Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptypet svi 18, 2012 5:51 am

Ako ijedan od sinjana pusti svoje grdeline i uzme glatke ja mu kao nagradu poklanjam auto!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptypet svi 18, 2012 6:40 am

ajde ti njega dovezi i u njemu jogija i par glatki grdelina. Parkiraj ga isprid moje kuće i ostavi ključe i knjižicu, Jogija prošetaj do busa ili do njegovih novih prijatelja, a sa onim mojim šljamarošima radite što vam je volja, ali ih ne puštajte u cetinskoj krajini da mi se ljudi ne smiju jer će vani pivati a ovako ih mogu sakriti Very Happy .
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptypet svi 18, 2012 6:48 am

Profa, ako ti uzmes glatkoga ja ću ovo malo mojega grezuna osić i bacit pasima!!! Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptypet svi 18, 2012 8:08 am

Ne leti Damiane ,

ne letiiiiii Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptypet svi 18, 2012 7:23 pm

Izgleda u Sinju se pokvario satelit jer je YOGI gore svaki dan Smile

Mozda prikopcaje na internet Sinjskim grdelinasima koji nisu na internetu Wink
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptypet svi 18, 2012 8:49 pm

A da ne drži predavanja o zijadi?
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptypet svi 18, 2012 10:43 pm

otvioreno novo pučko učilište o zijade u Sinju cheers glavni profesori su iz Splita,dekan je skrivenog identiteta a ostala administracija učilišta je također skrivena...piše u crnoj kronici da se nadaju velikom broju zainteresiranih
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptyuto svi 22, 2012 3:03 am

danas sam dobio izvjestaj od velikh sinjskih grdelinasa, Ive Strava je pomeo sve sa svojim monstrumom, nitko nema jaja da iznese protiv njega! svi grdelini koji mu se suprotstave biže u manjaduru ili se tope u bićerinu! bravo strava, izgleda da si ucinijo potez stoljeća!

P:S: oprez ljudi, ako mislite izac sa stravom obavezno kamen u bicerin!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptyuto svi 22, 2012 10:24 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Ive Strava , nitko nema jaja da iznese protiv njega! svi grdelini koji mu se suprotstave biže u manjaduru ili se tope u bićerinu! bravo strava, izgleda da si ucinijo potez stoljeća!

P:S: oprez ljudi, ako mislite izac sa stravom obavezno kamen u bicerin!


de prika Monstrumo nateraj njega da postavi nešto na forum ..da čujem i to čudo ...AKO JE MOGUČE cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptyuto svi 22, 2012 6:38 pm

Maestro, ja ću tebi licno poslat snimak od njegovog tica!
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptyuto svi 22, 2012 7:32 pm

ujme a meni
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysri svi 23, 2012 1:01 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Maestro, ja ću tebi licno poslat snimak od njegovog tica!

hvala ti prikane
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysri svi 23, 2012 1:57 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Maestro, ja ću tebi licno poslat snimak od njegovog tica!

Ne kaže se "lično" dragi kolega nego osobno,osobno
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysri svi 23, 2012 3:25 am

Hvala na ispravku! Smile Smile Smile
ja sam to napisa za maestra jer on ne razumi osobno nego licno!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysri svi 23, 2012 3:31 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Hvala na ispravku! Smile Smile Smile
ja sam to napisa za maestra jer on ne razumi osobno nego licno!

taman posla da ne razumim Sad Sad

prika dal osobno dal lično samo ti pošalji Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysri svi 23, 2012 5:17 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Hvala na ispravku! Smile Smile Smile
ja sam to napisa za maestra jer on ne razumi osobno nego licno!

prilagodljiv je on nebrini ti Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysub svi 26, 2012 3:57 am

Širi se i dalje punom parom,grdelini se razvijaju kako triba.

Sad je to širenje na 20-25 metara ,tako da im omogucimo dozivanje batudama.

Od novih,odnosno mladih se istice Murinjo koji je uglavnom na batudi,može spojit

po 20-30 batuda,a dikod i više.

Mislim da sam ima veliku sricu jer je ispa bolji od svih,tako da ce mi bit glavni ucitelj ,

a ima i svoje mlade.

Malo po malo se ide naprid,milimetar po milimetar.

Kako ce vrlo brzo proc ovi miseci širenja,a zima je duga,

pozivam sve koji žele , da dođu cut .Dolaze mi svaki dan i nepoznati,zašto ne bi i poznati.

Širim uvik na isto misto.

Veliki pozdrav grdelinašima.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysub svi 26, 2012 8:04 am

ujme docu i ja a moji ne da spajaju po 30batuda zaredom nego nista drugo i ne pivaju ujme dosadi i to
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysub svi 26, 2012 8:21 am

Najbolje da će reći da ne valja Razz



Salu2
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysub svi 26, 2012 9:06 am

Svaka čast koce , ovo je vrlo jasna poruka svima koji misle da tu nešto neštima da se na danima otvorenih vrata uvjere u vjerodostojnost tica ,niti navijam nit kudim , ali ovo je jasan primjer kako bi tribalo razgovarat o ticama , A TO JE IZVOLI PRIKA PA POSLUŠAJ . Još jednom svaka čast pozzzzzz
[Vrh] Go down
DARKO-M

DARKO-M


Broj postova : 15
Points : 15
Join date : 14.01.2012
Age : 44

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysub svi 26, 2012 8:57 pm

koce je napisao/la:
Širi se i dalje punom parom,grdelini se razvijaju kako triba.

Sad je to širenje na 20-25 metara ,tako da im omogucimo dozivanje batudama.

Od novih,odnosno mladih se istice Murinjo koji je uglavnom na batudi,može spojit

po 20-30 batuda,a dikod i više.

Mislim da sam ima veliku sricu jer je ispa bolji od svih,tako da ce mi bit glavni ucitelj ,

a ima i svoje mlade.

Malo po malo se ide naprid,milimetar po milimetar.

Kako ce vrlo brzo proc ovi miseci širenja,a zima je duga,

pozivam sve koji žele , da dođu cut .Dolaze mi svaki dan i nepoznati,zašto ne bi i poznati.

Širim uvik na isto misto.

Veliki pozdrav grdelinašima.
svaka čast drugar,ovo iznimno cenim.Pratim vas već ima neko izvesno vreme i vidi se da ste pravi dalmatinski majstor a ovo mi je samo dokaz više da imate najbolje ptice,retko sam video da netko ovako sve poziva na slušanje ptica .Iz toga vidim da je to kvalitet
Ako se sećate ja sam pre nekog izvesnog vremena na ovom forumu pisao da mi je uginuo najbolji stiglic,a jako sam zainteresovan za legalan uzgoj,a ne bih hteo baš svašta
Zainteresovan sam za par vaših ptica,znam da je kasno za ovu godinu,ali zato za dogodine bih na vreme dogovorio
Ne bih imao ništa protiv ni ako bi i sad imali nešto za prodati.Ako nemate sad zabeležite me za mlade od mourinha.
Ako vam nije problem da mi cene pošaljete na pp. Pa i za mourinha sam zainteresovan ,samo mi dajte cenu na pp
Za dostavu ne brinite ,stižem ja dole a usput bi posetio i rodbinu u dalmaciji

pozdrav Darko
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptysub svi 26, 2012 10:03 pm

Fala na lipim željama i cestitkama,

ove godine ne mogu više ništa micati od starih grdelina jer mi tribaju za ucitelje

i reprodukciju.

Darko fala ti još jednom, pošaljem ti pp.
[Vrh] Go down
JAMES BOND

JAMES BOND


Broj postova : 17
Points : 17
Join date : 21.02.2012
Lokacija : Sinj

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptyned svi 27, 2012 5:41 am

Koce ka mačka si sa 9 života. Da mi je samo znat di nađes ove bisere od Vardara pa do Triglava
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptyned svi 27, 2012 6:12 am

Ha ha ne bi njega todorić drža u firmi da nije lija kakva je!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Emptyned svi 27, 2012 6:25 am

Koce svaka cast na pozivima na slusanje i sigurnost svoji tica .
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 12 / 25.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: