Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Go down 
+28
MONSTRUMO
probiotik
pujdo
Grga Zlatoper
Jandrek
Vedran
ivica
žuti
euzebio
PESTI
enver
domo
pele
Tic_Bal.
F I N K O
kain
KOBAC
ivica.milanovic13
BATUDA
Moćun
arboret
GRANDE
bošket
DOMENICO
vrca
YOGI
lord189
frzelin
32 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptysub svi 07, 2011 11:53 pm



Zamolija bi druge kolege forumaše da ne pišu o ovoj temi ako se ne slažu i ne vide sebe u SPLITSKOJ TRADICIJI PJEVA.

Isto tako svakome je dopušteno otvaranje svoje tradicije pjeva i u njoj može opisat viđenje svoga tradicjonalnog pjeva i tako nece dolazit do nikakvih nesuglasica.

Pozdrav svim forumašima....... cheers sunny
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 30
Lokacija : solin

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 12:59 am

nevalja to, ovako će se izrodit više standarda i sve pomalo u vodu će past..triba imat jedne zakone a ne 101 ,Bog je na komadu KAMENA da 10 ZAKONA a izgleda da će nama tribat cili kamenolom ako se vako nastavi ovim tempom i razbacivanjen i prihvaćanjem svega i svačega...netribaju nan grdelini šaptači ,ovu san rečenicu čuja prije koju uru od prijatelja a tako će sve i bit ako odustaneme od glavnih karika šta (bi tribalo) obilježava tiće sta mi gojimo
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 1:23 am

Meni je ovo baš dobro,ali bi volija da i drugi otvore svoje tradicije i šta traže od tića da piva.Npr šta sinj traži,šta makarska traži,šta otoci traže,šta livno traži,šta ostali gradovi i države traže.Onda će se valjda svi moć opredjelit za tradiciju koja njemu paše,biće manje svađa i vrijeđanja.Mislim da su neki tićari rumbali vrata i na silu ušli u STP,da sad ne govorim opet koja je to tradicija i šta tić mora pivat.Samo da vam rećem da STP nisu par tićara ka šta neko oće reć stvar je u tom šta ostali tićari ili su stariji ili ne idu na internet ili su umrli (bog im da pokoj).
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 1:55 am

Svi mi drzimo istu tradiciju ma koliko god vi forsirali podjele.Zvala se ona splitska,dalmatinska,kako ocete vec.Osobno mislim da nam podjele netribaju pa necu ni forsirat nikakva imena ni nazive.Pozdrav svim ticarima i ostalima......
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 2:31 am

A kako duje onda tumačiš nastavak i nategnutu zijadu jer ja sa sigurnošću znam da stari tićari to nisu priznavali.,a danas se govori da nastavak ne smeta
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 3:28 am

Nastavak je greska,al puno manja nego sve ostale stvari.Nategnuta zija je takodjer greska,al velika jer je zija neispravna isto ka i sicena i da nenabrajam dalje.Po meni postoje dvi vrste zije.Il valja il nevalja.Druge nema.Sad ova koja valja moze bit lipa il lipsa i tu prica pocinje i zavrsava.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 4:07 am

Znate li vi kad će te se dogovoriti šta valja a šta ne??? Heheheheh
NIKAD!!!
Svaki klan tira po svome i tako je to onda nemoguće! A svaki od vas more uvik rec da je ili nategnuta ili da rizi ili da nema pocetka ili da je na kolinac, hahahahahahaha
koje ste vi legende, a di je onda još standard, ko bi to svakome udovoljijo!
Pozzz mestri
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 4:26 am

Standardi se znaju,a vi tradiciju nazovite kako ocete.....Kako god je nazovete ja sam za.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 4:51 am

Svaki dan sidite svi vi splitski ticari u kalahariju! Lipo odvojite jednu večer pa se dogovorite čije zijade valjaju a cije nevaljaju i zašto! Smile
stavite to na papir i javno objavite i vise onda nema dvojbi i zajeba!
Lipo ćemo svi onda znat šta valja a sta ne a ovako sve valja i ništa nevalja!!! Smile

P.S. možete i sinjane pozvat da van se pridruze onda se može zvat SSTP!
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 5:58 am

Nije lako bariton, da je lako ima bi svatko. Ali.... Za imat grdelina u top formi 3 miseca moraš se bavit s njime svaki dan; a to znaci imat puno puno vimena i takvo radno misto koje ti to omogucava! Smile
triba to sirit nosit u polje i tako dalje. Znaš i sam, fala Bogu i to dobro radiš!
Malo ticara to može, zato i nemaju nikad tiče u formi. , nešto uvik kenjuckaju, ne tuku nikad!
Neki i mogu al su lini!
Vidimo se tek u 10 misec! Nemoren utec, radi se cili dan, nema širenja Smile !
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 6:58 am

DOMENICO je napisao/la:
Nije lako bariton, da je lako ima bi svatko. Ali.... Za imat grdelina u top formi 3 miseca moraš se bavit s njime svaki dan; a to znaci imat puno puno vimena i takvo radno misto koje ti to omogucava! Smile
triba to sirit nosit u polje i tako dalje. Znaš i sam, fala Bogu i to dobro radiš!
Malo ticara to može, zato i nemaju nikad tiče u formi. , nešto uvik kenjuckaju, ne tuku nikad!
Neki i mogu al su lini!
Vidimo se tek u 10 misec! Nemoren utec, radi se cili dan, nema širenja Smile !

Bravo Damiane,tocno tako,post na svom mistu.

Samo sam tija kazat,niti je STP zakon,niti standard,niti sveto pismo,a svi se opet zalipe,to je samo tradicija Splita grada,po kojoj se mi ravnamo,poštujući i ostale tradicije.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 7:23 am

Vidim već da je počelo prepucavanje mislim da nije dobro krenilo.
Gledajuči ove vaše postove niko nije ništa reka konkretno kako bi trebao bit STP.
STP je jedna velika simbolika tičarstva i nije ista kao i druge tradicije.
Kod STP grdelin je mora pivat samo batude(pletivo+zijada)bez nastavka.
Samo takav je grdelin bio ispravan.
Kod STP bit je cile priče zijada tj ispravna zijada.
Ispravna zijada je samo onda kada je grdelin piva u kolombaru(luku) i piva ujednačenom bojom zijade i svaka zijada mora bit najmanja ocjena 4.
Kako god zijada nesmi varirat bojom(šta ne mislim da mora bit glatki da me nebi možda neki krivo razumili) tako nesmi varirat ni dužinom.
Ako grdelin piva drugačije od ovoga navedenog smatra se NEISPRAVNIM GRDELINOM.






[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 7:28 am

Ajde Frzeline i ti si odmah počeja sa Dzijoim.Ona dolazi na kraju.Prije nje triba znat što tić smi ,a što nesmi pivat.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 7:34 am

Zamolija bi jednog našeg člana koji je prije par dana slikovito opisa šta u STP-u grdelin nesmi pivat, valjda će se pripoznat pa će to ponovo napisat .......
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 7:39 am

GRANDE je napisao/la:
Zamolija bi jednog našeg člana koji je prije par dana slikovito opisa šta u STP-u grdelin nesmi pivat, valjda će se pripoznat pa će to ponovo napisat .......

Grande budi ozbiljan.Tebi je samo do zajebancije.
Pravi si picaškandal!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 7:42 am

bošket je napisao/la:
Ajde Frzeline i ti si odmah počeja sa Dzijoim.Ona dolazi na kraju.Prije nje triba znat što tić smi ,a što nesmi pivat.

Bošket uz dužno poštovanje vama kao iskusnom tičaru namjerno sam obuhvatio zijadu jer tu vidim jedan od najvećih problema u tičarstvu.

Puno ljudi koliko sam ovo sve pratio nije uopče znalo na koji način grdelin mora ispivat zijadu u STP pa sam to malo u kratkim crtama opisa.

Bošket evo vam prilika kao iskusnom znalcu da se uhvatite tipkovnice i opišete sve onako kako bi to trebalo bit po SPLITSKOJ TRADICIJI PJEVA.

.......POZDRAV.... king
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 7:49 am

bošket je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
Zamolija bi jednog našeg člana koji je prije par dana slikovito opisa šta u STP-u grdelin nesmi pivat, valjda će se pripoznat pa će to ponovo napisat .......

Grande budi ozbiljan.Tebi je samo do zajebancije.
Pravi si picaškandal!

Baš mi je žaj da san krivo shvaćen ,čovik je to slikovito opisa pa san mislija da on to sam napiše da nebi bilo da ga ja ili neko kopiramo....Još jednom se ispričavam ako me je neko shvatija ka picaškandala!!!!!!!
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 7:56 am

Prvo bi tija objasnit što je to tradicija.
A tradicija je usmena predaja stečenih znanja,vještina ,običaja itd..u jednoj sredini.To je ustvari kulturno nasljeđe jedne sredine(može bit i grada) koje se prenosi sa generacije na generaciju.
Po meni tu svakako spada i tičija.Jer koji bi to bija spličanin da nije makar jedanput zaigra na balun,zaigra picigin na Bačvice ili makar jedanput bija u tiće?
Tako sam prije nešto više od dvi godine počeja javno o ovome govorit.Da se ne zaboravi.Upotrebija sam termin STP ,jer sam se obratija prvenstveno spličanima.Nisam ima ambicija širiti nekakav nauk nekim drugim sredinama ,već samo podsjetiti moje spličane na neke stvari koje su se pomali počele zaboravljat.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 8:12 am

bošket je napisao/la:
Prvo bi tija objasnit što je to tradicija.
A tradicija je usmena predaja stečenih znanja,vještina ,običaja itd..u jednoj sredini.To je ustvari kulturno nasljeđe jedne sredine(može bit i grada) koje se prenosi sa generacije na generaciju.
Po meni tu svakako spada i tičija.Jer koji bi to bija spličanin da nije makar jedanput zaigra na balun,zaigra picigin na Bačvice ili makar jedanput bija u tiće?
Tako sam prije nešto više od dvi godine počeja javno o ovome govorit.Da se ne zaboravi.Upotrebija sam termin STP ,jer sam se obratija prvenstveno spličanima.Nisam ima ambicija širiti nekakav nauk nekim drugim sredinama ,već samo podsjetiti moje spličane na neke stvari koje su se pomali počele zaboravljat.

cheers Eto pomalo smo krenili mislim da bi ova tema trebala zainteresirat mnoge grdelinaše.

Bravo bošket samo nastavi tako...
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 8:28 am

E sad ste me naidili, e sad ćemo vidit ko kupi perušinu kad ja stavinin STP pismu.......malo me rastura ovi YouTube ali uspit ću do ponoći.....
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 8:47 am

U današnje doba priča se samo o dziji.Te triba bit ovakva te onakva,sve se svodi na to.Ali neka doć ćemo i do toga.Ma ljudi moji nije to cilo tičarstvo.Makar ne meni.Za mene je tičarstvo ,u neku ruku i način življenja.Cili život su mi po rukama.Praktički od kad sam se rodija.Cili život nosim u sebi slike varoških konobi i kaleta,njihove vonje i kolure.Batude o tići i starih tičari.Promrzla jutra sa mirisom višća i koromača.Iščekivanja i drćanja u zoru.Neprospavane noći .Čekanje budan da zazvoni sat.Istrazivanja novih misti ,spavanje u autu i čekanje zore.Vađenje iz škura.Nervoza prije negoli se čuju prve batude.Moga bi ovako do sutra nabrajat.Sve je to ono lipo što čini ovaj hobi najlipšim na svitu.I zato malo više tolerancije molim!
Ma možemo se.mi spličani,i pokarat.moremo jedne druge i zvat gluvašima.A sutra ćemo opet bit skupa.Nećemo vadit ni nože ni pištolje.Sve to spada u splitski đir i kolorit.Sve je to STP.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 8:51 am

Tako je Bošket ovo je jednom rječju STP......... cheers
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 9:00 am

bariton je napisao/la:
Slažem se,

altroke širitelji ha ha ha.

Ma volim ja i širitelje,a i one GMO.
Svi su mi dragi.Tko god voli tiće mi je drag.
Ne može to bit loš čovik.Može se malo zastranit,ali .....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 9:41 pm

Vidi vas cheers

Je mi lipo čitat ovo, a g.F me dojmia sa jednin poston u kojeme san pripozna sebe, samo šta neman auto, smrzajen se vani lol!

Ma nima onoga ko more platit ovaj lipi hobi, ovo su gušti dok koji san živ će me držat, i nebi volija da mi neko to onemogući, jer tičija je nešto meni najdraže i nešto šta mi je ulipšalo ditinjstvo i nadan se da će ulipšavat i dalje, naravno ako Bog da...

Al posebno se moj Lord, inače Marin nasluša moji rići dok smo lizali paštetu u zoru bez kruva: Vule ko ovo more platit?



Laughing

Zato družite se, smijite, budite "širitelji" (hahaha), manje se svađajte, pustite glamca koji zaguca da se uguši. Potrudite se vratit vrime pa vidite koji su to gušti bili a i mogu bit i dalje iako na malo teži način, al o tičije niko nije žulje dobi Smile

GMO Laughing
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Emptyned svi 08, 2011 11:21 pm

neznam zbog cega sada splitska tradicija svi ticari koji drže ptice grdeline znaju kako bi trebao pjevat.u nas bližoj okolici splita isto se traži da ptica ima pletivo i zijadu ništa nam to nije dugacije nego kod vas u splitu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty
PostajNaslov: Re: ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)   ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P) Empty

[Vrh] Go down
 
ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
[Vrh] 
Stranica 1 / 19.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» makedonska tradicija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: