemo

im počast.BILI DIM je za sada zatvorenog karaktera,što znaci da vecina odlucuje ko može

prisustvovati.Ovo smo morali napraviti jer je previše zainteresiranih a optimalno je 15-20

ljudi.Toliko o tome,a sad ono najvažnije.

BILI DIM je u subotu 08.06 ,a nakon toga,u periodu od 09.06.pa do 15.08. POZIVAM

najprije sve BUKAČE koji su me napali iako nemaju nikakve veze sa ovim događajem,

niti su bili na prvenstvo g.Selaka niti su imali namjeru doci,da donesu grdelina jedan na

jedan,bez publike i sudaca ,pa da usporede šta pivaju moji grdelini a šta njihovi.Najprije

mislim na Cvoka,Pestija,Garu,Zadru,Stravu,žaka a zatim i na sve ostale.Ako necete

jedan na jedan ,povedite prijatelja pa cemo dva na dva,ali bez navijaca i publike.

Od 09.06. do 15.08.je tocno 67 ljetnih dana ,pa se nadam da ce te uvatit vrimena.Pozivam

kako sam vec rekao i sve ostale,znaci NE DOGODINE ,nego od 09.06 pa 67 dana,bez

klanova i namištanja,pa da usporedimo batudu,broj batuda,zijadu, cistocu i sve ostalo.

Imam samo dva uvjeta;NE DONOSITE NASTAVLJACE I GRDELINE BEZ ZIJADE jer to nije

STP, i drugi uvjet je da samo dvije osobe iz Sinja ne želim ni cut ni vidit na kilometar,ne

treba ih imenovat.

Ima dragih ljudi na koje se ovo ne odnosi, vec mogu doci kad ih je volja sa i bez grdelina

da procakulamo,jer osobe poput Gige,profe,Iće i slicni ne trebaju nikakav poziv.

Od ove Nedilje pa do Vele Gospe navalite,dođite me satrat u prijateljskoj cakuli,

kako kaže Gigo.



Samo da ne padne u zaborav.

66 dana da se odlucite ,

1 na 1,

2 na 2,

po uru ipo bez skidanja ,neka pivaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 15 / 28.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: