Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 7:51 am

Poštovani forumaši,
obzirom da je previše nesuvislih upadanja i spamanja po pojedinim temama,pa moderatori moraju reagirati i brisati,
ovdje možete negirati,raspravljati,chatati do mile volje protiv DTP-a,STP-a, i bilo kojeg TP-a,a i o svim ostalim temama.
Neće se brisati postovi,jer je tema upravo za to,ovdje nema spamanja,sve je dopušteno ali naravno u granicama
normalnog ljudskog ponašanja.
Ovo da se neće brisati postovi, nemojte shvatiti doslovno,jer svako osobno vrijeđanje na bilo kojoj osnovi se neće dopustiti.
Sve ostalo je dopušteno,ali ponavljam samo ovdje.


Zadnja promjena: KOBAC; pon svi 30, 2011 12:19 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:09 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:37 am

frzelin je napisao/la:
https://youtu.be/ntWUSAzvpsQ

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:43 am

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:46 am

[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:50 am

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:52 am

[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:54 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 9:23 am

pele je napisao/la:
Samo za glatke https://www.youtube.com/watch?v=NWbzINb_pJU

Molit će gospođa na kolinima, dođite glatki jedini ste spas Twisted Evil
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyned svi 29, 2011 8:54 pm





Bog !!!!!!!


Da glatki , tip-500. oštro ............ ko prvi puta vidi ovaj forum


misliće da je doša na skup pekara !!!!!!!




Salu2





[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptypon svi 30, 2011 12:41 am

Moćun je napisao/la:




Bog !!!!!!!


Da glatki , tip-500. oštro ............ ko prvi puta vidi ovaj forum


misliće da je doša na skup pekara !!!!!!!




Salu2



Moćo pa ni vrste brašna neznaš možda se u nešto drugo razumiš aj pokušaj ..




[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptypon svi 30, 2011 7:21 am






Bog !!!!!



Zaboravija san da ode ima profesionalaca """" ( za brašno mislin )



Salu2
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptypon svi 30, 2011 7:26 am

Niski udarci, Moćune ne daj se isprovocirat oni ti to rade u fino.pozzzz. Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptypon svi 30, 2011 7:58 am

Unjih ti je u fino i glatko hehehe lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptypon svi 30, 2011 8:23 am

Samo fino i glatko se prizna, ništa grezo, grez smi bit samo brus papir lol! pig
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptypon svi 30, 2011 8:16 pm

pele je napisao/la:
Unjih ti je u fino i glatko hehehe lol!

pele jel ti brišeš guz sa grezin ili glatkin papiron..???
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyuto svi 31, 2011 8:18 am

Napokon se bliži 01.06.,pa da završi ovo sa inoxom.

Veceras je Kruno zva inoxa da se dogovore,a ja sam obavješten od Krune da

u sridu 01.06. u 09.00h budem u kaficu kraj As Maria u Stobrecu.Od tamo

idemo na livadu koju dogovorimo (sve se nalazi par stotina metara od inoxove

butige),pa da napokon završi ova trakavica.Drago mi je da Inoxu piva grdelin,

pa mu nece bit problem pobjedit moje govno od grdelina,jedva cekam.

Totalno sam fin veceras,da slucajno ne bi inox odusta,ali posli 01.06.,sleduje

ga porcija za one laži po forumu.Kako cujem biti ce i gledaoca sa kamerama

i raznim aparatima,neka se pamti.


Dalje,

vidim da na oni forum neke individue spominju Mesija,što mi je puno drago,

jer "izad dobrog konja se praši".

Ostalo nema smisla komentirat.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyuto svi 31, 2011 8:37 am

Znači ulaz slobodan.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptyuto svi 31, 2011 9:23 pm

bariton je napisao/la:
Napokon se bliži 01.06.,pa da završi ovo sa inoxom.

Veceras je Kruno zva inoxa da se dogovore,a ja sam obavješten od Krune da

u sridu 01.06. u 09.00h budem u kaficu kraj As Maria u Stobrecu.Od tamo

idemo na livadu koju dogovorimo (sve se nalazi par stotina metara od inoxove

butige),pa da napokon završi ova trakavica.Drago mi je da Inoxu piva grdelin,

pa mu nece bit problem pobjedit moje govno od grdelina,jedva cekam.

Totalno sam fin veceras,da slucajno ne bi inox odusta,ali posli 01.06.,sleduje

ga porcija za one laži po forumu.Kako cujem biti ce i gledaoca sa kamerama

i raznim aparatima,neka se pamti.


Dalje,

vidim da na oni forum neke individue spominju Mesija,što mi je puno drago,

jer "izad dobrog konja se praši".

Ostalo nema smisla komentirat.

Pozzzz!

Pa je l ima tog dvoboja ili nema, ja sam cuo da nece biti i da ste se obojica tako slozili, jer Goranov grdelin trenutno uci mlade i nije za iznosenja???
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptysri lip 01, 2011 12:04 am

Sina,

Šest miseci cekam ovo,

gosp.Kruno se u ime mojih grdelina okladija protiv inoxa,kako onda da ja odustanem?

I moj grdelin uci mlade,pa šta onda,još bolje, jer znaci da piva i da je kvalitetan.

Ako ga meni nije problem odvojit od mladih i iznit na livadu pola sata,nije ni njemu.

Na kraju krajeva ne mogu razocarat Krunu koji se kladija na mene.

Što se tice Inoxa,on može doc ili ne doc,jebe se mene,ja cu bit na dogovoreno

misto sa grdelinom.

A to da smo se ja i on dogovorili sporazumno da nema dvoboja,mogu samo rec

da laže kad zine,a to mu mogu potvrdit svjedoci koji su tu bili,ali otom potom.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptysri lip 01, 2011 1:00 am




Bog !!!!!!


Opet ništa ------ tresla se brda rodija se miš ------- , ali pustimo

šalu na stranu meni je stvarno krivo ako od dvoboja" ne bude ništa a kamoli

ljudima koji su tu i koji su mogli uživo prisustvovati fešti za uši !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptysri lip 01, 2011 2:49 am

Bilo ne bilo janjac će platit!

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptysri lip 01, 2011 3:02 am

Ajde ja bi zamolija sve koji nisu Glatki da mi opišu i ocjene onaj šaljivi video na drugom forumu.Počevši od zijade pa onda sve ostalo,napominjem ako može samo oni koji se ne smatraju glatki jer ja znam šta glatki misle.Šta se tiće takmićenja ja odavno mislim da ga neće ni biti ali možda se i varam volija bi da nisam u pravu.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptysri lip 01, 2011 3:41 am



Nebi se štel mešat!
Sutra će se ionako sve znati.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Emptysri lip 01, 2011 6:29 am

Napokon doša dan dvoboja .....sutra svi na takmičenje.....

ps. nekom nije je lako .... ali sam je kriv za takvo stanje....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 1 / 38.Go to page : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: