Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptysri oľu 21, 2012 9:49 pm

ZIJADA U Dade je sigurno nategnuta ai da nije opet nevalja to sam ja napisa meštre Yogi!Puno bolje tice ja imam sada nego šta su to bili očaci koje si ti sluša u svim segmentima grdelinskog pjeva osim u zijadi !Za tebe i tvoj ukus bilo bi obratno i za tebe bi većina ovih zija bila bolja jer se ne razumiš u zije!Pišeš da nisi htio držat Skavoline(nema svatko isti ukus) a ja pucam od smija šta si ti drža svih ovih godina Brrrrrrrrrrr .... naježin se ....Masle je moj prijatelj i može govorit šta oće neću se naljutit i zato sam ga i predložio za SUDCA da mojim protivnicima bude lakše me pobijedit.!Da je u Dade slučajno bila zija ispravna ,prvi bi je prizna bilo da je grdelin ili bastard svejedno !!1Nisan van ja kriv šta se ne razumite u grdeljnski pjev !!!!24. Subota dokažite svima na forumu da nisam u pravu i vas dvojicu dodajem na onaj spisak!!!!!POZZZZ
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 3:11 am

faraon je napisao/la:
ZIJADA U Dade je sigurno nategnuta ai da nije opet nevalja to sam ja napisa meštre Yogi!Puno bolje tice ja imam sada nego šta su to bili očaci koje si ti sluša u svim segmentima grdelinskog pjeva osim u zijadi !Za tebe i tvoj ukus bilo bi obratno i za tebe bi većina ovih zija bila bolja jer se ne razumiš u zije!Pišeš da nisi htio držat Skavoline(nema svatko isti ukus) a ja pucam od smija šta si ti drža svih ovih godina Brrrrrrrrrrr .... naježin se ....Masle je moj prijatelj i može govorit šta oće neću se naljutit i zato sam ga i predložio za SUDCA da mojim protivnicima bude lakše me pobijedit.!Da je u Dade slučajno bila zija ispravna ,prvi bi je prizna bilo da je grdelin ili bastard svejedno !!1Nisan van ja kriv šta se ne razumite u grdeljnski pjev !!!!24. Subota dokažite svima na forumu da nisam u pravu i vas dvojicu dodajem na onaj spisak!!!!!POZZZZ
Bada pa zašto se ti više ne javljaš na forum viruj mi da ti meni uljepšaš dan,ja se smijem cili dan na ono šta ti meni napišeš.Šta se tiće škavoljina opet ti ponavljam da guštaš u samozadovoljstvui dabogda izbacija svaku godinu 50 takvih kakvi su ti stari tići.Dadinu zijadu nemoj više spominjat jer samo sebe ukopavaš još više .I priznam ti da si ima bolje tiće od mene u svim segmentima osim u zijadi.Jer kako si več upoznat meni je zijada na prvom mistu.A na kraju Masle,nemoj dirat Maslu jer masle je povraća od muke kad mu spomeneš sami naziv Škavoljin.Pozdrav Bada i javljaj se malo ćešće.
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 6:57 am

E yogi more bit da san ti taka žicu,naj bolje bi ti bilon da se priseliš u MK pa doli prodaji maglu sa svojon diplomon profesura ! P.S : Više san ja zaboravio nego ćeš ti znat da živiš milion godina! Jak si , bogami si jak ,na tipkovnici ili kad triba falit kumovo nebili se smilova !
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 6:58 am

Još malo pa SUBOTA !
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 7:38 am

Evo Yogi ispunit ćuti želju pa makar tise odrišio pupak od smija ali nemoj mene krivit poslije!!Ne tako davno u 62 dana sedmog i osmog miseca samo tri dana nitko nije bio od vas doli a ostali 59 dana i po dvi pa i tri grupe dnevno su dolazile slušat Škavoljine !!!Ti si također doššššša ali si zateka tipa kojeg neću imenovat i dasi pppppetama vitra!Kasnije sam sazna dasi to bio ti a drugi nije ni bitan.Nadalje samo da citiram riči Brace Ozretića kojega cijenim više od sviju vas iako sam pisa da ni on nije ostavio puno iza sebe a i vi ste ga stavili na prvo misto u stvaranju STP-a!!Bolju ZIJADU od ove tvoje čuo sam jedino u SINJU kod stare pekare 1948 godine!!!!Jedinu zamjerku je ima šta mije tić stalno batuda(sluša ga je više od dva sata) i da tić mora malo i verššat.Stotine ljubitelja ptica je dolazilo i svi su nekoga spominjali a tebe ama baš nitko nikada nije ni spomenuo da si ima bilo što da sliči na grdelina !!Poslije ovog tića odgojio sam još bolje zijade(LIŠTANAC,CVRKUTAŠ 2 ,DUPLI LEŽENI,SENIJO ....)Za razliku od tebe meni nije važna samo zijada da bi grdelin bio pravi(iako je najbitnija) nije presudna ako grdelin nije kompletan!!I sada u kući imam tića vrhunske zije i gotovo stalno batuda ali je naprid kratak iako ti par taktova lipo raštekaje.Ima san uspjeha u učenju ptica i prije 25 godina ali sam tiće dilio takvima kao što si ti pa su ta pivanja propala kod velikih znalaca na jeziku i to nikad nemogu prižalit!!Znam te točno koliko pizaš i zato ti nemogu zamirit kad ti zabolje neznaš od one Dadine !!Toje limit tvoj i sviju oko tebe!!!Mome priki Masli dobro dođe da se ispovraća pppuno je se zdeblja i samo ga pustite da sluša malo češće one skavolinske RETAJE pa će ubrzo u manekene!!!POZZ
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 8:04 am

Bada,Bada,sav si vražiji....Nemoj puno pisat ovakve postove ufendit ce nam se falši profesor,pa neće doc na heliodrom u ovu subotu 24.03.2012 u 10.00h(ujutro naravno ka šta i piše,da nebi došli slučajno navečer pa rekli da nema nikog od nas Very Happy ).... Čekamo vas s kamerom,da ovjekovječimo ovaj prekrasni dogadjaj....Da nebi posli bilo bla,bla,bala bla bla.
Naravno svi su pozvani koji ponesu svog tića,a pogotovo ovi koji imaju duge jezičine i "veliko znanje",a za m...... ćemo jos vidit jel ih imaju.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 8:17 am

Pa stvarno ste smisni, pa ča vi neznate da su splitski tici trenutno u skurici?! Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 8:18 am

gare je napisao/la:
E yogi more bit da san ti taka žicu,naj bolje bi ti bilon da se priseliš u MK pa doli prodaji maglu sa svojon diplomon profesura ! P.S : Više san ja zaboravio nego ćeš ti znat da živiš milion godina! Jak si , bogami si jak ,na tipkovnici ili kad triba falit kumovo nebili se smilova !
Gare ti si neregistriran još voziš bez tablica a na takve ne želim trošit moje vrime
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 8:24 am

vrca je napisao/la:
Bada,Bada,sav si vražiji....Nemoj puno pisat ovakve postove ufendit ce nam se falši profesor,pa neće doc na heliodrom u ovu subotu 24.03.2012 u 10.00h(ujutro naravno ka šta i piše,da nebi došli slučajno navečer pa rekli da nema nikog od nas Very Happy ).... Čekamo vas s kamerom,da ovjekovječimo ovaj prekrasni dogadjaj....Da nebi posli bilo bla,bla,bala bla bla.
Naravno svi su pozvani koji ponesu svog tića,a pogotovo ovi koji imaju duge jezičine i "veliko znanje",a za m...... ćemo jos vidit jel ih imaju.
Možete vi čekat koliko oćete ja sam već reka a sad ću ponovit,ne takmićim se s ljudima s kojim ne prićam i koje ne poznam a pogotovo ne nosim svoje tiće blizu nategnutih zijadi .Prema tom ostavite me na miru i ne ćekajte me jer ja sigurno ne dolazim
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 8:34 am

HAHAHAHAHAHA,tanka ti je prića....Nije vrag da se bojiš kamere?!
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 8:50 am

dočemo dočemo kako da ne eto nas iz Zenice
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 10:39 am

gare je napisao/la:
E yogi more bit da san ti taka žicu,naj bolje bi ti bilon da se priseliš u MK pa doli prodaji maglu sa svojon diplomon profesura ! P.S :


POZ GARE GARAVI affraid

niti moreš ti ni tvoji istomišljenici prodavat maglu u ,,mk,,, ja bi ti preporučio da ne bežiš od tvoih meštara i profesora ko što je YOGI I NJEGOVI KUMOVI


Zadnja promjena: super vizor; čet oľu 22, 2012 11:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ssarava1

ssarava1


Broj postova : 13
Points : 16
Join date : 17.01.2011
Age : 56
Lokacija : Mostar

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyčet oľu 22, 2012 10:16 pm

Pozdrav, mogu li ja doći iz Mostara da poslušam malo , ali bez ptice ?
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptypet oľu 23, 2012 1:23 am

...pozz ticari..Faraon-oce li biti dokumentirano to na heliodromu,tj..oce biti kakva snimka postavljena na forum..volija vi cuti i virujen ne samo ja..
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptypet oľu 23, 2012 6:05 am

E yogi yogi,ajde molin te pojasni nam po čemu si ti registriran a ja ne ? Pa ti si za mene kao i za mnoge druge samo još jedan smutljivac koji nikad ništa nije ima a niti će imat ! ADIO! Dokaži se 24. ! Nije valjda da ćeš poginit bez zrna baruta??
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptypet oľu 23, 2012 8:26 am

[quote="ssarava1"]Pozdrav, mogu li ja doći iz Mostara da poslušam malo , ali bez ptice ?[/quote]
ja cu po tebe iz Zenice krenuti pa cemo iz mostara skupa u Split
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptypet oľu 23, 2012 9:31 pm

Hajde dečki. Svi u Split. Samo vas još molim da netko ponese kameru i da to sve lijepo snimi. Nakon toga stavite ovdje da i mi čujemo. Da i mi početnici naučimo što valja, a što ne valja.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptypet oľu 23, 2012 11:00 pm

YOGI je napisao/la:
faraon je napisao/la:
ZIJADA U Dade je sigurno nategnuta ai da nije opet nevalja to sam ja napisa meštre Yogi!Puno bolje tice ja imam sada nego šta su to bili očaci koje si ti sluša u svim segmentima grdelinskog pjeva osim u zijadi !Za tebe i tvoj ukus bilo bi obratno i za tebe bi većina ovih zija bila bolja jer se ne razumiš u zije!Pišeš da nisi htio držat Skavoline(nema svatko isti ukus) a ja pucam od smija šta si ti drža svih ovih godina Brrrrrrrrrrr .... naježin se ....Masle je moj prijatelj i može govorit šta oće neću se naljutit i zato sam ga i predložio za SUDCA da mojim protivnicima bude lakše me pobijedit.!Da je u Dade slučajno bila zija ispravna ,prvi bi je prizna bilo da je grdelin ili bastard svejedno !!1Nisan van ja kriv šta se ne razumite u grdeljnski pjev !!!!24. Subota dokažite svima na forumu da nisam u pravu i vas dvojicu dodajem na onaj spisak!!!!!POZZZZ
Bada pa zašto se ti više ne javljaš na forum viruj mi da ti meni uljepšaš dan,ja se smijem cili dan na ono šta ti meni napišeš.Šta se tiće škavoljina opet ti ponavljam da guštaš u samozadovoljstvui dabogda izbacija svaku godinu 50 takvih kakvi su ti stari tići.Dadinu zijadu nemoj više spominjat jer samo sebe ukopavaš još više .I priznam ti da si ima bolje tiće od mene u svim segmentima osim u zijadi.Jer kako si več upoznat meni je zijada na prvom mistu.A na kraju Masle,nemoj dirat Maslu jer masle je povraća od muke kad mu spomeneš sami naziv Škavoljin.Pozdrav Bada i javljaj se malo ćešće.
Daj molim te Bada napiši šta je Masle reka za njega i njegove tiće,i njegovu povijest tićarstva HAHAHAHA napiši molim te.pozzzz.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyned oľu 25, 2012 2:48 am

Evo je skoro prosla i subota 24.3. a izvješća još nema???!!! Jel bilo okršaja UFC ticje verzije za titulu STP?
Molimo aktere da izvjeste pucanstvo o svemu!
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyned oľu 25, 2012 4:08 am

Zar je noko mislio da će se izazvani pojavit!?!? cat pojila ih maca!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyned oľu 25, 2012 5:25 am

hajde ljudi što čekate sa izveštajem

,pa stvarno ovo nema smisla

toliko se prašine diglo za ovaj današnji dan 24--3--2012 god

da pogledamo kako je bilo ....pomogučnosti video zapis da bi i ostala publika čula i videla današnju utakmicu


[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyned oľu 25, 2012 10:36 am

Pozdrav velikom Ivi Stravi na hrabrosti, mojim prijateljima Ivanu , Duji ,Milanu,Mati,Boži i Borku!!!Izvještaj sa Heliodroma će bit kratak jer nitko od izazvani nije doša !!!Znam da mnoge zanima šta je moj tić piva a ja ka i uvik ću napisat istinu!!!Moj cvrkutaš nije otpiva niti jednu pogrešku osim nastavka i prve i jedine odsičene zijade !!Devedeset posto je piva u tri r azličite batude uvik na sve iste jako dobre zijade i veršom najčistijom šta grdelin može otpivat.Drugi moj grdelin nije htio zapivat (moj glavni adut)vjerojatno mlada ptica nije navikla pivat na svakom mistu!!Sa ovom pticom sam htio dokazat kako grdelin sa nastavkom izbaciva grdeline bez ijednog nastavka i zijom najlirskijom na svitu sa jako dobrom dužinom!!!Dujin tić isto nije puno piva ali na ono par batudi mu je i Milan čestita!!!Ive Strave tića neću komentirat jer smo iznili prijateljski jer izazvani nisu došli!!Onaj tko smatra od izazvani da me može pobijedit samo neka napiše da je spreman iznit i dolazim ako triba svake Subote.Pozzz
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyned oľu 25, 2012 10:39 am

Naravno to ćemo svakako snimit ako do toga dođe!
[Vrh] Go down
faraon

faraon


Broj postova : 58
Points : 58
Join date : 20.01.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyned oľu 25, 2012 10:44 am

Nemojte se priseravat i na chatu nego donesite svoje tice i pobijedite me ako imate muda!!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Emptyned oľu 25, 2012 10:51 am

faraon je napisao/la:
Nemojte se priseravat i na chatu nego donesite svoje tice i pobijedite me ako imate muda!!

POZ MEŠTRE

dal ste to snimali sa kamerom danas vaše grdeline ,,,jer me zanima što tvoji grdelini pjevaju pošto kažeš da su imali veršu čistu i par batuda sa istom zijadom .

ako imaš video zapis da i mi iz daljine čujemo to pjevanje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 19 / 38.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: