Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+45
JAMES BOND
Markan
bošket
Gigo
lord189
KOBAC
probiotik
ssarava1
gare
faraon
enver
ĐEKO
MONSTRUMO
miro katic
nicaze
Sina BL
rico
PSIHO
grga1
angjello
Grga Zlatoper
kain
PESTI
BOCKA
Škuri tić
CIBO
F I N K O
DjordjeVet
Jandrek
arboret
euzebio
domo
ivica
frickočak
portulata
DOMENICO
frzelin
vrca
ivica.milanovic13
Vedran
Moćun
GRANDE
Tic_Bal.
pele
YOGI
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptypon lip 04, 2012 11:15 pm

super vizor je napisao/la:
Škuri tić je napisao/la:


..neka to 4 do 5 taktova dosta lipih plus 1 kojeg je teze razumit a mozda je i iz melodije tj dva pletiva i rekli bi mi vamo "CAKLENA" zijada.Jedini grdelin za sada na internetu koji zadovoljava i jedina zijada koja vrijedi.Tribalo bi cut uzivo jer snimak nije mjerilo tića ali zasada cheers cheers cheers cheers cheers bom bom Pozz

skuri ticuuuuuuuuu

koja pletiva prikaneeeeee Sad Sad Question Question Question

nemoj me pogresno razumeti al ako je ovo pletivo onda jasam afro afro afro

bolje ti ide sa VERDUNIMA
SUPERVIZORE zato ti i jesi treca liga na ispadanju!!!!Zadnji moj razgovor stobom a molio bi te da bude i tvoj.P.S Ne komentiraj moje postove jer ja tvoje ne komentiram jer si ti svoje znanje pokaza u postovima kao besmislice i gluvarenje.Hvala unaprijed sada pisi koliko oces i sta oces.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 12:09 am

super vizor je napisao/la:
angjello je napisao/la:
Iako san reka da neću više ništa stavljat na forume, evo pogazit ću svoju rič ....stavit ću samo malo...a zašto samo malo....neka to svatko protumači
.ako se malo boje zagleda mislim da se vidi i prstenčić(2,7)...
....
Najviše me zanima komentar od "meštra o zije".......maestra.....a zbog njega san najviše i stavija...

.

angjello angjello angjello

.BOLJA OD ONOG LANSKOG sto si imao ..ova je nekako MUSKI OPALENA ne samo to nego se i skoro sva slova cuju

a to sto si malo snimio njega ja otprilike ZNAM zasto si skratio klip al nek ostane za mene da se nenaljutis Very Happy Very Happy Very Happy

i trece sto kazes za PRSTEN,, prika VINKO prsteni ne pjevaju cheers cheers cheers

hahhahahha vizore...a šta san ja reka.....al bože sačuvaj da bi se ja naljutija na tebe....na tebe se ja jednostavno ne mogu naljutit...a zašto ne mogu....e to ću zadržat za sebe.....
Ovo umisto da shvatiš kao besplatan uzorak...ti tako ...al neka nema veze...možda ima i duži snimak ...ko zna....a i više snimaka...ko zna.... a i više ovakvih ...a možda i boljih tića...ko zna...a i drugih pisama ...ko zna....a zašto ne bi shvatija recimo, ovako...da ja ne prodajen pa da mi netriba reklama nikakva....da ja držin samo za svoj gušt
Kad ti izbaciš zijadu i blizu samo ovoj tu šta si čuja....ja ću pojist svu tu aparaturu priko koje ti puštaš....svu aparaturu priko koje san sluša(moj laptop)...i sve tiće šta iman u kući pojist ću žive....produžavan ti rok sa 10 na 15 godina....samo da nam bog da zdravlja...
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 12:55 am

MA KAKVIH 10 --15 GODINA

NIJE VALJDA DA GRADIM PODZEMNI TUNEL OD MAKEDONIJE do HRVATSKE Very Happy
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 1:01 am

super vizor je napisao/la:
MA KAKVIH 10 --15 GODINA

NIJE VALJDA DA GRADIM PODZEMNI TUNEL OD MAKEDONIJE HRVATSKE Very Happy
prije bi njega iskopa....dabogda da budemo živi i zdravi tada...sitićeš se šta ti je onaj angel na tamo na nekom forumu govorija....

ps
stvarno mi nije u redu..ja više tića sa dobrim zijama a ti nijednog....da si lipše pisa o meni kako si o nekim drugima na ovom forumu možda bi i dobija jednog..a ovako ništa....
tvrda su srca izgleda oni šta ih stalno hvališ...
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 1:13 am

Maestro, poslao san ti email, odgovori vise Smile
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 1:52 am

Netko je rekao, ne znam tko, "ne bi se štel mešat" ali meni ovde neke stvari nisu jasne. Jasno mi je da se Vizor dočepao zijade, doduše na struju, ali on se nje dočepao. Zijadu mu je poslao Monstrumo, prema pisanju na chatu. Svaka čast Monstrumo to je doista prijateljska gesta, neka i Vizor ima. Zijada je iz obitelji splitsko glatkih komjutorsko rastegnutih koce zijada. Sada mi ništa nije jasno; Monstrumo šalje takvu zijadu Vizoru, a na forumu se predstavio kao najveći kritičar koce zijada.
Dvije su mogućnosti:
1)Monstrumo želi Vizora navesti na krivi put
2)Monstrumo je pritajeni glatki.

Ad1) Ukoliko je ovo ozbiljna namjera nije u redu, jer se Vizor taman zaputio prema zijadi. Čovjek je krenuo na putovanje svog života dugačko godinama a upućen na stranputicu.Jadni Vizor. affraid
Ad2) Ubit će me Monstrumo radi ove izjave.Ali sve mi se čini da je ipak pritajeni glatki. Very Happy
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 2:01 am

Hahahah, ova zijada nema veze sa glatkin kocinim zijadama, ali ako ti tako cujes dragi profa ja to onda poštujem!
Maestro se naostrio da je nametne grdelinima priko CD-a pa eto mu neka pokuša. Ja mu zelin sricu u tome. Praksa je pokazala i dokazala da je moguće pa makar samo do 1.3. Smile

I da profesore, ja san Pritajeni glatki ubaceni element koji ovdje radim njima reklamu pa makar i negativnu, jer kako bi Amerikanci rekli: nije bitno sta se o nekom priča, glavno je da se priča!!!
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 4:33 am

Iako san reka da neću više ništa stavljat na forume, evo pogazit ću svoju rič ....stavit ću samo malo..SOKOLE, hahahahaa zaboravio si tko stavi snimak dobiva okladu(janje) Very Happy

Pogazio si rić,uzet ću uobzir da si stavio onog drugog,,, "lošijeg" plačaš marendu kad se vidimo u Splitu!!!!

Šta je ovo došlo da sinovi uče Čaču kako se dica prave!!

Sokole cheers
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 5:28 am

angjello je napisao/la:


.dabogda da budemo živi i zdravi tada...sitićeš se šta ti je onaj angel na tamo na nekom forumu govorija....
.

Dobro prikane VINKO

IMALO JE DANAS par meštara što su bili svjedoci tvoje izjave za mene danas na čatu o vezi zijade

reko si da češ LAPTOP PROGUNUTI ako budem ja imao ZIJADU Sad Sad
AKO je nenaučim na moje grdeline ove godine ..JAVNO ČU PUSTITI MOJE GRDELINE DA ODLETE U NEPOVRAT

MISLIM DA SE OVO NEČE BRISAT ....DA BI TE POTSETIO NA TVOJU IZJAVU --------dabogda da budemo živi i zdravi tada cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 5:48 am

Dečki....... oštre riječi padaju, a dogovori su mrak.
Jedva čekam do godine.....ili ćemo čekati još petnaest godina.
Živi bili pa vidili.
Ovo vrijedi čekati. cheers
[Vrh] Go down
portulata




Broj postova : 55
Points : 53
Join date : 18.07.2011
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 6:52 am

...dobra tica..nema price o tome...lipo plete-naglaseni taktovi...zija lipa-ima sve..debljinu,sirinu,duzinu,kolombar,snagu,boju...svaka cast angjello...ali mene zanima i onaj pletadur sto se cuje iza kamere...volija bi i njega cuti...pa ako i njega imas snimljenoga stavi,pozz mestre od gajbi a izgleda i tica
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 7:09 am

PSIHO je napisao/la:
SOKOLE, hahahahaa zaboravio si tko stavi snimak dobiva okladu(janje) Very Happy

Pogazio si rić,uzet ću uobzir da si stavio onog drugog,,, "lošijeg" plačaš marendu kad se vidimo u Splitu!!!!

Šta je ovo došlo da sinovi uče Čaču kako se dica prave!!

Sokole cheers
hahhaha je sokole izgubija san okladu...planirano... hahhaha...janje za koji dan sam ionako planira.... a marendu po običaju ka i uvik...
Mislija san se bi li stavija ili nebi....razloga za - NE stavit iman mali milijun,a ZA stavit -nijedan.
Doša je stađun o pivanja svi cilu zimu i proliće pivaju...svake godine ista "pisma"....a niko ništa...a ja za ova dva-tri miseca živin cilu godinu...eto to me je ponukalo ,to mi je diglo tlak....a ti i svi koji me znaju,znaju da ja od toga neman ništa ...osin gušta...ako valja - valja
...čovika veseli...a ako nevalja otvoriš vrata i aj bog...i "ajmo jovo nanovo"...a svi ozbiljniji tičari šta u ovo doba imaju u ćibi to valja....guba je odavno puštena....


Zadnja promjena: angjello; uto lip 05, 2012 7:30 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 7:23 am

super vizor je napisao/la:
angjello je napisao/la:


.dabogda da budemo živi i zdravi tada...sitićeš se šta ti je onaj angel na tamo na nekom forumu govorija....
.

Dobro prikane VINKO

IMALO JE DANAS par meštara što su bili svjedoci tvoje izjave za mene danas na čatu o vezi zijade

reko si da češ LAPTOP PROGUNUTI ako budem ja imao ZIJADU Sad Sad
AKO je nenaučim na moje grdeline ove godine ..JAVNO ČU PUSTITI MOJE GRDELINE DA ODLETE U NEPOVRAT

MISLIM DA SE OVO NEČE BRISAT ....DA BI TE POTSETIO NA TVOJU IZJAVU --------dabogda da budemo živi i zdravi tada cheers cheers cheers

maestro moj koliko se ja sićan i lani si ti za one tvoje govorija... ajme šta će to bit dogodine...pa nisu niti znali pivat...jeli tako...
Vidin da pojma nemaš sa čim si se uvatija u koštac.....prevelik si zadatak zada sebi....vidićeš šta je zijada ta šta si sebi zada da ti je mladci nauče....sa ovin šta san ti ja reka nemoj mislin da ti ja želin loše...ideš u skoro pa nemoguću misiju...makar ovo šta ti govoriš...Nema ti ništa od toga maestro...
možda ti štagod bude i pjevušilo priko zime kroz veršu možda tada i čuješ koju...ali kad dođe peti misec,a u tvom slučaju di je cd i prije... raspanu se ka mjehur od sapunice...
Di ima pletiva dobrih u batudi i di je dobra zijada,problem je i kad imaš tića živog za učitelja izbaciti nešto da bude ka on...a bez njega je to nemoguća misija...
eto moj maestro toliko od mene...ja san ti samo tija uskratit muke...drži se ti svojih štrakača ,ostavi se zijade

[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 10:58 am

angjello prika

EVO I JA DA KOPIRAM JEDNOG DOKTORA OVDAŠNJEG NA OVOM FORUMU ....MNOGO SAM UMORAN SADA DOBIČETE ODGOVOR SUTRA Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptyuto lip 05, 2012 8:07 pm

Eto ga na ... ode zijada ,još malo

pa će je i tunižani učit priko cd-a Razz



Salu2
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 5:07 am

Poštovanje svima a pogotovo Gosp. VINKU.Žao mi je što nisam čuo tiča Gosp.VINKA ali sam informiran od pojedinaca da se radi o jakom tiču kakvog bi svak rado poželio imati za učenje mladaca.Ovdje je sramotno tražit mane ili davati preziranja to večinom dolazi zbog ljubomore kad nema drugi.Pozdrav od Gige DOKTORA.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 9:10 pm

Evo malo za mog imenjaka finka,šta me zamolija priko pp da nije čuja(finko neda mi se odgovarat na pp ..)....i za gigu...da van malo dočaran otprilike o čemu se radi...
Ako buden od volje digod možda stavin i više..(jeben ti t-com i ovi njegov adsl,po minute videa "diže" po ure)... dugo je lito,ovo je tek počelo pivat....ovi su tek nedavno izišli iz škura...
A i ostale bi zamolija da stave štagod šta drže u kući....ili ni ja neću više stavljat...lipo san ja reka da ja osim gušta neman od ovoga ništa...da makar priko" žice" čujemo šta ko otprilike ima u kući...



Zadnja promjena: angjello; sri lip 06, 2012 9:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 9:49 pm

angjello.....dosta je to bilo šturo, mogao si malo i produžiti snimak
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 9:56 pm

žako je napisao/la:
angjello.....dosta je to bilo šturo, mogao si malo i produžiti snimak
žako pomalo se ide u raj....ne smiju se sve karte odma otvarat....otuka san ja dija života i na pokeru....zato ti ja govorin...čekamo druge...da stave makar ovoliko...
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 9:59 pm

vinko opet svaka čast samo naprid! Smile

pozz od markana i lorda
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 10:10 pm

angjello je napisao/la:
Evo malo za mog imenjaka finka,šta me zamolija priko pp da nije čuja(finko neda mi se odgovarat na pp ..)....i za gigu...da van malo dočaran otprilike o čemu se radi...
Ako buden od volje digod možda stavin i više..(jeben ti t-com i ovi njegov adsl,po minute videa "diže" po ure)... dugo je lito,ovo je tek počelo pivat....ovi su tek nedavno izišli iz škura...
A i ostale bi zamolija da stave štagod šta drže u kući....ili ni ja neću više stavljat...lipo san ja reka da ja osim gušta neman od ovoga ništa...da makar priko" žice" čujemo šta ko otprilike ima u kući...

Svaka cast gospon Vinko u vas se ima sta cut,cini se da jedini vi ode imate zijadu kako triba.Lipa caklena zijada prva mi se zalipila za uvo a i taktovi su melodicni cheers cheers cheers P.S nemojte opet zatvorit video Gigo jos nije cuo.Pozz
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 10:17 pm

hajde prikane Vinko produzi glazbu MALO VISE
ili najbolje je da dodzem kod tebe pa da cujem sve Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 10:38 pm

super vizor je napisao/la:
hajde prikane Vinko produzi glazbu MALO VISE
ili najbolje je da dodzem kod tebe pa da cujem sve Very Happy Very Happy
Znaš šta maestro....ono kad san ti nekidan reka da ću zadržat za sebe....ma ne mogu više držat u sebi...moran izbacit vanka.....
Mislija san se sa tobon još malo zajebavat...ali izgleda da ne ide.....
Ma šta ćeš ti čut...ti da i čuješ ti se kurca u ovo ne razumiš....nemaš ti "veze o životu"...a kamoli o tićima...eto to je ono šta san drža "za sebe"...
Ja mislim da je poštenije da ti ovako kažen,ajmo reć u "facu"....nego da ti jedno govorin ,a drugo mislim ....poput nekih tu "tvojih prika" šta im se stalno ulizuješ...a da sam neznaš ni kome ni zašto....da ti je samo njihove face vidit dok ti nešto lipu pišu(dok te hvale)...krepaju o smija....
Netribaš na ovaj post niti odgovarat...moremo ovaj sekund prikinit bilo kakvu komunikaciju....

ps
i samo još ovo da nadodan...evo ovome malome doli ti nemoš donit vode šta se tiče tića i tičije...on ti nebi da niti bošket skresat i namistit.......da znaš samo šta ti on govori kad čita tvoje pizdarije...digod me pita da on ti koju besidu napiše,pa mu ja nedam...jer bi mislija da san ja ...a bili smo "u lipe"....a sada mu možda i dozvolim...ako me ne baniraju ovi tvoji). Inače,ovo mi je sin...po njemu san i stavija nickove na forume...


[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 11:37 pm

poz svima pa i mom priki VINKU

NEZNAM ZBOG CEGA SE LJUTIS ,,takav je ovaj sport i tu nema ljutnje ..nisam znao do sada da nismo iisti rank sa pticama a osobno ni za pjev ..onda kad sam reka da bolje i PRISUTIM da se nenaljutis pa evo da ti recem sta sam htio rec ...KOD TVOG GRDELINA U CELOKUPNOME PJEVU IMA MNOGO SKARTNIH GLASOVA I ZATO SI SKRATIO KLIP A OVAMO MI PRODAJES PRICU KAKO SU TVOI CISTI ...nema tu sramote to sto pjeva pjeva .mozda ti dogodine ispane neki cist bez pogreski KA i mene za ovu godinu grdelin sa ZIJADOM Very Happy Very Happy cheers

POSTO SI TOLIKO REALAN I PRICAS NEKOM U FACU DE RECI MOLIMTE KOM SE JA ULIZUJEM..e sa ovim si me mnogo nasmijao//////////

ja bi reka da je obrnuto jer skoro svi imaju inters pa i ti /////svi su culi pjev sto mozda u zivot nit su culi nit si ti ikada cuo ..treba da ti bude jasno da ja necuvam divlje grdeline ,,ja ih skolujem ...mozda sam i ja trebo na pocetku da sutim i samo da se smijem na neke postove ili na poneke grdeline al nemogu mnogo sam iskren i udaram pravo u OCI...i ljudima cudno sto tako ja se ponasam i imaju pogresno misljenje za mene ////
E SAD STO NEKOG BOLI ISTINA DZAVO MU KRIV ...mnogo si me iznenadio al nema veze ja znam da si ti medzu boljih ljudi na forumu ..i na KRAJU cu ipak i TEBE pohvaliti da se nenaljutis ponovo ....I MOJ CACA KAD BI DRZAO SKARTNE GRDELINE I NJEMU BI ISTO NAPISAO

ti si se uplasio da ne progutas LAP TOP ako budem dobio ziju na moje grdeline jer smo se opkladili ovde javno na forumu ....pa nebi ja dozviolijo da mi jedan PRIKAN ko ti to uradi radi ZIJADE ...PRECI SI MI TI NEGO NAJBOLJI GRDELIN NA SVITU

svako dobro VINKO king king king king king king --

ETO VIDIS KAKAV SAM JA DRUGARCINA
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Emptysri lip 06, 2012 11:39 pm

Eto ga na Razz


Salu2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   Snimci i video klipovi - ocjene i komentari - Page 22 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 22 / 38.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: