Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysri lip 19, 2013 7:44 am

....tema koju je započeo Djordje se nastavlja ....
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysri lip 19, 2013 7:51 am

Monstrumo gdje su ta pletiva u batudi što su duža od 3-4 sekunde?

Davno sam pisao 3x3=9s.

Jos uvjek niko nije stavio tica da je spojio 3 batude sa po 3 s Sad 3  x   3   = 9 s. matematicki zadatak Smile

ps. Normalno mislim na 3 vezane batude koje traju po 3s da nije video sjeckan Sad
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysri lip 19, 2013 8:09 am

ovako je bilo otprilike sa mojim prvim videom,hahahhaha samo naprid Very Happy
[Vrh] Go down
lorena1990

lorena1990


Broj postova : 32
Points : 32
Join date : 31.10.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysri lip 19, 2013 8:48 am

Pita ćaća valja li ovo išta? Ima li ovdje dužine? Embarassed

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysri lip 19, 2013 6:32 pm

Žako ne laprdaj puno ti si jedna neznalica i nečeš nikad ništa znat.

U Pestija si doša da ti da šta mukte jer si ti jedan manjamuktaš i šminker.

Mora bit da ti je da Pesti štakod  mukte pa sad sereš sve od reda uVATI SE PAPAGALA I STAVLJAJ IM ČIPOVE DA TI BRŽE KREPAJU.

Ti si zadnji čovik koji može bilo šta reč vezano za tiće jer ne znaš niti možeš naučit u tim godinama koje imaš.

Sad kada te je Pesti dobro naija oborite ribe i preopteretija ti želudac moga si od kolpa bez stajanja vozit svog limenog ljubimba BMW I NABIT SI OČALE pa u Osjek.
Pazi da ne daješ puno gasa jer bi moga vidit BILI DIM i obezvrijedit svog BMW.....


Zadnja promjena: frzelin; čet lip 20, 2013 5:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysri lip 19, 2013 6:45 pm

domo je napisao/la:
ovako je bilo otprilike sa mojim prvim videom,hahahhaha samo naprid Very Happy

Domo Smile Tada sam ja postavio matematicki zadatak 3x3=9 ali ga niko nije rijesio do dana danas. Bilo je usmeni odgovora koji su odgovarali na usta ali pismeno jos niko nije postavio da se vidi Smile

Evo žako je napisao da nisu pestijevi dvotaktoli kao Yogijevi i Kocini . Pestijevi pijevaju "DUGE BATUDE".

HEHE žako kako može biti duga batuda koja traje 2 sekunde ???
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptyčet lip 20, 2013 7:34 am

Žako ideš mi na ..n.. do kraja.

Ima li šta mukte navali žako još malo pa nestalo.

Ti i možeš imat dobro auta ali di drugo trošiš sve ti je mukte pa čak  ručak i večera u vojarni na državni proračun....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptyčet lip 20, 2013 8:22 am

Bit će koce snimaka,brzo će i cvoko snimit .A šta se tiče onog drugog takmićenja ,to je izgleda jedino takmićenje koje se ne snima.Valjda imaju svoje razloge .
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypet lip 21, 2013 12:39 am

[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypet lip 21, 2013 3:23 am

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypet lip 21, 2013 3:43 am

AMO VUČE ALE.AJMO VUČE ALE.RUKE ČEMO SKUPA ZA VUKA DIĆI.ajmo cvoko nije vrag da ga još nisi uspija snimit
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypet lip 21, 2013 6:25 am

[quote="pele"]https://www.youtube.com/watch?v=aiwBhu1FDkU&NR=1&feature=endscreen
https://www.youtube.com/watch?v=EJmJYdZF9pU Puno pozdrava iz Zenice.



Pele jesil to u Zenici ili foliraš[/quote]
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypet lip 21, 2013 7:30 am

nicaze je napisao/la:
pele je napisao/la:
https://www.youtube.com/watch?v=aiwBhu1FDkU&NR=1&feature=endscreen
https://www.youtube.com/watch?v=EJmJYdZF9pU Puno pozdrava iz Zenice.



Pele jesil to u Zenici ili foliraš

Kako nije to je ovaj što se nije okrenuo Smile
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypet lip 21, 2013 9:49 pm

Živili.

Drago mi je da če kolege svoje tiče batudere iznijeti
na okršaj koji je bolji.Vidim Tič Bal govoriš o sekundama
da je bar 3 ili 4 pa naprid batuda vremenski ispivana.Za
mene u ovom sad nadmetanju i ne igraju sekunde kolko
je važno čija su pletiva lipša,sporija ,obojana glasom znači
lipši uviđaj u ispijev štekatni taktova,zatim dali su obe zijade
posve bistre,čiste,razumne,čija nosi bolju dužinu kolumbara a
i da je dominantnija kroz paranje luka parabole.Jedino pravo
ocijenjivanje i opis svih detalja je u živo kao što če sad kolege
i napraviti,nači se na izazovu dvaju batudera.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypet lip 21, 2013 11:24 pm

Gigo ja sam to napisao iz razloga sto se prica o nekim dugim batudama.

Meni ova batuda sto je imam je prelijepa nekome je to prekratko,nevalja ništa i ne cuju nikakvo pletivo.

Zato i jesam napisao ovima sto vole štekata pletiva to da jos niko nije postavio te duge batude koje traju više od 3.S. i da ih je tić spojio bar 3 puta.

Volio bi i ja čuti da neko stavi 2-3 štekata pletiva sa nekom zijadom prolaznom ali ljudi se boje staviti jer bi im dolazilo kuči svaki dan na slušanje Smile
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysub lip 22, 2013 1:42 am

Sparina i omara je malo ubila žestinu u ljudima i grdelinima izgleda.Bolje je tako jer se vrlo lako pređe dobar ukus pristojnog razgovora.Očito su velike razlike u pogledima i vrednovanju grdelina.Za mene nema dilema okolo tih stvari jer se držim naučene tradicije od malena koja voli čistoću u batudi i ziji.Korisnik sam još jednog foruma gdje je grdelin g.Jogija spušten na razinu ptice koja se ne drži dok su pogledi na ruzinu u ziji i strile u nastavku su blagi i prolaze.Neka je i takvih pogleda ali meni  je čistoća batude i zije ipak na prvome mistu.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysub lip 22, 2013 2:01 am

Meni je drago sto je se pojavilo vise Splitski tićara sa kojima imam slican pogled na pijev grdelina.
Tamo na onome prvom forumu sam bio sam protiv svih.
Onda su se pojavili Splitski majstori  tako da sam poletio svome jatu Smile



Prije nekoliko dana je bila jedna lijepa roštiljada na kojoj su bili prisutni i Livanjski tićari: Bralo,Braco,Reno i nekoliko naših Zenički tićara.
Ponjeo sam svoga mladoga radi reda i pomislio sam možda zapijeva koju batudu .
Mladac ne samo da je zapijevao vec je i spajao po 5-6 batudi i cesto je se cula batuda koja je bila ukonponovana na ZOV (cvrkut)tako da su odma prisutni poceli da okrecu glavu tamo odakle je zijada dolazila Smile
Moji Zeničani su izrazili želju da bi nešto slično rado htjeli imati a na to Livanjski majstori su dodali da se odprilike to traži kod grdelina.
GLATKOMANIJA je pocela da se širi i po Zenici Smile
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysub lip 22, 2013 2:25 am

Živili.

Stvarno počele su pasije žege pa se i ja ka i večina
svita domača drži u kuči uz klimu na TV.Je Prava Zijada
za mene pa i dobar dio kolega pojam je bistra zijada ,može
proči i ravna jako dobre dužine a da ne govorim kolumbar zijada.
Šta reči o batudi samo prenijeti dugotrajnu tradiciju što više ispivani
donekle( pozitivni batudi)bolji tič a pogotovo ako ga krase pletivo i zijada ulazi
u viši rang ocijene..Šta reči u večini samo prolazi čisti tič sa točkom iza batude
 a može se i progledat koja sa nastavkom ali strogo otpivana u manjini.

  POZDRAV.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptysub lip 22, 2013 2:48 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Meni je drago sto je se pojavilo vise Splitski tićara sa kojima imam slican pogled na pijev grdelina.
Tamo na onome prvom forumu sam bio sam protiv svih.
Onda su se pojavili Splitski majstori  tako da sam poletio svome jatu Smile



Prije nekoliko dana je bila jedna lijepa roštiljada na kojoj su bili prisutni i Livanjski tićari: Bralo,Braco,Reno i nekoliko naših Zenički tićara.
Ponjeo sam svoga mladoga radi reda i pomislio sam možda zapijeva koju batudu .
Mladac ne samo da je zapijevao vec je i spajao po 5-6 batudi i cesto je se cula batuda koja je bila ukonponovana na ZOV (cvrkut)tako da su odma prisutni poceli da okrecu glavu tamo odakle je zijada dolazila Smile
Moji Zeničani su izrazili želju da bi nešto slično rado htjeli imati a na to Livanjski majstori su dodali da se odprilike to traži kod grdelina.
GLATKOMANIJA je pocela da se širi i po Zenici Smile

Svaka cast Balta,

 tebi i prijateljima u Zenici ,

a posebno  gostima iz Livna.

Velik pozdrav:!:ExclamationExclamation



PS.Iduce godine ste svi pozvani na kvalifikacije BILI DIM ,po obicaju.cheerscheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptyned lip 23, 2013 8:18 am

Ala dosade svaki dan širim svog sokratesa i mogu vam reć da mi je pomalo dopizdija.Onda navećer malo svratim na ovi forum oćekujući nešto novog neki novi snimak a tamo NIŠTA.ajmo tićari di su ti tići o kojima se pričalo cilu zimu.Evo čujem i da se balta zaželija lipih štekatih pletiva i pravih zijadi pa dajte stavite malo na forum da i mi ostali guštamo.pozz svim tićarima ma gdje bili
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptyned lip 23, 2013 9:27 am

Evo jogi da ti se javim , moji taman dvadeseti dan iz škurice , počeli ubivati , širim svaki dan , batude idu , mladci se pomalo ćibaju , sve je ok ,  neboj se  nisi jedini koji  širi , usput montira sam motor , da koper , olakira interijer u brodu m cinkove , balansira propelu , i usput tražim iole   malo bolji mobitel   da  postavim video , iako bi volija da osobnbo navratiš , znaš da video snima ono šta se oće čut ,  DOĐI  OD SUTRA  PA DO 1 . 9 ,  KAD OŠ , a moš ko i prika oko podne kad  je 40 u ladu , pozzzzzzzzzz.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptyned lip 23, 2013 7:53 pm

Gigo je napisao/la:
Živili.

Stvarno počele su pasije žege pa se i ja ka i večina
svita domača drži u kuči uz klimu na TV.Je Prava Zijada
za mene pa i dobar dio kolega pojam je bistra zijada ,može
proči i ravna jako dobre dužine a da ne govorim kolumbar zijada.
Šta reči o batudi samo prenijeti dugotrajnu tradiciju što više ispivani
donekle( pozitivni batudi)bolji tič a pogotovo ako ga krase pletivo i zijada ulazi
u viši rang ocijene..Šta reči u večini samo prolazi čisti tič sa točkom iza batude
 a može se i progledat koja sa nastavkom ali strogo otpivana u manjini.

  POZDRAV.


Gigo, najjači si !cheers
Gušt mi je čitati tvoje postove o štekatosti pletiva , dzijadama koje idu prema pravim pravcatima i uz to su obavezno ,,bistre,, ,čiste, i u kolumbaru .
Samo ,nikako mi nije jasno čiji je to grdelin , čiji tići tako klepaju batude .
Nekoliko si puta dao sugerirati da se radi o grdelinima ,,glatkih,,iako si  kroz nekoliko posljednjih postova mjenjao  ocjenu do  ,, MOŽE PROĆI,, .

Imaš li sam takve , znaš li nekoga tko ima ? -

Razjasni malo svoj stav , nemoj puno i duboko u teoriju .

Lito je , grdelin ili klepa ili ne klepa obišen duže vrijeme .Dzijade u ,,topu,, su morale mnogo toga preživiti prema onima iz police ili TEORIJE.
Grdelin pun špirita i snage ,obišen da piva je jedini mjerodavan kako mu je završila dzijada .
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptyned lip 23, 2013 11:24 pm

Živio PESTI.

Očito se kod tebe pletivo u batudi veže iz taktova ,štekata kolko
sam uočijo na prijašnjem snimku.I sam znaš da postoji veliki raspon
po kvaliteti komplet batude vrednovane, od obične trice do vrhunske
nemoguče petice.Pa uvik rečem aku su dijelovi batude donekle prihvatljivi
sa prolazom zijade i pletiva tič več ulazi u pozitivnu ocijenu pa taman mala
trojka.Ovde kod mene u kolega ima jih par sa lipom caklenom dominirajučom zijadom.
Nisu ti tiči posve idealni uvik je veraš muka,nisu oni ni tipovi batudera jačih,ali
imaju i znaju nanizati 7 do 8 batudi jako pristojni u kompletu.I to je več dobar
zalogaj daje volju i nadu za rad.Ja ti nemam sad više grdelina jer neču ranit ako
nisam zadovoljan imam svoj prag težinu vrjednosti tiča kakvu bi želio ali
nažalost nisam te sriče.Davali su mi kolege ne hvala rađe ništa ja sam takvi.
Bili su neke kolege slušat glatke tiče pa saznaj kakav su stekli dojam ,ja
sam svoje več iznio mišljenje di tič za mene ulaze pod pozitivne grdeline.

  POZDRAV.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptyned lip 23, 2013 11:40 pm

Pa nego gdje dragi Gigo .

Nečeš ih valjda svrstat u negativne ko pojedini sto gledaju od koga je i čiji je tić Smile

Gigo znas da te se mora deklasirat jer si stavio GLATKE u pozitivne tiće Smile

ps.Ako je iko realan  u ocjeni tića onda je to Gigo. Kako sam mogao primjetiti svakoj okrenutoj ziji je Gigo dao prolaz bez obzira na boju zijade i uvjek je govorio da one čiste gaze one hrapave.
Sječam se da je i Pestiju rekao da mu ziji fali kraja da bi imala prolaz. Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Emptypon lip 24, 2013 1:20 am

ivica je napisao/la:
Evo jogi da ti se javim , moji taman dvadeseti dan iz škurice , počeli ubivati , širim svaki dan , batude idu , mladci se pomalo ćibaju , sve je ok ,  neboj se  nisi jedini koji  širi , usput montira sam motor , da koper , olakira interijer u brodu m cinkove , balansira propelu , i usput tražim iole   malo bolji mobitel   da  postavim video , iako bi volija da osobnbo navratiš , znaš da video snima ono šta se oće čut ,  DOĐI  OD SUTRA  PA DO 1 . 9 ,  KAD OŠ , a moš ko i prika oko podne kad  je 40 u ladu , pozzzzzzzzzz.

Ha ha ha zadro onda ti neće bit problem snimit 10 batuda .Ajde se malo potrudi i snimi a ako budem zadovoljan s snimkom eto me u zadar.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 1 / 26.Go to page : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: