Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 12:25 am

Ma evo neda mi se vise ulazit u rasprave jednostavno se ne slazemo u misljenjima i drugacije imamo poglede na zijadu.

Kad cujem kada se hvale neke nategnute ,greze zijade i onda hoce mog Zlatana da pljuju dođe mi muka od veliki majstora.

scratch


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 12:56 am

Škuri tić je napisao/la:
koce je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Šta ste napali skuroga tica, momak je reka svoje mišljenje kako ste tražili i šta sada, triba ga ubit?
Nije glatki i ne sviđaju mu se takve zijade. Nama glatkima su one savrsene i netreba se svadat sa nikim.


HI hi hi hi hi ,

slažem se sa monstrumom ,hi hi hi,"nama glatkima",he he he cheers ,

ali,

bez šale,

danas je super premija nac grdelina koji može udrit 10-15 batudi od bote sa bar srednjom zijadom i tockom.

Ocito to mogu i Vinkovi i ovaj zadnji sa ove ograde,a mogu i glatki.

Sve dalje je stvar ko šta voli.

Ja sam vec sto puta reka kakvu zijadu tražim a nešto tako i imam,

meni je baltina zijada neusporedivo draža od ove dvi druge o kojima je ric,

ali to je stvar ukusa,ko šta voli,ko je kako naucen i kome šta paše prema uhu.

Iako ja škuroga ništa ne razumin pogotovo "pozitivna - negativna" itd,

ipak poštujem njegovo mišljenje.

Nedajte se makarani cheers
Pozitivna znaci da valja znaci da ima pocetak sredinu kraj boju kolombar.da nije greza,mukla i da ne zviždi i sva slova da su tu itd jos milijun segmenata a negativna znaci suprotno od pozitivne!Ja mislin da je to jasno.A usput razumite vi sve nego se pravite da niste jer vam ne pase ovo sta ja pisen.Svaka zijada pase na uho ako je pozitivna sto u ovome slucaju Zlatan ne pase na uho.Ja mislin da je i ovo jasno.A i sta je reka Ivica.M slazen se a to san ja i prije naveo!Pozzz


Nemoj se ti škuri odma ljutit na mene.Ja volim pitat šta mi nije jasno,a sad mi je sve jasno.

Oces rec da je baltina zijada negativna,što bi znacilo greza,mukla,zviždaca,bez boje,kraja kolombara itd itd.

I znaš da si me malo pokoleba pa sam još desetak puta zavrtija baltinog grdelina,a bolje da nisam,jer sad

stvarno cujem neku grezost i ruzinu po sredini zijade,a i kraja nekako nema,ko da malo žviždi.

Nisam sad skroz još siguran ,ali mi nekako ni za uho više nije lipa.

Kasno mi se upalila lampica,ali bolje ikad nego nikad Idea Idea Idea
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 2:15 am

Dobar dan evo volio bi ako bi htijeo Gosp.Yogi da malo popričamo.
Vidim stariji je od mene poštivam,htio bi samo malo čakule kroz
ovo pisanje na forumu izmijeniti kroz obe strane(pogleda)svak
svojih(kriterija)dugotrajnih po pitanju segmenata pisme.
Evo u sridu radi se o Fišču.
Neču biti težak samo bi želio kroz pisanje malo približiti
u komunikaciji dva različita pogleda prema fišču.
Oču reči kako su pravi meštri starijih generacija odredili
i prihvatili tipove pravih fiščeva,dakako svaki u svom kraju.
Bit ču jako precizan i jasan bez mrve podbadanja i prepirke.
Molio bi odgovor od Gosp.Yogija


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 2:45 am

koce je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
koce je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Šta ste napali skuroga tica, momak je reka svoje mišljenje kako ste tražili i šta sada, triba ga ubit?
Nije glatki i ne sviđaju mu se takve zijade. Nama glatkima su one savrsene i netreba se svadat sa nikim.


HI hi hi hi hi ,

slažem se sa monstrumom ,hi hi hi,"nama glatkima",he he he cheers ,

ali,

bez šale,

danas je super premija nac grdelina koji može udrit 10-15 batudi od bote sa bar srednjom zijadom i tockom.

Ocito to mogu i Vinkovi i ovaj zadnji sa ove ograde,a mogu i glatki.

Sve dalje je stvar ko šta voli.

Ja sam vec sto puta reka kakvu zijadu tražim a nešto tako i imam,

meni je baltina zijada neusporedivo draža od ove dvi druge o kojima je ric,

ali to je stvar ukusa,ko šta voli,ko je kako naucen i kome šta paše prema uhu.

Iako ja škuroga ništa ne razumin pogotovo "pozitivna - negativna" itd,

ipak poštujem njegovo mišljenje.

Nedajte se makarani cheers
Pozitivna znaci da valja znaci da ima pocetak sredinu kraj boju kolombar.da nije greza,mukla i da ne zviždi i sva slova da su tu itd jos milijun segmenata a negativna znaci suprotno od pozitivne!Ja mislin da je to jasno.A usput razumite vi sve nego se pravite da niste jer vam ne pase ovo sta ja pisen.Svaka zijada pase na uho ako je pozitivna sto u ovome slucaju Zlatan ne pase na uho.Ja mislin da je i ovo jasno.A i sta je reka Ivica.M slazen se a to san ja i prije naveo!Pozzz


Nemoj se ti škuri odma ljutit na mene.Ja volim pitat šta mi nije jasno,a sad mi je sve jasno.

Oces rec da je baltina zijada negativna,što bi znacilo greza,mukla,zviždaca,bez boje,kraja kolombara itd itd.

I znaš da si me malo pokoleba pa sam još desetak puta zavrtija baltinog grdelina,a bolje da nisam,jer sad

stvarno cujem neku grezost i ruzinu po sredini zijade,a i kraja nekako nema,ko da malo žviždi.

Nisam sad skroz još siguran ,ali mi nekako ni za uho više nije lipa.

Kasno mi se upalila lampica,ali bolje ikad nego nikad Idea Idea Idea
Ne nemojte brzo letit na ono sta ja nisan reka ja ode nisan spominja nikakvu grezocu itd. ja san reka da je ta zijada kao ugusena kao da fali slova a i moglo bi se rec mukla stime da su to za nas negativne zijade mozda za vas po nekim novim pravilima sta ih vas cetri ili pet ticara stvara izmedju sebe i sta normalno poklapate jedan drugog pozitivne zijade jer vam tako pase.Eto ode san sve reka o cemu se radi.Vi morate znat da u Dalmaciji ima masa ticara tako da nemozete vi uvik govorit kako vama pase.Širite jedan pjev grdelina koji za mene i nije bas za neke velike hvale.Sad ce neko mislit da ja provociran a ja san se prvi javio na snimke grdelina g.Vinka i ocjenio vrlo dobro pa i milinog lirskog dok od vas to nitko nije napravio cak ste u temi milin lirski vi i jos neki rekli da ta zijada nevalja da bi kasnije rekli da valja jednostavno minjate misljenja sekundarno kako vama pase itd...i jos nesto u samoe pocetku oblatili ste Gigu ticara koji stavarno zna i ticara koji je u 2 godine izbacio 50 mladih verduna a da ne govorin za njegovog verduna.Isli ste odma poslije snimka stavljat nekog kompjuterskog spanjolca samo da ga ponizite mislin to je zalosno.A pogotovo su zalosni neki provokatori ode koji se vrte u fiscu i govore neke stvari sta nisu uopce recene.eto mozete slobodno omalovazavat druge ticare vi ste najjaci nema vam premca.Svejedno ja necu bit jos dugo na forumu mislio san snimit kojeg verduna i grdelina da svi cuju ali nema smisla jer moze bit neznan kakvi NORMALNO ZA VAS NEVALJA JER NIJE U VAS U KAJBI.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 3:19 am

Vrlo dobro Balta tič,princip rada urednost amo reč sve,snimak uzme svoje ali vidi se domet a da ne govorim uživo čut.Jeli to u ovoj sezoni ,jesu li njegovi mladi samo naprid.Reci bar svoje misto ako možeš.Opet kažem vrlo dobro pozdrav od GIGE.

Poslje Gigi menja misljenje stoli da nisu telefoni radili scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 3:54 am

Ne nemojte brzo letit na ono sta ja nisan reka ja ode nisan spominja nikakvu grezocu itd. ja san reka da je ta zijada kao ugusena kao da fali slova a i moglo bi se rec mukla stime da su to za nas negativne zijade mozda za vas po nekim novim pravilima sta ih vas cetri ili pet ticara stvara izmedju sebe i sta normalno poklapate jedan drugog pozitivne zijade jer vam tako pase.Eto ode san sve reka o cemu se radi.Vi morate znat da u Dalmaciji ima masa ticara tako da nemozete vi uvik govorit kako vama pase.Širite jedan pjev grdelina koji za mene i nije bas za neke velike hvale.Sad ce neko mislit da ja provociran a ja san se prvi javio na snimke grdelina g.Vinka i ocjenio vrlo dobro pa i milinog lirskog dok od vas to nitko nije napravio cak ste u temi milin lirski vi i jos neki rekli da ta zijada nevalja da bi kasnije rekli da valja jednostavno minjate misljenja sekundarno kako vama pase itd...i jos nesto u samoe pocetku oblatili ste Gigu ticara koji stavarno zna i ticara koji je u 2 godine izbacio 50 mladih verduna a da ne govorin za njegovog verduna.Isli ste odma poslije snimka stavljat nekog kompjuterskog spanjolca samo da ga ponizite mislin to je zalosno.A pogotovo su zalosni neki provokatori ode koji se vrte u fiscu i govore neke stvari sta nisu uopce recene.eto mozete slobodno omalovazavat druge ticare vi ste najjaci nema vam premca.Svejedno ja necu bit jos dugo na forumu mislio san snimit kojeg verduna i grdelina da svi cuju ali nema smisla jer moze bit neznan kakvi NORMALNO ZA VAS NEVALJA JER NIJE U VAS U KAJBI.


Ma škuri svaka tebi cast,

ali kad vec spominješ tzv.snimak "milin lirski",ja mislim da bi se milin lirski okrica u grobu.

Onaj snimak ciju ti zijadu fališ je katastrofa,natezaca,grezaca,koja rizi cilom svojom

dužinom,jednom rjecju škovaca.

Ako ti je to "pozitivna zijada",a baltina "negativna",onda više nemam rici.

Ali neka,veselim se tvojim video snimcima,nemoj odustat,a šta se tice Gige,nemoj se

vadit na njega jer je on gospodin koji uzgaja,trudi se,korektan je u izjavama,stavlja

slike svog uzgoja,daje savjete i pita za savjet,znaci totalna suprotnost od tebe.

Postove gosp.Gige uživam citat. cheers .

[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 4:27 am

Petnaest prašćića i velika slova koja su označili kao deranje na forumu. Ujme. A di je Probiotik? Povuka se i on? Pripa se? ujme ovi glatki. hi hi.
živio Zlatan.
živio Milin Lirski (Bog mu da pokoj)
živili grezi
živili glatki
doli tiranija
živila demokracija
živila dug greza zijada
živila glatka zijada koja se čuje i živila koja se ne čuje
živila zijada kojoj fali slova ( grdelin nije redovno pohađa nastavu)
živili mentori i učenici
cirkus ide dalje
a još je lito
ujme
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 5:28 am

Pa šta da je glatka zijada neispravna, glavno da se mi druzimo!!! Hihihi
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 6:33 am

Hahahahaha eto to vam je dokaz ticarstva znate samo izvridjat i isprovocirat ljude i nista drugo!!!!!Ali ja san na to imun tako da nemate sanse!!!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 7:17 am

Dobra večer Tič Bal ja i dalje stojim iza svoga prvog pisanja vama
a u ovom zadnjem opisu batude kad je u pitanju samo zijada, sam
rekao da ima početak i kraj,osim malo čudna u izvedbi putanje.
To ne znači nikako da bi me vi shvatili da sam ja reka nevalja.
Ja vam nigdje u pisanju nisam rekao da nevalja,več da je uživo
to i sigurno puno bolje.Ovo u vezi spominjanja telefona posijetilo
me kad sam u početku na forumu počeo pisati pa je netko rekao
možda mu neko piše tekstove.Malo me čudi Balta da ste pomislili
da se ja zvani GIGO dogovaram priko telefona i minjam mišljenja
Pa mogli ste vidit u pisanjima mojim da ja nemam isto mišljenje
kao Škuri tič,i nigdje ne spominjem da tič nevalja.Nisam se naljutio
nadam se da ste me krivo shvatili.


AJDE POZDRAV OD (GIGE.)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 7:21 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer Tič Bal ja i dalje stojim iza svoga prvog pisanja vama
a u ovom zadnjem opisu batude kad je u pitanju samo zijada, sam
rekao da ima početak i kraj,osim malo čudna u izvedbi putanje.
To ne znači nikako da bi me vi shvatili da sam ja reka nevalja.
Ja vam nigdje u pisanju nisam rekao da nevalja,več da je uživo
to i sigurno puno bolje.Ovo u vezi spominjanja telefona posijetilo
me kad sam u početku na forumu počeo pisati pa je netko rekao
možda mu neko piše tekstove.Malo me čudi Balta da ste pomislili
da se ja zvani GIGO dogovaram priko telefona i minjam mišljenja
Pa mogli ste vidit u pisanjima mojim da ja nemam isto mišljenje
kao Škuri tič,i nigdje ne spominjem da tič nevalja.Nisam se naljutio
nadam se da ste me krivo shvatili.


AJDE POZDRAV OD (GIGE.)

Svaka cast
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 7:25 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Pa šta da je glatka zijada neispravna, glavno da se mi druzimo!!! Hihihi

Nije neispravna nego negativna,

i porucija ti je Dome da mu ne gadiš grdeline jer ce te iscipat cheers
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 7:25 am

Ja neznan o cemu se ode radi o kakvim telefonima a eto gosp.Tic Bal kad se tici raspivaju za misec dana mozete doc malo poslusat vrata su uvik otvorena!!!A moze se i popit pice prijateljski.Eto tako je najbolje za sve.Ticari su uvik izmedju sebe imali prepirki al uvik su ostali dobri.Ja ode nikoga nisan uvridio kao sto je mene jedan sada koji se sakriva iza kompjutera al nema veze.veliki pozdrav
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 8:05 am

Škuri tić je napisao/la:
Hahahahaha eto to vam je dokaz ticarstva znate samo izvridjat i isprovocirat ljude i nista drugo!!!!!Ali ja san na to imun tako da nemate sanse!!!

Šta se smiješ neznalico ti vriđaš ovde ljude koji se trude i koji imaju sigurno većih uspjeha od tebe da bi održali ono o čemu se teži godinama otiđi sa ovoga foruma ima na drugim forumima ljudi poput tebe i takvih di se možete lipo družit i pričat o vašim zijadama. pig pig pig pig pig pig pig pig
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 8:35 am

Ništa mi nije jasno. Ovi snimak od Balte je loš. Meni svaka zijada pari vicjuujuu. Ne znan kako se ovi snimak uopče može komentirat. Možda to uživo nije tako,ali snimak je takav. Ovi drugi od Bore se bar čuje kako Bog zapovida. Zijada je krača,ali se bar čuje cila. Balta bez uvrede, sigurno je uživo drugačije,ali na snimci mi pare dvi zijade spojene u jednu.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 8:51 am

Koce, ja san pohvalio Zlatana a ne pokudio!!!!! Zlatan vrijedi zlata!!!!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 8:53 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer Tič Bal ja i dalje stojim iza svoga prvog pisanja vama
a u ovom zadnjem opisu batude kad je u pitanju samo zijada, sam
rekao da ima početak i kraj,osim malo čudna u izvedbi putanje.
To ne znači nikako da bi me vi shvatili da sam ja reka nevalja.
Ja vam nigdje u pisanju nisam rekao da nevalja,več da je uživo
to i sigurno puno bolje.Ovo u vezi spominjanja telefona posijetilo
me kad sam u početku na forumu počeo pisati pa je netko rekao
možda mu neko piše tekstove.Malo me čudi Balta da ste pomislili
da se ja zvani GIGO dogovaram priko telefona i minjam mišljenja
Pa mogli ste vidit u pisanjima mojim da ja nemam isto mišljenje
kao Škuri tič,i nigdje ne spominjem da tič nevalja.Nisam se naljutio
nadam se da ste me krivo shvatili.


AJDE POZDRAV OD (GIGE.)

Gigo izvinjavam se krivo sam procjenio.

Mislio sam posto ste iz istog mjesta da se cujete ili na kafi mozda pricate.

Opet kada gledam vas komentar je pozitivan a od škurog negativan ipak ste vi doktor za njega Wink
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 8:59 am

Škuri tić je napisao/la:
Ja neznan o cemu se ode radi o kakvim telefonima a eto gosp.Tic Bal kad se tici raspivaju za misec dana mozete doc malo poslusat vrata su uvik otvorena!!!A moze se i popit pice prijateljski.Eto tako je najbolje za sve.Ticari su uvik izmedju sebe imali prepirki al uvik su ostali dobri.Ja ode nikoga nisan uvridio kao sto je mene jedan sada koji se sakriva iza kompjutera al nema veze.veliki pozdrav

Škuri sigurno su tvoji tici iz mraka kada zovete da se cuju za 1 mjesec .

Ako je moguce ja bi dosao za vikend u Makarsku da cujem bilo kakvu batudu kroz versu .

Mislim da bi razjasnili za 5 minuta razlicitost shvatanmja zijade .

Pozz.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 9:03 am

F I N K O je napisao/la:
Ništa mi nije jasno. Ovi snimak od Balte je loš. Meni svaka zijada pari vicjuujuu. Ne znan kako se ovi snimak uopče može komentirat. Možda to uživo nije tako,ali snimak je takav. Ovi drugi od Bore se bar čuje kako Bog zapovida. Zijada je krača,ali se bar čuje cila. Balta bez uvrede, sigurno je uživo drugačije,ali na snimci mi pare dvi zijade spojene u jednu.

Finko naj bolji primjer nategnute zijade je taj Borin grdelin.

ps. Finko dobro si primjetio duzinu svaka cast.


[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 10:03 am

Vi ste ogromni cirkus bez šatora Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 10:16 am

geek


Zadnja promjena: žako; ned lip 23, 2013 1:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 1:13 pm

Markan je napisao/la:
Vi ste ogromni cirkus bez šatora Smile




cheers
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 6:32 pm

deder stavite mi te zijade o kojima pricate da ih ujme cuje pa cu vam ja rec koja valja
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 7:47 pm

HeHe probiotik ko ce stavit kad je to sve gola kokoš.
Neki ticari sto imaju ziju bi stavili ali vide sta se pravi od normalnog tica koji imalo vrijedi Sad

Da imaš prvi bi ti stavio onog svoga fiču Smile Ovi sto prave cirkus i komentarišu mi grdelina sam vidjeo da nisu grdelinaši .Jedni drze one mjesance (hibride),ovai neki verdune , finkove, neki imaju mlinice itd.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Emptyčet kol 23, 2012 9:02 pm

Dobar dan svima.
Markane moj ja nebi reka da je ovo ogroman cirkus bez šatora.
Ovo je normalna čakula koja je skoro uvijek slična u našim prićama
između tičara.
Treba dopustit svakome da iznese svoje mišljenje,a dakako
da treba paziti svak da nepređe granice u komunikaciji.
Jer ovake čakule su uvijek bile na ovoj razini pričanja
svak svoga pogleda.
Pravi je odgovor da neko kad iznese svoj stav drugačijeg pogleda
(a ima pravo),treba ga i demantirati precizno zašto misli tako.


Mladiču pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 19 / 25.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: