Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Go down 
+60
Sina BL
bevanda
macak
Nemam nista!
kukuljas
novavarosbl
hipy
patrik
Ante
lubinko
Markan
pujdo
Galeb
lorena1990
lord189
ivica.milanovic13
Gigo
prava zijada
CIBO
frzelin
cicibli
tlonk tlonk
Grga Zlatoper
gare
PSIHO
sole
Altum
Škuri tić
Vedran
ĐEKO
MONSTRUMO
bošket
miro katic
brabus
faraon
KOBAC
DARKO-M
DjordjeVet
ivica
portulata
F I N K O
eumox
Tic_Bal.
angjello
nicaze
probiotik
frickočak
domo
PESTI
arboret
pele
DOMENICO
vrca
kain
Jandrek
enver
YOGI
VELE1
Moćun
euzebio
64 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 4:21 am

Škuri tić je napisao/la:
Dalmatinska tradicija pjeva je pletivo i zijada i batudanje nista vise ni manje.Tako je i u Splitu i svugdje u Dalmaciji.Evo ja cu veceras stavit jednog grdelina rekao bi ja moze stat.Snimao san ga ova prosla dva dana jos nije u formi ali polako se podize eto.Samo ga je slusa Gigo uzivo.Lipi pozdrav svima.
nemoj ga molim te stavljat škuri,tić koji nije u formi a snimaš i oćeš ga stavit na forum.NEVJEROVATNO
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 7:34 am

neka covik stavi kad ima volje,ne daj boze da cujemo neke prvake priko zime bilo bi komentara hihi
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 8:36 am

Yogi bit ce za 15 dana u formi nije mi prisa.Mora malo bit preleta da udje u formu a zasada prazno nebo.A ja se ne natjecem za prvake niti me to interesira.To se mogu samo natjecat ingordni i ljubomorni ljudi.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 8:39 am

Škuri tić je napisao/la:
Yogi bit ce za 15 dana u formi nije mi prisa.Mora malo bit preleta da udje u formu a zasada prazno neb
o.A ja se ne natjecem za prvake niti me to interesira.To se  mogu samo natjecat ingordni i ljubomorni ljudi.
ma šalim se ja samo ti stavi može i sad i kasnije kad bude u formi
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 8:42 am

Spor je upload za 20 min
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 9:47 am

Pozdrav.Evo snimljeni grdelin u ova dva dana.Snimljen je u prirodi i kuci.Reka bi par rici o njemu star je tri godine jos nije u top formi al nadan se da ce bit za 15 dana.Evo ja san izabra najbolje momente za sada.Grdelin ima 4 vrste batuda ja san snimio dvi jer nije na pismi.Jedna je od dva do 6 taktova i pristojna zijada caklena a druga je od tri do 4 pletiva na taktove i isto pristojna zijada samo bi reka malo duza i deblja.Najbolji momenti su od 2 do 2.50 min pa od 4 do 5.40 kada mu grdelin pada na maslinu i kuci snimano od 7.30 pa dalje.Preslusajte cilu snimku jer on je dosta varira i u glasu jer nije u formi.IPAK ZADNJA MINUT IPO je najbolja.






https://www.youtube.com/watch?v=Zvnz8DFb1UA
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 10:10 am

Bravo Škuri,svaka čast. Biće siguro komentara tipa greza zijada i tako to. Meni ga je milina slušat,lipo pletivo,ne nastavlja,sve u svemu ludilo. Ostavi mi jednoga kad izleže !
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 6:45 pm

Bravo škuri!!!!!!! jako dobro.Dobar grdelin i jedan od rijetkih kojeg sam odsluša do kraja.Čist ,kombinira par vrsti batuda ,pletiva jako dobra a zijada čista.Šta je još važno ne nastavlja i piva po stp.Još jednom ćestitam i pozdravi Gigu
[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 7:06 pm

sviđa mi se ovi grdelin,svaka čast iako ton i nije najbolji .

cheers 
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptysub lis 26, 2013 9:32 pm

Za pol bošket mirakul od grdelina jerbo ga je i vako lipo slušot a mogu mislit kako mloti batude kad mu leti poviše glove cheers 
[Vrh] Go down
keyser soze




Broj postova : 13
Points : 13
Join date : 30.10.2012
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 1:03 am

Volija bi da Gigo komentira ovu zijadu.Da li vi ovu zijadu nazivate caklenom(čistom)?

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 4:12 am

Tic je dosta zanimljiv za ljude koji ne  preferiraju  ciste zijade.
Primjeti se da tic naj vise voli ova 2-3 taka gdje izvodu zijadu.
Lijepo je za cuti kada tic spoji nekoliko batudi u 3 pleiva.
Ako bi skuri napredovao sa zijadom u smislu onog sto on zeli "caklena" a ova zijada to nije onda bi skuri bio prvak svijeta Wink
Hvala na snimci i poz .
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 5:39 am

I od mene čestitke vlasniku !!! cheers Grdelin je zasigurno jedan od boljih
koji je ovdje bio prezentiran.Zijada "istina",ima dozu riza,ali je ovo
tić koji zaslužuje veliku pažnju.Tić je batuder po STP-u,čist bez strilavanja,
a takvih ovdje nije bilo baš u izobilju.Ovaj tić je i odgovor Đeki na njegova
pitanja što se standarda i ocjenjivanja tiče!!!Zanimalo bi me,pošto nevidim
prsten(izvinjavam se ako ga nisam primjetio),da li je tić uhvaćen kao mladac ili.....?Nadam se da nije uvredljivo pitanje!Da li je učen ili ovaj pjev nosi u sebi?Kad je počeo da stavlja ziju?Bilo bi mi drago kad bi nam Škuri odgovorio na ova pitanja,jer je tić stvarno jedan od boljih koje sam ovdje čuo!Slažem se i sa Baltom što se tiče zije....,da nema riza,tić bi bio br.1...Time ni u kojem slučaju neželim da umanjujem njegovu vrijednost. Moram priznati da iako bih ja više bio za varijantu čiste caklene zijade,bio bi mi gušt udomit ovakvog tića!Još jednom,svaka čast i puno uspjeha u budućnosti a također i ja se zahvaljujem za postavljeni snimak...

PS Pozdravi Gigu, mada sam uvjeren da nas on pomno prati Wink


Zadnja promjena: pujdo; ned lis 27, 2013 7:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 5:51 am

Pozdrav svima

Evo ja pisen sa kompjutera od rodijaka jer se meni laptop pokvario.
Evo dvi rici o grdelinu Škurog.
Tica poznajem nesto vise jer ga slusan uzivo i
ipak je uzivo nesto drugacija zijada nego na snimku.
Na snimku pari i tvrda neko ce rec i rizi u kraju
ali ipak uzivo isprid sebe nije,
pristojna je,srednje duzine,debljega modela glasa,
muska,grlata,probojna zijada baritonska caklena.
Zna i varirat u bolju duzu kroz kolumbar srednji.
Pletiva vecinom lipa,zvonkava,stekatna,
raspolaze sa 5 do 6 vrsti mozda jedno
nije posve ukusno ali u biti jako pristojan tic
tic za rad sa mladcima.


Pozdrav od Gige
[Vrh] Go down
pujdo




Broj postova : 368
Points : 372
Join date : 23.04.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 6:30 am

Gigo je napisao/la:
Pozdrav svima

Evo ja pisen sa kompjutera od rodijaka jer se meni laptop pokvario.
Evo dvi rici o grdelinu Škurog.
Tica poznajem nesto vise jer ga slusan uzivo i
ipak je uzivo nesto drugacija zijada nego na snimku.
Na snimku pari i tvrda neko ce rec i rizi u kraju
ali ipak uzivo isprid sebe nije,
pristojna je,srednje duzine,debljega modela glasa,
muska,grlata,probojna zijada baritonska caklena.
Zna i varirat u bolju duzu kroz kolumbar srednji.
Pletiva vecinom lipa,zvonkava,stekatna,
raspolaze sa 5 do 6 vrsti mozda jedno
nije posve ukusno ali u biti jako pristojan tic
tic za rad sa mladcima.


Pozdrav od Gige  
Znao sam ja da si ti tu Very Happy 
Pišeš da je zijada uživo drugačija i meni je jako drago da je tako,
ali snimak(barem što se moga uha tiče)ipak nosi dozu riza....,ali
kako već napisah tić je pozitivan i jako dobar.....Sve u svemu čestitke
još jednom....

PS Popravljaj taj laptop...Wink
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 7:53 am

Pozdrav
Evo odgovor za Pujdu da napisem kako je taj tic nasta.Ja san ima 4 godine ima jednog grdelina sa dva takta i dosta boljom zijadom od ove i jednog pletadura i stime san se mucio.Teskim radom dosao san do ovoga dobio san tica otprilike kakvog san htio(dosta srece u ovom hobiju)ali san malo izgubio na zijadi al sta je tu je.Da san tada ima kameru da snimin zijadu volio bi vise nego ista.Pozdrav Pujdi i fala na lipom komentaru ali ipak uzivo je druga prica.

Sada jedna druga stvar sto se tice ovoga tica ovo je zaista tezak rad i volja i znanje itd.Covik u zivotu je najzadovoljniji kad nesto stvori tj. iz nicega to je uspjeh.Tica je dala priroda tj nije on robot ili stvar kojega bi mi najradije pritvorili da bude robot jer vise ne bi bilo gusta u ovome hobiju.

Jos nesto da se nadovezem na svoga tica ovako da nebude nikakvih zabuna u prirodi ima puno vrsta zijadi krenit od tanke,fine,lirske,baritonske,debele,tenor itd i sve one mogu bit u kolombaru ili pak ravne itd i sve one nosu svoj timbar i originalnost.Ima veze i glas grdelina sa ovim jer je glas cini jacin osjetom na uho i bolje je izrazava.Moja spada u kategoriju baritonskih i grdelin je ispivaje grlato u originalnosti.Ova zijada se razlikuje od primjera tankih profinjenih itd.To su ogromne razlike u zijadama.Svaka zijada u svojoj kategoriji govori za sebe to san htio rec.Najbitnija je stvar da je grdelin ispivaje cilu tj. da ima pocetak sredinu kraj i da ne nosi sa sobom grezocu ili raspu tj.minimalna se nekako moze i prihvatit ili jos gore da je prisica na pola itd.Znaci svaka kategorija zijadi ima svoj zvuk,boju,originalnost stime se triba najprije upoznat.Ako grdelin ispivaje tanku lirsku za razliku od bariton deblje zijade u istoj duzini i originalnosti i pozitivi obe dvi su dobre samo je stvar ukusa ko sta voli.Ja bi reka puno je "caka" u ovome hobiju.

[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 11:00 am

pujdo je napisao/la:

.Ovaj tić je i odgovor Đeki na njegova
pitanja što se standarda i ocjenjivanja tiče!!!
.

PS Pozdravi Gigu, mada sam uvjeren da nas on pomno prati Wink
Pujdane jasam otprilike znao sta se trazi u HR al sam htio od drugih ticara{takozvanih} a za mene osobno su samo {pticari} da cujem {procitam}sta bi oni pisali na onaj moj post KOPIRAN OD ONOG XXXX TICARA .jer ZNAS oni su mnogo prosetani i bili van svog dvorista i mnogo toga su culi heeeeee al samo na tipkovnicu ili na CDe- ja bi reka ono DRUGO... E SAD moj komentar za ovog grdelina od skuri tic-a ;;

po mojoj proceni on je bas onako kako se trazi i najvise cijeni da pjeva U dalmaciju{batuda i samo batuda }

e sad neznam koje napiso da ima 4 ili vise vrsti batudi,,prema mene ON ima smo dve vrste batudi bar ja tako cujem..
a zijada mu je prema meni dobra jer je prirodna nije vestacki dobijena ko sto ih ima ....

skuri tic .....oprosti sto pitam KAD JE OVAJ TIC SNIMAN...jer malo mi sumnjivo da ovako piva u ovo doba ..ili jos nije uso u mitar ... jer ima neke propozicije sto ja sumnjam a daj boze da grseim

poz tebi a i normalno DOKTORA GIGO

[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 8:08 pm

Deko trebao si sam skontat da je ovaj tic bio u mraku i tek sada ulazi u formu. Ne treba da budes skeptican zbog toga.Vlasnik grdelina je napisao da je snimio 2 batude a tic savlja zijadu iz 4 pozicije.
Deko ne pratis i onda postavljas cesto pitanja a odgovori stoje u postu samo trebas pazljivo procitat.


[Vrh] Go down
keyser soze




Broj postova : 13
Points : 13
Join date : 30.10.2012
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 11:33 pm

Gigo je napisao/la:
Pozdrav svima

Evo ja pisen sa kompjutera od rodijaka jer se meni laptop pokvario.
Evo dvi rici o grdelinu Škurog.
Tica poznajem nesto vise jer ga slusan uzivo i
ipak je uzivo nesto drugacija zijada nego na snimku.
Na snimku pari i tvrda neko ce rec i rizi u kraju
ali ipak uzivo isprid sebe nije,
pristojna je,srednje duzine,debljega modela glasa,
muska,grlata,probojna zijada baritonska caklena.
Zna i varirat u bolju duzu kroz kolumbar srednji.
Pletiva vecinom lipa,zvonkava,stekatna,
raspolaze sa 5 do 6 vrsti mozda jedno
nije posve ukusno ali u biti jako pristojan tic
tic za rad sa mladcima.


Pozdrav od Gige  
Da,da,da,da..taaako je.A ja naivna budala u jednom momentu pomislija da postoji samo čisto,bistro,tanko staklo,a da mi niti na kraj pameti nije bilo da postoje i ostale vrste "cakla" poput debelog,mutnog,hrapavog itd.Ma zamisli mene budale.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyned lis 27, 2013 11:36 pm

Hahahahahahaha, staklo od pepeljare!
Caklena zijada na kolumbar od gris mljecnog stakla!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptypon lis 28, 2013 6:34 am

Zivili

Evo vidim keyser zose da si zelio cuti od mene
di svrstajen ovaj tip zijade od(Škurog tica).
Ova zijada nosi u zadnjem djelu od sride pa do u kraj
zadebljanje ali ona proizlazi iz tipa caklenih zijadi
nema model raspane vrste zijade.
Lipo se uzivo cuje tip deblje grlate zijade
od caklenih vrsta zijadi.
Dali nekome pase ili ne ostavljam svakome
da gleda na svoj nacin.Za mene ipak solidna zijada prolazna.


Pozdrav od Gige
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptypon lis 28, 2013 11:28 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Deko trebao si sam skontat da je ovaj tic bio u mraku i tek sada ulazi u formu. .


Tic BAL Ja nisam ALI iz BIH koi predvidzava sudbinu i resava probleme Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy e sad neznam koje u pravu dal ti ili ja ...ja mislim da sam ja u pravu ...jer je lijepo naglasio da ima 4 vrste batudi A jasam lijepo reka da ima samo 2 vrste batudi ......balta ja bih pojasnijo AL MI INJAT neda sto da netko nauci sta je sto....mislim da si me skonto 100 posto o kome je rijec


Administartori oprostite sto se na ovakav nacin iznosim moje misljenje
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptypon lis 28, 2013 11:36 pm

Vidite Splicani  ovakve zijade malo dalje od vašeg grada se proglašavaju caklenim.

Možete onda samo zamislit kakave su greze Smile

Ovaj snimak je odlican sve se lijepo vidi i cuje da je to neki snimak iz daljine ja bi i povjerovao da je uživo malo drugacije.

Svaka cast i gigi i titi i bonaparta da mi rekne da ovo nije grezo vec da je cakleno.

Loše bi se osječao da nekazem svoje mišljenje .
[Vrh] Go down
bevanda




Broj postova : 23
Points : 23
Join date : 02.08.2013
Lokacija : Ma-torcida

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyuto lis 29, 2013 1:38 am

Tic bal zatebe je ova caklena,da nije splicana još bi ti dugo
ovakve kešira.Koliko znam nije škuri tražio tvoj koment.
LP
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Emptyuto lis 29, 2013 2:05 am

bevanda je napisao/la:
Tic bal zatebe je ova caklena,da nije splicana još bi ti dugo
ovakve kešira.Koliko znam nije škuri tražio tvoj koment.
LP
bevanda postavljen video i može ga komentirat ko god hoče.

Opet se ponavlja stara prića a to da pojedinci opet samo o ljudima komentiraju.

ps. Ovo si dobro napisao da nije Splicana sigurno bi mi neki solili pamet da je ovo caklena .

Hvala bogu pa su se pojavili i Splicani na forumu inace sam nekoliko godina bio sam protiv  vecine koji su ovakve proglasavali "caklenim" i dizali u nebesa Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 40 Empty

[Vrh] Go down
 
STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
[Vrh] 
Stranica 40 / 43.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next
 Similar topics
-
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» PRAVI GRDELIN
» puštanje pjeva sa cd-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: