Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 2:05 am

Grande prvace Gmo- a ,

ne diraj se u glatke ,

u Gmo - projektu si neprikosnoveni car,niko ti nije ni blizu, ali

sve je to još u kategoriji "hodnik".
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 3:55 am

Dalje hodnika i netriba. Tići se drže za svoj gušt. Samo tako naprid.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 4:39 am



Bog !!



Ovo je za ne virovat ---- dojučerašnji saveznici u obrani

suvereniteta StP-a (skoro točne pisme) smištaju se u hodnike , podrume ...

Što li nas tek čeka u 2012. možda neka nova savezništva u obliku GMSTP ,

nitko živ to ne more niti pretpostaviti ,a kamoli znati !!!!

Čudni su ptičarski puti !!!!


Salu2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 5:48 am

E moj kume još vi morate prićekat malo da bi uvatili nas glatke,ćini mi se da si i ti zaboravija kako ste do sad prolazili na takmićenju.Nekad bi bili diskvalificirani,nekad bi kupovali bodove a zadnji put niste niti došli na takmićenje.Ćekaj malo u tebe je to dobro ali dobro kažu neki da je to još hodnik pivanje.Daleko je to još od prirode ali da si satra sve gmo to jesi nisu ti ni do kolina,ne mogu oni ni baštardu izbacit,ali oni ne znaju da si ti malo doradija onaj cd i da zato izbacivaš tiće ali ne smin puno govorit.To gluvaši ne mogu primjetit!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 6:04 am

Tako je ,

i imate srice šta mene i Jogija ne zanima Gmo,

i molite boga da nas i dalje ne zanima jer

nama nece tribat desetljece ili stoljece ,niti ce nam tribat konacno rješenje

br.37 i br.211.,za izbacit grdelina za tinel.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 6:46 am

evo druze baritone, ja bin volijo da ti meni napravis jednoga salonskog odnosno hodničkog pjevača, a ja cu ti to dobro nagradit, jer znam da ne prodajes grdeline. Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 6:51 am

Mislim da moram riješit enigmu naj poznatijeg cd.Evo ovako je to bilo,to su sve moja pletiva koja sam ja snimija na cd u stvari više cd .Sve sam ih da svom prijatelju koci,a jebiga on kako je dobar i naivan sve ih je da u protivnički tabor.Onda su oni s tih cd snimali i presnimavali.I onda čiji je to cd nego moj.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 7:21 am

Pa nije valjda Damiane da ti je to problem,tebi,

strucnjaku za gene balcanike.Ne mogu virovat.

Možeš pripoznat po izgledu kvalitetnog pivaca ,

a teško ti izbacit kunca i od kunca polu kunce.

Ma zajebavaš ti mene.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 7:22 am

haha tribale su van tri godine da smislite i ovu priču...primitivno i zavidno
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 7:54 am

Ne mogu se ja protiv vas borit najbolje je da se evo objavljujem kapitulaciju, jer šta je ti vaši zaboravia san kako ih ono zovu pivaju vanka, a ja držin u hodniku..ebi ga , ali možda se i meni okrene karta .....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 10:46 am

grande ne treba popuštat drugom ligašima da uzmu zalet....dok ne zasluže uči u prvu ligu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 10:48 am

treba mnogo kruha pojest u pekaru ko što je i RICO redovan i stalni mušterija u pekaru
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 10:02 pm



Bog !!!!!



Prišli smo na kulinarske teme --



Salu2
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 10:28 pm

Dobar tek svima!
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyned pro 25, 2011 11:49 pm

A joj Vrca. Hvala. Da je ovo bilo malo rasporediti ali ništa se tu nije moglo. Platila je i peka i arambaši i sve svinjske pozicije mesa. Pulestri, pršut, francuska, pićence, kolači, ljuta je borba trajala. Ugodan i blagoslovljen blagdan i puno dobrih zijadi, ne glatkih jer te i nisu nešto nego one velike prave, jake, što zvone i prolijevaju se...................naravno, svima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 12:09 am

Ha hA ,

misliš na zijade sa distorzijom,

može profa i

pazite na unose kalorija za ove blagdane.

Dobar tek i sve najbolje vam želim.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 12:42 am

evo nešto božićno sa onog foruma i mostarskog pjeva za sve one koji misle da je sinjsko splitsko dalmatinska tradicija pjevanja nešto komplicirano:

"Gramofon fragment od8:16 do 8:24 mislim da je nešto izuzetno u prevodu je:tibliblisvi blibli viskavizruju vliskacja ićikrrr vislavizruju ebizliii. Akosi mislio na taj fragment iza toga dolazi cibizvje blicjer ili cmbrliju vliju papafojl."
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 1:19 am

euzebio je napisao/la:
evo nešto božićno sa onog foruma i mostarskog pjeva za sve one koji misle da je sinjsko splitsko dalmatinska tradicija pjevanja nešto komplicirano:

."


ma kakva tradicija .. scratch to tamo nema ikakve veze sa pjesmom....čista divljina....a toliko prašine se diglo Exclamation Exclamation Exclamation


ja bi se zasramijo kad bi takvo nešo postavio ...mislim i vi ovde bi isto rekli
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 1:47 am

Nemojte tako ,

ljudi imaju svoju tradiciju i ne diraju se u našu,

vole to što vole i to triba cjenit,ma što mi mislili o tom pjevu.



Ps;slažem se sa eusebiom u svezi Stp-a i tradicija kcerka.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 2:18 am

Slušao sam tu pjesmu, ima ta pjesma nekih dijelova koji su mi zanimljivi i sviđaju mi se. Mislim na neke cvrkute ili pirlite koje se može čuti. Sporo pjevanje i bogata pjesma čine je zanimljivom, iako ima šporkice. Naravno, ono osnovno, zijada ne valja. Međutim nisam mislio na pjesmu nego na njen "prijevod", to mi je poprilično smiješno. Ajde pokušajte to pročitati naglas ili zapamtiti pa kazati bez čitanja. Častim kavom ujutro u kafiću.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 2:51 am

baritone tačno je to što si rekao da oni ne diraju vašu ni našu tradiciju Twisted Evil

ali prikane jasam hteo da kažem da to nema veze sa našim ili vašim pjevom ....hoču da kažem da nema ikakve veze sa školovanom pjesmom...divljina..način pjevanja tog pjeva je ko u prirodu..a meni ta priroda netreba pa mislim da i tebi isto to....zašto onda ti prikane školuješ te grdeline Question znači da izbacimo te poneke škartove u pjesmu......jasam ttakve imao pre 28godina ,sve dok nisam naučijo što je dobro a što je lošo....

sada se ide da jedan grdelin ne treba da pjeva ..nego treba da on priča ili recituje pjesmu čisto i glatko i jasno i razumno ko čovek

ma neču više komentirat ovakve pjevove ...jer me vrača unazat...a ja krenuo napred

prikane baritone
fudbal se igra svugda po svetu..ali zna se što je dobar fudbal i gde se najbolje igra ..i prema tome mislim da si me razumeo
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 5:50 am

skopski maestro je napisao/la:
treba mnogo kruha pojest u pekaru ko što je i RICO redovan i stalni mušterija u pekaru

MAESTRO...meni se čini da je ono Ricova rezerva bila sinoć , pa je na nekim odgovorima.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptypon pro 26, 2011 6:37 am

GRANDE je napisao/la:
skopski maestro je napisao/la:
treba mnogo kruha pojest u pekaru ko što je i RICO redovan i stalni mušterija u pekaru

MAESTRO...meni se čini da je ono Ricova rezerva bila sinoć ,....


mislim da mu je mnogo slaba rezerva Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyuto pro 27, 2011 5:06 am

skopski maestro je napisao/la:
treba mnogo kruha pojest u pekaru ko što je i RICO redovan i stalni mušterija u pekaru
Maki umrićeš u toj pekari , a pameti se nećeš dozvat.Da je meni tvoju glavu da se malo odmorim.Pozdravi šefa i reci grandeu da meni ne treba rezerva za tu vašu simboličnu inteligenciju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Emptyuto pro 27, 2011 5:42 am

pozdrav prijatelju RICO

stvarno neznam što da ti napišem posle ovog tvog komentata za mene i za mog prijatelja

GRANDA...ko je br,1,ovde a i šire .

o vezi pameti i glave što se tiče ..pa prijatelju rico i ti bi bio takav kad bi pored sebe imao prvoligaše Basketball Basketball king ja te potpuno razumem što si takav .ali vreme je pred tobom
još kruha treba pojest .ma nemora da je iz pekare ..

POZDRAV OD MAESTRA I GRANDA ILI OD GRANDA I MAESTRA... pa sada ti vidi ko je ko Question Suspect

poz rico affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 3 / 39.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: