Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptyuto kol 21, 2012 8:48 am

koce je napisao/la:
YOGI je napisao/la:
Bravo balta zlatan je jako moćan.Napunit će glavu mladima ne boj se ništa biće glatkih u tebe dogodine.

Evo Baltin Zlatan tik pred modu

: https://www.youtube.com/watch?v=WtkHjlJDPU8


Koce ma da hoce vise u modu da mu spremim paket u 9 mjesecu ali kako stvari stoje pojacao je opet vidim po nacinu pijevanja(zove i spaja ponovo batude )

geek


[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptyuto kol 21, 2012 10:02 am

Škuri tić je napisao/la:
meni ta zijada ne zvuci pozitivna moje misljenje bez ljutnje.Pozz

Tebi ova zijada ne vridi zamolio bi te da rečeš šta nije dobro kod te zijade i ako ospiješ dat odgovor onda je u redu. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptyuto kol 21, 2012 8:59 pm

frzelin je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
meni ta zijada ne zvuci pozitivna moje misljenje bez ljutnje.Pozz

Tebi ova zijada ne vridi zamolio bi te da rečeš šta nije dobro kod te zijade i ako ospiješ dat odgovor onda je u redu. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Question Question Question Question Question
Bilo bi naj bolje kada bi škuri snimija svoje,onda bi mi znali kakva treba bit zijada i točno bi znali šta traži od grdelina.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptyuto kol 21, 2012 10:01 pm

nategnuta,osorna,fali visine,fali kraja,kratka,ali dobra za ovo pivanje,sve u svemu dobar tić za ucit mlade,ujme bas je zlatan,ocjena prolazna ujme
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptyuto kol 21, 2012 10:56 pm

Nije Zlatan klasa al zna zabijat golove nije ko Messi ili Murinjo oni su klasa Wink

Uglavnom vecinom zabije golove ponekad bude i stativa Smile

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptyuto kol 21, 2012 11:01 pm

probiotik je napisao/la:
nategnuta,osorna,fali visine,fali kraja,kratka,ali dobra za ovo pivanje,sve u svemu dobar tić za ucit mlade,ujme bas je zlatan,ocjena prolazna ujme

Slušaj probiotik nikad u životu nisi čuja takvu zijadu zato ponovo preslušaj i uživaj.....slažem se jedino za visinu. cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptyuto kol 21, 2012 11:48 pm

Pazite sta pisete o Zlatanu inace on na travi zabija golove a zna biti i ljut. Smile

https://www.youtube.com/watch?v=K7gyhiRGG40&feature=related

Basketball
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 1:26 am

ujme ne da mi se polemizirat s ljudima koji se razume samo u frzeline ujme
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 2:46 am

Dobar dan,poštovanje svima.
Evo red je da i ja iznesem svoje mišljenje o tiču Baltin Zlatan.
Molim bez ljutnje nije mi cilj nikoga uvrijedit.
Ka prvo ja nevolim tiča ocijenjivat priko ovakog slušanja jer
se bojim da snimci ukradu pravu vrijednost ispijevanosti (zijade).
Oču reči nikad snimak nemore dočarat kao UHO kad sluša uživo.
Neznam precizno čiji je tič ali reči ču kako mi pari na snimku.
Ovdje se radi o ispijevanosti sedam batudi,kod prve zijada je
negativna skroz,a kod ostali zijada tu su jedna uz drugu iste.
Sad idem preciznije tič je čist,pletiva su solidna zvonkava u izvedbi.
Zijade ostale osim prve paru mida imaju početak i kraj,ali čudnovate za
uho kao da su ugušene,moglo bi se reči nisu čitke (SKROZ JASNE),
malo zamučene kroz svoju putanju izvedbe.
Tako mi bar pari snimak,možda je uživo kad se sluša drugačije (bolje).

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 3:16 am

Meni su stavrno ovi komentari zanimljivi jer ima razliciti misljenja Smile

Neznam zasto prva batuda je nespravna nedavno mi je isto jedan prijatelj rekao u zenici nastavlja Smile

Gigo jel mislite da je batuda nespravna zato sto je se tic javio poslje zijade ?

Evo vidite Gigo kaze da su pletiva solidna,neki kazu da nema pletiva uopce.

Neki kazu da ima samo dobru boju zijade i da nema pocetak i sredinu da ima samo kraj.

Evo ujmme je napisao da nema kraja i da je nategnuta Smile

Evo gignom rođaku je negativna.

Sve u svemu dosta razliciti misljenja i komentara na 1 snimci od 1 minute Smile

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 3:48 am

Balta da je tvoj zlatan i sto puta bolji komentari bi ti bili isti,zašto isti pa zato šta tu ima tkzv tićara koji nemaju pojma o tićima a oće komentirat i pravit se pametni.Tu sam doživija sljedeći komentar:ja se ne razumim u pjev grdelina ali mislim da ovaj tić ne valja,zamisli ti koji idiotski komentar.Zato se ti ne nerviraj jer boljeg nećeš čut osim eventualno neki od glatkih.Za kraj ču vam ispričat komentar od mog kuma Debe za glatke tiće:Ne sviđaju mi se ali niko nema bolje ni blizu.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 3:56 am

ode samo fali puštat sa strane smijeh publike ka u mućkama ujme,ujme
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 6:49 am

probiotik je napisao/la:
ode samo fali puštat sa strane smijeh publike ka u mućkama ujme,ujme

Kupi pištolj i ubise odma ujme.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcTWGWQqUOMdzIsKKlTyd0pz-Tg4xDrFBqdawqkTozqzA2XkaVNKsirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcTeomD79Gw-1ygB6d-T4mJcwSQQxNZwmD0CdDfmEjTztTQ9fV_loAsirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQifigRopIDb7XZCuHnhQ2YFySkXJ24LtZburBjDp-k8GzUcyK3

Evo ti neki primjerci pa izaberi. cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 6:52 am

Ajde škuri još nisi odgovorija za baltinu zijadu šta nevalja, na forumu mu si nečeš mi uteč pratim te..... cat
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:00 am

hi hi hi hi hi

La commedia non e finita cheers

ko ovo more platit lol!
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:15 am

Gosp.Tic Bal ne poznajem vas ali cinite se jako dobar i posten covik tako da vas ja ne zelin uvrijedit ni na bilo koji nacin.Evo zasto san ja ocijenio zijadu negativnom-snimka zna puno ukrast tako da bi bilo najbolje cut uzivo ali zasada ta zijada po meni je NEDEFINIRANA tj. kao da je bez slova nekako ugusena.Ona ima pocetak sredinu kraj ali jednostavno nije pozitivna.I jos jedna BITNA stvar za mene ZIJADA se mora CUT to znaci kad grdelin ispivaje zijadu poslije pletiva ona mora bit troduplo jaca nego pletivo a u ovome slucaju vasega grdelina ona je slabija nego pletivo a ja mislin da ste to sami shvatili.A i jos jedna stvar sto se tice pletiva vaseg grdelina ono je zvonkavo ali i nije bog zna sto.To nema veze kakve taktove grdelin moze pivat.Ja bi to opisa kao srednja pletiva i to ne bas duga kakvih ima.Vise spadaju u kratka pletiva.Ja bi reka sveukupno da je ovaj grdelin negativan jer je negativna zijada to nemoze proc ni za klasicnoga batudera a da je ovome ticu jedna srednja pozitivna zijada bio bi dobar grdelin.Mislin da ce se s ovin slozit dosta ticara.POZZ gosp.Tic Bal p.s poruka za Yogija-ja kad buden ima grdelina ja cu vam ga stavit ali to ce bit GRDELIN a s ovon rijeci se sve podrazumijeva!!!!Ja san reka zasada jedino gosp.Vinko ima potencijala ako ne i tica sto se tice snimaka!!!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:26 am

Škuri tić je napisao/la:
Gosp.Tic Bal ne poznajem vas ali cinite se jako dobar i posten covik tako da vas ja ne zelin uvrijedit ni na bilo koji nacin.Evo zasto san ja ocijenio zijadu negativnom-snimka zna puno ukrast tako da bi bilo najbolje cut uzivo ali zasada ta zijada po meni je NEDEFINIRANA tj. kao da je bez slova nekako ugusena.Ona ima pocetak sredinu kraj ali jednostavno nije pozitivna.I jos jedna BITNA stvar za mene ZIJADA se mora CUT to znaci kad grdelin ispivaje zijadu poslije pletiva ona mora bit troduplo jaca nego pletivo a u ovome slucaju vasega grdelina ona je slabija nego pletivo a ja mislin da ste to sami shvatili.A i jos jedna stvar sto se tice pletiva vaseg grdelina ono je zvonkavo ali i nije bog zna sto.To nema veze kakve taktove grdelin moze pivat.Ja bi to opisa kao srednja pletiva i to ne bas duga kakvih ima.Vise spadaju u kratka pletiva.Ja bi reka sveukupno da je ovaj grdelin negativan jer je negativna zijada to nemoze proc ni za klasicnoga batudera a da je ovome ticu jedna srednja pozitivna zijada bio bi dobar grdelin.Mislin da ce se s ovin slozit dosta ticara.POZZ gosp.Tic Bal p.s poruka za Yogija-ja kad buden ima grdelina ja cu vam ga stavit ali to ce bit GRDELIN a s ovon rijeci se sve podrazumijeva!!!!Ja san reka zasada jedino gosp.Vinko ima potencijala ako ne i tica sto se tice snimaka!!!

Škuri ti se uopče ne razumiš u tiće ovo si prepisa od gige ostavi se foruma i komentara jer ne znaš uopče o čemu pričaš.... Question Question Question Mad Mad Mad Mad
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:33 am

Škuri koliko se sjecam rekao si da je ovo zijada po vasem ukusu
https://www.youtube.com/watch?v=u1U9OnM6JPU
Razlikuje se od ove zlatanove pa zbog toga sigurno vam se i ne svidja zlatanova Wink
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:38 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Škuri koliko se sjecam rekao si da je ovo zijada po vasem ukusu
https://www.youtube.com/watch?v=u1U9OnM6JPU
Razlikuje se od ove zlatanove pa zbog toga sigurno vam se i ne svidja zlatanova Wink
E ovo je dobro..... scratch
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:45 am

frzelin je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:
Gosp.Tic Bal ne poznajem vas ali cinite se jako dobar i posten covik tako da vas ja ne zelin uvrijedit ni na bilo koji nacin.Evo zasto san ja ocijenio zijadu negativnom-snimka zna puno ukrast tako da bi bilo najbolje cut uzivo ali zasada ta zijada po meni je NEDEFINIRANA tj. kao da je bez slova nekako ugusena.Ona ima pocetak sredinu kraj ali jednostavno nije pozitivna.I jos jedna BITNA stvar za mene ZIJADA se mora CUT to znaci kad grdelin ispivaje zijadu poslije pletiva ona mora bit troduplo jaca nego pletivo a u ovome slucaju vasega grdelina ona je slabija nego pletivo a ja mislin da ste to sami shvatili.A i jos jedna stvar sto se tice pletiva vaseg grdelina ono je zvonkavo ali i nije bog zna sto.To nema veze kakve taktove grdelin moze pivat.Ja bi to opisa kao srednja pletiva i to ne bas duga kakvih ima.Vise spadaju u kratka pletiva.Ja bi reka sveukupno da je ovaj grdelin negativan jer je negativna zijada to nemoze proc ni za klasicnoga batudera a da je ovome ticu jedna srednja pozitivna zijada bio bi dobar grdelin.Mislin da ce se s ovin slozit dosta ticara.POZZ gosp.Tic Bal p.s poruka za Yogija-ja kad buden ima grdelina ja cu vam ga stavit ali to ce bit GRDELIN a s ovon rijeci se sve podrazumijeva!!!!Ja san reka zasada jedino gosp.Vinko ima potencijala ako ne i tica sto se tice snimaka!!!

Škuri ti se uopče ne razumiš u tiće ovo si prepisa od gige ostavi se foruma i komentara jer ne znaš uopče o čemu pričaš.... Question Question Question Mad Mad Mad Mad
Ja san i ima dvi godine reka isto vrati malo stranice nazad!!!!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:46 am

Kad je on meni reka da vrdun mora vrtit fišć u kolombaru meni je sve bilo jasno.To je mladi amaterćić koji misli da nešto zna
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:46 am

Dobra večer svima.Tič Bal pratite me precizno.
Kod prve batude je ispijevana mala kratka negativna zija.
Čim nevaja zija to znači da nevaja i ta batuda,
bez obzira da su i pletiva savršena.
Evo me precizno kod te prve batude o kojoj govorim ona
je ispijevana do 7 sekunde snimka,a u ostalim batudama
rekao sam da (zijade)imaju početak i kraj
Dakako po meni su te zijade malo čudnovate
nejasne u putanji svoje izvedbe,nisu mi dočarane
na uho ovog snimka ka žive ,timbar putanje nejasan čistočom.
Što se tiče pletiva ona su prihvatljiva .
Opet kažem prava ocijena je čuti tiča uživo jer
zna se desit da snimak ukrade dočaranost zijade.
Sluša sam snimak:Evo Baltin Zlatan tik pred modu.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:50 am

Nedajte se Makarani,

nedajte gušta glatkima hi hi hi,


i ja se slažem u negativi cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:51 am

Ma šta si reka nemoj više držat tić dobro ti je reka oni pujdo uvati se lipo strankinja ovo za tebe je ne pročitana knjiga.Ja nikad ne komentiran nešto šta ne znam kad pričaju o malino kanarinima ja mučin je o tome neznam i ne mišan se... Question
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Emptysri kol 22, 2012 7:51 am

Ok Gigo bio je nesporazum .

Do 7 sekunde tic i nije pijevao batudu sad mi je jasno na sta ste ciljali .

[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 17 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 17 / 25.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: