Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Next
Autor/icaPoruka
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptyuto lip 21, 2011 8:11 am

frzelin je napisao/la:
A sada bi mi trebao koji prsten da sataren sve na državnoj izložbi.

Ajmo prstenje ko ima viška... cheers

ŠPICA iman ja ako ti triba......
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptyuto lip 21, 2011 9:22 am

U škveru radiš ,al doli nemoš napravit. Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptyuto lip 21, 2011 8:34 pm

Od late moš napravit
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptysri lip 22, 2011 12:53 am

GRANDE je napisao/la:

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Dsc00699vz





Glatki vrtić Very Happy Shocked Very Happy Shocked
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptysri lip 22, 2011 2:44 am

GRANDE je napisao/la:
Poštovani Gluvašu ...............

Ovo se odnosi na jednog gluvaša s nekog javnog medija...

On će se sam pripoznat da je taj, nevolin kad neko ko je vrhunski gluvaš i to sam prizna vrijeđa sve ljude i stavlja ih u isti koš ........
Evo kao prvo šta se tiče izljeganja ptica na ovom su forumu uzgajivači a ne skidači i još jedno znaj na ničijem vozilu od ovih forumaša ovdije nije niko vidio skale a na nečijem su viđene i slikane čak ispod slike koju sam dobio piše da se to voziilo s skalama mijenja za navalno vatrogasno vozilo s ljestvama do desetog kata da ti ništa nemože promaknit hahahahah....

Molio bih vas ubuduće da imenujete one protv kojih imate nešto a ako se nevaram ja sam vam dokazao neke stvari a čak i podučio da bih lakše došli do pisme.....


-Ti uvik misliš da te netko vriđa,nađeš se uvrijeđen i povrijeđen, ti uvik misliš da se na tebe odnosi...... već smo to jednom riješili, mirno spavaj, tebe nitko ne dira.
-Šta si htio reći da mi ne uzgajamo???? Hoćeš li reći da si ih više ručno otpitao od mene ove godine?
Šta odmah napadaš?Šta si htio reći protiv skidača, od kada tebi to smeta???Bili ti doma drža skinute?
Ništa te nisam razmio.
VAŽNO, kad smo već tako moralni-besprijekorni-čedni-pošteni:
-Ali molim te kad smo bili zadnji put skupa, kad je Bošket platio piće, sićaš se.
E pa molim te kako je "ONO" završilo, jesu li skinuli onog očaka (nemoj opet pomislit da sam rekao da si ti išao skinut oćaka, ti si bija sa strane ka i ja, činija si fintu ka i ja da ništa ne razumiš) kad su se članovi"glatke udruge" dogovarali za skidanje oćaka.
Jeli triba još jednom napisat, možda da pišem p o l a k o.
Ponavljam, meni ti ništa ne smeta, mene nije briga ako drugi skidaju gnizda, skidaju oćake.......meni samo smeta da me gori od mene napada.

[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptysri lip 22, 2011 2:58 am

[quote="frzelin"]Pošto sam pročitao šta kolega BIZAR piše, odlučio sam pokazati kako je to vrlo jednostavno napraviti, izleći grdeline BEZ UPOTREBE SREDSTAVA ZA PENJANJE.


Pozdrav mom prijatelju Bizaru, i nemoj se ljutit na ovo šta sam napisao.


Prijatelju, ni ti se namoj ljutit za ovo šta ću ja tebi napisat.
Kad sam ja počeo kući izljegat grdeline, ti si se prije 5.godina meni rugao, ali neka.....
Sve šta si ti izlega (u svom životu), ja imam kad god hoćeš kod sebe(i nažalost sve mi je 2,7 mm prstenovano).
Dođi danas, kad god hoćeš i uvik ćeš vidit kod mene,grdelina i grdelinušu u voljeru s mladima(nisu svi moji).
Količinski uvik ja u svakom trenutku imam više, nego ti od kad uzgajaš. jeli jasno, triba li šta objašnjavat, prijatelju pozvan si, uvjeri se.
Ali brzo, jer prvi sedmog zatvaram rodilište, pauza, jer idem na treću kovadu. je dobro si čuo, pravim litnju pauzu, pa onda vadim iz škuro 9.kuja idem na mlade grdeline u devetom mjesecu. Je to ćeš i ti radit za koju godinu, samo pomalo.
ps
Glede one slike, tri sam puta dolazio sa skalama, da se napravi bolja slika, s jajem od noja, evo sad je 16:50 sati, bit ću sa skalama i jejem oko 20.00 pa napravi bolju sliku, ona nije dobra, nije lipo ispala kad si iša na parking.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptysri lip 22, 2011 8:19 am

Jebate nije me bilo 10 dana a ovdje je veće ludilo nego šta je bilo
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 10 Emptysri lip 22, 2011 9:42 am

Evo nešto od danas Very Happy