Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptysub tra 28, 2012 7:27 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
lord189 je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Balta, da nisi gubija vrime dok si bijo u ST moga si do lorda ic pa bi cuja tu istu zijadu kako je vrti njegov GMO ajnšpric grdelin!!! Dica su vas svih nadmasila! Ima ga na kameri snimljenog kako otvara kljun! A ja san ga i uživo slusa! Malo je glas od bastarde ali je vrtiiiiiii nemilo!

ma neka izgleda da in život u zabludi više odgovara Very Happy


Eto vidis daco kazes da je glas bastarde pa ujme nas to ne interesuje nas interesuje TIMBAR grdelina a bogme takva i zijada a ne te GMO-OMG hahah Wink

Pa nece valjda probiotik da placa TOMSONOVE zijade hahah ujme Basketball



Tako je balta, interesuje nas TIMBAR, ali........reci mi kakav timbar imaju glatki??? Pogotovo zijada, kakav ona ima timbar kod njih? Pletiva isto nećemo komentirat jer samo stekata, kvalitetna, spora pletiva mogu imat timbar.


Damjane pa tinbar kod glatki i jest glavni adut pogotovo zijade kako ti kazes .




[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptysub tra 28, 2012 7:45 pm

ujme monstrumo jel i i ti mislis da je ĐIĐI neispravan ujme
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptysub tra 28, 2012 7:58 pm

Balta, uzmi dodatne satove nastave kod lorda i markana! Smile
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptysub tra 28, 2012 8:54 pm

Slažem se sa monstrumom , ali ne vjerujem da

nigdje nije ostao baš nijedan PRAVI !!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptysub tra 28, 2012 9:56 pm

MONSTRUMO je napisao/la:
Balta, uzmi dodatne satove nastave kod lorda i markana! Smile


Daco ja samo iznosim svoje misljenje da je boja lijepa.

Daco ako ti drugacije cujes ja te shvatam ali shvati i mene cheers

ps.Daco hvala za casove ali nebi da skrecem na makadam gdje se vi vozite vec duze vrijeme ipak cu se voziti glatkom cestom Wink

[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptysub tra 28, 2012 10:55 pm

Ujmeeeee balta, ti si demagog Smile ali svejedno mi te volimo. Ptica koja pjeva glasom kao miš i koja cijuce i nema pjesme logično je i da nema ispravni timbar. A zijada koja je "glatka" ko ti kaže da je ispravna? Šta ti ja mogu ako ti slabo cujes?! Najgore od svega je šta su tvoji mentori proglasili SVE ostale zijade grezace i natezace dakle neispravne. U redu je da volite šta god ocete ali nemojte sve ostalo proglasavat grezim, jer to je daleko od istine. Ima i grezih i manje grezih i finih, ali je pitanje koja je od njizi ispravna. Naravno da je svaka fina ljepša od greze, ali nemora znacit da je ispravna zato šta je glatka. Nedami se vise srat ovako, ujmeeeee
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptysub tra 28, 2012 11:28 pm

koliko gluposti napisano u kratko vrijeme,da se ove gluposti mogu jist sta ste vi napisali mnogi bi ode poznavaoci pivanja već imali 200 kila žive vage...gospodo pričate o finesama nijansama koje vode ka savršenstvu a to od vas uključujući i mene niko nema,štekatih pletiva više nema..?? glupost stoljeća,no dobro to je zanemarivo nije ni čudno...krešendo pletiva haha pa pričate o tome ko da je to znanstvana fantastika ka i o više pletiva,ako ste navikli na unjula bog van da zdravlja al nemojte pričat o stvarima s kojim niste upoznati,još jednom unjula haha ...domet van je velik,znanje još veće,a tići koje imate savršeni cheers ..eto ova zadnja rečenica upućena ekipi iz "Plave kamenice" i njihovim učenicima i sljedbenicima
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyned tra 29, 2012 7:21 am

baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyned tra 29, 2012 7:34 am

euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.


Bravo profa,

slažem se 100%
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyned tra 29, 2012 10:29 am

euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.

EUZEBIO .......morao sam te nazvat velikim slovima jer stvarno do sada niko ovako pošteno ko TI nije napisao POST o vezi pjeva i kako treba ili ima neko grdelina sa tim pjevom ko što svi pričaju da imaju pravog grdelina kompletnog

KAD VEČ GOVORIMO O ŠKOLOVANIM GRDELINIMA ,,,sad ti pišem za mene lično što imam i što mi pjevaju moi grdelini ..što da lažem nema potrebe

sve što si naveo kod mene pjevaju bez ikakih škart glasova...... pjevaju ono samo što sam ih školovao sa CD- ea,,,,, takvog imam samo jednog grdelina znači čist bez onih svoih glasova trrrrrrrrrr prrrrrrrrr rčrrrrrrrrrrr cccca ca kljajlka đov đav đav i tako dalje ,,,,jer kod nas nije bitno da ima samo batudu sa zijom mora da ima još tih glasova ...e sada po vašem mi fali jedino zija GLATKA i drugo ništa ,, nekažem da su mi svi isti imam i takvih sa nepožejnih glasova i takvi kod mene ne prolaze pa makar imali najbolju ziju na SVIJETU

nema što više da dodam .......samo mogu ti čestitati na tvoj post SVAKA TI ČAST PRIJATELJU EUZEBIO svaka ti je na mesto

svako dobro profesore EUZEBIO
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyned tra 29, 2012 11:08 pm

euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.
Bravo kolega svaka ti je na mistu,ajde molim te kad tebe nazovu javi se i ti meni volija bi i ja ćut te fenomene vani u prirodi.
[Vrh] Go down
angjello

angjello


Broj postova : 191
Points : 199
Join date : 11.02.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyned tra 29, 2012 11:21 pm

super vizor je napisao/la:
euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.

EUZEBIO .......morao sam te nazvat velikim slovima jer stvarno do sada niko ovako pošteno ko TI nije napisao POST o vezi pjeva i kako treba ili ima neko grdelina sa tim pjevom ko što svi pričaju da imaju pravog grdelina kompletnog

KAD VEČ GOVORIMO O ŠKOLOVANIM GRDELINIMA ,,,sad ti pišem za mene lično što imam i što mi pjevaju moi grdelini ..što da lažem nema potrebe

sve što si naveo kod mene pjevaju bez ikakih škart glasova...... pjevaju ono samo što sam ih školovao sa CD- ea,,,,, takvog imam samo jednog grdelina znači čist bez onih svoih glasova trrrrrrrrrr prrrrrrrrr rčrrrrrrrrrrr cccca ca kljajlka đov đav đav i tako dalje ,,,,jer kod nas nije bitno da ima samo batudu sa zijom mora da ima još tih glasova ...e sada po vašem mi fali jedino zija GLATKA i drugo ništa ,, nekažem da su mi svi isti imam i takvih sa nepožejnih glasova i takvi kod mene ne prolaze pa makar imali najbolju ziju na SVIJETU

nema što više da dodam .......samo mogu ti čestitati na tvoj post SVAKA TI ČAST PRIJATELJU EUZEBIO svaka ti je na mesto

svako dobro profesore EUZEBIO

a šta je maestro....di su tvoji ovogodišnji rezultati...haaha...nešto si lani galamija u svezi zijade....baš bi volija da nam prezentiraš te rezultate...lipo san ti ja lani reka da ti dajen 10 godina ,u vezi zijade...
aa vidin ja bogami da si se ti brzo prišalta na ....glatku zijadu....ili si ti to možda izabra "kraći put"...eeee moj maestrooo....takvi "maestara" ode oko mene ima koliko oćeš...samo ne razumin ,kako ti više ne razumiš da netko čita sve ovo šta ti pišeš...
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 1:21 am

"smiješno" by M.M
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 3:11 am

euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.

Dragi profesore da ne trosis puno goriva kaze daco ima u lorda doduse tic pijeva 6 pletiva i zija nase 3 mogu stati u njegovu tako mi je rekao daco Wink

Sto se tice makedonski štekati pletiva i zija preduga to ima daco tako kaze lord pa eto treba vjerovat ljudima Basketball
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 4:17 am

ujme điđanka mi radi gnizdo ujme
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 4:19 am

angjello kralju za ČIBE

NEMAM ŠTO TI odgovorit na tvoj post ,,imao si prilike čut nešto van serisko ne samo ti nego i ostali istomišljenici ko što si i ti.... e sad sam postao MEŠTAR na tipkovnicu ko ti i ostali tvoi jarani ...mnogo sam jak na tipkovnicu i jasam nešto naučio od tebe Very Happy Very Happy

svako dobro meštre za čibe cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 5:42 am

Tic_Bal. je napisao/la:
euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.

Dragi profesore da ne trosis puno goriva kaze daco ima u lorda doduse tic pijeva 6 pletiva i zija nase 3 mogu stati u njegovu tako mi je rekao daco Wink

Sto se tice makedonski štekati pletiva i zija preduga to ima daco tako kaze lord pa eto treba vjerovat ljudima Basketball

Heheheh, eto vidiš ja moje tiče još nisam nazva vrlodobrima kao šta to vi svoje nazivate!!! Ali reci mi balta pošteno, zašto i kome da se ja dokazujem????? Koji ste vi glatki faktor u mome hobiju???? Ko je vas proglasio za sudce???? Po čemu vi to proglasavate sve tuđe zijade osim naravno svojih neispravnima????? Ko vam daje to pravo??? Pa ja mislim da u svemu pa tako i u našem hobiju postoje neka pravila ako već se pozivate na STP. Pa dajte u čemu je problem, stavite to na papir pa onda svi mogu lipo donit tica i takmicit ko želi drzat po tim pravilima, ali ne vama to ne odgovara, isto ko šta pljujete selaka i tzv njegov standadi bojkotirate to takmicenje samo zato jer bi vam tici dobili 2 punta od mogućih 100. Dakle nebi vise bili komercialni, išli bi za 50 kuna a ne par sto ili iljadu eura.
Ajde đikani moji uvatite se libra i ono o čemu pricate potvrdite to ili kuco. Ali ne sve su zijade nategnute samo su moje ispravne makar fali po slova!!!!!
A sta se tiče solinske mularije kako ih vi nazivate, oni su nažalost zbog vas osakaceni da nemogu cut u prirodi ništa jer su vašim zaslugom ostali bez toga gušta. I SAD ste vi jako pametni njima Solit pamet kako ništa nemaju i neznaju. Ja bi se sramio na vašem mistu! Umjesto da ih podrzavate i ucite vi ih zajebavate! A nažalost vašu oni i bez učitelja imaju uspjeha, krepajte od muke!!!!!
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 6:27 am

ujmeee
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 6:50 am

Samo tako dalje --nema ništa bez žestine !!!!!



Doći će sve na svoje !!!


Salu2
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 10:00 am

Moćun je napisao/la:
Samo tako dalje --nema ništa bez žestine !!!!!



Doći će sve na svoje !!!


Salu2


Močune ovim redom nikad neče doči na svoje ....skoro svi pišu da imaju najispravnije a svak krije noge ko zmija ...ali mi je najviše krivo što i ja nisam tako sposoban i JAK na Tipkovnicu


ali nadam sa da ču i ja jednog dana biti super meštar na Tipkovnicu
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 7:10 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.

Dragi profesore da ne trosis puno goriva kaze daco ima u lorda doduse tic pijeva 6 pletiva i zija nase 3 mogu stati u njegovu tako mi je rekao daco Wink

Sto se tice makedonski štekati pletiva i zija preduga to ima daco tako kaze lord pa eto treba vjerovat ljudima Basketball

propagandista ja nikad nisan spomenija "makedoniju " u istoj rečenici sa štekatin pletivima,pa te molim lipo nemoj me spominjat po tin tvojin činjeničnim i propagandnim postovima..hvala

nemoš bit dobar kad nisi cheers
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptypon tra 30, 2012 7:20 pm

Moj Maestro normalno da nikad " neće doći sve na svoje

kad su veliki ptičari " izokrenuli naopako

sve što su dotakli !!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyuto svi 01, 2012 12:08 am

lord189 je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
euzebio je napisao/la:
baš sam se zaželio napisati par stvari. štekata pletiva, sedam osam pletiva i vrhunska zija, čistoća, batuda i samo batuda, makedonska štekata batuda, stroga pravila kako tić mora pivati, učenje na mobitel sa stopostotnim uspjehom, gmo proizvodi, lirska i baritonska meka zija...recite mi jel vi to ozbiljno?MOLIM VAS tko ima išta od navedenog javite mi i omogućite mi da to čujem. spreman sam doći od dubrovnika do zadra i poslušati to čudo. ali vani negdi na livadi iznad maslačka, na vrućem suncu dalmacije. i neka bude grdelin.

Dragi profesore da ne trosis puno goriva kaze daco ima u lorda doduse tic pijeva 6 pletiva i zija nase 3 mogu stati u njegovu tako mi je rekao daco Wink

Sto se tice makedonski štekati pletiva i zija preduga to ima daco tako kaze lord pa eto treba vjerovat ljudima Basketball

propagandista ja nikad nisan spomenija "makedoniju " u istoj rečenici sa štekatin pletivima,pa te molim lipo nemoj me spominjat po tin tvojin činjeničnim i propagandnim postovima..hvala

nemoš bit dobar kad nisi cheers



Dobro lorde onda samo ostaje 6 pletiva sa zijom 3 u 1 Basketball

Ja sam cuo jedan mi covjek rekao iz Sinja da je taj pijevao 8 pletiva sa dugom lirskom zijom i sad je se to malo istopilo haha .

Da to nije ovako bilo Wink https://www.youtube.com/watch?v=HKvGIOxPR_0 cherry



[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyuto svi 01, 2012 12:27 am

onda nek ti taj iz Sinja pokazuje i govori dalje,mi nemamo više šta na tu temu pričat silent
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Emptyuto svi 01, 2012 12:36 am

super vizor je napisao/la:
Moćun je napisao/la:
Samo tako dalje --nema ništa bez žestine !!!!!



Doći će sve na svoje !!!


Salu2


Močune ovim redom nikad neče doči na svoje ....skoro svi pišu da imaju najispravnije a svak krije noge ko zmija ...ali mi je najviše krivo što i ja nisam tako sposoban i JAK na Tipkovnicu


ali nadam sa da ču i ja jednog dana biti super meštar na Tipkovnicu


Tako je maestro nije posteno pricati neki besmislene price jer kad se to isprica onda nek bude spreman i dobiti rekomentar itd Basketball Basketball jer to su price za malu dijecu 6-8 pletiva da tic tuce batude OMG Sleep
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 33 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 33 / 39.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: