Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptyčet kol 23, 2012 9:58 pm

Ja se odmicen od ovoga svaka cast svakome na trudu s ticima ko radi i ko se muci al s nekima se nemoze raspravljat ode.Gosp.Tic Bal kad se tici raspivaju poslat cu vam pp. naravno ako bude kvalitete za sada ima talenta al ja svoje ne hvalin i ne govorin ima li netko bolje.Ali nemojte nikad podcjenjivat druge jer to nije uredu.Mislin da je ovo bila rasprava o zijadi a ne vrijedjanju ljudi ko pojedinci!!!!Zadnje moje javljanje dokle ne stavin nekakav snimak itd.Pozdrav Vrci i Omiskoj Stini dobrim verdunasima cheers cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptyčet kol 23, 2012 10:21 pm

Škuri ti nisi bio za raspravu evo Gigo je lijepo opisao sta cuje i sta misli da nesto fali ali nije rekao zijada je nespravna.

Ti svojim komentarom si zakopao u zemlju neciji visegodisnji trud da bi dosao do slicne zijade.

Normalno da ces dobiti kritike na svoj komentar.

Haj nije me zacudio tvoj komentar naj vise me zacudio stravin komentar .

Nijansama u izvedi da nesto bi moglo biti bolje bi se dalo razgovarat ali tipa proglasavat neisparvno je smijesno i zalosno Sad
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptyčet kol 23, 2012 11:06 pm

ma ljudi moji rece vam ujme,to je sve kratko a sad vi raspravljajte jel grezo il glatko
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptyčet kol 23, 2012 11:12 pm

Eto vidiš moj baltazare, ti i tvoj klan serete svima tiče i proglasavate ih neispravnima
i nategnutima. Sada dozivljavate istu sudbinu i drago mi je da ste sada vi u tom položaju da branite svoj trud. Jesi li ti reka za borinog tica da je nategnut??? Jesi. A sada ti nije jasno i nepase ti zašto netko tvoju zijadu smatra neispravnom!? Nemoj se ljutit nego drži svoje i uživaj u tome ako možeš, a raspravljat nemoj ako nisi spreman podnit kritiku. Pozzz prika!
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptyčet kol 23, 2012 11:27 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Eto vidiš moj baltazare, ti i tvoj klan serete svima tiče i proglasavate ih neispravnima
i nategnutima. Sada dozivljavate istu sudbinu i drago mi je da ste sada vi u tom položaju da branite svoj trud. Jesi li ti reka za borinog tica da je nategnut??? Jesi. A sada ti nije jasno i nepase ti zašto netko tvoju zijadu smatra neispravnom!? Nemoj se ljutit nego drži svoje i uživaj u tome ako možeš, a raspravljat nemoj ako nisi spreman podnit kritiku. Pozzz prika!

Daco upravu si jesam napisao tako i cujem je blago nategnuta i da na tom snimku ima zija koje za mene imaju prolaz



pozz. Prika upravu si niko više nece od mene ni pera vidjet a kamoli cuti Wink


[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptyčet kol 23, 2012 11:43 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Eto vidiš moj baltazare, ti i tvoj klan serete svima tiče i proglasavate ih neispravnima
i nategnutima. Sada dozivljavate istu sudbinu i drago mi je da ste sada vi u tom položaju da branite svoj trud. Jesi li ti reka za borinog tica da je nategnut??? Jesi. A sada ti nije jasno i nepase ti zašto netko tvoju zijadu smatra neispravnom!? Nemoj se ljutit nego drži svoje i uživaj u tome ako možeš, a raspravljat nemoj ako nisi spreman podnit kritiku. Pozzz prika!
Od danas ja ću svaki snimak izgadit pa makar on bija naj bolji na svitu.Znaći ako meni neko izasere tića i ja ću njemu pa makar bija svjetska klasa.Nemoj se ljutit balta svi ovi koji tzi seru tića nemaju pojma o grdelinima,nemaju oni veze ni kako grdelin izgleda a komoli da znaju šta triba tić pivat.To je sve nisko raslinje.
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 12:05 am

A judi moji gušt mi vas je čitat.
Ma koji su funcuti ovi glatki , to čovik nemore virovat. Kako su samo profu euzebia obradili, pofalili su mu tića i sad je miran ka bubica, volija bi ćut njegovu detaljnu ocjenu ovog baltinog tića. Nego šalu na stranu, tić je dobar i volija bi ga jemat ali bi isto volija da mi neko odgovori na ova pitanja jer sam od duvana i vina totalno oglušija:
-jeli prva batuda završava vrđolom
- jesu li ono nastavci u svim batudama osim u trećoj
-jeli po visini zijada veća od pletiva
-čuju li se sva slova u zijadi
- jeli zijada ravna ili sa kolubarom
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 12:21 am

hahahahahahahahaha ujmeeeeee
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 12:22 am

envere tako je tako se raspravlja evo ja cu lagano da ti na sve odgovorim .

To sto zoves prvom batudom je tic prestao versat i mozes smatrati to nekom malom greskom ali VRĐOLE su prijatelju VRĐJUU naglasene koje su dosta vece greske.

Sto se tice nastavaka tic sto je je na ovom snimku ne spaja batude sto inace zna radit.
Htjeo sam DACI pokazati gdje bi mogla doci batuda uduplo jer tic jednom je i zapijevao nadovezao je batudu na zoov.

Po visini zijada je visa od pletiva pogotovo kad je u formi pred modi i iza je manje naglasena ali je opet nijansu iznad pletiva .

Zijadi se cuju sva slova jasno pocetak bi bilo pozeljno da bude naglaseniji samim tim bi i zijada imala bolji kolunbar.

Pozz. to vam je moje iskreno misljenje .
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 12:39 am

Hvala na ekspresnom odgovoru. Tić je dobar i samo guraj naprid.
Nastoj shvatiti i škurog tića, on je samo iznija svoje mišljenje, hvala ti šta si postavija snimak i
strpljivo poućno učestuješ u diskusiji , pozz
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 12:59 am

enver je napisao/la:
Hvala na ekspresnom odgovoru. Tić je dobar i samo guraj naprid.
Nastoj shvatiti i škurog tića, on je samo iznija svoje mišljenje, hvala ti šta si postavija snimak i
strpljivo poućno učestuješ u diskusiji , pozz

envere ja smatram da je za mene ispravna zijada ona sa kojom ja smatram da mogu raditi napredovati da bi dosao do jos bolje .

Blago nategnute ,rizece koje imaju lijep kraj smtarm da sa njima se moze naprijed.

Evo dao bi primjer Vinka koji je izbacio cistiju zijadu od ucitelja . Sto znaci da covjek ide naprijed.

škurog nisam mogao shvatiti jer misli da sa ovom zijadom ne moze raditi.


pozz.

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 1:01 am

Škuri tić je napisao/la:
Ja se odmicen od ovoga svaka cast svakome na trudu s ticima ko radi i ko se muci al s nekima se nemoze raspravljat ode.Gosp.Tic Bal kad se tici raspivaju poslat cu vam pp. naravno ako bude kvalitete za sada ima talenta al ja svoje ne hvalin i ne govorin ima li netko bolje.Ali nemojte nikad podcjenjivat druge jer to nije uredu.Mislin da je ovo bila rasprava o zijadi a ne vrijedjanju ljudi ko pojedinci!!!!Zadnje moje javljanje dokle ne stavin nekakav snimak itd.Pozdrav Vrci i Omiskoj Stini dobrim verdunasima cheers cheers

Mrš ti itvoja rasprava na pp... pig pig pig pig pig pig pig
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 1:03 am

probiotik je napisao/la:
ma ljudi moji rece vam ujme,to je sve kratko a sad vi raspravljajte jel grezo il glatko

probiotik meni se čini da si ti jako kratak i to bez zijade..... bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 1:08 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Eto vidiš moj baltazare, ti i tvoj klan serete svima tiče i proglasavate ih neispravnima
i nategnutima. Sada dozivljavate istu sudbinu i drago mi je da ste sada vi u tom položaju da branite svoj trud. Jesi li ti reka za borinog tica da je nategnut??? Jesi. A sada ti nije jasno i nepase ti zašto netko tvoju zijadu smatra neispravnom!? Nemoj se ljutit nego drži svoje i uživaj u tome ako možeš, a raspravljat nemoj ako nisi spreman podnit kritiku. Pozzz prika!

Monstrumo ma šta i ti baljezgaš gluposti di su ti pusti snimci o ti tvojih o kojima govoriš svi ste vi nategnuti jer nemožete ništa drugo ni čut osim grezače i zijadu sa miurima onda govorite o dužinama...... bom bom bom bom bom bom bom
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 1:14 am

Dobar dan,dat ču opis kao neutralna osoba.
Evo Gosp. Enver pošto je ovo moja disciplina ja ču odgovorit onako
kako ja vidim(čujem i čitam) snimak ovih batudi na vaše upite.
Prva batuda koja je kao pala do 7 sekunde nosi u sebi falšu negativnu
ziju kratku,pa više i nije bitno kako čemo je nazivati vrđola ili drugačije.
Ali obavezno to zanemarimo jer tič je više ne ponavlja na pletivu drugih batudi.
Kod ostali batudi i nema baš tih nastavaka,a kod druge batude gdje se primječuje
domet zijade tič je iza nje (zijade)učinio kliju kao normalni zov javljanja
kad se tiči počinju javljat ,dozivat u redu,znači batuda pozitivna po meni.
Na snimku zijada prati dosta blizu pletiva u izvedbi volumena.
Dakako da bi volili da je zijada nadmočnija od pletiva ,ali to nije mijerilo
za reči da ona koja nije jača od pletiva volumenom je neispravna.
Krivo tumačenje pogleda na zijade,najvažnije je da su cijele ispijevane
u svojim vrstama dužina kolumbara bez velikih pržina i škeraca.
Također na snimku kažem(snimku)teško je pohvatat sva slova
uživo je to druga priča misleči pozitivna jasnija u čitanju slova.
Što se tiče kolumbara tič u zijadi ga ima,zijada nije ravna
več spada u srednje zijade parabole kolumbara dosta pristojne dužine.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 1:34 am

Tic_Bal. je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Eto vidiš moj baltazare, ti i tvoj klan serete svima tiče i proglasavate ih neispravnima
i nategnutima. Sada dozivljavate istu sudbinu i drago mi je da ste sada vi u tom položaju da branite svoj trud. Jesi li ti reka za borinog tica da je nategnut??? Jesi. A sada ti nije jasno i nepase ti zašto netko tvoju zijadu smatra neispravnom!? Nemoj se ljutit nego drži svoje i uživaj u tome ako možeš, a raspravljat nemoj ako nisi spreman podnit kritiku. Pozzz prika!

Daco upravu si jesam napisao tako i cujem je blago nategnuta i da na tom snimku ima zija koje za mene imaju prolaz



pozz. Prika upravu si niko više nece od mene ni pera vidjet a kamoli cuti Wink



Balta prijatelju nemoj tako,

ti si heroj,prošla sezona,top forma,a jedini Balta stavi grdelina na izlog cheers

Jedini Balta se ne boji komentara,prima udarce,kritike,pohvale,odgovara,trudi se.

A šta misliš Balta zašto nitko (na žalost)osim tebe da stavi grdelina uživo na video Question Question Question

He he he he he,boje se komentara kažu,"šta ce meni tamo neki komentirat moje",a zašto se boje komentara,

ja znam hi hi hi hi.

Samo nastavi jer grdelin koji vridi ima 100 mana,a oni drugi samo jednu jedinu.

BALTA king king king
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 1:46 am

frzelin je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Eto vidiš moj baltazare, ti i tvoj klan serete svima tiče i proglasavate ih neispravnima
i nategnutima. Sada dozivljavate istu sudbinu i drago mi je da ste sada vi u tom položaju da branite svoj trud. Jesi li ti reka za borinog tica da je nategnut??? Jesi. A sada ti nije jasno i nepase ti zašto netko tvoju zijadu smatra neispravnom!? Nemoj se ljutit nego drži svoje i uživaj u tome ako možeš, a raspravljat nemoj ako nisi spreman podnit kritiku. Pozzz prika!

Monstrumo ma šta i ti baljezgaš gluposti di su ti pusti snimci o ti tvojih o kojima govoriš svi ste vi nategnuti jer nemožete ništa drugo ni čut osim grezače i zijadu sa miurima onda govorite o dužinama...... bom bom bom bom bom bom bom


Špica, ti si bijo normalan čovjek, sada su ti malo popustale kocnice ali neka, u duši si dobar osta vjerovatno. Da ti ja odmah recen, ja nikad svoje tiče nisam hvalio, jer san realan, znam di mi je misto, znan kolko mi pizaju grdelini. Nemoj se igrat boga ni sudca i ljude zvat pogrdno jer zatvaras si vrata a to ti nije dobro, budi lipo pristojan i poštuj tuđe mišljenje makar bilo drugačije od tvoga.
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 4:00 am

Gigo je napisao/la:
Dobar dan svima.
Markane moj ja nebi reka da je ovo ogroman cirkus bez šatora.
Ovo je normalna čakula koja je skoro uvijek slična u našim prićama
između tičara.
Treba dopustit svakome da iznese svoje mišljenje,a dakako
da treba paziti svak da nepređe granice u komunikaciji.
Jer ovake čakule su uvijek bile na ovoj razini pričanja
svak svoga pogleda.
Pravi je odgovor da neko kad iznese svoj stav drugačijeg pogleda
(a ima pravo),treba ga i demantirati precizno zašto misli tako.


Mladiču pozdrav od GIGE.

Gigo svaka čast. Bez uvrede, ali vi još uviek ništa ne razumite... Kolike se polemike vode o prolaznosti zijade da je to smiješno.
A di su oni inspirirani standardopisci, šta je sa tom ideologijom?
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 4:05 am

Ma neću poštovat ničije mišljenje ako ne reće u redu od Mad tiću zijadi ili bilo čemu drugome kod tića.
Gledaj kad ovi pričaju o malino kanarincima ja mučin i slušan ne petljan se tamo di neznam ili mogu sam nagađat.Za baltinog tića nemogu se davat onaki komentari jer dok bude ovakvih na forumu u tičiji nikad neće bit mira.Za svakog tića ču uvik prvi skočit i reć bilo kome da ne sere po tiću ako zaslužuje takav odgovor.Nije me briga uopče za ovakve neka mi svi kolko ih ima takvi zatvore vrata jebe mi se stručno za njih jer ja uvik rećen ono šta mislim. bounce bounce bounce bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 4:37 am

Da frigo, ja poštujem tvoje mišljenje o ticima i pjevu iako je skroz drugačije od mojeg shvaćanja, jer na kraju krajeva to je subjektivna stvar ukusa i nemogu se svi složiti ni na razini maloga mista a kamoli regije. Ta pravila o kojima ti pričaš možda vaze za vas nekolicinu ali zašto ti smatras da trebaju vridit za svih??? Pa nisu glatki izmislili grdeline, oni postoje već milijon godina i ljudi ih toliko i drže zbog pjesme. Isto ko šta ti misliš da znaš o pjevu grdelina a da drugi nema pojma tako isto i taj drugi misli za tebe da nemaš pojma. Svi se ovdi prave jako pametni a cinjenice pokazuju suprotno! Pozzz frigo glatki mestre Smile
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 4:53 am

Živjeli.Dragi Markane polemike se vode oko zijade
a to nije čudno jer imamo različite poglede na ispijevanost
zijade i svak je čuje malo drugačije.Ali to je sve normalno.
Svaka čast Balti što je stavio snimak.
I on je i sam primjetio da na snimku zijada nije dočarana skroz
dok je to uživo sasvim druga priča.
Što se tiče zadnje rečenice nisam te baš razumio.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 4:56 am


Slažem se Damian da je subjektivna stvar i stvar ukusa ,

ali kako to da ti "drugi"koji misle da mi nemamo pojma, nikako da stave svoje grdeline na

video klip ,pokažu nam,objasne i upute u tu pismu,

e baš ta grupa koja se pravi jako pametna,kako ti kažeš,

neka pokaže i dokaže te cinjenice koje dokazuju suprotno,

jedva cekam te grdeline i te batude da mi malo prošire vidike,

navalite gospodo na kamere i dokažite Balti da ima negativnu škovacu,

pozdrav damiane meštre univerzalni. cheers
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 5:06 am

Vidiš Envere da i bez mene imaš komentara više nego dovoljno.

Balta, ti nemaš pravo govoriti o tome kako tvoj grdelin pjeva jer si subjektivan, kao što je i normalno jer je to tvoj grdelin. Grdelina si stavio, na tome svaka čast, snimak govori dovoljno sam za sebe.
Ti i svi koji stavljaju grdelina na forum moraju biti spremni na komentare. Tko god nije spreman otrpjeti kojekakve komentare neka ne stavlja grdelina na forum. Svi imaju pravo iznijeti mišljenje, u skladu sa razinom znanja kojeg ljudi imaju. Davno sam rekao, komentar govori uvijek dvojako, i o grdelinu ali i o osobi koja komentira. Kroz komentare drugih ja osobno stvaram mišljenje o njima i o njihovu znanju ali još više o karakteru ljudi koji komentiraju. Naravno, mišljenje ću zadržati za sebe.

Envere neću ga komentirati, ne zamjeri, iako sam jednom prilikom komentirao tu vrstu grdelinske pjesme. Ako te zanima taj komentar je negdje na forumu pa potraži. A to kako su me glatki pridobili, kako sam već rekao svatko ima pravo na svoje mišljenje pa i ti.

Frzelin, definitivno si pretjerao. Budi demokratičan, pusti Škurog neka čovjek iznese svoje mišljnje. A ako ti se ne sviđa, radije prebaci na zajebanciju nego na neke grube riječi. Osim toga grdelin nije tvoj, već Baltin.

Damjane, par tvojih postova je više nego dobro.

Glatki, imate svoje viđenje zijade, vaše je pravo da sve one koje vole drugačije zijade proglasite neznalicama.
Ali ako oni to to isto kažu vama ne treba odmah skakati i pizditi po forumu. Very Happy
Pozdrav svima.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 7:41 am

Dobra večer.
Gosp.Euzebio dozvolimo ipak da i gazda tiča iznese svoje viđenje o batudi.
Toliko bi imao pravo,jer je ipak stavio snimak pisme.
Ali evo javio sam se jer se slažem sa vašim pisanim tekstom
skroz u potpunosti.

Pozdrav od GIGE.


[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Emptypet kol 24, 2012 8:10 am

Glatki, imate svoje viđenje zijade, vaše je pravo da sve one koje vole drugačije zijade proglasite neznalicama.
Ali ako oni to to isto kažu vama ne treba odmah skakati i pizditi po forumu. Very Happy
Pozdrav svima.



Profesore nije baš sve tako,

Evo ti primjer Pestija i Vinka prošle godine,ljudi su stavili grdeline koji se meni ne sviđaju

niti malo,govorim o zijadi,

ali su ih stavili,brane svoje stavove i svoje viđenje grdelina i batude.Gušta sam se s njima

karat oko toga, skidam im kapu do poda i imamo pravo pizdit mi i oni.

Ali problem je u tipovima "advokatima" koji godinama "pizde" bez ikakvog pokrica,a

da ne govorim o postavljanju video klipa uživo.

I sam znaš koji je problem i muka stvorit suvislog grdelina od desetak -petnaest batudi .

Siguran sam da i ti advokati oponenti imaju doma grdeline i snimaju ih,ali kad poslušaju

taj snimak odustanu od postavljanja na forum jer se razocaraju priloženim.E ako vec

nemaju muda za stavit taj video,onda neka bar umuknu ili budu umjereniji.

Stavite video svog grdelina pa pizdite,vicite,govoritem,lajite i komentirajte.
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 20 / 25.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: