Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 7:08 am

Još da se netko odazove affraid nije to mala stvar !!!!


Salu2
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 8:02 am

Pozdrav Darko,
kad stigneš u dalmaciju posijeti frizere ovdje šišaju najbolje(frizure prekrasne kosa liša),i
nezaboravi uzmi odmah povratnu kartu.
Pozdrav iz sunčane Dalmacije Very Happy lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 5:20 pm

ivica je napisao/la:
Svaka čast koce , ovo je vrlo jasna poruka svima koji misle da tu nešto neštima da se na danima otvorenih vrata uvjere u vjerodostojnost tica ,niti navijam nit kudim , ali ovo je jasan primjer kako bi tribalo razgovarat o ticama , A TO JE IZVOLI PRIKA PA POSLUŠAJ . Još jednom svaka čast pozzzzzz
Bravo zadro tako se priča,ali pazi mogli bi se naljutit mnogi ,a šta se tiče koce i sad je se ponija tičarski i ljudski svaka čast koce.Reka je dođite ljudi ja iman ovo ne sramin se i ne skrivam a još sam i zadovoljan jak je nema šta.
[Vrh] Go down
DARKO-M

DARKO-M


Broj postova : 15
Points : 15
Join date : 14.01.2012
Age : 44

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 5:45 pm

Koce pročitao sam vašu pp ,sistem mi ne dozvoljava da ja vama pošaljem poruku, pa moram da vam odgovorim ovim putem
Da, tamo sam čuo vaše ptice i unapred vam se zahvaljujem što ćete da računate na mene
To mora da bude extra par jer vidim da ne idete na kvantitet već na kvalitet
Ako je taj mourinho bolji od onog što sam čuo kao što kažete možda bi vas neka nemoralna ponuda naterala da se predomislite već sad, a ja bi u tom slučaju već ove godine dobio učitelja kojeg sada nemam i na čemu bih vam bio zahvalan.Koja bi bila cena za mourinha ako može na pp,a usput da mi kažete i cenu za taj par
Koce ne razumem što bi trebalo da znače ovi komentari gore. Vi verovatno znate o čemu se tu radi,kao i autore tih komentara


pozdrav Darko


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 10:43 pm

Darko ponovit cu ono što sam ti napisa na pp,

Ovi grdelini su mi ucitelji i ujedno ocevi buducih mladih,to mi je najbolje šta imam,

a najbolje se ne daje iz kuce ako misliš oziljno radit i napredovat sa uzgojem pjeva.

Za ovu godinu ništa,a dogodine ce mo vidit.



Pozdrav
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 11:09 pm

ujme a bil ti kupio u mene,tici su extra kvalitete batuderi
[Vrh] Go down
DARKO-M

DARKO-M


Broj postova : 15
Points : 15
Join date : 14.01.2012
Age : 44

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 11:44 pm

koce drugar sve ok.upravo sam dobio pp od jednog člana foruma kao potvrdu da neću pogrešiti ako kupim u vas.ne ljutite se valjda što sam pokušao na onaj način
g. probiotik može.okačite neki vaš video ili mi pošaljite na pp.To vredi i za tebe kao i sve ostale .Ako bi se to meni svidelo lako ćemo da se dogovorimo,verujte
Kad dođem na letovanje ako to bude to,lako ćemo da se dogovorimo

Ne mogu da komuniciram preko pp dolazi mi nekakva poruka da nemam dovoljno postova,pa moram na ovaj način
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned svi 27, 2012 11:48 pm

ujme prikane cekam te na lito da cujes moje vizlase a ne znam bil ti proda jer su mi posve dragi ujme
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 12:31 am

DARKO-M je napisao/la:
koce drugar sve ok.upravo sam dobio pp od jednog člana foruma kao potvrdu da neću pogrešiti ako kupim u vas.ne ljutite se valjda što sam pokušao na onaj način
g. probiotik može.okačite neki vaš video ili mi pošaljite na pp.To vredi i za tebe kao i sve ostale .Ako bi se to meni svidelo lako ćemo da se dogovorimo,verujte
Kad dođem na letovanje ako to bude to,lako ćemo da se dogovorimo

Ne mogu da komuniciram preko pp dolazi mi nekakva poruka da nemam dovoljno postova,pa moram na ovaj način


Darko, jako brzo si od pocetnika koji nezna ništa o ovom hobiju posta "mestar" Smile ???!!!! daj i nama informaciju za brzi tečaj o pjevu i uzgoju tako da i mi ticarcici od dva petka postanemo pravi znalci.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 3:49 am

ujme prodajem kisobran narancaste boje ujme
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 6:43 am

Zahvaljujem prijateljima Koci i Yogiju na ugodnom druženju i slušanju njihovih grdelina. Najugodnije iznenađenje je karakter moga prijatelja Yogija, mirni i tihi čovjek, draga osoba. Yogi, doista mi je drago da smo se i ovako upoznali. Vidimo se uskoro i kod mene nadam se. Pozdrav dečki.
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 7:42 am

Svaka čast samo tako mozemo u evropu:) meni je jako ža što sam bija spriječen da guštam sa vama,al nema veze biče drugi prilika,pozdrav sinju, cheers
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 8:58 am

Pošto puno ljudi zove i pita, a slušali smo, a Koce i Yogi nemaju ništa protiv komentara evo kako je to izgledalo naravno iz moga kuta. Mišljenje je moje, ne dijelim ga sa ostalima iako je to slično razmišljenje.
Četiri grdelina, dva Kocina, dva Jogijeva. Sedam tičara, puno godina staža iza nas. Grdelini su pjevali, sva četvorica oko sat ipo do dva nisam brojio. Ali otpjevali dovoljno da bi se moglo o njima pisati. Čulo se dosta batuda i zijada, nema nastavaka iza zijade ni velikih šporkica. Grdelini ponekad malo zajebu zijadu ali je znatno veći omjer u korist onih boljih. Verš je solidan, iako greškica ima. Po mojoj procjeni Murinjo je otpjevao barem pedesetak batuda i zijada. Jogijevi grdelini su malo više mušičavi ali znaju pjevati, kvalitet je to sličan Kocinim ali je broj batuda ipak manji. Grdelini potječu od skavolinske pjesme, iako je to malo kraća verzija toga pjeva. Batude i zijade su ono što možete čuti na internetu kod Kocinih tica.
Osnovna zamjerka i ono na što mi sinjani jednostavno nismo navikli je snaga pjevanja i snaga zijada. Grdelini pjevaju vrlo meko, džentilno, meškinjasto, za mene sa nedovoljno snage. Tonalitet je dosta jednoličan, grdelini ne odvajaju batudu od zijade već ona samo izleti iz pletiva. Relativno brzo . To ima i dobre i loše strane. Batuda nije dugačka, vrlo lako i brzo grdelini dođu na nju i ona se najčešće čuje. Baš zato što je relativno kratka grdelini je sa lakoćom i često pjevaju. Zijade po meni imaju kolombar, on nije pretjerano naglašen ali je prisutan. Boja zijade, o kojoj je toliko napisano, je u skladu sa ostalim pjevanjima, mene nije ostavila bez daha. Ona je ono što Koce naziva glatkom ali bez one potrebne snage da bi me dirnula. Ukupan dojam je pozitivan, ali mislim da tu će trebati još puno rada. Mislim da se grdeline može dotjerati na samu batudu, treba ih nositi na širi prostor, ali manji broj tica jer je ono puno i vuku na verš jedni druge. Nepotrebno je davati ocjene, na ova vremena kada u prirodi nema gotovo ništa, svi grdelini koj imaju batudu i solidnu zijadu po meni prolaze. Ovi danas mene nisu oduševili ali su savim pristojne i dobre tice. Ono o čemu smo raspravljali ja i ovi moji tičari, je što je ispravno a što ne. Splitska i sinjska škola tičarstva se ipak razlikuju. Ja sam to odavno shvatio ali neka su i ovi moji to napokon čuli. A ko je u pravu? Što više volite, grdeline koji brzo i često batudaju, meškinjasta glasa i pomalo čudne zijade a to često pjevaju, ili grdeline koji imaju više šporkice ali i duže batude, bogatiju pjesmu pa i nastavak, muški glas koji zvoni, dužu i jaču zijadu pa i falša pjevanja? E to se nikada neće odgonetniti niti će se ljudi u tome složiti. Nema ni potrebe da se složimo. Jedan je u Sinju rekao ovako:Kad bi svi bili isti ne bi nam trebalo ogledalo.Vidim tebe vidim sebe.
Ja dečkima želi sve najbolje u uzgoju. I ne samo njima, već svima koji se bave ovim ludim sportom.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 9:53 am

profesore napisao si sve ka da sam sam pisa Smile, realno i pošteno i svaka čast na tome. Nek ti glatki ne zamire!!!! Hahahahahhaha hahahahaha vau vau
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 10:01 am

ujme dije ovi ruku razbio
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon svi 28, 2012 5:06 pm

Slažem se sa profom,tako triba razgovarat,

opisa je grdeline kako on cuje i to dobro,nema tu velike filozofije.

Cast mi je bila pozvat ekipu iz Sinja koji vole i navikli su na malo drugacije izvedbe zijade.

Ipak su culi sve mane i vrline ovog pivanja,na otvorenom u polju.

A ono što mi je najdraže kod profesorove izjave je ;

"Kocini grdelini pivaju u polju isto što i na videu"

Eto to je to,ni više ni manje.

Još jedna velika stvar se dogodila,a to je JOGI.

Osporavan kao ne ticar,ipak je iznija i zva ljude ,i to ne iz Splita ,nego iz Sinja.

Svaka cast.

Kako smo odmah pozvani da dođemo u Sinj slušati,što je i pošteno,

nadam se da ce se i drugi grdelinaši i forumaši ukljuciti u akciju "slušanja bez straha".

Sad je vrime,navalite ,zovite,

Zadro se vec ponudija i zva,"dođite,doci cu.


Još jednom ,

a obzirom na dugogodišnje zimske ratove Splita i Sinja,razlike u pogledima na grdeline ,

izjava koje su išle na relaciji PRAVI - ŠLJAM,

ovo druženje je ispalo fenomenalno i profesorova izjava je u redu.

Svaka cast i nastavljamo dalje.

Ja širim ,dođite,

kad je Sinj doša,onda mogu svi cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyuto svi 29, 2012 3:39 am

Pozdrav mom kolegi euzebiu i čestitke na postu sve si napisa pošteno .Ja bi samo tija podcrtat ono da sinjani i spličani ne gledaju na pismu grdelina isto.To sam ja već davno pisa pa me se krivo shvatilo eto to mi je drago .Još bi tija samo naglasit za sve ostale tičare da smo ja i koce obisili tiče sat i po vremena i da ih nismo skidali nikako.Nismo tili ništa skrivat i uljepšavat ,evo ljudi mi to imamo i to pivaju šta pivaju.Nije bilo ono ma ne znam šta im je znaju puno bolje,rekao sam profesoru i ostalim sinjanima to je to bolje ne znaju.E sad bi volija vidit neke druge tičare da i oni pozovu sinjane i da im oni obise tića da im piva sat,dva .A ja ću u posjet sinju vrlo brzo,pozdrav profi,mikuli,gaji,i poseban pozdrav Ići za kojeg mi je ža šta nije i on doša.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyuto svi 29, 2012 7:48 am

Samo naprid --svaka vam čast !!!!!




Salu2
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypet lip 01, 2012 5:37 am

Asti Gospu Turci opet ašikuju po Sinju Laughing
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned lip 03, 2012 8:04 pm

Znate šta me zanima,može li se di čut one PRAVE zijade šta su cilu zimu pivale na ovom forumu.Nekako mi je sve utihnulo totalno mrtvilo a ja se zaželija pravih zijadi .A di su oni sa osam pletiva i PRAVA zijada i njih sam se zaželija.Koliko sam sazna ovih zadnjih dana ili su u letjelici ili u prirodi ma nije moguče da nije ni jedan osta PRAVI.Ne želim nikoga provocirat samo bi volija znat di su nestali PRAVI.U skoro sam zaboravija i one koji drže u škuro pazite da vam ne prezriju.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned lip 03, 2012 8:13 pm

ujme uskuro u 6misec al i takih ima ujme luda svita
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptyned lip 03, 2012 8:59 pm

Najbolja je škurica __Tko zna što će izać Wink Wink



Najvjerovatnije" on što si i stavija!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptypon lip 04, 2012 4:21 am

YOGI je napisao/la:
Znate šta me zanima,može li se di čut one PRAVE zijade šta su cilu zimu pivale na ovom forumu.Nekako mi je sve utihnulo totalno mrtvilo a ja se zaželija pravih zijadi .A di su oni sa osam pletiva i PRAVA zijada i njih sam se zaželija.Koliko sam sazna ovih zadnjih dana ili su u letjelici ili u prirodi ma nije moguče da nije ni jedan osta PRAVI.Ne želim nikoga provocirat samo bi volija znat di su nestali PRAVI.U skoro sam zaboravija i one koji drže u škuro pazite da vam ne prezriju.

Izgleda Jogi da ce "pravi " ipak još malo ostat na doradu,neka,

ajmo mi u stvarnost.

Pocetak šestog miseca je,oni grdelini koji nisu bili uškuro sad moraju bit u top formi,ako je pravilno odrađeno,

sad moraju klepat ciste batude.

Moji su mislim došli u tu fazu,a pravi top bi triba bir krajem ovog tjedna pa do kraja miseca.To je to.

Širite ljudi,sad je naše vrime za guštat,a to ne traje baš dugo.

Ja sam na glatkodromu,ajmoooooo,dođite slušajte i nakon toga vi pozovite mene .

Obecajem vam da ce te cut kako se dodaju batudama.


Ps.skoro sam zaboravija,zahvaljujem Zadri na pozivu za slušanje grdelina,gušta sam
Drugo,
idemo u Sinj krajem tjedna u uzvratni posjet prijateljima,svaka cast.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptysri lip 06, 2012 7:10 am

Evo da se prijavim i u ovoj temi .Škurica je prošla lipo , tice su lipe zdrave , lipih boja . Pomalo se počelo nositi , tići se izveršavaju , čuje se čak i nešto da nije za pustit , sila je to tica čitava tri komada . Ali ja sam sa malo zadovoljan ,za sve ljude dobre volje i koji nisu zločesti mogučnost šlušanja uvijek moguća , još koji dan i moći će se čut ponešto , a za 20 dana tribalo bi bit, to ono šta ti grdelini znaju i mogu . POZZZ I ZADRAAAAA
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Emptysri lip 06, 2012 7:27 am

Tako se Zadro razgovara cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 13 / 25.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: