Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:03 am

vi i jeste dica zato to i jesu priče za vas,dok uđete u pubertet bit će van kasno Wink
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:23 am

Jebate balta ti nikom nevjerujes da ima a vjeruješ glatkima da imaju vrlodobre grdeline???? Znaci još malo da je dodat im početak zijade ili sredine to bi bili odlični grdelini??? Nego reci mi kad si bio slusat u doticnog gospodina pa da možeš rec jel laže ili ne??? Bio si i nedavno u ST i moga si ic provjerit jeli laže pa onda pricaj čovjek je peder i slagao me! Nije to lijepo rec nekome da laže a nisi to provjerio, moraš malo drzat do sebe. Ja nekazem da je istina al isto tako nekazem ni da je laž. Ja isto nisam vjerovao da ima jedan momak u ST zijadu dužine 5 sekundi lirsku na mliko sa keksima, pa kad sam čuo uživo pao sam u nesvjest! Ali nisam nikad pričao da laže ili šta drugo.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:35 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Jebate balta ti nikom nevjerujes da ima a vjeruješ glatkima da imaju vrlodobre grdeline???? Znaci još malo da je dodat im početak zijade ili sredine to bi bili odlični grdelini??? Nego reci mi kad si bio slusat u doticnog gospodina pa da možeš rec jel laže ili ne??? Bio si i nedavno u ST i moga si ic provjerit jeli laže pa onda pricaj čovjek je peder i slagao me! Nije to lijepo rec nekome da laže a nisi to provjerio, moraš malo drzat do sebe. Ja nekazem da je istina al isto tako nekazem ni da je laž. Ja isto nisam vjerovao da ima jedan momak u ST zijadu dužine 5 sekundi lirsku na mliko sa keksima, pa kad sam čuo uživo pao sam u nesvjest! Ali nisam nikad pričao da laže ili šta drugo.


Vidis daco ti si isto do danas tvrdio da si to slusao u lorda a sad kazes da nisi slusao i pisao si non stop da to on ima i ko sad ovdje laze ? Sad

Daco ako ti to mozes povjerovat to je tvoja stvar ja to ne vjerujem i tacka. Nekazem da to tic moze slucajno nekad izvest a da bude batude udarao to nek prica nekoj djeci okolo svoga mijesta.

Glatki mogu imati vrlodobre grdeline ako tic bude zadovoljavao takvu zijadu i ako bude batudao jer tu nemam sta vjerovat to ima i to je moje misljenje.

Tu zijadu sto si slusao od 5 s i za nju ti svaka cast dobro si je cuo Smile


[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:43 am

Koliko rasprave ok ničega !!!!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:46 am

vidi se ko je sluga svoga gospodara
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:47 am

Upravu si mocune raspravlja se oko nicega jer toga nema ali sto kaze maestro ima na tipkovnici i na usta znaju ticari pijevat pa sada malo rekomentar na te ticare Basketball Basketball itd.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:53 am

prikane Tic_Bal.

neznam jesam li ja dobro pročito i razumijo prijašni tvoj post u vezi ONIIH 6--8 PLETIVA Sleep Sleep

KO ima takvog i gde si ga čuo bogati....BASTARD KO BASTARD nemore ispjevat 6-- 8 PLETIVA a nekmoli grdelin...

ko ima takav RECI No
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 1:54 am

iz Zenice si ode si bija 10 puta,nisi ništa naučija to je očito jer se nisi maka dalje stola br,1,2,3,4 i raspravljaš ko šta ima po Splitu i okolici..čovječe šaljiv si
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:01 am

Lordicu nije ovdje niko sluga nego neke stvari se ne mogu slusati sto nisu istinite ako me malo bolje upoznas sve sto smatram da nije istina odma cu ti reci u lice.

Odje ima ljudi 99% sto ce presutiti .

Ja bi isto presutio da je to mala laz ali ovo je golema i zato mora se dati rekomentar Wink

Jer ako se neke neistine presute i i uzmu kao da je tako onda ja se osjecam prevarenim i glupim jer sam presutio a samim tim i povjerovao study
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:01 am

mogao bih netko od vas staviti vido pa da vidimo dali vaša prica drži vodu ili da me malcice bolje razumijete utvrditi tko ovdje obmanjuje kolege na forumu neistinitim tvrdnjama.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:07 am

balta danas je u našoj župi ispovid u 7 otiđi se ispovidt i tek posli kad se očistiš dođi na prosvjetljenje i slušanje,ja san ti svoje reka a sad neka te tvoji druidi i čarobnjaci sa tićima i sa savjetima upućuju dalje ..video materijal ne dolazi u obzir jer to bi bilo "bacanje biserja pred svinje" ...Amen


Zadnja promjena: lord189; uto svi 01, 2012 2:12 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:10 am

arboret evo ako me razuvjeri sa video klipom gdje zapijeva takve 2 batude ja cu se izviniti i stimulisacu mlade ticare okolo Splita sa 500e Wink
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:14 am

kako jadno ..lešinari koji čekaju žrtveno janje niste ništa više od toga ,sta ti misliš da nekoga moš kupit sa 500 eura,moš jedino ako ima glatke...
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:19 am

Tic_Bal. je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:
Jebate balta ti nikom nevjerujes da ima a vjeruješ glatkima da imaju vrlodobre grdeline???? Znaci još malo da je dodat im početak zijade ili sredine to bi bili odlični grdelini??? Nego reci mi kad si bio slusat u doticnog gospodina pa da možeš rec jel laže ili ne??? Bio si i nedavno u ST i moga si ic provjerit jeli laže pa onda pricaj čovjek je peder i slagao me! Nije to lijepo rec nekome da laže a nisi to provjerio, moraš malo drzat do sebe. Ja nekazem da je istina al isto tako nekazem ni da je laž. Ja isto nisam vjerovao da ima jedan momak u ST zijadu dužine 5 sekundi lirsku na mliko sa keksima, pa kad sam čuo uživo pao sam u nesvjest! Ali nisam nikad pričao da laže ili šta drugo.


Vidis daco ti si isto do danas tvrdio da si to slusao u lorda a sad kazes da nisi slusao i pisao si non stop da to on ima i ko sad ovdje laze ? Sad

Daco ako ti to mozes povjerovat to je tvoja stvar ja to ne vjerujem i tacka. Nekazem da to tic moze slucajno nekad izvest a da bude batude udarao to nek prica nekoj djeci okolo svoga mijesta.

Glatki mogu imati vrlodobre grdeline ako tic bude zadovoljavao takvu zijadu i ako bude batudao jer tu nemam sta vjerovat to ima i to je moje misljenje.

Tu zijadu sto si slusao od 5 s i za nju ti svaka cast dobro si je cuo Smile



Opet ti po svome, pa nije ta ptica u lorda i markana, u njih sam slušao nešto drugo, malo manje pletiva od 8 ali isto lijepo i fino. Smile a lord i markan će te odvest kod toga barbe da i ti pocujes šta valja. A zijadu od 5 sekundi si ima i ti prilike cut na mobitelu u kalahariju ali ja sam je ima čast slusat uživo i mogu ti rec da puno bolje zvuči uživo Smile
neznam točno jel traje 4,5 ili 5 sekundi jer nisam koristio zijometar Smile ali mogu ti sigurno rec da je mnogo dugacka! Steta da momak nije trgovac pa da i vama prezentira čudo prirode, da uvjeri i tebe, nevjeroga Tomu da postoje pravi grdelini koji znaju pjevat, sa timbrom Smile, predivnim pletivima i još lipsom zijadom.

[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:22 am

I još nešto sam ti zaboravio rec a šta stalno spominješ, a to je "batudanje", da balta taj tic sa XXXL zijadom BATUDA i nema grešaka, i nema glas od bastarde!!!! Smile
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:24 am

I ima versu hahaha, iako mu je to jedina mana Smile ujmeeeeee
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:33 am

đaba je gluvome šaptat i ćoravom namigivat...
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:38 am

Balta a kako vjeruješ kad ti koce kaže da u kuma granda ima 25 takova i vrhunska zijada??? Kako ti to nije sumljivo i kako u tom slučaju nemislis da te netko pravi mandrilom? Smile nemoj bit sumnjicav vjeruj uvjek ljudima dok se ne uvjeris u suprotno. Vidiš kako ja uvjek vjerujem i Skoro uvjek me zajebu ali neka, tako sam upozna i ljude koji stvarno imaju i znaju. To te košta malo vrimena i malo goriva.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:44 am

arboret je napisao/la:
mogao bih netko od vas staviti vido pa da vidimo dali vaša prica drži vodu ili da me malcice bolje razumijete utvrditi tko ovdje obmanjuje kolege na forumu neistinitim tvrdnjama.


bas tako gospodine arboret...samo video klip i u nikom slucaju montaza sa slikom de ide u pozadinu neki zvuk...SAMO UZIVO da se vidi kako otvara kljun i de se vide zubi tici Very Happy Very Happy Very Happy

, DOSTA NAM JE BILO PISANJA CIJELU ZIMU--- PROSLA JE ZIMA Very Happy Very Happy Very Happy ...SAMO U RING bounce
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 2:50 am

a vidi ovoga,ti si sigurno izgubljeni treći brat od braće Grim ,,,MONSTRUMO đaba ti je pisat išta vidiš da tvoje batude iako su prave idu u falšo,boli te briga nemoj se više trudit ovo je tema o uzgoju radi pjeva a ne tema o uzgoju radi prodaje i prestiža,viruju oni u sva ta pletiva i zije samo se moraju pravit ludi zato sta misle da in je marketing u krizi no nebojte se Wink
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 3:01 am

neznam koje ko ovde izgubljen Rolling Eyes

..NESTALI U AKCIJU .
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 3:04 am

MONSTRUMO VELIKU BRATU cheers

ja tebi vjerujem ko ima a ko nema ali ovako nekako Suspect Suspect
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 3:08 am

[quote="MONSTRUMO"]
Tic_Bal. je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:


Opet ti po svome, pa nije ta ptica u lorda i markana, u njih sam slušao nešto drugo, malo manje pletiva od 8 ali isto lijepo i fino. Smile a lord i markan će te odvest kod toga barbe da i ti pocujes šta valja. A zijadu od 5 sekundi si ima i ti prilike cut na mobitelu u kalahariju ali ja sam je ima čast slusat uživo i mogu ti rec da puno bolje zvuči uživo Smile
neznam točno jel traje 4,5 ili 5 sekundi jer nisam koristio zijometar Smile ali mogu ti sigurno rec da je mnogo dugacka! Steta da momak nije trgovac pa da i vama prezentira čudo prirode, da uvjeri i tebe, nevjeroga Tomu da postoje pravi grdelini koji znaju pjevat, sa timbrom Smile, predivnim pletivima i još lipsom zijadom.



hahah Daco opet ne mogu da presutim na neistine affraid

Ja sam slusao tu zijadu na Rami prije skoro 3 g i tada sam mislio da je to kompjuterski stimano.

Ponovo smo je slusali zajedno i ti si je prvi put cuo u kalahari na mobitel ali tada je vec tic bio pokojni .


Ovo sada sto momak ima to treba da izvede na put pa ce vrijeme pokazat i zelim mu od srca da to istjera do kraja .


ps Nema vise smisla natezati se zivili ticari i iskreni i ne iskreni hahah Smile


[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 52
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 3:13 am

dobro kaze gospodin ARBORET

SAMO VIDEO KLIP..
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Emptyuto svi 01, 2012 3:14 am

Lorde ja se ovde relaksiram s obzirom da nemogu ništa naucit pametnog, zajebavam se i kontriram Smile
nevolim laži i znaš da bi poginija za istinu.
Maestro, ljudi koji imaju nisu ovdje na forumu nego sa svojim ticima jer gustaju u njima! Hahahah
ovdje gube vrijeme oni koji nemaju u cibi ništa da valja i ja skupa s njima!!! Da iman tica vrlodobrog makar Smile bija bi sada u polju sa njin, a ne se tu prepira!!! Samo moja je mana šta ja priznam da neman ništa dok drugi kakaju da imaju! Valjda ću i ja dobit koji poklon, ako ne mukte onda bar za €€€€€€€€€€€€.
Jedini koji imaju tica a tu su na forumu su lord i markan, oni vole podjebavat velike majstore koji imaju u ticima staza duplo vise nego oni godina!!!! Smile Smile
ajde skulirajte se malo i ostavite se eurica, reklama i ostalih sranja, uživajte u svom skartu i u tuđim skartovima, sirite samozadovoljstvo!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 34 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 34 / 39.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: