Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyuto lip 26, 2012 8:40 am

Jebate led na ovom forumu neznas ko koga vise trpa!!!!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyuto lip 26, 2012 10:34 am

E prijatelji moi dragi ,,ranije je bilo grdelina ko kiše na sve strane... .al do nedavno pre 3 godine sam morao prolazit 60 i do 100 kilometara za mlade uhvatit ......i ranije je bilo najbitnije da nam pjevaju a što pjevaju nije važno samo da na pjevaju po mogučnosti u čibi i sa njime šetati po sokaku da svak vidi Very Happy

a sad bogati ljubim gledamo što i kako nam pjeva ..ono sme a ono nesmije ...i kad se setim što je imalo ranije u prirodu mi nikad nemoremo ni 10 posto postiči od pjesme što je imalo pre

al tu smo da vratimo ono što je bilo pre al bez nekih škartova i malo više modernizirana i novokonponovana pjesma kao što je kod naših kumova king king

da im ne spominjem ime da mi se nanaljute ostali članovi
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptysri lip 27, 2012 4:01 am

euzebio je napisao/la:
arboret je napisao/la:
 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 545387_3779165011961_826352549_n

Milna?

gospodine euzebio ovdje se radi o trogirskoj rivi želio sam prikazati kao turisti bezbrižno razgledaju ljepote trogir.
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptysri lip 27, 2012 10:27 am

Profesore drži se struke i nemoj mi ti više ništa komentirat jel ti si najsritniji čovik odeš u vitinu uvatiš 3 oćaka i sva 4 valjaju! ha ha ha!
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptysri lip 27, 2012 8:21 pm

odavno nisan čuja bolju :: da ode uvati 3 i sva 4 valjaju --hahahaha


ps. nevezano za aktere


Salu2
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyčet lip 28, 2012 7:56 am

Evo nešto što je vijest. Sinoć oko deset navečer kujica digla galamu lajući kao blesava. Doslovce podivljala. Svi smo izišli iz kuće viditi o čemu se radi a našli smo je malo zapetljanu. Malo smo je smirili i vratili se u kuću. Kada ju je moja kćer nakon desetak minuta pustila otrćala je do podruma i njuškala. Tek danas smo shvatili što se dogodilo. U podrum je ušao lopov i ukrao dva stara grdelina, jednog od 7 i drugog od 4 godine, grdeline koje sam volio i cijenio. Vjerojatno je bio u podrumu kada smo smirivali kujicu, prošli smo pored njega. Nisam prijavio, ali još ne mogu vjerovati. Ćiba u kojoj je bio stari grdelin je bila podignutih vrata, a druga ćiba di je bio Bago ostala na svom mjestu. Nema perja, nema krvi, nije životinja, tek nekoliko pera iz repa starog grdelina kada ga je junak hvatao po ćibi. Lopov može biti samo netko tko je točno znao što treba napraviti, netko tko je već bio kod mene ili poslan od takvoga. Gubitak grdelina bi podnio, ni prvi ni zadnji, ali frustrira činjenica kako netko ulazi u moju kuću. Neznam kako bi reagirao da sam ga našao. bolje ovako.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyčet lip 28, 2012 8:10 am

Ovo je priča za nepovjerovati. Pa kakvi su to bolesni umovi ????????
I što si rekao, da se čovjek naježi kada shvati da mu se netko šmuca po kući.
STRAŠNO !!!
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyčet lip 28, 2012 8:15 am

Koji to mora bit jad od covika moj profa kad tako nešto napravi!!!! Taj ti je divan čovjek sigurno bio u kući neki dan, možda su neki mulci ko će znat. U svakom slučaju, jebo mu ja mater!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyčet lip 28, 2012 8:18 am

Ja sam bija uvjeren da se ovo više ne događa,

samo profa nije mi jasno šta su tili ukrast kad gojiš ,kako ono neko kaže,"od tri vride cetiri".

Hm...

možda je ipak to nešto vridilo kad je privuklo lupeže.

Cudo neviđeno
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyčet lip 28, 2012 8:19 am

A što reći moj profesore : jad i beda !!!!


ne virujen da je netko iz Siska slučajno naiša ?


Salu2
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyčet lip 28, 2012 9:41 am

...Stipe ja bi na prvu reka dica...tako da razmislis o nekim mulcicima sto vole ovaj nas hobi...ako nema takvih onda o nekome ko te mozda pila da prodas tica...a ako je takvih bilo vise e onda je zajeb,naravno moze biti i neki ko je slusa i mudro muca...ali opet...to je sve Mozda.

Uglavnom volija bi da ih vratis nazad,pozdrav od Kikasa
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyčet lip 28, 2012 5:20 pm

euzebio je napisao/la:
Evo nešto što je vijest. Sinoć oko deset navečer kujica digla galamu lajući kao blesava. Doslovce podivljala. Svi smo izišli iz kuće viditi o čemu se radi a našli smo je malo zapetljanu. Malo smo je smirili i vratili se u kuću. Kada ju je moja kćer nakon desetak minuta pustila otrćala je do podruma i njuškala. Tek danas smo shvatili što se dogodilo. U podrum je ušao lopov i ukrao dva stara grdelina, jednog od 7 i drugog od 4 godine, grdeline koje sam volio i cijenio. Vjerojatno je bio u podrumu kada smo smirivali kujicu, prošli smo pored njega. Nisam prijavio, ali još ne mogu vjerovati. Ćiba u kojoj je bio stari grdelin je bila podignutih vrata, a druga ćiba di je bio Bago ostala na svom mjestu. Nema perja, nema krvi, nije životinja, tek nekoliko pera iz repa starog grdelina kada ga je junak hvatao po ćibi. Lopov može biti samo netko tko je točno znao što treba napraviti, netko tko je već bio kod mene ili poslan od takvoga. Gubitak grdelina bi podnio, ni prvi ni zadnji, ali frustrira činjenica kako netko ulazi u moju kuću. Neznam kako bi reagirao da sam ga našao. bolje ovako.

I meni se to dogodilo prije 20-ak godina.Isto tako sam razmišlja, i pita se : a šta da san ga uvatija na djelu? A poznavajaći sebe, znam i odgovor: a jeba bi mu milu majku.
Zato euzebio,bolje da ga nisi naša.
"Moj lopov" se nije zajebava lovit ga po ćibi ,on ga je ukra sa ćibom.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptypet lip 29, 2012 12:21 am

ujme cim sam ovo procita stavia sam svoje pod alarm ujme
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptypet lip 29, 2012 12:23 am

probiotik je napisao/la:
ujme cim sam ovo procita stavia sam svoje pod alarm ujme

minsko polje kolo kuće Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptypet lip 29, 2012 12:27 am

Gosp. Euzebio nemogu virovat reklobise,velika sramota ko je da je pitam se jeli promislio on da je moglo doči do tragedije ,žalosno od pojedinca.Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptypet lip 29, 2012 12:48 am

A di ćeš veće tragedije !!!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptypet lip 29, 2012 1:53 am

euzebio je napisao/la:
Evo nešto što je vijest. Sinoć oko deset navečer kujica digla galamu lajući kao blesava. Doslovce podivljala. Svi smo izišli iz kuće viditi o čemu se radi a našli smo je malo zapetljanu. Malo smo je smirili i vratili se u kuću. Kada ju je moja kćer nakon desetak minuta pustila otrćala je do podruma i njuškala. Tek danas smo shvatili što se dogodilo. U podrum je ušao lopov i ukrao dva stara grdelina, jednog od 7 i drugog od 4 godine, grdeline koje sam volio i cijenio. Vjerojatno je bio u podrumu kada smo smirivali kujicu, prošli smo pored njega. Nisam prijavio, ali još ne mogu vjerovati. Ćiba u kojoj je bio stari grdelin je bila podignutih vrata, a druga ćiba di je bio Bago ostala na svom mjestu. Nema perja, nema krvi, nije životinja, tek nekoliko pera iz repa starog grdelina kada ga je junak hvatao po ćibi. Lopov može biti samo netko tko je točno znao što treba napraviti, netko tko je već bio kod mene ili poslan od takvoga. Gubitak grdelina bi podnio, ni prvi ni zadnji, ali frustrira činjenica kako netko ulazi u moju kuću. Neznam kako bi reagirao da sam ga našao. bolje ovako.


Profa,

ako triba kakva pomoc,

samo kaži Wink
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptypet lip 29, 2012 4:29 am

Hvala svima na podršci, Koce nikad se ne zna.Još jedan ovakav posjet i ako mi pometu i onih pet što je ostalo javim ti se za pomoć. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptypet lip 29, 2012 7:17 am

Profesore samo reci cheers
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptysub lip 30, 2012 8:18 am

ajde bogati Markane voltaji strankinje a ne čakulaj o tićima u litnju večer. Bit će tići ne boj se, a kad se oženiš onda ti žena neće dat lumpovat ka i meni moja pa niman šta drugo radit nego minjat tićima vodu i u ovu uruč.
[Vrh] Go down
Markan

Markan


Broj postova : 93
Points : 93
Join date : 12.06.2012
Age : 29
Lokacija : Solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptysub lip 30, 2012 7:09 pm

enver je napisao/la:
ajde bogati Markane voltaji strankinje a ne čakulaj o tićima u litnju večer. Bit će tići ne boj se, a kad se oženiš onda ti žena neće dat lumpovat ka i meni moja pa niman šta drugo radit nego minjat tićima vodu i u ovu uruč.

Ti to meni? Laughing Razz

[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptysub lip 30, 2012 10:16 pm

Dobar dan evo danas susretnem prijatelja koji se bavi kao i mi ,a zadnjih 10-15 god. i pračenjem migracije,preleta i staništa više vrsta tica vodeči zabilježja koja kasnije pisana prosljeduje ljudima u Zagreb koji vode evidencije o novim spoznajama.Pošto on ima i lovačkog pasa dva puta je dnevno u prirodi i kaže mi Gigo više nepivaju ona dva verduna na onom mistu di su lani pivali a bili su više od solidnih.Ja kažem čudi me jer više ama baš niko ne lovi tiče jer u malom mistu sve se zna u tičarskim čakulama.On meni reče nije to Gigo nego nu slušaj me lani sam pratio dva para CIKUJA koje su se legle i u deveti misec prije migracije sve bile u jatu oko 12 do 15 komada,a ove godine nigdje niti jedne.Znaš što bi mogao biti uzrok reče on doli južnije kad sele prema Turskoj,Albaniji,Tunisu itd.,sigurno ih se lovi i veča masa se ne vrača, najgore je ako je postupak kao u pojedinih talijana.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyned srp 01, 2012 1:03 am

Samo neka se rentaju lovišta talijanima ---ostaće nama


možda dikoji vrabac !!!


Salu2
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyned srp 01, 2012 8:13 am

Kao što vam je poznato, ostao sam prije dva dana bez dva stara grdelina. Bili su mi dragi svaki na svoj način, imali su svoj kvalitet, jer da nisu ne bi jednog držao 7 godina a drugog 4 godine. Prijatelj Mikula me uputio i nabacio neke sumnje tko bi to mogao učiniti. Sjeo sam u auto i otišao u kuću. Razgovor je trajao sat vremena, da bi mi počinitelj krađe polako ispričao kako mi je ukrao grdeline. Pojasnio kako je ušao, kako je zgrabio jednog a nakon toga i drugog. Nakon toga odveo sam ga u podrum da mi to i pokaže. Bez problema je ušao u podrum kojeg je jako dobro poznavao jer je ulazio već jedan put. Svo vrijeme sa njime je bila i njegova majka jer dijete ima osam godina. Dijete je hiperaktivno, budući radim u školi znao sam kako sa njime treba razgovarati i sve mi je polako otkrio. Nažalost, jednog je grdelina vezao špagom za nogu i puštao ga da leti po livadi. Otkinuo mu je nogu, tić uginuo jako brzo. Drugog je raščerupa još dok ga je vadio iz ćibe, taj je odletio pet šest metara, nije se snašao nakon sedam godina čibe i on je pokojni. Dječačić je napravio što je napravio, nisam naravno oko toga stvarao problem. Trebali bi ste vidjeti kako je otključao podrum, popeo se na stol sa kojeg je dohvatio tice.Kada smo izišli vani uredno je zaključao podrum. Kako bi mi nadoknadio štetu donio mi je svoju omiljenu papigu nimfu i veliku ćibu. Donio je i puno hrane da mu papiga ne bi uginula, jer mu je jako draga. Vratio sam mu je odmah a on sa suzama otišao kući, presretan jer ima svoju papigu. Meni je ipak lakše, znam što se dogodilo. Što sve život može posložiti ljudi moji, dijete je posvojeno ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Emptyned srp 01, 2012 8:20 am

Eto,

što kazat profesore,

pametan i jedini ispravan postupak.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 20 / 39.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: