Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptypet pro 23, 2011 9:14 am

DOMENICO je napisao/la:
Pa eto ako je čak i maestro dobija snimku pa moren valjda i ja da dobijem???!!! Ajde pošaljite i meni
Možeš DOMENICO dobit snimku ka i maki u kineskoj radionici. Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptypet pro 23, 2011 11:05 am

[quote="rico"][quote="DOMENICO"]Pa eto ako je čak i maestro dobija snimku pa moren valjda i ja da dobijem???!!! Ajde pošaljite i meni]Možeš DOMENICO dobit snimku ka i maki u kineskoj radionici. Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball[/quo

te]


za brata domenica u svako vreme što želi dobiče ko što je dobijo -jer za vatikan nema problema

rIco prikane dobičeš i ti ako se učlaniš u GMO instituciju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers


jer ne možeš kvarit prosek....samo ako dozvoli presjednik BARITON king jer je on ODGOVORAN u GMO komisiji kad neko polaže ispit study study


ako on dozvoli nema poblema dobičeš i ti


poz instituciji GMO cheers cheers cheers cheers king
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptypet pro 23, 2011 12:02 pm

Nije bariton komisija nego yogi!!! On ima uho osjetljivo na ultrazvucne zijade! Samo on i dupini ih čuju! Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptypet pro 23, 2011 9:12 pm

DOMENICO je napisao/la:
Nije bariton komisija nego yogi!!! On ima uho osjetljivo na ultrazvucne zijade! Samo on i dupini ih čuju! Smile Smile Smile

Ležeći policajci Sleep Laughing
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptypet pro 23, 2011 11:04 pm

nema ti moj maki bariton veze sa GMO-n on ti se u to ne paća to mu je ispod časti,a ni yogi niti iko od njih jedini priznati GMO je Grande i on je jedini u ekipi s druge strane puta koji se drži i bavi tih načina uzgoja ptica za pjev...još jednom svaka čast grandeu na vrlini kojoj je dokazao a to je izdržljivost jer on sam između onolikih gluvaša je opsta i zbog toga mu se divimo i kličemo hvale ..ale luja ale luja cheers cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 12:54 am

DOMENICO je napisao/la:
Nije bariton komisija nego yogi!!! On ima uho osjetljivo na ultrazvucne zijade! Samo on i dupini ih čuju! Smile Smile Smile
U pravu si moj Domeniko iman jako osjetljive uši ali ti ne znaš da mi je nos još osjetljiviji da mogu prepoznat smrad i pokvarenost u poćetcima.A tu ne mislim na tebe ali prepoznat će se oni sami vidit ćeš ko će se javit to su ti oni.
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 3:43 am

[quote="skopski maestro"][quote="rico"]
DOMENICO je napisao/la:
Pa eto ako je čak i maestro dobija snimku pa moren valjda i ja da dobijem???!!! Ajde pošaljite i meni]Možeš DOMENICO dobit snimku ka i maki u kineskoj radionici. Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball[/quo

te]


za brata domenica u svako vreme što želi dobiče ko što je dobijo -jer za vatikan nema problema

rIco prikane dobičeš i ti ako se učlaniš u GMO instituciju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers


jer ne možeš kvarit prosek....samo ako dozvoli presjednik BARITON king jer je on ODGOVORAN u GMO komisiji kad neko polaže ispit study study


ako on dozvoli nema poblema dobičeš i ti


poz instituciji GMO cheers cheers cheers cheers king
Ej maki jesi li ovaj post pisa prije buregdžinice, i jesi li sve sam ovo smislija . jer ako jesi stvarno si king i to ne samo GMO-a nego i dalje . čak si i seronju prišiša Shocked
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 3:54 am

Jandrek je napisao/la:
nema ti moj maki bariton veze sa GMO-n on ti se u to ne paća to mu je ispod časti,a ni yogi niti iko od njih jedini priznati GMO je Grande i on je jedini u ekipi s druge strane puta koji se drži i bavi tih načina uzgoja ptica za pjev...još jednom svaka čast grandeu na vrlini kojoj je dokazao a to je izdržljivost jer on sam između onolikih gluvaša je opsta i zbog toga mu se divimo i kličemo hvale ..ale luja ale luja cheers cheers
Bravo grande ti si najjači i najizdržljiviji , a ti jandrek nemoj ljude nazivat gluvašima jer oni GMO ne priznaju to su za njih kunci koje će tek počet gojit samo dok otkrju cilu shemu jer koji ćeš kurac bacat svoje vrime i novce kad mogu i ovako , doduše imali su dobrog učitelja u šparanju (snimke).daleko su oni od gluvaša jer gluvaši su ljudi.
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 4:00 am

DOMENICO je napisao/la:
Nije bariton komisija nego yogi!!! On ima uho osjetljivo na ultrazvucne zijade! Samo on i dupini ih čuju! Smile Smile Smile
Je domenico istina je da je jogi pravi revizor i da ima bezprijekorno uvo pa je zato i uzeja u dva navrata kunce (debinog i dadinog)da vidi ima li kakvih zamjerki i može li se tu još nešto ispravit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 4:04 am

POZ PRIKANE RICO cheers cheers


Jesil danas bijo u pekaru Basketball Basketball
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 6:09 am

Jesan maki,kupova kruv
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 6:31 am

koga si tamo video cheers king scratch
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 6:38 am

skopski maestro je napisao/la:
koga si tamo video cheers king scratch

ajme meni maki,sjebaćeš onu tezu da ne postoje glupa pitanja , da postoje samo glupi odgovori
Prodavača kruva san vidija maki,pekari rade po noći maki moj
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 7:58 am

Pa nemojte ljudi napadat Gmo,

oni žele doc do grdelina ka i svi drugi,

i kako je teško naucit mladoga nama koji ucimo na ovaj nacin,

isto je tako teško i njima ,razlika je samo u uspješnosti pojedinca.

Nekom ide ,nekom ne ide.

Ne triba se tu žestit,nego oni kojima ide tribaju nesebicno pomoc onima

kojima ne ide.

Grdelinaši dragi,blagdansko je raspoloženje,veselite se i

nemojte napadat GMO ,nego ga gurajte.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 7:59 am

Ovo je već zabrinjavajuće mislim da bi doktor uglješić ovdje ima pune ruke posla.Prvo je maestro bija izmišljen lik,zatim je to bija kalahari,onda je to koce koji bi tija srozat i uništit Granda i na kraju još največe ludilo da je to sam Grande koji oće sam sebe uništit.Pa onda Da grande sebi dizat cjenu jebate nemogu više ni pratit ko je maestro.A da nije on Arboret ko to zna nebi ovo ni CIA rješila.Sad oćekujemo sljedeću mogućnost.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 8:19 am

U Splitu je sve moguće,ko misli drugačije neka me ispravi hehehe.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 10:05 am




Bog !!!!



Ma bitno da se nešto događa !!!



Salu2



[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 7:11 pm

Naj novije ludilo Maestro nije Grande,ali nije ni makedinac.Idemo dalje.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 8:43 pm

Hahahahahahahah! Ovo je ko MArisol; meksicka sapunica! Još malo yogi pa ćeš doznat da ti ustvari voliš greze zijade, i da glatki minjaju orjentaciju.
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 9:40 pm

ko ode koga je.. i u koju rupu..... scratch
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptysub pro 24, 2011 9:44 pm



Bog !!!!



Sve je to igra bilih miševa ili delirium tremens ----hahahaha



Salu2
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyned pro 25, 2011 12:23 am

Štovana eskadrilo GLATKIH.....

Prestanite više s tim vašim igračima ,ako želite uništit GMO projekt grdno ste se prevarili jer
ova organizacija je u usponu i svakim danom ima sve više pristaša....

Naj čudnije mi je da neki pojedinci nasjedaju na te vaše smicalice, tako su mi neki pripisivali da sam moderator pa administrator ma ne mogu se sitit šta su mi sve pisali pa sad naj novija da sam "MAESTRO" ma znate šta ću vam ja reć ma svi ste vi ..JA .......

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyned pro 25, 2011 1:35 am

YOGI je napisao/la:
Naj novije ludilo Maestro nije Grande,ali nije ni makedinac.Idemo dalje.


profesore YOGI cheers cheers Basketball Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyned pro 25, 2011 1:42 am

GRANDE je napisao/la:
Štovana eskadrilo GLATKIH.....

Prestanite više s tim vašim igračima ,ako želite uništit GMO projekt grdno ste se prevarili jer
ova organizacija je u usponu i svakim danom ima sve više pristaša....

pisali sad naj novija da sam "MAESTRO" ma znate šta ću vam ja reć ma svi ste vi ..JA .......



svi smo mi MAESTRO king
a zna se ko spada u GMO organizaciji ...samo prvoligaši king king

poz prikane GRANDE svi smo mi MAESTRO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Emptyned pro 25, 2011 1:51 am

zaboravio sam javno da ti se zahvalim na tvoj zadnji klip
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 2 / 39.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: