Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptypon ruj 05, 2011 1:57 am

MILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ,.................javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptypon ruj 05, 2011 2:33 am

Gospodine Yogi, mogu odgovoriti na ovaj vaš komentar o stavljanju koji čak i nije dvosmislen. Ali, to nema smisla. Ajmo preskočiti ovaj put raspravu takve vrste. Pričajmo o grdelinima, tomu služi ovaj forum. Nadam se da se slažete.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptypon ruj 05, 2011 4:07 am

frzelin je napisao/la:
za onoga šta piše na peleov profil samo da znaš prije bi drža onoga grdelina šta si ga spomenija nego te tvoje.A isto tako nije dosljedan onome šta ja tražim i nisam ga spomenija nikad da je to tić kojega bi ja hvalija samo sam stavija da se vidi kako može izać nešto i iz prirodnog staništa....
Nemoj te se ljutit gospodine odmah ,ali ovo potvrđiva koliko je jaka ta škola koju vi pohađate (nebih trpao u ovu tvoju izjavu sve splićane jer ima u splitu ljudi koji ipak znaju u pijesmu)i sa ovime potvrđivate da vam onaj gospodin bude stvarno profesor, i neka nemojte previše izostajat sa nastave šteta bi bila sad kada ste napokon postigli zavidne rezultate da tolike godine bacite u vjetar(naravno šta se tiče pijeva)samo naprijed.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptypon ruj 05, 2011 5:47 am

YOGI je napisao/la:
Nije moguće da ste toliko informatićki nepismeni,ako treba poslat ćemo splitske strućnjake da vam ga stave ha ha ha

Ja nisan glatki da mi ga stavljaju, to ako bi ti tija da ti ga stavljaju imaš ih oko sebe koliko oćeš lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptypon ruj 05, 2011 6:46 pm

ala koje zavlačenje,ali se čeka potres,pa da se tići istuću Wink
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyuto ruj 06, 2011 2:52 am

euzebio je napisao/la:
Ajde stavite da usporedim sa ovim što mi je pjeva za ručak. Možda ima i više Lirskih, baš me zanima što ima Marko.
G. euzebio u ovoj vašoj prvoj rećenici ima rijeć STAVITE ja drugo nisam mislija ništa vi ste me oćito krivo shvatili i pomišali s ovim nekulturnim spodobama kojih ima na ovom forumu a među tim je i onaj mali koji me svaki put spominje iako sam mu ja reka sto puta da me ne spominje.A i vi ste ga više puta branili umjesto da mu ka pedagoški radnik date ako treba i repeticije iz ponašanja.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyuto ruj 06, 2011 3:12 am

Evo me ponovo,ćitam na onom drugom forumu a možda je neko i na ovom postavija pitanje.Koja budala bi snimala onog sinjskog lirskog i stavljala na kazetu? I tu se ja u potpunosti slažem .Ali ja vas sve skupa pitam,svi oni grdelini koje ste snimali i stavljali na internet ,zašto ste ih snimali.Jeli vi mislite da su bolji od sinjskog lirskog,ne gospodo moja draga to je sve ista guba od tića.I onda se vi ćudite drugim tičarima a isti ste ka i oni.Mene nagovarate da ja snimin svoje ,pa ja sam toliko pametan da mie bodete s inekcijom u lubanju ja ga ne bi(ne smin reć STAVIJA) prebacija na forum.I opet sam se sitija CARA zašto su njega snimili na video kazetu kad je to toliko loše da ne kažem koju grublju rijeć.
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyuto ruj 06, 2011 5:10 am

YOGI je napisao/la:
Evo me ponovo,ćitam na onom drugom forumu a možda je neko i na ovom postavija pitanje.Koja budala bi snimala onog sinjskog lirskog i stavljala na kazetu? I tu se ja u potpunosti slažem .Ali ja vas sve skupa pitam,svi oni grdelini koje ste snimali i stavljali na internet ,zašto ste ih snimali.Jeli vi mislite da su bolji od sinjskog lirskog,ne gospodo moja draga to je sve ista guba od tića.I onda se vi ćudite drugim tičarima a isti ste ka i oni.Mene nagovarate da ja snimin svoje ,pa ja sam toliko pametan da mie bodete s inekcijom u lubanju ja ga ne bi(ne smin reć STAVIJA) prebacija na forum.I opet sam se sitija CARA zašto su njega snimili na video kazetu kad je to toliko loše da ne kažem koju grublju rijeć.
Nemojte gospodine svoje kako ga vi nazivate GUBA gurat nama sinjanima onda nam gurate i Milu a on nama nije potreban POZZZ zadržite i njega i njegovo pivanje
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyuto ruj 06, 2011 8:10 am

Di ima povoljno nabavit ovi kuž....cijena im je prava sitnica......
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptysri ruj 07, 2011 7:42 am

Evo upravo san dobija obavjest da me neko neindetificirano,bezimeno, ma nu der ti čuda biće da je vanzemaljac pusta je se previše...kažu vjerovatno je Dr. za natezače i strile.....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptysri ruj 07, 2011 9:38 am

Evo ćujem da su i mog kuma debu uvukli u priću lirski .Dobro ako oni tolikodrže do njegovog mišljenja neka ga pitaju o tićima koje je sluša ovo lito po livadama.Neka reče šta misli o tim tićima i inače o tićima iz sinja.Ajde ako ste pošteni to ispitajte pa mapišite na forumu da svi znaju.Ali ja unaprid znam da se o tom neče pisat ni rići.Eto vilija bi da me se razuvjeri.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 2:36 am

YOGI je napisao/la:
Evo ćujem da su i mog kuma debu uvukli u priću lirski .Dobro ako oni tolikodrže do njegovog mišljenja neka ga pitaju o tićima koje je sluša ovo lito po livadama.Neka reče šta misli o tim tićima i inače o tićima iz sinja.Ajde ako ste pošteni to ispitajte pa mapišite na forumu da svi znaju.Ali ja unaprid znam da se o tom neče pisat ni rići.Eto vilija bi da me se razuvjeri.
Šta je ovo ali danas poštari ne rade na relaciji Split sinj .A šta sam ja reka da mi neće odgovorit na moje pitanje.Sve je to nisko raslinje
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 3:14 am

Alo fredi vidim da si se i ti malo naidija.Ti si mislija da će ONI odgovorit na tvoje pitanje ,malo sutra isto ka i na moje.A to je zato šta im ne odgovara da odgovore na ta pitanja.Spomenioja si maslešu e to si dobro pita ,neka pitaju njega šta misli o svim sinjskim tićima.Neka pitaju mog kuma debu neka pitaju pa onda neka stave odgovore na forum.Žaslosno je s kojim su ciljom stavili onu snimku na forum.Ali mene više ljute neki splitski tićari koji su kad su nosili tiće za ubit lirskog išli kući popišani pognute glave.Kakvi su tek bili njihovi ako je ona guba na kazeti lirski,kakva je to tek bila BEDA.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 3:31 am

Evo me opet sam povirija jesu li stigli poštari ,znaći opet ništa
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 7:21 am

Očito da im je ukinilo dnevnice .......
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 7:25 am

Kako se sad mudro šuti sad nisu pitali debu i maslu.Sad ih ne zanima šta misle o sinjskim klasama.Sad su poštari zakazali.Nema kuna ni na mobitelu,ali je opala prodaja.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 7:45 am

Murterski ima ime vlasnika i prezime ,a sto posto je murterski niko ga nemože sakrit.,
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 7:47 am

Nema mi ništa draže nego da se vidi SINJSKA tradicija ......... Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 7:49 am

A još da ćujete CARA .ja sam ima tu privilegiju da uživam u sinjskoj legendi.Ma di su više poštari.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 7:50 am

pele je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
za onoga šta piše na peleov profil samo da znaš prije bi drža onoga grdelina šta si ga spomenija nego te tvoje.A isto tako nije dosljedan onome šta ja tražim i nisam ga spomenija nikad da je to tić kojega bi ja hvalija samo sam stavija da se vidi kako može izać nešto i iz prirodnog staništa....
Nemoj te se ljutit gospodine odmah ,ali ovo potvrđiva koliko je jaka ta škola koju vi pohađate (nebih trpao u ovu tvoju izjavu sve splićane jer ima u splitu ljudi koji ipak znaju u pijesmu)i sa ovime potvrđivate da vam onaj gospodin bude stvarno profesor, i neka nemojte previše izostajat sa nastave šteta bi bila sad kada ste napokon postigli zavidne rezultate da tolike godine bacite u vjetar(naravno šta se tiče pijeva)samo naprijed.

Uopče se ne ljutim na vas gledam vas sa žaljenjem svoju školu sam odavno završio i to sa uspješnim rezultatom.Možda niste upoznati pomorska škola ali bez kadeture 4 godine ili sss.Moje saznanje mi govori da ste vi išli u tu školu šta je spominjete ništa manje nego 10 godina.To mi govori da ste osmoljetku završili i došli do drugoga razreda srednje i tu vam je bio kraj žalosno dva puta ste pali taj drugi srednje i nažalost zakonski niste više mogli pohađat i ostali ste na ovome šta sad imate.Možda da ste uspili nagurat nekako ove dvi vjerovatno bi i vi kao i mnogu shvatili koliko je bolja zijada koja ne rizi od rizeče koje vi držite.I na kraju i ovo da spomenem kad bilo skim pričam uvik rečem kako sam kod vas čuo najdužu zijadu u svom tićarskom stažu to vam puno ljudi može potvrditi uvjek napomenem šteta šta je rizila.Pozdrav ..... Question
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 7:51 am

Sve prikazano slikom ,a ne lažima kao vi.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 8:01 am

frzelin je napisao/la:
pele je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
za onoga šta piše na peleov profil samo da znaš prije bi drža onoga grdelina šta si ga spomenija nego te tvoje.A isto tako nije dosljedan onome šta ja tražim i nisam ga spomenija nikad da je to tić kojega bi ja hvalija samo sam stavija da se vidi kako može izać nešto i iz prirodnog staništa....
Nemoj te se ljutit gospodine odmah ,ali ovo potvrđiva koliko je jaka ta škola koju vi pohađate (nebih trpao u ovu tvoju izjavu sve splićane jer ima u splitu ljudi koji ipak znaju u pijesmu)i sa ovime potvrđivate da vam onaj gospodin bude stvarno profesor, i neka nemojte previše izostajat sa nastave šteta bi bila sad kada ste napokon postigli zavidne rezultate da tolike godine bacite u vjetar(naravno šta se tiče pijeva)samo naprijed.

Uopče se ne ljutim na vas gledam vas sa žaljenjem svoju školu sam odavno završio i to sa uspješnim rezultatom.Možda niste upoznati pomorska škola ali bez kadeture 4 godine ili sss.Moje saznanje mi govori da ste vi išli u tu školu šta je spominjete ništa manje nego 10 godina.To mi govori da ste osmoljetku završili i došli do drugoga razreda srednje i tu vam je bio kraj žalosno dva puta ste pali taj drugi srednje i nažalost zakonski niste više mogli pohađat i ostali ste na ovome šta sad imate.Možda da ste uspili nagurat nekako ove dvi vjerovatno bi i vi kao i mnogu shvatili koliko je bolja zijada koja ne rizi od rizeče koje vi držite.I na kraju i ovo da spomenem kad bilo skim pričam uvik rečem kako sam kod vas čuo najdužu zijadu u svom tićarskom stažu to vam puno ljudi može potvrditi uvjek napomenem šteta šta je rizila.Pozdrav ..... Question
Jeli vi to pričate o mome školovanju šta se tiče naj prije nisam drža škovace (a noročito kupova, a znanje se pokazalo kao ključni dokaz pri samoj kupovini) pa dalje jili ti smatraš sigurno jesi onaj tić šta si stavio na forum da je bolji od moga tića, a po kompletnom pivanju sličan ti je milinome ,a smatraš se meštron zašto ne prihvatiš ledinu pa me ti posrami-pozzzz.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 8:31 am

pele je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
pele je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
za onoga šta piše na peleov profil samo da znaš prije bi drža onoga grdelina šta si ga spomenija nego te tvoje.A isto tako nije dosljedan onome šta ja tražim i nisam ga spomenija nikad da je to tić kojega bi ja hvalija samo sam stavija da se vidi kako može izać nešto i iz prirodnog staništa....
Nemoj te se ljutit gospodine odmah ,ali ovo potvrđiva koliko je jaka ta škola koju vi pohađate (nebih trpao u ovu tvoju izjavu sve splićane jer ima u splitu ljudi koji ipak znaju u pijesmu)i sa ovime potvrđivate da vam onaj gospodin bude stvarno profesor, i neka nemojte previše izostajat sa nastave šteta bi bila sad kada ste napokon postigli zavidne rezultate da tolike godine bacite u vjetar(naravno šta se tiče pijeva)samo naprijed.

Uopče se ne ljutim na vas gledam vas sa žaljenjem svoju školu sam odavno završio i to sa uspješnim rezultatom.Možda niste upoznati pomorska škola ali bez kadeture 4 godine ili sss.Moje saznanje mi govori da ste vi išli u tu školu šta je spominjete ništa manje nego 10 godina.To mi govori da ste osmoljetku završili i došli do drugoga razreda srednje i tu vam je bio kraj žalosno dva puta ste pali taj drugi srednje i nažalost zakonski niste više mogli pohađat i ostali ste na ovome šta sad imate.Možda da ste uspili nagurat nekako ove dvi vjerovatno bi i vi kao i mnogu shvatili koliko je bolja zijada koja ne rizi od rizeče koje vi držite.I na kraju i ovo da spomenem kad bilo skim pričam uvik rečem kako sam kod vas čuo najdužu zijadu u svom tićarskom stažu to vam puno ljudi može potvrditi uvjek napomenem šteta šta je rizila.Pozdrav ..... Question
Jeli vi to pričate o mome školovanju šta se tiče naj prije nisam drža škovace (a noročito kupova, a znanje se pokazalo kao ključni dokaz pri samoj kupovini) pa dalje jili ti smatraš sigurno jesi onaj tić šta si stavio na forum da je bolji od moga tića, a po kompletnom pivanju sličan ti je milinome ,a smatraš se meštron zašto ne prihvatiš ledinu pa me ti posrami-pozzzz.

Još uvik sebe smatram gospodinom i nikoga ne izazivam na nikakve livade to se radilo u srednjem vjeku i na divljem zapadu.Vjerujem da je to vrjeme prošlo a kod vas možda nikada nije ni završilo jer se to vidi i vašeg stava i ponašanja. Ne zanimate me uopče ni kao čovjek ni kao tićar i više ne želim sa vama polemilizirat oko bilo čega a najmanje oko tića.Eto vidite kako ste sebe okarakterizirali uvalili ste mi škovacu od grdelina i stime se ponosite jadno.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 8:35 am

https://youtu.be/_G1K6Ux8fa4

Evo milin lirski ijako ga ja nisam sluša ali mi je reka deba da je to ovaj.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Emptyčet ruj 08, 2011 9:04 am

frzelin je napisao/la:
pele je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
pele je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
za onoga šta piše na peleov profil samo da znaš prije bi drža onoga grdelina šta si ga spomenija nego te tvoje.A isto tako nije dosljedan onome šta ja tražim i nisam ga spomenija nikad da je to tić kojega bi ja hvalija samo sam stavija da se vidi kako može izać nešto i iz prirodnog staništa....
Nemoj te se ljutit gospodine odmah ,ali ovo potvrđiva koliko je jaka ta škola koju vi pohađate (nebih trpao u ovu tvoju izjavu sve splićane jer ima u splitu ljudi koji ipak znaju u pijesmu)i sa ovime potvrđivate da vam onaj gospodin bude stvarno profesor, i neka nemojte previše izostajat sa nastave šteta bi bila sad kada ste napokon postigli zavidne rezultate da tolike godine bacite u vjetar(naravno šta se tiče pijeva)samo naprijed.

Uopče se ne ljutim na vas gledam vas sa žaljenjem svoju školu sam odavno završio i to sa uspješnim rezultatom.Možda niste upoznati pomorska škola ali bez kadeture 4 godine ili sss.Moje saznanje mi govori da ste vi išli u tu školu šta je spominjete ništa manje nego 10 godina.To mi govori da ste osmoljetku završili i došli do drugoga razreda srednje i tu vam je bio kraj žalosno dva puta ste pali taj drugi srednje i nažalost zakonski niste više mogli pohađat i ostali ste na ovome šta sad imate.Možda da ste uspili nagurat nekako ove dvi vjerovatno bi i vi kao i mnogu shvatili koliko je bolja zijada koja ne rizi od rizeče koje vi držite.I na kraju i ovo da spomenem kad bilo skim pričam uvik rečem kako sam kod vas čuo najdužu zijadu u svom tićarskom stažu to vam puno ljudi može potvrditi uvjek napomenem šteta šta je rizila.Pozdrav ..... Question
Jeli vi to pričate o mome školovanju šta se tiče naj prije nisam drža škovace (a noročito kupova, a znanje se pokazalo kao ključni dokaz pri samoj kupovini) pa dalje jili ti smatraš sigurno jesi onaj tić šta si stavio na forum da je bolji od moga tića, a po kompletnom pivanju sličan ti je milinome ,a smatraš se meštron zašto ne prihvatiš ledinu pa me ti posrami-pozzzz.

Još uvik sebe smatram gospodinom i nikoga ne izazivam na nikakve livade to se radilo u srednjem vjeku i na divljem zapadu.Vjerujem da je to vrjeme prošlo a kod vas možda nikada nije ni završilo jer se to vidi i vašeg stava i ponašanja. Ne zanimate me uopče ni kao čovjek ni kao tićar i više ne želim sa vama polemilizirat oko bilo čega a najmanje oko tića.Eto vidite kako ste sebe okarakterizirali uvalili ste mi škovacu od grdelina i stime se ponosite jadno.
Baš jadno za čut od takvoga gospodina,kada se izlazilo na ledinu protiv inoxa onda ste biće vi bili kulturni divljaci pošto se to dešavalo u Splitu.Šta se tiče škovace zar nisi čita danas kako se trguje šta voliš to kupiš ,ali nije mi jasno kako nisi poveo nekoga od ovih di pohađaš školu ,a pošto oni znaju da se radilo o rizlama kako odma nisi bio obaviješten.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 20 / 38.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: