Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Go down 
+28
MONSTRUMO
probiotik
pujdo
Grga Zlatoper
Jandrek
Vedran
ivica
žuti
euzebio
PESTI
enver
domo
pele
Tic_Bal.
F I N K O
kain
KOBAC
ivica.milanovic13
BATUDA
Moćun
arboret
GRANDE
bošket
DOMENICO
vrca
YOGI
lord189
frzelin
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptyned svi 22, 2011 8:24 am

bošket je napisao/la:
A pletiva od Brace????

Dobro,to je vec legenda cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptyned svi 22, 2011 8:29 am

A skavolin skavolin skavolin
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptyned svi 22, 2011 8:31 am

Bracina pletiva traju više od 20 godina.
Najgluvlji ih može imitirat.Jer ih tiči pivaju ka da govoru.
I koliko god izgledala teška uču se.
Nikad neću prižalit što sam to maka ća.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptyned svi 22, 2011 8:50 am

Heheheheh, doći ćemo mi pomalo na ono šta san ti ja reka odavna bariton!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 7:34 am

DOMENICO je napisao/la:
Heheheheh, doći ćemo mi pomalo na ono šta san ti ja reka odavna bariton!

Samo je jedan problem a zove se zijada,sve ostalo je puno puno lakše.
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 7:39 am

bošket je napisao/la:
Bracina pletiva traju više od 20 godina.
Najgluvlji ih može imitirat.Jer ih tiči pivaju ka da govoru.
I koliko god izgledala teška uču se.
Nikad neću prižalit što sam to maka ća.
Ima li to di zabiluženo Bošket ?
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 8:34 am

Ja sam miljun posto siguran da nema nijedan tic da piva original ta pletiva!!!
Ako ima, ja bi ga volijo cut i kupit ako je to tako lako napravit!

Samo....kad se kaže da su pletiva ista kao i nekad ja onda podrazumjevam da se tic igra s njima, da ima timbar glasa, da je stakat, da ne zapinje dok piva, da ne muca!!!

Isto ka šta ni zijade nisu iste ko nekad nisu ni pletiva!!!!
A to šta su neki ljudi infisali u nešto to je drugi par opanaka
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 9:28 am

Puno se prica o proslosti,o razno raznim mitovima i bajnim pjevovoma i vrhunskim grdelinima.Al bilo bi dobro da se vratimo malo u realnost,na sadasnjost na ovo sta sad mi ticari imamo i drzimo...Cinjenica je jedna i nepobitna da se puno toga prominilo i da nije isto ka i prije.Ja bi osobno volio cut neka pivanja,neke legende pa da malo vidim kako je to nekad bilo....


Nekad je bilo nekad ,a sad je sad...
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 10:00 am

vrca je napisao/la:
Puno se prica o proslosti,o razno raznim mitovima i bajnim pjevovoma i vrhunskim grdelinima.Al bilo bi dobro da se vratimo malo u realnost,na sadasnjost na ovo sta sad mi ticari imamo i drzimo...Cinjenica je jedna i nepobitna da se puno toga prominilo i da nije isto ka i prije.Ja bi osobno volio cut neka pivanja,neke legende pa da malo vidim kako je to nekad bilo....


Nekad je bilo nekad ,a sad je sad...

Stvarnost je ružna i neprivlačna!
Pusti nas da sanjarimo i nadamo se.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 10:25 am

Nitko vam to nesmeta...Samo vi uživajte gospodo.A to koliki je ko tzv.meštar o tica pokazuje i to da većine tih pjevova nema,na žalost cile tičarske populacije...Izgubili se zauvik...A sad započmite opet priču u stilu:"tamo negdi iza sedam gora i sedam mora kad smo mi imali,ovo imali ono..."
Jedini tičar koji je to uspija je oni tamo iz malog mista iza kukuzovca,neću govorit koji da se pojedinima nedigne kosa na glavi....Ako još takvih ima nek se ne naljute...
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 11:07 am

[quote="bošket"]
vrca je napisao/la:
Puno se prica o proslosti,o razno raznim mitovima i bajnim pjevovoma i vrhunskim grdelinima.Al bilo bi dobro da se vratimo malo u realnost,na sadasnjost na ovo sta sad mi ticari imamo i drzimo...Cinjenica je jedna i nepobitna da se puno toga prominilo i da nije isto ka i prije.Ja bi osobno volio cut neka pivanja,neke legende pa da malo vidim kako je to nekad bilo....


Nekad je bilo nekad ,a sad je sad...


Vrca, iman ti ja na DVD i cd stare pjevove pa mores slusat do mile volje! Smile
i još da ti kažem, lipse je na cd jer skines svu sporkicu pa ti lipo čisto piva , ajme uzivancije! Same batude, se po STP, zijade duge do londona, lipe glatke, malo ih produzis u wawelabu, milina za cut. I još nešto šta je jako vazno, cd ne pita ist i pit. Ne triba ga sirit, samo stisnes play i uvik je na batudi!
Smile Smile Smile
gadna je realnost
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 10:47 pm

To je puno lipa stvar kad je čovik zadovoljan sa svojim tićima.Znači da može guštat u njima.Ja nažalost to ne mogu reć za sebe.Stvarno bi volio da mogu naći zadovoljstvo u tičima sa manom.Ali ne mogu.To je kao prokletstvo.Jače je od mene.

I nemojte spominjat odlične ni vrhunske tičare ni tiće,jer to jednostavno ne postoji!
Ma sasvim sam siguran da ne postoje ni vrlodobri!

p.s Ispričavam se Dadi njega sam zaboravija. Very Happy
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 11:09 pm




Bog !!!!!


Malo previše kritičnosti( skoro pa beznađe) ,a to da vani ne lete dobre ptice

teško i nikako ( za mene ) !!!!!!!!!!!!


Salu2




[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 11:28 pm

Pre persimističan si...I govorit ču šta oću i naravno šta mislim.A to šta tebi smeta,a inekim drugima uopće me nije briga.Stariji si puno od mene i poštivan te ka čovika i ka tičara,al šta je previše,previše je.Stoj mi dobro i budi pozdravljen.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 11:43 pm

Možda sam za nekoga pre pesimističan,ali što mogu.
Ja sebe smatram realnim.A što je realnost takva kakva je ?????
Triba sebi priznat da gojimo tiće najbolje što imamo i na način najbolje što znamo i nastojimo dobit još bolje.A da je to što u ovom trenutku imamo nedovoljno dobro da bi bili zadovoljni.
To je po meni realno!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptypon svi 23, 2011 11:56 pm

E to je to,a ne nevalja ovo,nevalja ono,kad smo mi nekad imali,kad je nekad bilo...Pa brate ubijate volju i želju u svakom ko imalo nastoji imat ikakvu ticu.Sta je bilo bilo je.Idemo dalje.Evo kad budeš od volje idemo čut moja dva,pa da se malo družimo.Već san te zva al eto nisi tija,možda nebi ni ja otiša da sam na tvom mistu da san čuja o njima ono šta si ti vjerovatno čuja da pojedinci pričaju o mojim ticama.Ja iman volje,a ti kako oćeš.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptyuto svi 24, 2011 12:01 am

Vrlo rado!
Dogovorimo se putem pp
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptyuto svi 24, 2011 7:22 am

Sad će mi neko reć da nije bolje u 11,12 mjesec,svi prite svi imaju nešto svi su špiritani,a kad dođe ovo govno od 5,ili 6 mjeseca ništa pravo mrtvilo niko ne priti nema kontreštavanja nema živosti.Ma kad će opet zima i zimske zije da opet guštamo.Živile zimske zije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptysri svi 25, 2011 1:09 am

Ala judi,

dolazi polako 01.06.,pa san poceja polako drćat,jer se bliži inox i njegov GMO.

Drćen cilu zimu,pa cu izdržat još ovu par dan.

Ma nebi ja ni spominja ti okršaj da mi se prijatej Kruno nije okladija na me,a kontra

inoxa, po janjetinu,pa bi mi bilo puno žaj da izgubi radi mene.

Živi bili,pa vidili.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptysri svi 25, 2011 1:37 am

Ha ha ha ha šta je to smišno.Ti sa onim vrlo dobrim tićima protiv inoksa sa vanzemaljcima(50 godina će se prićat o mojim tićima)Ti stvarno imaš muda,ali ja mislim da ga nisi ni vidija niti ga možeš pobjedit sa svojim vrlo dobrim živi bili pa vidili.Ne dršći bez ćut ja znam da to N.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptysri svi 25, 2011 3:54 am

YOGI je napisao/la:
Ha ha ha ha šta je to smišno.Ti sa onim vrlo dobrim tićima protiv inoksa sa vanzemaljcima(50 godina će se prićat o mojim tićima)Ti stvarno imaš muda,ali ja mislim da ga nisi ni vidija niti ga možeš pobjedit sa svojim vrlo dobrim živi bili pa vidili.Ne dršći bez ćut ja znam da to N.....
Čuo sam baritonove tice na netu,nisam oduševljen tim tićima,a i čuo sam i neke priče od njih par šta su slušali,također da nisu oduševljeni.
Vidim da i vi yogi govorite da su ti tići vrlodobri kao i bariton,pa ako bi mogli malo pojasnit šta je to tu toliko dobro.Zijada možda?Pletiva možda?A isto tako sam primjetio da baš vi polazite od "prave zijade",koju ja tamo nisam čuo.
Baš bi volio da pojasnite nama ostalima ,onako segment po segment.


[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptysri svi 25, 2011 7:30 am

Ja bi volija da mi geronimo kaže di ču čut bolje od tih vrlo dobrih.A volija bi da se prestavi tako da znam oću li ići ili neću .Di su ti pravi da se malo naslušam.Ali odma ti kažem ako ima zijada u sebi slova r,ž,đ nemoj mi niti govorit
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptysri svi 25, 2011 7:38 am

Ko je ovi indijanac ...................
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptysri svi 25, 2011 7:41 am

A šta misliš koji je?Ja znam samo ti neću reć,,, cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Emptysri svi 25, 2011 6:19 pm

Yogi samo sam vas pito da obrazložite tu svoju visoku ocjenu tih ptica,koje na mene nisu ostavile dojam.To je samo moje mišljenje.Nisam reko da to niti valja niti da nevalja.Samo moje skromno mišljenje.
Ako vam je problem nešto obrazložit što tvrdite-tako recite,no problem.
Ja bih obrazložio da me netko tako pita.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
[Vrh] 
Stranica 5 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» makedonska tradicija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: