Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 10:57 am

Ja bi predlozio da se takmice tice samo one koje nemaju nastavka .
Nekazem da ti tici nisu odlicni za radit i da mogu izbaciti tica bez nastavka i kad se to desi onda ti tici bi mogli da se takmice .

To je samo moje misljenje Wink
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 11:35 am

heheheheheh, i samo grdelini sa svin slovima u zijadi se smiju takmicit, i samo grdelini koji imaju vise od jednoga takta se smiju donit i tako dalje ide nas popis sa svim onim sta krasi nase drage tičice koje imamo u svojim čibicama.
eto, moj grdelin ima grezu malu zijadu, meni je draga i ja mislin da bi sve tako tribale izgledat, to je standard pravi. pa nije grdelin CD pleyer ili neki robot, svako more donit sta ima i zato i je takmicenje da ljudi cuju i odluce koji je bolji.
ili ne, iman i bolju ideju, samo PRAVI grdelini se smiju donit, oni sa pet sest razlicitih batudi po 3 do 4 pletiva svaka batuda i zijada lipa , na mliko, lirska koja nesmi bit kraca od 1,8 sekundi. Smile Wink Smile Wink
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 6:11 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
Ja bi predlozio da se takmice tice samo one koje nemaju nastavka .
Nekazem da ti tici nisu odlicni za radit i da mogu izbaciti tica bez nastavka i kad se to desi onda ti tici bi mogli da se takmice .

To je samo moje misljenje Wink
Balta prijatelju nema se tu šta predlagat ,naprotiv to ti je osnovno pravilo i najveća pogreška u pjevu grdelina pod predpostavkom da mu je zijada ispravna a ako zijada nije ispravna onda me ni nastavak ne smeta jer ga ja više ne slušam.Nikad se tići u splitu nisu donosili u polje koji su nastavljali a ako je neki i zna nastavit gazda od tog tiča bi reka;tić mi zna zapivat ali je govno jer ima nastavak.U Splitu je davno postoja jedan grdelin mislim da je bija u pok Bruna Kundida koji je tuka batude s odličnom zijadom i koji put(znaći od 10 bi zna jedan ili dva puta nastavit sa PIĆ iza zijade)i zvali su ga NASTAVLJAĆ.Ovo sam napisa samo da vam približim kriterije koji su bili u Splitu,a ovo šta monstrumo piše i neki drugi to neka oni drže u svojim mistima i neka u njih bude mala nategnuta zijada i nastavak i neka ga uvrste u standard.Šta je pivalo na heliodromu ja sam vrlo dobro zna i prije nego šta su došli izvještaji ,ali to me ne zanima niti malo.Vjerujem i duboko sam uvjeren da u s Splitu ni jedan malo ozbiljniji tićar neće donit tiće s nastavkom na takmićenje ,to vam je isto kao da na takmićenje njemaćkih ovćara dovedu šarenu đukelu i gazda kaže jebe se meni meni je moj naj bolji ko vas jebe ja se oću takmičit.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 6:42 pm

Yogi svaka čast, uljepsa si mi dan! Ja san se jutros diga iz postilje nadrkan jer san spa uru manje, a ti mi razveselio dan! Hvala ti na tome. Nego, mislio sam ti rec nešto, u pravu si 100 posto sa ovim šta si napisa, slažem se sa svime, ali si zaboravijo jednu malu sitnicu. Sad
u 5 godina moga boravka u ST, i 10 godišnjeg odlaska tamo, nikad ali bas nikad nisam čuo to o čemu ti pričaš!!!!
Ono šta je bilo prije 30 godina i vise, to obisi mačku o rep! I moja pokojna baba je bila mlada i top model! Šta ti imaš???? Šta sada drže ljudi u ST??? To je mjerilo!!!! Inače se sakrite u bužu i kuco bakalaru!
Jedino šta mi se sviđalo Od grdelina je bilo u moga frenda Dome, on mi je i dao par tica šta su mi se svidili!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 6:59 pm

Monstrumo moj dragi nije važno šta ja imam nego je važno da je neću nikad za gubu reć da imam pravog u tome je stvar ali ti to oćito ne razumiš,a vi držite svoje prave i guštajte u njima.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 7:03 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
heheheheheh, i samo grdelini sa svin slovima u zijadi se smiju takmicit, i samo grdelini koji imaju vise od jednoga takta se smiju donit i tako dalje ide nas popis sa svim onim sta krasi nase drage tičice koje imamo u svojim čibicama.
eto, moj grdelin ima grezu malu zijadu, meni je draga i ja mislin da bi sve tako tribale izgledat, to je standard pravi. pa nije grdelin CD pleyer ili neki robot, svako more donit sta ima i zato i je takmicenje da ljudi cuju i odluce koji je bolji.
ili ne, iman i bolju ideju, samo PRAVI grdelini se smiju donit, oni sa pet sest razlicitih batudi po 3 do 4 pletiva svaka batuda i zijada lipa , na mliko, lirska koja nesmi bit kraca od 1,8 sekundi. Smile Wink Smile Wink


Daco ja sam rekao samo svoje misljenje a mozda se moze i donjet na takmicenje tica koja nastavlja ili neka koja ima grezu ziju ali da nekoga izazivas i doneses ticu koja nastavlja ili greza to nema smisla.

Opet samo kazem to je moje misljenje Wink
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 7:44 pm

YOGI je napisao/la:
Monstrumo moj dragi nije važno šta ja imam nego je važno da je neću nikad za gubu reć da imam pravog u tome je stvar ali ti to oćito ne razumiš,a vi držite svoje prave i guštajte u njima.


Kao prvo ja ne mislin da iman prave, iman gubu, al mi je drago da si i ti prizna da imaš gubu, pa bi mogli onako u tom stilu organizirat jedno takmicenje za gubase!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 7:58 pm

Opet pogrešno ja nisam reka da iman gubu,meni se ćini da ti stalno iznosiš netočne podatke(ala šta bi ja ispravlja netočne navode da sam u saboru).Ja sam izjavija da neman ništa a ne da iman gubu a to je valika razlika ubuduće dobro proćitaj izjave pa onda komentiraj.A šta se tiće tvojih ja ti nisam kriv šta imaš gubu.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 8:09 pm

Pozdravljam cilu ekipu sa heliodroma!

Eto ga veliki mešti iznesite čovik vas opet poziva pa ga pobjedite!

Lipo ga obisite i objasnite kako tić triba pivat!

Pozdrav bada jedva čekam kad će meštri prihvatit izazov najlakše je tuć po tipkovnici!











[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 10:58 pm

Yogi, ne imat ništa i imat gubu je jedna te ista stvar!!! Za razliku od tebe i još nekih velikih mestara, ja znam di san i svjestan sam da moji tici ne vride! A vama savjetujem da otvorite oci i priznate sami sebi a onda i drugima da idete u nazad!
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyned oľu 25, 2012 11:07 pm

da nema foruma za neke se nikad ne bi znalo
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptypon oľu 26, 2012 2:20 am

Pozdrav Monstrumo, ma nije to da oni idu unazad vać se nisu makli sa mista,a to šta oni imaju, to nesmiju od srama iznit da neko čuje !! A ti misliš da će doć na javno misto?!? Malo morgen!Dobro si reka, šta se to drži po splitu ,najlakše je obisit snimak od onoliko koliko kome paše pa reć ostalo nije za javnost!! Živio! Svaka čast Bada !Ovo im je bilo ko noga u guzicu!
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptypon oľu 26, 2012 6:53 am

Ma Bada je prvo čovjek a drugo je vrh od tičara. Ovim ovdje sto su jaki na tipkovnici njima Bada može biti profesor. >Toliko od mene

Pozz veliki za gospodina Badu.....
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptypon oľu 26, 2012 11:46 pm

Pozdrav svima!!Već san pisa da je nastavak greška ali ću još jedanput napisat najmanja i jedina koju ja mogu tolerirat i mnogi drugi koje poznajem da bi dobrom grdelinu odnilo malo na kvaliteti i ništa više!!Sad je na vama dali ćete virovat nekom tko nikad nije ima ni kad je Bog oda po zemlji ili nekom tko je ima a Bog zna koliko kvalitetni tića!!Ono šta on sluša svaki dan (SVI SVI SVI ZI) je najveća pogreška jer tić na glavnoj batudi stavlja falšu ziju a to je neoprostiva pogreška samim tim još ubitačnija jer zna ponovit puno puta!!!!!Nadalje napisa san da moj glavni Adut nije piva i daste smili doć mene bi pobijedili ali bi vas Duje osramotio!!Nebi postavio grdelina koji nastavlja protiv vas nego protiv Sinjana njihovi isto nastavljaju u sviju koje sam izazva!!!Ujedno bi svima dokaza da tić sa nastavkom izbaciva bez problema tića bez nastavka i još lirskijom zijom od učitelja!!!Pojedini tvoji prijatelji kad su čuli uživo sa kakvim tićima sam odgojio totalno Lirske zije,govorili su da njihovo znanje pada u vodu sa onom šta su slušali kod mene!!!Šta se tiče moga Cvrkutaša mnogi znaju da san odbio nezamislivu ponudu za tog tića i dami je taj nastavak smeta sigurno bi otiša tim više šta sam u tom vremenu ima jato vrhunski tića koji su stajali!!!Nadalje iman za svjedoke sve prisutne na Heliodromu MASLE hvalio tića koji je naučio Cvrkutaša i mnoge druge tiće a ne kako si ti pisa da je povraća kad ga je sluša!!!Ja sam i u Subotu opet doli , dođite i pokažite ljubiteljima ptica kako bi tribali pivat PRAVI TIĆI i demantirajte me da nisam u pravu šta pišem kakve greške katastrofalne pivaju vaši tići !!!!Nemojte u špijunažu slat mog simpatičnog prijatelja Borka, ipak je on malo stariji i sluh ga ne služi jer na njegov komentar na par zija od Dujinog tića počevši od Masle svi smo se nasmijali!!!Tvoje mišljenje o pjevu ptica ,stvarno me ni najmanje ne zanima i dobro suti napisali da nije Interneta za tebe nitko nebi ni znao da postojiš!!Koji bi to cirkus bio još da dođu Kebo i ekipa!!Produžili bi mi život najmanje deset godina a i svima vama koliko bise smijali da oni donesu svoje tiće!!POZZ
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyuto oľu 27, 2012 3:19 am

da bar dode cila ekipa sa kebom na celu taj cirkus ne bi propustio a i imalo bi se sta cut,jedino bada je ode napisa da u svih sinjana koje je izazva tici nastavljaju sta nije tocno,neki od njih imaju tice sta nikad ne nastavljaju,badin poziv na heliodrom je dobra stvar mislim da bi to tribalo pric u praksu i bilo bi dobro za ticarstvo ,malo druzenja nece skodit i vidilo bi se ko sta ima
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyuto oľu 27, 2012 7:17 am

Može bit prika da netko i ima tiće da staju ali ja neznam koje taj viruj mi.I prije si pisa nešto slično i uvjeren sam da se tvoj prijedlog sviđa mnogima i da bi bilo lipo da svi donesu tice svake Subote ili Nedilje osim u vrime mitarenja ptica !!Tako bi svi mogli vidit tko šta ima nitko se nebi sakriva iza tipkovnice i siguran sam da bi bilo puno manje svađe i pripucavanja!!!Jednu sedmicu u Sinju , jednu uSplitu a i ovi iz drugi gradova mogu napravit nešto slično,pa dije koga volja neka ide slušat!!Tu bi tradiciju uvjeren sam tribalo realizirat svakako !!Praćenje razvoja mladi, usponi , padovi traženje načina kako to izbjeć kako sve unaprijedit ,isprobavanje razni kombinacija, smatram dabi se tako išlo naprid i jedva bi dočeka slijedeću Subotu!!!POZZZ
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyuto oľu 27, 2012 7:36 am

Bada kapa do zemlje
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyuto oľu 27, 2012 10:18 am

POZ FARAON

kad čitam tvoje postove study stvarno me hvata strah u kosti ,,mnogo si samobendisan u tvoje grdeline ,,daj bože da je tako ko što kažeš da imaš dobre i prvoklasne i čiste grdeline ,, kažeš da si za ove meštre koje ih ja poznajem preko foruma da su oni za tebe čista nula ,,, daj prika FARAONE ti nama ovde svima na forumu okači nešto tvoje kad več kažeš da si BR1 za njih,, mislim za moje kumove ko što je KOCE ,GRANDE, YOGI I OSTALA DRUŽBINA king king ,,,,, okači prijatelju to što imaš ,,pa če svatko znat ko je ko a ko ne ,,,,, ali molimte da ne bude ko što je bilo pre ,,,,da se ja ne mješam u vašu tradiciju Mad i po koi put treba da ponavjam da neme vez ko si i odakle si ,,PJEV KO PJEV JE ISTI ,,SAMO MALA RAZLIKA U KORACIMA

SVAKO DOBRO PRIKA FARAONE ,,,ČEGEVARA
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptyuto oľu 27, 2012 7:34 pm

ima bada ne slusam ja puno okolo ali u dvojice sam slusa tockaju svaki put,zato i kazem triba iznosit pa ce s evidit ko sta ima a ne trljat ode o proslim vrimenima i nekim vrhunskim ticima,govorit da nista nevalja i glumit mestra,moje misljenje je da ovo sta sad ima u cibama nije losije od onog sta je bilo prije u prirodi,ali nekima pase trljat ode jer izgleda nemaju nista u cibama i nisu u điru,pa ljudi moji zasto ste tako preoptereceni nemate pa sta sad,da ste znali uzgojit ne bi ostali bez icega zato dosta pametovanja i svađa,idemo dalje
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptysri oľu 28, 2012 1:18 am

http://www.ferata.hr/vijesti/6953-knjiga-stradanja-podno-kamenice

evo poziv svima na predstavljanje knjige. dobro došli.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptysri oľu 28, 2012 1:25 am

euzebio je napisao/la:
http://www.ferata.hr/vijesti/6953-knjiga-stradanja-podno-kamenice

evo poziv svima na predstavljanje knjige. dobro došli.

Pozdrav i svaka cast cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptysri oľu 28, 2012 1:41 am

evo koce posto smo jucer raspravljali o pivanju messija na chatu, ti govoris kako nema malih zijadi, falsih batudi itd.
poslusaj ovaj svoj video od 1:47 nadalje. tica sa istom zestinom i jacinom glasa kao i u glavnoj batudi piva to sta piva. kolko sam ja upoznat to u sinju i splitu smatraju najvecom greskom, ali neka komentira netko drugi ko drzi grdeline po STP.

https://www.youtube.com/watch?v=QfQOX1tW-Qg&feature=related
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptysri oľu 28, 2012 1:53 am

Svaka čast profa čestitam!!

Sad napiši jednu o grdelinima STP sinjska tradicija pjeva!!!
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptysri oľu 28, 2012 5:14 am

ma nekazem ja nista, ja pitam, jer su mene u sinju ucili da je to velika greska u pivanju. neznam mozda u splitu to nije greska. molim mestre da se izjasne
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Emptysri oľu 28, 2012 5:16 am

monstrumo nema tog tica koji je bez sporkice svaki u versi ima bar malo sporkice,tic bez sporkice ne postoji
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 20 / 38.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: