Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Go down 
+43
prava zijada
Baketina
domo
DjordjeVet
portulata
pujdo
miro katic
supergirl
Markan
MI 2
F I N K O
sole
gare
JAMES BOND
Škuri tić
Gigo
lord189
Tic_Bal.
MONSTRUMO
probiotik
ĐEKO
ivica.milanovic13
faraon
VELE1
frickočak
PESTI
eumox
arboret
ivica
angjello
enver
vrca
GRANDE
pele
frzelin
DOMENICO
Jandrek
Moćun
rico
YOGI
euzebio
kain
CIBO
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next
Autor/icaPoruka
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 3:45 am

enver je napisao/la:
Poz ekipa, guštan pratit ove naše mlace , Lorda i Markana, njihovu volju i entuzijazam. Nemojte ih sputavat , pružite im svu moguću podršku na njima ostaje naše tičarstvo.
Lorde ne triba te zabrinjavat standard on je vrlo jednostavan u ovom našem hobiju;
pravi tić treba u šestom ili u devetom misecu ovisno o tempiranju , kad se stavi na livadu di letu tići udrit šta više pravilnijih batuda uz ostale tolerantne greške u pivanju.
I ko to ima taj je došao u vrh tičarstva. Daklem imat pet šest tići u topu sa solidnim batudama.
I to je to. Sve ostalo ekstra i vrhunsko u pismi grdelina je rezultat puke sriće i dosadašnjim metodama nemože se postić puno bolje.
Pokušaj sa nekonvencionalnim metodama postić nešto bolje, imaš volje i znanja samo naprid.

enveru prijo nije problem standar šta se tiče načina i vrste pivanja vezana za godišnja doba,problem je zijada evo vidiš ja stavija baštardu oni kažu "zija pre duga to je neprirodno" tražin samo da mi se prezentira zijada kakva bi tribala bit bez mana "idealne" dužine (iako je određivanje dužine zijade za mene glupost),idealne boje,ispravne izvedbe ....zar je to puno

enver hvala na porukama podršeke
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 5:18 am

Hahahhahaha, još jednom, ko je jači, bolji, pametniji od dalmatinaca????
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 5:53 am

Jedini pravi problem školovanja grdelina je zija sve ostalose uči skoro bez problema.mislim da su eusebio koce i gigo potpuno u pravu.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 6:06 am

Dobra večer.
Evo Lorde dvije bi riječi sa tobom u
čakuli.Ma ja ipak mislim da se ti zezaš,
ka neki gušt,nego reči da ti je ovo što
pišu stariji znalci nepoznato,nemislim
na sebe.Evo i Enver je napisao čitabu,
smijer pogleda kako pisma treba teči
po pogledu kvalitetni tiča.Što se tiče one
zijade sa CD,što je učila baštardu ja joj
nebi zamirio na dužini jer svak bi volio
da grd. ispiva (ispravnu)zijadu u što dužem
kolumbaru.Ja sam samo bio spomenuo na
snimak da je u kraju kolumbara izgubio
caklenost silaska,več malo zviždi.To moje
pisanje se ne odnosi na baštardicu več
na rad montaže zijade,koja bi trebala
na snimku lipše završiti (čišče)kao caklena.


Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 9:04 am

Pozdrav Koce! (nemoj se naci uvrijedjenim, prijateljska cakula, a vidim, tj. citam da te je malo pogodilo. Jebes to, ako cemo se svadjati i paliti ja necu vise ni rijeci napisati na forumu)

E ovako, znam da si mislio na ZIJADU kad si govorio za dva brata. To prvo. A drugo, ono sto ja napisem samo preletis i trazis jesam li te gdje napao, a ja sam tu, kao i u vecini svoga posta, pisao o dvije stvari : 1. Genetici, 2. Duuuuugogodisnjoj, sistematskoj, standardizovanoj tradiciji (koliko god ona tebi bila jadna i smijesna).

Sto se tice prenosenja necega "onom mom spancu" , nit je moj, nit ga to zanima, nit sam ga ja pomenuo u tom kontekstu (sto je najvaznije). Pomenuo sam ga u kontekstu GENETIKE grdelina. I sin i unuk i djed Smile i komsinica, pomenuti su u kontekstu genetskog naslijedja grdelina (u ovom slucaju pjesme). Da sad dodam na tvoja dva brata i ucenje ZIJADE, nije tu samo zijada "problem", jer kod nas (mislim na sve koji kod nas drze grdeline pjeva) je sasvim normalno da grdelin "donese" neko svoje pletivo (genetski), cak je pozeljno, e o tom ja pricam. Kad mi budemo na nivou da grdelin ne moze donijeti nista sa sobom, onda ces razumjeti o cemu pricam. E "ovaj moj spanac" je na tom nivou.

Kad si me vec onako lijepo iznapadao, te rekao da ja neke stvari nikad necu mocu razumjeti (a ti razumijes i tudje tradicije), reci cu i ovo (mada mi je sva ova prica besmislena) : grdelini o kojima ja pricam, kad se izlegu da ga odvojis odmah i da nista ne slusa, pjevao bi 90% onoga cemu ga oni uce, jer to nosi u sebi. Kao sto ce zeba(fink) ili sjenica pjevati, ali da ne sirim opet... Stvar je u tome da se kod nas to jos uvijek radi na principu "idem uloviti mladce na ono mjesto jer sam cuo neke ocake" pa se poslije cudimo kad od 20 ni jedan ne izadje kako treba. U tom kontekstu sam pomenuo tog dedinog unuka Smile On bi naravno znao da je to ubadanje na srecu u mraku, ne mora nikad u zivotu cuti nikakvu zijadu da to zna...

Da se ljudi u Dalmaciji bave spanjolskim pivanjem bez zijade bili bi prvaci svemira,


Ovo jednostavno nije tacno.


Zato mi molim te vise ne usporeduj nikakva pivanja grdelina na svitu sa pivanjem

grdelina na ovim prostorima.
Ne uporedjujem pjevanja, vec sistem rada, selekciju, poznavanje genetike, i na kraju standardizaciju.

ps. (cisto da napomenem) Mene spanski pjev ne zanima, ja OBOZAVAM dalmatinski nacin pjevanja ptica!

Pozdrav i svako dobro!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 9:10 am

Ma sve je OK imenjace.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 9:11 am

Sina BL prijatelju ne trudi se ,pametni to smatraju previše osobno ...

ne troši vrime subota je večer aj negdi na piće

"uzalud vam trud svirači" rekao bi jedan....
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 9:22 am

Sina BL, gledajući te sa strane do dana današnjega za tebe nikad nebi rekao da si "jak" Smile, ali očito san se prevario i jako san ugodno iznenađen tvojim razmisljanjem. Svaka ti čast.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 7:02 pm

Sve to vi lipo pišete ali vas je grubo čut.Znate šta ću ja vama reć,u današnje vrime je sve problem.Zijada je naj veći problem ali i batude su problem i nastavak je problem,nemojte govorit da je samo zijada problem.Evo ja godinama tražim da mi neko kaže u koga da idem ćut tića da zna spojit 15-20 batuda s jednom vrlo dobrom zijadom ali da nije nategnuta,i naravno da nema nastavka iza zije.Tražija sam da bi to volija ćut pa i kupit ako mi se svidi ali niko mi se nije javija.Uvik su svi jaki u zimu a kad dođe proliće nema nigdi nikog,ili kaže ja iman kući pravog ali ga niko neće ćut.Ma da ja iman pravog ja bi ga nosija svagdi da ide s menom ka pas i svima bi da da ga slušaju.Ja podržavam i one gmo tićare koji pokušavaju iz nićega nešto napravit,to je stvarno mukotrpan posao za koji treba imat jako puno vrimena i volje i ko to ima neka samo radi na tom projektu.Ima nekih naznaka da se postiglo nešto ali tako je bilo i prije 50 godina pa nije niko donija tića u prirodu da piva kako triba.Tija sam vam reć da ništa nije lako i nikad nije ni bilo lako doć do dobrog(a kamoli pravog )tića a zija je naj veći problem.Pozz tićari i ptićari
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 7:12 pm

Tako je jogi

Finale svega je da nas koji volimo batudu sa zijadom ne interesira nista drugo nego

bas ta batuda sa sto boljom zijadom,sto boljim pletivima,sto manje sporkice i da u top formi

piva sto vise cistih batuda.Sto puta sam vec ponovio da je na ovim prostorima

KRUNA GRDELINOVOG PIVANJA BATUDA, a

KRUNA BATUDE ZIJADA.

I kao sto kaze Enver,ko donose grdelina u top formi,znaci litnje vrime od petog do devetog

miseca,koji zna spojit deseteak batudi sa pristojnom zijadom,taj je sigurno u standardu koji trazimo.

Sve ostalo su nijanse.

Zato podrzavam sve nacine rada za doci do toga,pa tako i tzv.GMO,

a spanjolce ,marokance i ostale prvake tuđih tradicija bolje ostavit da stoje tamo di jesu.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 8:12 pm

Yogi, mislin da si 100% u pravu, to je lipo da podrzavas druga mišljenja i načine rada. Svatko ima pravo na svoj pogled i mišljenje kako bi "najbolji" grdelin triba izledat. Svatko ima to pravo bez obzira koliko se razumije u pjev i kolko ima sluha. Većina ljudi se u tome vode tradicijom, bez da je preispituju, većina ljudi na svitu je prihvaća automatski. To je nekad dobro a nekad i nije, jer suzava pogled i objektivnost pojedinca. Triba bit otvoren i za druge opcije, nemislin pritom da triba kopirat španjolski ili bilo čiji standard!!!! Od svih njih se mogu preuzest najbolje metode koje dovode do standardizacije i podižu ovaj sport na jednu razinu. I malom ditetu je jasna stvar da je potraga za pravom zijadom milijon puta teza nego (samo)zadovoljavanje sa malom vrđolicom kakvu Španjolci traže. Mi u tome tribamo njima bit primjer ali dok nema prave organizacije to će bit nemoguće.
Najveća prepreka je taština i bahatost pojedinaca koji sebe stavljaju na prvo mjesto, a nisam siguran da su dorasli jednoj takvoj zadaci. Zbog njih ljudi koji bi nešto i mogli ostaju po strani, povlače se. Svatko misli da ima najbolje i da zna najbolje i zato se neide naprid.
Pozzz svim ljubiteljima gardelina a ne eura!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyned stu 18, 2012 8:50 pm

Dobar dan svima.

Evo nakon svačiji pisanja opet se sve pomalo
smirilo,stalo na svoje noge,prepoznalo pravu
realnost tičijeg pijeva,prihvatilo srednje granice
vrednovanja,zadovoljstva po pitanju batudi.
Tu je Enver u jednoj rečenici opisao sredinu
pogleda (zadovoljavajučeg)mislim valda za sve.
A ona bi glasila citiram Meštra kad se izađe u polje
a može i po mom i na brokvu (dovoljno) je da tič
ispali,naniže desetak ispravnih batudi,dakako
solidne zijade,di se več tič smatra opravdanim i
vrednovanim ako ga krasi (pozitivna) ta batuda.
To bi bila realan pogled vrednovanja a onda ako
možemo izboriti i boljeg tiča sa njim idemo prema
samom vrhu,koji je u večini nemoguč,nedostižan.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptypon stu 19, 2012 6:37 am

Dobra večer.
Živijo Monstrumo evo ako se ne ljutiš
ja bi ipak kazao da svak nemisli da zna
naj bolje i da je njegov naj bolji,ja čistim
prvo od sebe nesmatram se da znam sve
i nemam tiča pozitivna,neznam zašto bi triba
reči neistinu ka za dišpet drugima.Nema smisla
da na takav način ličim sebe jer nemam tiča.
Ovde bi ja rekao dajmo malo niži kriterij na
pozitivne batude grdelina ne gledat jih u vrhuncu
sa usporedbom CD montiranog i onda čemo
doći do solidnih batudera kod nekih pojedinaca.
Ne držim predavanja,samo moj pogled na zastupljenost
različiti vrsti batudi,koje več mogu biti u jednoj
razini vrednovanja kvalitete.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptypon stu 19, 2012 6:53 am

Ma ko se more ljutit na vas barba Gigi, vi ste jedan od rjetkih koji realno ocjenjuje svoje tiče! Svaka čast na tome, triba imat muda za to. Posto van je ulje?
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptypon stu 19, 2012 8:17 am

Dobra večer Monstrumo taman sam
završio današnje pribiranje na gradelama
čistoče od lišča.Ukratko neprodajem i tu
je točka.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptypon stu 19, 2012 8:56 am

posteno, hvala na odgovoru
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptypon stu 19, 2012 8:49 pm

Gigo je napisao/la:
Dobra večer Monstrumo taman sam
završio današnje pribiranje na gradelama
čistoče od lišča.Ukratko neprodajem i tu
je točka.

Pozdrav od GIGE.

cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptypon stu 19, 2012 11:17 pm

Dobar dan.
Živio Lorde,valda si uočio da ne
raspoznajem te karafeke njihova
značaja.Ako misliš nešto daj opisom
što mi želiš reči.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptyuto stu 20, 2012 10:15 pm

Gigo je napisao/la:
Dobar dan.
Živio Lorde,valda si uočio da ne
raspoznajem te karafeke njihova
značaja.Ako misliš nešto daj opisom
što mi želiš reči.

Pozdrav od GIGE.

Gigo moj ti si ode jedini profesor ....nedaš svoje a tuđe nećeš svaka čast cheers
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptysri stu 21, 2012 12:32 am

Živijo Lorde.
Istina je neželim nikako tuđeg tiča od pisme
jer u meni sa dobrim stažom rada,nema ni
kapi zadovoljstva u tuđemu tiču.A šta se tiče
dati prijatelju,nije baš da svoje nedam prije
bi reka dosta imam prijatelja a tića nikako toliko,
pa netko i nedobije verduna.Gledam ovu sliku
tvoju,valda nisi ti sa ovim,nije za primjer a jako
mi je poznat samo jedan marš od ture 91 god.
noseči 2o km bez prekida nije udoban ali tad
je vridio.

Pozdrav od GIGE.
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptysri stu 21, 2012 4:15 am

koce je napisao/la:
Ma sve je OK imenjace.

OK

pozzz
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptysri stu 21, 2012 4:22 am

lord189 je napisao/la:
Sina BL prijatelju ne trudi se ,pametni to smatraju previše osobno ...

ne troši vrime subota je večer aj negdi na piće

"uzalud vam trud svirači" rekao bi jedan....

Za drugog su dunje zute...

Pozdrav Lorde!

Vidim ja da se ljudi vrijedjaju i licno sve prime, jos je ovo tipkanje nezahvalno, rijeci znaju izgledati teze nego sto jesu...

A sto se subota tice, hehe, reko bi jedan u jednom filmu : "A bio je cool... Onda se ozenio..." pig

Zivio!
[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptysri stu 21, 2012 4:40 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Sina BL, gledajući te sa strane do dana današnjega za tebe nikad nebi rekao da si "jak" Smile, ali očito san se prevario i jako san ugodno iznenađen tvojim razmisljanjem. Svaka ti čast.

Pozdrav Monstrumo!

Hvala ti na lijepim rijecima, iako se ne znamo... Jos ce ispasti da se dogovaramo Smile

Neki ljudi otkriju sve karte odmah, neki manje pisu, neki o pjevu pisu svaki dan a misle da je vrabac mladac od goluba, neki pisu i sto ne misle, tako da nije lako "na prvu" ocijeniti ko je koliko jak. Ne bih da se hvalim, a i sve titule su manje-vise vec zauzete, zakasnio sam...

ps. Kad smo kod toga sta ko napise i ko koliko zna, pade mi napamet : Preslusava se u studiju nova pjesma jedne svjetske face, po meni dobro uradjeno, tehnicki savrseno, produkcija milionska... Tek ce jedan ovdje (a engleski mu nije najbolji) : If I eat Alphabet soup, I would shit better lyrics. Mislim da ne treba prevod, ali u nekom slobodnom stilu : Da ja pojedem supu napravlenu od abecede, posrao bih bolji tekst... Hahaha, ja sam umro kad sam to cuo!

Pozdrav i svako dobro!
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptysri stu 21, 2012 4:55 am

Ja bi samo volio kad bi i ovdje imali ljude koji već duže vrijeme ciljano uzgajaju grdeline zbog pjeva, kad bi se rezultati prezentirali na pravi način, ili pak da se čak i suprotno dokaze, da je nemoguće napravit. Vjerujem da će se u budućnosti to dogodit, jer je potrebno puno ljudi koji rade na istom da bi se nešto i napravilo.
Mislim da su mutacije grdelina najbolji dokaz kako se munjevito ide naprid kad se puno kvalitetnih i stručnih ljudi uključi u nešto. Možda su starije generacije malo uspavane, drže se starinskih načina drzanja pjevica, i to je u redu ali fala Bogu ima i mladih snaga koje drugačije razmišljaju.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Emptysri stu 21, 2012 10:57 pm

Gigo je napisao/la:
Živijo Lorde.
Gledam ovu sliku
tvoju,valda nisi ti sa ovim,nije za primjer a jako
mi je poznat samo jedan marš od ture 91 god.
noseči 2o km bez prekida nije udoban ali tad
je vridio.

Pozdrav od GIGE.

je Gigo moj blaženi to san ja na slici
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše    Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše - Page 36 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
[Vrh] 
Stranica 36 / 39.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: