Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 3:43 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Jebate, danas mi mladac koji je ima ubitacan nastavak izbrisa nastavak a zijadu produžio za cilu njegovu dužinu!!!

Evo daco cestitam ti ako ti je zija u prolazu bez nastavka Wink

[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 5:55 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Jebate, danas mi mladac koji je ima ubitacan nastavak izbrisa nastavak a zijadu produžio za cilu njegovu dužinu!!!

ako ti žena bude dala snimi ga pa ga stavi na forum Smile
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 5:57 am

Ma prijatelju nastavak je nesta, a zijada sada traje još toliko kolko je bijo taj nastavak! Hvala Balta na podršci!
To je jedan od GEMO projekta koji je skolovan na način "solinskih mulaca"!!!
Izgleda da ipak imaju konačno rješenje!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 6:04 am

dobri ljudi će reč dobromu čoviku,a za ostale ćemo otvorit pučko učilište,nemogu odjedanput saznat stvari koje su in prid noson fanat će ih srce tako da će mo na učilištu imat razine da sve ide lipo postepeno, svakako predavanje će se organizirat u dvi smjene da prilagodite širenje tića u ovo vrime možete bit samo redovan studen a priznajemo samo ispričnicu od Andrije dakle samo iz Kalaharija Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 6:34 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Ma prijatelju nastavak je nesta, a zijada sada traje još toliko kolko je bijo taj nastavak! Hvala Balta na podršci!
To je jedan od GEMO projekta koji je skolovan na način "solinskih mulaca"!!!
Izgleda da ipak imaju konačno rješenje!
Ha ha da samo znaš kolilo smo se mi naslušali tih konačnih rješenja dok smo brojali stali smo na konačnom rješenju br 728.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 6:49 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Jebate, danas mi mladac koji je ima ubitacan nastavak izbrisa nastavak a zijadu produžio za cilu njegovu dužinu!!!
Koji si ti sritan čovjek a šta bi bilo da je izbrisa zijadu a nastavak produžija.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 6:54 am

Onda bi ga bacijo u tingul!!!!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 6:59 am

Nemoj tako koliko se sjećam a sječam se dobro ti si me prvi kritizira da u grdelina nema gube da vje svaki tik dobar i vrijedan,udkud sad najednom takvo mišljenje.Pazi malo na izjave počeja si se gubit strah me da ne zalutaš duboko u prašumu
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 7:01 am

YOGI je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Ma prijatelju nastavak je nesta, a zijada sada traje još toliko kolko je bijo taj nastavak! Hvala Balta na podršci!
To je jedan od GEMO projekta koji je skolovan na način "solinskih mulaca"!!!
Izgleda da ipak imaju konačno rješenje!
Ha ha da samo znaš kolilo smo se mi naslušali tih konačnih rješenja dok smo brojali stali smo na konačnom rješenju br 728.

druže Yogi to je bilo dok su riješenja davali ekipa ČudInox Wink
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 7:05 am

YOGI je napisao/la:
Nemoj tako koliko se sjećam a sječam se dobro ti si me prvi kritizira da u grdelina nema gube da vje svaki tik dobar i vrijedan,udkud sad najednom takvo mišljenje.Pazi malo na izjave počeja si se gubit strah me da ne zalutaš duboko u prašumu



Naravno da je svaki tic dobar, ako ne za pismu onda za tingul!!!!
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 10:33 am

PROFESORE YOGI


ja mislim da monstrumo nemore zalutat u prašumu...

ja garantiram da mnogi nisu čuli KO što je on čuo ..e sad on je mnogo iskren i realan i nemore da trpi nepravdu kod ponekih tičara ...nikad nije reko za nešto što je lipo a da ne kaže da je lipo i ispravno

mislim da je on skoro ko ja i poneko ....NE ŽELIMO OD KOMARCA PRAVIT BUMBARA
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 10:44 am

jedan je điđi a to sve sta imate mozete pustat da se opari vanka u parku da ne ranite bezveze ujme
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 10:57 am

probiotik je napisao/la:
jedan je điđi a to sve sta imate mozete pustat da se opari vanka u parku da ne ranite bezveze ujme


PRIKANE PROBIOTIK UJME Very Happy Very Happy Very Happy


ovako kad pročitam tvoje postove stvarno me hvata strah u kosti No No mnogo jake postove imaš i daj bože da imaš ko što pišeš scratch

da te pitam nešto ...JEL SI IKAD DOŽIVJEO ZEMLJOTRES U SOBI TVOJOJ A TI BIO SAM ..I AKO SI TO DOŽIVJEO RECI KAKAV JE TO DOŽIVLJAJ
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 6:02 pm

Kako sam na godišnji,tako sam sa grdelinima ujutro i popodne u polju.

Vec sad im je razmak od desetak metara kratak za širenje.Traže vecu širinu da bi mogli

"zvat" i dodavat se batudama.Stari grdelini su standardni i tu nema novitadi.

Mladi su posebna prica i gušt.Ne govorim samo o svojima vec o cilom jatu ovog pivanja,

Jogijevi,moji,Špicini,Domini itd..

Ima ih svih profila,neki mladi nece uopce da pivaju,bodu,špititavaju se i dikod udru batudu,

uglavnom slušaju.Dva mlada grdelina su se pustili i pivaju bez problema,uglavnom batude.

Treci mladi odskace sa batudama i kvalitetom i upravo jednog takvog tražimo,da bude

bolji od ucitelja.Radi tog jednog mladog koji bude mrvu bolji od ucitelja i radimo sve ovo.

Uglavnom,vec sad su grdelini pri širenju daleko razmaknuti,raspored ko s kim i ko na koju

stranu se odredio i sad je ostalo samo širit i veselit se ako dobro idu.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 8:04 pm

ujme vizor super prvo moras znat razliku izmedu srebra i zlata pa mozemo pricat o tićima ujme
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyčet svi 10, 2012 10:51 pm

probiotik je napisao/la:
ujme vizor super prvo moras znat razliku izmedu srebra i zlata pa mozemo pricat o tićima ujme

vidi ovamo prikane UJME

a kako ja da znam dal ti prepoznajes razliku između ZLATA I SREBRA scratch ..dokaži Basketball Basketball -.,pa makar i tuđe bilo


nisam mnogo jak na tipokovnicu kaaaaooooooooooo scratch
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptypet svi 11, 2012 2:57 am

ujmee to kod nas zna svaka baba ujme
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptypet svi 11, 2012 2:59 am

probiotik je napisao/la:
ujmee to kod nas zna svaka baba ujme

ETO VIDIŠ DA JA NEMOGU sa tobom .mnogo si silan na tipkovnicu


[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptypet svi 11, 2012 3:13 am

ujme bas si mi drag
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyned svi 13, 2012 8:09 am

Širenje je u punom zamahu,

Najbolji par su mi stari bosanac i mladi Murinjo.Ostali ih ne mogu pratit ni u kvaliteti ,

ni u broju batuda.

Raširim ih na dvadesetak metara sat -sat i ipo i u tom periodu uglavnom pivaju batude.

To je i bit STP-a,

dovest grdeline da u top formi tuku batude.

Sritno vam bilo širenje
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyned svi 13, 2012 8:28 am

A šta more grdelin pivat u top formi osim batude??? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyned svi 13, 2012 8:42 am

MONSTRUMO je napisao/la:
A šta more grdelin pivat u top formi osim batude??? Smile


ašli aiiiiiii orli zjo

najcesca batuda diljem lipe naše,a ima i raznih varijacija;

ašli zja zja zja rđiiiiii,

bli bli dja cja cja cja trrrrrrrr,

sro sro sro kljov zjo ,

trrrrrr vrđijuuuuu trrrrrr,

i to ponavljaju bota bota,znaci to im je batuda.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyned svi 13, 2012 8:49 am

Bravo koce, polozija si! Smile
jedino neznam šta si mislio pod onim "diljem lijepe naše"? Misliš u cibama ili u divljini?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptyned svi 13, 2012 8:49 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Bravo koce, polozija si! Smile
jedino neznam šta si mislio pod onim "diljem lijepe naše"? Misliš u cibama ili u divljini?

cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Emptypon svi 14, 2012 2:21 am

Evo da se javim onim kojima smeta glatko pivanje.Mi ekipa širimo svaki dan kad god možemo,širimo skupa ponekad nas ima i pet ,šest tićara i desetak tića.Slušamo i guštamo oduzimamo i dodajemo i mogu vam reć da smo vrlo jaki u kritici svojih tića.Niko ne govori da su pravi i točno znamo ko je kakvi i šta kojem fali ili u čemu je dobar.Ne zanima me ko šta ima i kakvi su u koga,znam kako triba tić pivat za razliku od mnogih koji su na ovom forumu.Ali ponekad je dobro otić kod nekog koji ima prave jer tek mi je onda jasno koliko su glatki dobri i onda dođem kući i ljubim ćibu.I još nešto nema više ni svi svi đi ni 1.45,sad tražite nešto drugo možda 23 .88.
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 10 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 10 / 25.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: