Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptyuto lis 04, 2011 3:28 am

Fala na lipim željama

U uzgoju sam totalni pocetnik,a evo,valjda takva godina pa je izašlo nešto mladih.

Vec me straše da dogodine možda niti jednoga necu izlec u kuci.

Vidit ce mo.

Više je mene straj šta ce oni pivat,iako sam sve poduzeja da pivaju ono

šta ja ocu.

Do godine ce sigurno bit lakše jer su i ženke moje izležene,znaci svi isto pivanje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 4:41 am

Domini mladi od prve kovade su ocistili glas ,cuje se zijade,u školi su 100%.

Svaka cast.

Ja moram priznat da još ništa ne cujem kod sebe,moji su kovadu mlađi,poceli su

žuljat,veršat,sve lipo cisto ali zijade ne cujem.

Stari su se prominili,poceli su se javljat,sad ce pocet i veršat,pa ce mladi

nastavit školovanje.Kad su se izlegli slušali su ih neki misec,neki dva,neki i više.

Sad ce nastavit slušat,a jedan in je i otac.Ništa drugo nisu slušali.

Baš me zanima rezultat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 4:53 am

Samo naprid! cheers
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 5:07 am

A šta baritone ako nebudu pivali ko otac? Šta ćeš onda ucinit?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 5:21 am

DOMENICO je napisao/la:
A šta baritone ako nebudu pivali ko otac? Šta ćeš onda ucinit?

O šekspire bodulski... biti ili nebiti lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 6:41 am

DOMENICO je napisao/la:
A šta baritone ako nebudu pivali ko otac? Šta ćeš onda ucinit?
Ako ne budu pivali ka otac pivat će ka stric a to je još bolje
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 7:03 am

DOMENICO je napisao/la:
A šta baritone ako nebudu pivali ko otac? Šta ćeš onda ucinit?


Dugorocni plan

Parim mesija i cer

Drugi meštar koji je najbolji po zijadi ostaje franko i preuzima dio leženih.

Uglavnom,ako ne budu ucili (ovde iskljucivo mislim na zijadu jer je drugo pizdarija),prvo minjam ženke.

Ako u tri godine sistemom otac - cer i totalnom izolacijom pjeva ne izbacim za ocjenu bolje grdeline,

onda se popišam na sve ovo.

Ali Damiane to je nemoguce,znaš li zašto,zato šta cu vec iducu godinu imat za ocjenu bolju zijadu.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 7:18 am

Heheheh, ti si zakon života mi! Usput, ko ti je odao tajnu parenja otac kćer tri godine? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 7:30 am

Damiane ,

napravili ste od govna filozofiju.

Parenje grdelina,uzgoj mladih,incesti,genetika,tajne............

Ako dobro pripremiš grdeline, pare se i izbacuju mlade ka kokoši.

Ako imaš stabilne meštre ,po mogucnosti oceve tih mladih,problema nema.

Kanarinaši stoljecima pare oca sa ceri.


Ja cu sigurno opet dogodine iznit na livadu 5-6 istih grdelina od batude,

malo boljih nego ove godine.

Nema tajni ni filozofije,nego ono o cemu pricam stalno,ko izbacuje naucene

mlade izbacuje,ko ne izbacuje i nece.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 07, 2011 7:49 am

Hahahaha, onda bi i mali Mujo bija prvak svita u ticima! Bilo u pjevu bilo u boji!
A šta se lezenja tiče, jedan par koji je radio nije mjerilo ni težine ni lakoce! Jer ako nabasas na zajebanu zenku šta onda? Onda je teško jeli ??? To je zaključak. Nema tu pravila, ali slažem se da mora bit konstante, bilo u učenju bilo u lezenju!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptysub lis 08, 2011 4:04 am

DOMENICO je napisao/la:
Hahahaha, onda bi i mali Mujo bija prvak svita u ticima! Bilo u pjevu bilo u boji!
A šta se lezenja tiče, jedan par koji je radio nije mjerilo ni težine ni lakoce! Jer ako nabasas na zajebanu zenku šta onda? Onda je teško jeli ??? To je zaključak. Nema tu pravila, ali slažem se da mora bit konstante, bilo u učenju bilo u lezenju!

Damiane,nitko ko misli ozbiljno ic na uzgoj pjeva ,ne ide sa jednom ženkom.U tome i jeste stvar,pripreme za parenje

pocimlju sad ,a ne u treci misec,bar je tako kod mene.Prognozirali su mi krepavanje mladaca bez kemije,evo

obukli se zdravi ka topi,valjda ce krepat kasnije.Prognozirali su mi da sam ima više srice nego pameti prvu godinu

sa parenjem,a da drugu necu izbacit ništa.Jedva cekam.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptysub lis 08, 2011 5:06 am

Ca ti govoriš pa ti si sam meni reka u kalahariju da jebes mlade iz uzgoja zato šta ih nemores bez kemije drzat! A ja san ti govorijo da se može, sad i sam vidiš da može! Ako imaš zenku koja dobro hrani to je super, ali isto tako ima ludih koje ni uza svu pripremu neće! Priprema traje cilu godinu istina!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptyčet lis 13, 2011 7:01 am

Nisan ti ja bodule reka to za ležene grdeline koje je mama odranila,

nego za pitane koje otmu mamici pa ih ajnšpric odrani.Za njih triba cila apoteka

da ostanu ,ali mi se isto pari da uz svu kemiju imaju garanciju 12 miseci ,a vijek

trajana 18 miseci.Cast iznimkama koje potvrđuju pravilo.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptyčet lis 13, 2011 8:29 am

Hehehehe, da ajnspric gardelini! Ispravno pivaju 12 miseci a žive 18! Hahaha
kad već pričamo o ajnspricu, kakvi su dadini? Jesu živi, pivaju li isto ili?
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 14, 2011 3:14 am

molim vas ako mi možete pomoć,dobio sam grdelina na poklon i danas kada sam se vratio sa posla tic je napuvan i nekako usporen,pribacio sam ga kod jednog mladog u veliku ćibu i vidim da jede ne odvaja se od negra,mogu li šta još napravit ili da ga pustin ????
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 14, 2011 4:29 am




Bog !!!



Ako nema poboljšanja nem Adruge nego puštat !!!!

prvo dobro pogledati !!!




Salu2
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 14, 2011 5:03 am

DOMENICO je napisao/la:
Hehehehe, da ajnspric gardelini! Ispravno pivaju 12 miseci a žive 18! Hahaha
kad već pričamo o ajnspricu, kakvi su dadini? Jesu živi, pivaju li isto ili?

HAHA Domenico moja elita ajnspric grdelina kako ih nazivate pogrdnim imenima haha....

Samo da vam kažem da ne bih se htio do ovo pojedincima ispadne reklama, ali nije bitno da je ovo kao velika marketinška reklama jer mnogi znaju koliko je lako u mene nešto kupit..... ali ako će vam biti lakše srcu moram vam reć istinu ...!!!!
Uživam kad pivaju koliko su čisti neznaju ni veršat jer bi to bila grubost za ovakav pijev.... Evo dok vam ovo pišem ne morate virovat ali oni sad pivaju same batude....

Nemojte se štufat tice mogu pivat sve samo ih triiba naučit.......

[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 14, 2011 5:17 am

Nisam ja nazva tvoje grdeline pogrdnim imenom, boze sačuvaj! Nisam mislio ništa loše s tom riječi ajnspric, samo san je upotrijebio jer ju je koce spomenuo! Pitao sam ozbiljno šta je sa tvojim gardelinima, jer me zanima kako napreduju i drago mi je da su extra! Dao ti Bog još puno takvih jer ću i ja lakše doc do kojega onda! Smile
pozzz Dado
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypet lis 14, 2011 6:52 am

Danas sam čuja jedan novi naziv za ove ajnšpric grdeline.

Da paru ka da su ozračeni u Černobilu. Laughing
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptyned lis 16, 2011 3:35 am

frzelin je napisao/la:
Danas sam čuja jedan novi naziv za ove ajnšpric grdeline.

Da paru ka da su ozračeni u Černobilu. Laughing

slabo će i u tebe šprica radit za koju godinu cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptyned lis 16, 2011 7:00 am

Evo jedno novo iskustvo i to odlicno.

Najstari moj leženi grdelin je kopija ucitelja,ima sam i prije vrlo slicnih ,skoro

identicnih mladaca na svog ucitelja,ali ovo ne.Odanija sam ,jer me bilo straj

kako ce ucit ,ali ovi prvi pokazatelj je odlican.

Sve sam uvjereniji da je vlastiti izolirani uzgoj pjeva pravi put.

Još uz to sve legalno ,

ko to more platit.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptyned lis 16, 2011 9:00 am



Bog !!!!




Da tko to more platit --- nitko !!!!


A tek prošla vrimena !!!!


Salu2
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptyuto lis 18, 2011 10:09 pm

bariton je napisao/la:

Još uz to sve legalno ,

ko to more platit.

a baritone prijatelju to je najlakše pitanje,platit to more platit onaj ko ima novaca cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypon lis 24, 2011 4:31 am

pozdrav svima ,evo i ja da konacno dodzem na pravi forum ,skim mogu da komenarisemo o pjevu ,,,,sto ga nisam imao na drugom forumu,,,,pa nadam se da ce mo se barem o necemu slagati ,,,,jer takvu priliku u prvom forumu nisam je imao,,
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Emptypon lis 24, 2011 7:59 am

samo ti pucaj maestro o ticama koliko ti drago dok ne vriđaš niko te neće dirat.Drži se tema prika i biće ti dobro ode jer si doša na pravi grdelinaški forum
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 18 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 18 / 39.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: