Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+28
brabus
hipy
zdenab
emirgrdelin13
lubinko
domo
prava zijada
probiotik
supergirl
ivica.milanovic13
portulata
euzebio
Škuri tić
arboret
frzelin
GRANDE
Tic_Bal.
F I N K O
lord189
miro katic
Markan
YOGI
Gigo
Moćun
MONSTRUMO
pujdo
ĐEKO
CIBO
32 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyned srp 01, 2012 3:45 am

......uspješna Pestijeva tema se nastavlja.....
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypon srp 02, 2012 4:09 am

poz PUJDO prikane

jesul izišli mladi trebalo bi da su izišli do sada ..inače kod mene od drugog para danas treče jaje i to sam spario CUNAMIA king king vidječemo kakvi te ispast njegovi mališani

svako dobro pujdo king
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypon srp 02, 2012 7:49 am

Gdje si Džeko dijamantu? Nisu još!Danas im je jedanaesti dan,al će uskoro!

Pozdrav i puno sreće sa drugom turom!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyuto srp 03, 2012 7:33 am

I moji bi tribali za tri dana,

ako sve bude ok,

malo me straj ove nesnosne vrucine,ali valjda ce bit u redu.

Stavija sam jucer grdelinuši kadicu da ove zadnje dane vlaži i hladi sebe i mlade

u jajima.Uživam je gledat kako se toča,skoro da zapliva.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyuto srp 03, 2012 9:55 am

poz meštri

danas sam primetio da ženkica nije snijela četvrto jaje inače je trebala danas i četvrto ..vidim da ona leži na njima te sam odvoio CUNAMIJA od nje i ovo mi je prvi put kako parim CUNAMIJA ..INAČE sa ovom ženkicom parim tri godine i dosad mi se nije desilo da preskoči a da ne snese do kraja 5 jaja ,,dal ima veze što sam je posudio mom prijatelju da je spari ,on mi je uzeo zato što ona je bila pomalo šarena oko očiju oko leđa i skoro celi rep je bio bjeli jer i on je imao muškog koi je bio i on pomalo šaren ,,te je hteo da ih spari da bi dobio neku mutaciju ,al to se nedesi ..nije je mogo pripremit za parenje te mi je on vratio ..i kod mene za samo 8 dana se sparila i smotala gnezdo i samo je snela 3 jaja .. ,inače do tada nije ni jedan dan preskočila sve je bilo u redu ..njoj je sad 5 godina ..dal se vama ovako nešto desilo


POZ MEŠTRI
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyuto srp 03, 2012 10:00 am

Cesta je pojava da ptica iz nekog razloga preskoči izljeganje jaja. Često puta to radi ako se nije parila.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyuto srp 03, 2012 10:25 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Cesta je pojava da ptica iz nekog razloga preskoči izljeganje jaja. Često puta to radi ako se nije parila.

PRIKANE MONSTRUMO SVE JE BILO U REDU SVE DOK JE NISAM POSUDIO MOM PRIJATELJU ...kažem da ove zadnje tri godine nije imalo nikakvih problema ..e sad samo tri jaja ...

još ovo da vas pitam ..IMALI ŠANSE DA GRDELINKA SNESE JAJA BEZ PARENJA KO ŠTO JE KOD KANARINACA ...eto prikani zar ne primječujete da sam realan i mnogo iskren

hoču da kažem da neko ako nezna neka stvari slobodno neka pita ko što i ja pitam ..NETREBA SE SRAMITI OD ISTINE AKO HOČEMO IČI NAPRED

POZ INTERNACIONALNI
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyuto srp 03, 2012 11:40 am

Naravno da je moguće, nagon je potjera i ona nese jaja ko kokos.
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypet srp 06, 2012 7:31 am

Džeko,znam šta je!!!Tri dvožuma jajeta,garant!Biće šest tića iz tri jajeta.Malo zajebancije prijatelju.Puno sreće i svako dobro!

P.S. Možda je htjela da sav kvalitet zgura u tri tića!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypet srp 06, 2012 10:24 am

poz PUJDO

zaebancija je zaebancija al ovo kod mene nije za zaebanciju i to pogotovo u ovu godinu ..ovo što mi se desilo sa parom je krepalo... neznam što da ti kažem ženkica je bila ko za 100 ženkica ,,da ti po 5 do 6 puta na dan gnjaviš nju i ona mirna ko da ništa njije bilo eeeeeeeee to nije sve jedno .ili sam je sam ureko ili pusti merak ..ona prva krepava kad sam je odvoio od maladih posle 25 dana i onda posle dva dana krepava mužjak ..to je nešto nevjerovatno al to je što je idemo dalje da smo mi zdravo i živo biče tiča ....e sad sam spario CUNAMIA za prvi put sa jednom ženkicom starom od njega 3 godine ..ona je bila kod mene pre i sa njom je bilo sve uredu ....e sad kad sam je vratio opet kod mene ona nije k0o što je bila ....samo tri jajeta je snela ....

daj bože da bude barem jedno ili dva i jasam zadovoljan za ovu godinu jer je mnogo toplo i nevjerujem da če bit nešto sa drugom turom ..inače prvi mladi 4 su zdravo i dobro i oni su u ŠKOLU i dobro slušaju PROFESORA kad im predaje na času ..mnogo su inteligentni i trebalo bi od njih ispasti nešto ....E DA SU SVI KO JA ISKRENI NA FORUMU GDE BI NAM BIO KRAJ

poz prijatelju PUJDO
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypet srp 06, 2012 11:01 am

Džeko prijatelju,

ja se nadam da si do sad skonto,da je moja zajebancija
uvijek bila i ostat će dobronamjerna.Nemam namjeru
da ikoga podjebajem nego da unesem malo pozitivne
energije,to je sve!Žao mi je zbog tvog iskustva,ali netreba
se zbog toga sjebat.Biće ptica!!!U mene nema balkanike,
al ako zagusti,tu sam da pomognem za iduću sezonu!!!

Budi mi pozdravljen,svako dobro i nedaj se!!!




[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 12:47 am

hvala prijatelju PUJDO

[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 1:55 am

Svaka čast Koce!

Puno sreće i svako dobro!!!


[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 2:13 am

A di je datum na slici ( ne vridi) Wink Wink Wink


Samo neka rastu tići !!!


Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 2:24 am

napred koce MEŠTRE
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 2:59 am

Dobar dan svaka čast MEŠTRE od zanata Gosp.Koce.

Lipo ih je vidit.
Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 3:21 am

A kako ćemo mi znat jesu li to izleženi u ćibi ili su radile skale i šprica ,aaaaaaaaaa zajebi ti to malo.
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 3:32 am

Koce špricaaaaa koce špricaaaaaa Laughing
[Vrh] Go down
miro katic




Broj postova : 19
Points : 19
Join date : 06.02.2012
Age : 43
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 3:55 am

vidi ovog drogera uvatila ga kriza pa trazi spricu
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptysub srp 07, 2012 5:34 am

YOGI je napisao/la:
A kako ćemo mi znat jesu li to izleženi u ćibi ili su radile skale i šprica ,aaaaaaaaaa zajebi ti to malo.

poz svim meštrima

YOGI profesore za to dal su radile skale bar za to je mnogo lako prepoznat ,,nek samo meštar KOCE postavi vodeo klip sa ovim mladima kad oni budu izišli sa gnezda ,,, Very Happy Very Happy

i onda ti kažem dal su domači ili su radile skale ...MISLIM DA I ZA OVO NEČU POGREŠIT 1OO POSTO..

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypon srp 09, 2012 5:03 am

zadržati,što je najbitnije,prirodnost grdelina,da grdelin bude grdelin a ne polubaštarda

ili polukanarin.

Jedina solucija !!!

Salu2
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypon srp 09, 2012 5:05 am

Čestitam koce, samo tako nastavi. To je budućnost koju su ismijavali tzv splitski mestri ali vrijeme sve pokaže!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptypon srp 09, 2012 6:23 am

svi imaju pravoga učitelja za parit i sve je to pizdarija za napravit točno tako cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyuto srp 10, 2012 2:11 am

Evo šta je vrucina,

mladi tek izleženi izdužili vratove ka žirafe i glavice hlade na rub gnjizda,

cudo jedno,

nebi se reklo da su grdelini ha ha ha

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Vrucinaa



Mama sa mladima
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Hlaenje


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Hran


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Hranjeje

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Emptyuto srp 10, 2012 2:48 am

Jadne beštije --nije im lako !!!!





Salu2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 1 / 18.Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: