Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon svi 07, 2012 7:48 am

Kad se sitim grdelina stari splitskih ticara u deseti misec u polju.Batuda,batuda,bota bota,

a zašto,zato jer bi ih škurica napunila špirita,a širenje u polju na let grdelina bi iz njih izvuka

maksimum,a taj maksimum se zova BATUDA.

Ima sam puno puno puti priliku slušat dva ,tri grdelina isto pivanje koji cilo jutro ne bi sišli

sa batude,i to jako kvalitetne grdeline.Zadnje sam sluša od pok.Mite ,dupli i trodupli ,

zijada vrlo dobra.Mislim da je to bilo Jogijevo pivanje ili tako nešto.Gušta sam ih slušat po

cilo jutro u želandu.Šteta tih grdelina.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon svi 07, 2012 8:05 am

Vidi ovako, ocak iz prirode koji je bio u prošlosti jedini stanovnik dalmatinske cibe, je tic koji nije naviknut pivat u hodniku i skanciji, to je tica istesana u prirodi i zato najbolje i piva kad je u svom okruženju! Nema tu usporedbe između ocaka i naših lezenih grdelina. Nebo - zemlja
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon svi 07, 2012 8:09 pm

euzebio je napisao/la:
Malo ću se nadovezati na prijatelja Kocu. Polje će sada sve razotkriti. Sada kad osjete parenje i prirodu malo će ih ostati na onoj pjesmi što se slušalo preko zime. Sva ona pusta pletiva i velike zijade dolaze na ispit. Nema se izbora. Grdelini moraju vani. Sačuvati se ne mogu ni na kakav način. Ukoliko ih ostavite u škancijama ostaju na nekoj verši ili pjevaju jedni na druge, a ne valja ni jedna ni druga kombinacija. Mladac mora vani. Mora zvati bez obzira što mu je batuda. A batuda mu je ono čime zove. Ako sada čujete u mladca batudu koja završava zijadom koja nije sičena, odnosno ako je završena, imate se čemu nadati. To bi moglo biti dobro. Ako je vizi, ili vrci, ili nešto drugo, ajmo ispočetka. Samo na livadi će te znati što imate, ostalo je varanje samog sebe. Puno uspjeha tičari.

kolege pticari ovo što je napisao gospodin euzebio ja se slažem i ništa nemam za dodati bravo euzebio.

svim pticarima želim uspješnu sezonu da im zijada budu na zadovoljavajucem nivou jer svi mi skupa znamo kako je zijada jedan veliki problem nas pticara koji uzgajamo ptice pjeva.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon svi 07, 2012 9:10 pm

Eh da mi je vidjeti da se i Daco jednom sa nekim slaze ali tesko da hoce vecinom je on kontra cijelog svijeta Smile
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptypon svi 07, 2012 11:22 pm

Hahahha, s čim da se slažem???? Daj mi reci ti Balta, kad me već prozivas da ja samo kontriram, reci mi "tko" od svih prisutnih na forumu ima visegodisnjeg iskustva sa iskljucivo lezenim mladcima??? Mislim da ljudi opcenito puno pišu napamet bez da znaju o čemu se zapravo radi. Znaci osuduju se neke metode tipa GMO od strane ljudi koji uopće nikad nisu to ni pokušali a kamoli da imaju svoje lezene ili čak odpitane mladce, i onda mene to malo naljuti jer ja nevolim pricat o stvarima o kojima ništa neznam. Eto Balta, sada znaš zašto skoro uvjek kontriram. Volim cut tuđa iskustva u praksi a ne u teoriji!
Živilo GEMO hodnik grdelini!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 12:31 am

Slažem se u potpunosti sa Monstrumom kad kaže da se i u hodniku može slušat odlican

grdelin ,bez da poviri u polje.

Slažem se i da je Gmo -gojenje, buducnost necija.

Slažem se i da u Gmo produkciji mogu izaci vrhunski (i izašli su)"hodnik" grdelini.

I drago mi je da se pokušava,radi i odrađuje.Svaka cast.

Zaista poštujem napore takvog rada i divim im se.

Ja nisam za to i nikad necu bit jer volim polje,širenje u polju,marendavanje u polju kad

se nađe klapa istomišljenika i prijatelja.

Neki Gmo -grdelini šta sam ih uspija cut su fenomeni,to jednostavno nikad nije postojalo

u prirodi,4-5 pletiva po 6-7 taktova, pa zijada prave izvedbe ,a dvi prave dužine.Fantazija.

To je jedno deset puta bolje od mojih "glatkica",

ali eto,ja sam infiša u moje glatke pa cu se držat njih i livade,jer sam staromodan a i

vrime me prigazilo.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 12:51 am

ja nisan reka da je ovo ili ono bolje, ali ko kaze da ti hodnik grdelini nece ili nemogu isto tako pivat u polju??? koliko dugo se radi na GMO? ko ima toliko puno iskustva da kaze da je to nemoguce? eto kad mi odgovorite na ova mala pitanja onda cu se ja složit sa vama u svemu a dotad se nemojte blamirat sa neprovjerenim informacijama.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 2:28 am

taj GMO ce uvik bit cd ujme ko robot ujme
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 2:33 am

ujme ko robocop ujme
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 2:40 am

probiotik je napisao/la:
taj GMO ce uvik bit cd ujme ko robot ujme

prikane UJME

mora se iči nared dosta je bilo divljine ,i to što je sa CD-a i to je grdelinsko nije robotsko ,,,, ali sad očiščeno i strogo selektirano PRVA LIGA
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 2:51 am

ujme stisnes jedan botun piva visli visli stisnes drugi piva tvi tvi pa stisnes botun glatka zija ujmee lipote
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 2:57 am

MONSTRUMO je napisao/la:
ja nisan reka da je ovo ili ono bolje, ali ko kaze da ti hodnik grdelini nece ili nemogu isto tako pivat u polju??? koliko dugo se radi na GMO? ko ima toliko puno iskustva da kaze da je to nemoguce? eto kad mi odgovorite na ova mala pitanja onda cu se ja složit sa vama u svemu a dotad se nemojte blamirat sa neprovjerenim informacijama.



Bravo Damian,drago mi je da ti se svidija gmo.

Evo ti par odgovora,ono što znam;

Negdje 1970 - tih je poceo tzv.Gmo i to baš od bliskih poznanika Mate R.

Dosta splitskih grdelinaša je radilo na tome ,a nekolicina intezivno,

međutim polovnih uspjeha je bilo,ali konkretnih grdelina ne.

I zašto govoriš da je to nemoguce?

Još se nije uspilo odgojit grdelina gmo koji vani piva otvoreno.ali to je samo pitanje dana.

I nije mi jasno zašto si na sve jidan?

Svidija ti se Matin grdelin,pa to je izvrsno,kopiraj Matu,dodaj malo svoga i vec iduce godine možda budeš ima grdelina po svom guštu.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:13 am

GMO grdelini od lanjske i ove godine mogu na ledinu,sistem je pronađen a konačno riješenje uspješno ...ako van nije skupa struja i budete dotupite pameti možda i otkrijete kako i šta u budućih 10 godina učinit sa cd-on cheers ...živija balkan keks udrobljen u mlječnu zijadu sunny
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:18 am

Blago bolesnima jer njihovo je kraljevstvo nebesko.Evanđelje po YOGIJU
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:20 am

blago ludima jer su sretni cijeli život...evanđelje po Lordu (1,8,9)
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:25 am

Blago budalama jer njima je sve dobro.Evanđelje po YOGIJU
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:25 am

Raspravljali smo neki dan na kavi o tim pticama što se zovu španjolski grdelini. Vjerujte da poštivam tradicije i različita mišljenja. Ali ono što se protura pod kvalitet španjoslkih grdelina ja osobno ne bi drža tri minute u kući. Ti su grdelini postali kanarinci, ona jednolična pletiva, boja glasa, sve to me neodoljivo podjsjeća na pomidore u ova doba. Crvene i velike a u njima ništa nema. Kada dođe vrijeme da to držim ja ću se ostaviti grdelina. Ta pusta sintetička nabrajanja, isti taktovi su proglašeni ekstra kvalitetom, ona zija (kod Španjolaca je ni nema) sa onim bolesnim metalnim prizvukom rastegnuta, mene ne da ne impresionira već me tjera u depresiju. Onaj koga će impresionirati 33 takta u 25 pletiva i nešto dugačko što bi trebala biti zija neka uživa u tome. I ja i moji prijatelji držimo tice 40 godina i znamo što može majka priroda. Kada bi grdelin u topu opičio tri plativa i vrlo dobru ziju (ne daj Bože odličnu, jer bi padali u afan) znali smo da teško više i bolje od toga može. Plesti grdelin može u beskonačnost, može ih posložiti koliko hoćeš pogotovo ovih modernih, iste intonacije i takta. Ne razumijete? Vi splićani koristite izraz neodređena pletiva. Jesu u našem jadnom mozgu neodređena. u grdelinskom stvarnom svijetu ta su pjevanja igre cvrkuta i pletiva, potpivavanja i namištanja pred zijadu. Ništa ta pletiva nisu gora od onih određenih, dapače sve mi se više sviđaju jer takva pletiva baštardi ne mogu otpjevati. Previše je to fino sitno vezeno i gotovo svaki put različito u bogatstvu majčice prirode da bi hibridi to pohvatali. Preglupi su oni za to. Meni osobno više vrijede dva takta prirode nego sedam pletiva sintetike. uživajte u gmo pomidorama.








[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:26 am

mogu primjetit da su članovi foruma načitani vjerske literature ...hahha ci trrr,ci trrrr,ci trrrr Razz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:29 am

Ujme u mene su ISPRANI ja iman ISPRANE u mene su PRAVI ha ha hi hi
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:30 am

8 pletiva x 7 taktova i prava zijada ko to ima ? ako ne znate pitajte ISPRANE
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:32 am

euzebio je napisao/la:
Raspravljali smo neki dan na kavi o tim pticama što se zovu španjolski grdelini. Vjerujte da poštivam tradicije i različita mišljenja. Ali ono što se protura pod kvalitet španjoslkih grdelina ja osobno ne bi drža tri minute u kući. Ti su grdelini postali kanarinci, ona jednolična pletiva, boja glasa, sve to me neodoljivo podjsjeća na pomidore u ova doba. Crvene i velike a u njima ništa nema. Kada dođe vrijeme da to držim ja ću se ostaviti grdelina. Ta pusta sintetička nabrajanja, isti taktovi su proglašeni ekstra kvalitetom, ona zija (kod Španjolaca je ni nema) sa onim bolesnim metalnim prizvukom rastegnuta, mene ne da ne impresionira već me tjera u depresiju. Onaj koga će impresionirati 33 takta u 25 pletiva i nešto dugačko što bi trebala biti zija neka uživa u tome. I ja i moji prijatelji držimo tice 40 godina i znamo što može majka priroda. Kada bi grdelin u topu opičio tri plativa i vrlo dobru ziju (ne daj Bože odličnu, jer bi padali u afan) znali smo da teško više i bolje od toga može. Plesti grdelin može u beskonačnost, može ih posložiti koliko hoćeš pogotovo ovih modernih, iste intonacije i takta. Ne razumijete? Vi splićani koristite izraz neodređena pletiva. Jesu u našem jadnom mozgu neodređena. u grdelinskom stvarnom svijetu ta su pjevanja igre cvrkuta i pletiva, potpivavanja i namištanja pred zijadu. Ništa ta pletiva nisu gora od onih određenih, dapače sve mi se više sviđaju jer takva pletiva baštardi ne mogu otpjevati. Previše je to fino sitno vezeno i gotovo svaki put različito u bogatstvu majčice prirode da bi hibridi to pohvatali. Preglupi su oni za to. Meni osobno više vrijede dva takta prirode nego sedam pletiva sintetike. uživajte u gmo pomidorama.


Svaka čast








[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:33 am

euzebio na pm si dobio ponudu da dođeš čut ,al odgovorija nisi prema tome ova "propaganda" o sinteticii,gmo pomama,pravocrtnom pjevanju bez ikakvog života i umjetnosti je nekorisna i nepotrebna
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:43 am

Požuri kolega nemoj čekat čut ćeš 7x8 +prava zijada ha ha ha
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 3:49 am

barba yogi zasto ste tako zločesti pesimistični,pa vi ste dobar i razuman ćovjek umisto da se pribacite na istinsku i pravu vjeru još uvjek pričate gluposti,prosvitlite se ,dođite sebi dok još imate kome,mi vas ne mrzimo mi vas volimo....veliki zagrljaj i poljubac od ISPRAVNIH Embarassed I love you cheers
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Emptyuto svi 08, 2012 4:09 am

study
koce je napisao/la:
euzebio je napisao/la:
Raspravljali smo neki dan na kavi o tim pticama što se zovu španjolski grdelini. Vjerujte da poštivam tradicije i različita mišljenja. Ali ono što se protura pod kvalitet španjoslkih grdelina ja osobno ne bi drža tri minute u kući. Ti su grdelini postali kanarinci, ona jednolična pletiva, boja glasa, sve to me neodoljivo podjsjeća na pomidore u ova doba. Crvene i velike a u njima ništa nema. Kada dođe vrijeme da to držim ja ću se ostaviti grdelina. Ta pusta sintetička nabrajanja, isti taktovi su proglašeni ekstra kvalitetom, ona zija (kod Španjolaca je ni nema) sa onim bolesnim metalnim prizvukom rastegnuta, mene ne da ne impresionira već me tjera u depresiju. Onaj koga će impresionirati 33 takta u 25 pletiva i nešto dugačko što bi trebala biti zija neka uživa u tome. I ja i moji prijatelji držimo tice 40 godina i znamo što može majka priroda. Kada bi grdelin u topu opičio tri plativa i vrlo dobru ziju (ne daj Bože odličnu, jer bi padali u afan) znali smo da teško više i bolje od toga može. Plesti grdelin može u beskonačnost, može ih posložiti koliko hoćeš pogotovo ovih modernih, iste intonacije i takta. Ne razumijete? Vi splićani koristite izraz neodređena pletiva. Jesu u našem jadnom mozgu neodređena. u grdelinskom stvarnom svijetu ta su pjevanja igre cvrkuta i pletiva, potpivavanja i namištanja pred zijadu. Ništa ta pletiva nisu gora od onih određenih, dapače sve mi se više sviđaju jer takva pletiva baštardi ne mogu otpjevati. Previše je to fino sitno vezeno i gotovo svaki put različito u bogatstvu majčice prirode da bi hibridi to pohvatali. Preglupi su oni za to. Meni osobno više vrijede dva takta prirode nego sedam pletiva sintetike. uživajte u gmo pomidorama.


Svaka čast

Ne preskakati dobre postove .
study









[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 8 / 25.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: