Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 4:55 am

Hehehhe evo opet mi ukrug a ni Milimetra naprid!!! Kad već rspravljamo o tzv. Sintetickim glasovima i bastardskom glasu, heheehhe pa nisam ja te grdeline spominjao u mojem postU, di ste vi molin vas pročitali o tome da bastarda ući mladca? Ja sam vam reka dragi moji staromodni ticari da ima ljudi koji su dokazali da se može naucit Grdelin
i sa Cd-om i sa bastardom i sa mobitelom, a ko vama brani drzat svakakva pletiva i svakakve zijade iz prirode. Priroda je prošlost valjda vam je to jasno, ono šta ste potamanili neće se vratit a jedini grdelini koji se mogu mirit sa ti prošlim vrimenima su GMO. Ne postoji drugi način za napravit ga čistog lipog sa zijadom pristojnom, lipin pletivom, možda i postoji ali ja nisam čuo kod vas dragi ticari. Jedini tic kome skidan kapu je jedan GMO tic a vi jako dobro znate koji. Nema od price ništa, samo rad rad i rad.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 5:34 am

Cool
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 6:52 am

Lorde ne radi mi baš internet, prijatelj Yogi će to uskoro srediti. Ali zahvaljujem ti na pozivu u svakom slučaju. Meni je drago da imaš tice, samo naprid. Ako želiš, možeš ponijeti kojega i obisiti ga na Wembley. Doći će pet šest tičara kojima nije ni do svađa ni do gluposti i reći ti što imaš. Budi siguran, ako imaš kvalitet, ja ću ti prvi stisnuti ruku. Naravno, ako ne želiš, nema problema, dobro došao i praznih ruku. Kada mi budemo nosili svoje tice slobodno poslušaj. Možeš ih i blatiti, ništa novo.
Monstrumo ti si posebna priča ovog foruma. U zadnjih pedeset postova si žestoko kritizirao lov grdelina i to je u redu. Jedina je fora u tome što si se rodio malo kasnije pa nisi imao prilike mazati baketine, a da jesi i ti bi to radio. Ka i svi mi, to je bio i ostao naš život.
Ali to je ujedno i problem. Pričaš o očacima koje nikad nisi čuo. Uspoređuješ neke gmo tice sa starim grdelinima očacima koje nikad u živo nisi čuo. Jedino čime raspolažeš po pitanju očaka su stare izlizane kasete koje brižljivo skupljaš što je za pohvalu. Ali uživo ništa od toga nisi čuo. Inače, trebao bi znati još nešto. Nikada nije bilo grdelina bez mane. Svi najbolji očaci ili mladci o kojima se pričalo imali su uvijek nekakvu grešku, savršenstvo nikada nije postojalo. Ono što ih je činilo velikima je njihov top kada bi se digli na batude i klepali po nekoliko sati. Ni tada nije svaka zijada bila ista jer i ne može biti ista. Bile su ujednačene i slične ali nikada iste. Neki su dan pjevali bolje neki dan gore. I to je normalno. Isto pivanje svaki dan može se čuti na onome što većina danas ima a to su savršeni CD. Usporediti ovaj današnji gmo sa starim i dobrim grdelinima meni je bogohuljenje. Svi gmo tičari ako žele da im se usporedi grdeline sa starim grdelinima neka iznesu negdi na ledinu na plus 35 na suncu i neka im tić klepa batudu i zijadu. Tek onda ćeš i ti i oni shvatiti što ste pričali i koliko su neki grdelini (Badini, Kocini, Mikulini, moji-imam tri pletiva i dobru zijadu ali i viška u pjesmi, Pipini da ne nabrajam dalje, ima još) dobri u odnosu na ove što se drže u hodniku. Vidićeš kako se zija topi, ko maslac na suncu i nestaje a on leti po ćibi umisto da piva. Matu kojeg stalno spominješ sam upozna, dobar momak. Bio je desetak puta u sinju. Može i 11 put pa neka ponese tića kada mu dođe u formu. Neka tada procidi zijadu od pet sekundi i neka klapa sa njome pedesetak puta, ispećemo janje ja i gajo i sve pozvati.Obećavam. A ako ne bude tako ti nam ponesi ćevape, jer vidim da imaš recept za bešlićeve. I sve u prijateljskom duhu. Pozdrav Dačo.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 7:23 am

euzebio prvo svaka čast jer je post u prijateljskom duhu a takav bi triba bit svačiji..tice držimo iz gušta a ne radi drugih kako bi to bilo da ja nosin svoje tiće po drugin kućama,nije to baš redno složit ćeš se s menon..svratit ću ja svakako moremo pit čaj,murgaša,vode jist arambaše,pečeno,kokoš družit se i pozitivno i zdravo se zajebavat i bit tičari,ode niko nije reka da je gmo najbolje bože sačuvaj dapače sto san puta reka da je ovo samo drugi put ka nečemu prema čemu svi mi težimo a cilj ne bira sredstvo..u potrazi za svetim gralom smo svi od prijatelja "glatkih" koji raspolažu sa čime mogu,pa priko ostalih ljudi koji nisu na forumi i sve do mojih kolega bliskog kruga ljudi koji se iz dana u dan trude i sve više angažiraju nešto napravit..ovo sta mi ode pišemo u stilu podbadanja,zajebavanja i sprdačine je za mene jedna velika šala,to ne shvaćam ozbiljno ,ne shvaćam to zdravo za gotovo jer su svi ka ljudi možda i dobro a ovu tičarsku dakle sporednu stranu neću ni komentirat no sve je to tičarski ,bitno je kakvi smo ljudi a ako će se stari magarci spustat na razinu da zajebaju mene ka mulca i najmlađega ode onda ih može bit sram,neznan ja šta oni oće,možda žele pokopat tičarstvo ili nešto drugo no nije me briga,niko nije pita može li doć čut,niko nije pita kad širite eto i mene,niko nije ništa pita da dođete i čujete i da se "prosvitlite".mnogo se toga napravilo,mnogo se toga uložili i mnogo riskiralo no rezultati su se dobili,haha niko nije reka da tić tuče 8 pletiva sa zijadon bota bota ko je to izmislija jeben ga jer se to nemože no laž nije da se tić zaleti u takvu batudu i po par puta u minuti pivajući ostale kombinacije batudi,ljudi moji to su umjetnici grdelini skavolinska pivanja,livanjska u kombinaciji puno je tu posla bilo da se to stvori a malo ljudi to poštuje a zašto?? zato šta su gotovani i čekaju da će pravoga uvatit u želandi ili da će izać sam od sebe od 20 mladih u škanciji,ee pa onda dragi moji sidite vi i dalje u fotelji uživajte u pričama iz prošlosti jer neki očito još žive u njima i vičite da je sve laž,netribate maknit prston (da se nebi neki pripoznali Smile ) nemojte ni bože sačuvaj auto upalit i učinit koji kilometar da nešto novo naučite jer mislite da ste svi savršeni i da nemožete ništa novo naučit i da ste zabortavili ono šta drugi znajuno,smirite malo ego pristanite se ponašat primitivno..nisan u ovom postu tija ciljat nikoga,nisan nikoga ni prozva zbog njegove zablude,nisan nikoga uvridija osim ako se neko nije sam pripozna a kad se pripozna znači da je takav uistinu,kolega Damian radi sta od vas niko nije bavi se nekim drugim stvarima zapravo je to više znanstveni rad,rad koji iziskuje mnogo više od onoga šta svi mi skupa radimo i zato mu svaka čast ima sta ima,stvorija je sta je stvorija,svak ide prema svojim mogućnostima ,niko nije bija u svađi dok ovaj forum nije zasmrdija,dok neko nije bacija kost i sve zasra sve je bilo u nekom "skladu" i sve se znalo a danas se vraćamo u nazad stotine grupa i grupica milijuni novih zakona i pravila a to nas vodi ka početki i propasti i NEunaprijeđenju ničega niti bilo kakvog poboljšanja...da završin s ovon propovidi sa jednon rečenicom upućenom svim tičarima dobre volje "nemožemo bit bolji nego li smo" Cool ...Amen
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 7:27 am

Evo vidiš kako ti mene napadas i "ocjenjujes" moje (ne)znanje, ali ja neću ovime ocjenjivat tvoje ni icije tuđe nego samo te želim pitat: odakle ti molin te znaš šta sam ja i gdje slušao???? Pa prika dragi ja sam obišao cijelu bivšu jugu i mogu ti rec da ljudi imaju ali ono šta je vrhunsko "nedaju"!!! Slušao sam ja ocake koje ti nikad čuti nećeš, nažalost nisam mogao doc do toga, a sta se tiče GEMO projekta, ja ti opet kazem, poznajem sve i sinjske i većinu splitskih i ostalih dalmatinskih ticara i mogu ti rec sa iljadu posto sigurnosti da nitko od vas nema ni dobroga grdelina a kamoli vrlodobrog ili odličnog. U mojih 10 godina od kad dolazim kod vas slusat grdeline samo za GMO tica mogu rec da me "taka"! Bilo van pravo oli krivo za mIene je to tako!!!
Da, ja skupljam kazete jer mi VI svi niste dopustili da ih slušam uživo!!!
To šta se ja vama ne klanjam i ne lizem dupe, nego sam iskren, vas to boli, jer svaki takav je odmah gluvasina a oni koji van gubu hvale su mestri! Pa ko je vas splicane i sinjane postavio za bogove da vi odredujete šta valja a šta ne???? Odkle van pravo??? Ovo je u prijateljskoj duhu!
Pozdrav profesore povjesti
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 6:38 pm

uvik iste price ujmee
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 10:32 pm

zahvaljujem prijatelju yogiju što je pomogao u popravku mojega telefona i interneta. linija nije radila 16 dana. svaka čast yogi. sad ću se moći razgovarati sa tičarima. ujme
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 10:35 pm

ujme da nam nije yogija ne bi se mogli svađat ujme
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyuto svi 08, 2012 10:36 pm

zivio yogi ujme
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 1:04 am

Ha ha ha ,eto i Yogiju napokon pohvala na forumu ,

i to od profesora cheers

Ajmo ljudi širit,vrime je došlo,peti je misec.

Ja sam svaki dan,na godišnji sam radi glatkih scratch

Sad ih triba dignit,ili jesu ili nisu,

a sad se i sluša,sad se i vidi ko je šta radija cilu godinu.

Svaki novi mladac u rangu starih je veliki uspjeh,jer su teška vrimena.

Dva mlada koja su izašla u rangu ucitelja,bez obzira koje pivanje,to je vec veliki meštar.


Zato svima želim puno srice i uspjeha u širenju i splicanima i sinjanima i otocanima i

zadranima i makaranima i svima ostalima.

Šta manje šporkice a šta više kvalitetnih batudi.

Grdelinaši naprid.

[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 2:59 am

Sokole(PSIHO),molin te daj pristanak da stavimo onog tvog šta smo ga nekidan snimili u polju.
Da vide meštri šta je batudanje i šta je zijada.Staklena zijada...kako je ti ono zoveš.
Jedino me je straj da se ne bi neki na ovom forumu razočarali....jer tica batuda sa "samo" ...uglavnom...tri pletiva i vrlodobrom zijadom...aliiiii...caklena zijada...najjači naziv za onu zijadu...ukratko...sva slova naglašena....dignuta "ljudski"...sa izraženim kolombarom...iiiii...i milozvučni kraj...juuuuu..ma divota..a pletiva ...kako bi reka maestro....ko da ih izgovara....ali nažalost ..samo tri pletiva..od po neka dva tri takta svako....
svaka čast psiho
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 3:13 am

E ovo je lipi post,

svaka cast cheers
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 3:19 am

ujme najlipsi
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 4:28 am

koce je napisao/la:
E ovo je lipi post,

svaka cast cheers

hahhha Koce...da lipi post....nek ti bude...ako ti je tako lakše....

ps
sokole izvini,znan da ćeš me poslat u kurac kad ovo pročitaš...i da si mi reka da ne spominjen nikom....ali nisan moga izdržat kad vidin ova pusta piskaranja, a niko nema ni pera ...
[Vrh] Go down
sole

sole


Broj postova : 43
Points : 43
Join date : 17.01.2011
Lokacija : bih zenica

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 4:39 am



ps
sokole izvini,znan da ćeš me poslat u kurac kad ovo pročitaš...i da si mi reka da ne spominjen nikom....ali nisan moga izdržat kad vidin ova pusta piskaranja, a niko nema ni pera ...[/quote

Very Happy Smile nece prika nikog slat u k...c. ja sam malo slusao tog tica je je.imao sam privilegiju Laughing
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 7:30 am

sole je napisao/la:


ps
sokole izvini,znan da ćeš me poslat u kurac kad ovo pročitaš...i da si mi reka da ne spominjen nikom....ali nisan moga izdržat kad vidin ova pusta piskaranja, a niko nema ni pera ...[/quote

Very Happy Smile nece prika nikog slat u k...c. ja sam malo slusao tog tica je je.imao sam privilegiju Laughing
sole prikane štete što nisi bio snama na ledini,sluša si ono u kuči....je ali ledina je zakon očaci lete sve je u prirodi
u pismi.angjello(sokole) dobro znaš što sam reka zašto snimaš i zbog čega,nije mi ni pok. čača stavlja na forum pa
neču ni ja....dobri ljudi uvik mogu čut u živo a ostalim puno zravlja i sriče. cheers
pozdrav prikani!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 7:44 am

Pametno ,

i svaka cast za grdelina.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptysri svi 09, 2012 5:29 pm

Izgleda da se na par mista pojavija kvalitet,

i ja sam se uvjerija kod jednog gospodina.

Totalno novo pivanje.

Eto,to i daje gušt i draž ovome hobiju.

Ljudima koji na ovu neimaštinu sastave,izbace,izmisle,iskombiniraju kvalitetnog grdelina,

triba skinit kapu do poda ,jer za to osim srice triba i velika doza umješnosti.

Bravo grdelinaši.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet svi 10, 2012 1:14 am

PSIHO je napisao/la:
sole je napisao/la:


ps
sokole izvini,znan da ćeš me poslat u kurac kad ovo pročitaš...i da si mi reka da ne spominjen nikom....ali nisan moga izdržat kad vidin ova pusta piskaranja, a niko nema ni pera ...[/quote

Very Happy Smile nece prika nikog slat u k...c. ja sam malo slusao tog tica je je.imao sam privilegiju Laughing
sole prikane štete što nisi bio snama na ledini,sluša si ono u kuči....je ali ledina je zakon očaci lete sve je u prirodi
u pismi.angjello(sokole) dobro znaš što sam reka zašto snimaš i zbog čega,nije mi ni pok. čača stavlja na forum pa
neču ni ja....dobri ljudi uvik mogu čut u živo a ostalim puno zravlja i sriče. cheers
pozdrav prikani!

Je, sokole....na ledini se vidi ko je "junak"....Ima san bezbroj primjera..."junaka" u kući...a "pizduna"...na ledini.....,a i obrnuto(ali malo rjeđe)....
A u vezi stavljanja na forum imamo isto mišljenje....ma ko to stavlja najboljeg tića na forum...ja sigurno neću nikad više nikakvog....a vidin da nećeš ni ti...hahhaa...
A i šta se tiče slušanja uživo ,slažem se u potpunosti...dobri ljudi(ali provjereno dobri)...mogu uvik ...u svako doba....,"neprovjereno dobri"...samo da ponesu svoga tića u fagotu kad dolaze na slušanje...a oni ostali....njima su vrata zatvorena.....sorry "onim ostalima"...previše dugo sam u tičiji...puno puta me je "opeklo"...

ps
a baš bi volija da je sve to drugačije...i u svezi slušanja...i u svezi stavljanja na forum....ipak sada počinje stađun od pivanja grdelina...tice su se počele širit i ima se šta čut i pokazat za vi...trrrrrrrrrrrrrrrrr...neda mi se više pisat.....ali tako je kako je...
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet svi 10, 2012 1:44 am

koce je napisao/la:
Izgleda da se na par mista pojavija kvalitet,

i ja sam se uvjerija kod jednog gospodina.

Totalno novo pivanje.

Eto,to i daje gušt i draž ovome hobiju.

Ljudima koji na ovu neimaštinu sastave,izbace,izmisle,iskombiniraju kvalitetnog grdelina,

triba skinit kapu do poda ,jer za to osim srice triba i velika doza umješnosti.

Bravo grdelinaši.


Koce uparvu si 100 % ne treba biti zavidan naprotiv treba ljudima cestitati .

Evo kazete da ste culi lijepe batude ali ljudi treba pohvaliti bilo kakvu batudu koja izađe a da je zijada prolazna .

Evo znam da se neki opet mogu ne slagati ali ja sam Koci cestitao i opet kazem svaka mu cast .

farao







[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet svi 10, 2012 1:58 am

A na čemu to ????



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet svi 10, 2012 2:47 am

Moćun je napisao/la:
A na čemu to ????



Salu2


Pa na rođendanu mocune ha ha ha cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet svi 10, 2012 3:13 am

Da,Da,

livada i samo livada,tu se slažem sa Angelom,

a šta se tice gostiju na širenju ',tu me nije briga,može doc ko oce i kad oce ,

sa ili bez grdelina.

Ali ima tu drugi problem,kako u pravilu širim zajedno sa profesorom Jogijem,a on baš nece

puštat svakoga ha ha ha,samo, ka šta kaže Angjello "provjereno dobre".


[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet svi 10, 2012 3:18 am

Jebate, danas mi mladac koji je ima ubitacan nastavak izbrisa nastavak a zijadu produžio za cilu njegovu dužinu!!!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Emptyčet svi 10, 2012 3:30 am

poz meštri

dobro vi ide širenje na tipkovnicu Very Happy Very Happy


Zadnja promjena: super vizor; čet svi 10, 2012 4:35 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 9 / 25.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: