Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)

Go down 
+23
Vedran
ivica.p
DOMENICO
bošket
KOBAC
sentada
Tic_Bal.
ivica
Škuri tić
Moćun
vrca
lord189
DjordjeVet
CIBO
žuti
ATOMIC
bizar
YOGI
frzelin
PSIHO
jere
GRANDE
PESTI
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 6:03 am

Djole da ne pametujem nisam imao iskustva sa ocacim to bi sigurno bolje znali Yogi i Bariton jer su se naslusali Livanjski ocaka .

Moje misljenje je ako imas ocaka da valja moguce da je problem prvu godinu sa njim jer je jos uvijek divlji ali taj ne menja pjesmu ,dok mladi tic uceni je uvijek problem jer nikad ne znas kada ce mu genetika proradit .
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 7:28 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Djole da ne pametujem nisam imao iskustva sa ocacim to bi sigurno bolje znali Yogi i Bariton jer su se naslusali Livanjski ocaka .

Moje misljenje je ako imas ocaka da valja moguce da je problem prvu godinu sa njim jer je jos uvijek divlji ali taj ne menja pjesmu ,dok mladi tic uceni je uvijek problem jer nikad ne znas kada ce mu genetika proradit .

Moj Balta u neticara i ocak promini pismu.

Razmišljajte vi kako od postojeceg i onog šta imate ici naprid,ako se budete oslanjali na ocake ...hm,bar je meni takvi posal da sam u mogucnosti slušat i slušat i slušat pa godinama nisam cuja ni po grdelina.

Ali nikad ne reci nikad,možda vi budete sritniji.

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 8:59 am

Balta stvarno njih dvojica imaju bogato iskustvo sa livanjskim oćacima naša si crkvu di ćeš boga molit
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 9:06 am

Mad


Zadnja promjena: lord189; sri stu 07, 2012 6:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 9:11 am

eto ja neznam pa se nisam ni javija,ali najbolje će mu objasnit tićari iz onog sela malo dalje od splita,zaboravija sam kako se ono zove,nekako sa S kako ono ma nikako se sitit zna li ko na koje selo mislim daj sitite me.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 9:18 am

Cool


Zadnja promjena: lord189; sri stu 07, 2012 6:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 9:25 am

Jedino ko ima 100 tića u Solinu je gosp. D. zajeb svi zajeba na kugli zemaljskoj, žaj mi je šta san ga ikad upozna . Hvala
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 9:27 am

Solin je grad nisam na to mislija nego ono izad klisa na vrh mi je jezika s s s s s s s s ma nikako se sitit.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyčet oľu 10, 2011 10:57 pm

Shocked


Zadnja promjena: lord189; sri stu 07, 2012 6:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptypet oľu 11, 2011 4:35 am

Nema kompromisa kod zijade

Mi se možemo karat,zajebavat,štucigavat ali zijadu se mora priznat.Kad sam sa mojim inoxom bija u najvecoj karacini,nije mi padalo na pamet negirat zijadu u mladog prvu godinu šta mu je izašla.Ne pricamo o grdelinu jer nije traja,ali zijada je bila fantazija.Takvih primjera ima puno,treba priznat.Kompina zijada prije par godina (balta sad ima to pivanje),dužina,boja,izvedba sve pet,to se ne može zaboravit.Dadine zijade sada (daj bože da ostanu ma gdje bile),pa grdelin koji je traja par godina (krepa u škurici) u jednog gospodina sa koji više nisam u kontaktu.
Nas je svaki dan u kaficu 10-15-20,ne bi vridilo da smo ka u samostanu,gušt se malo zakarat,ali kad je o zijadi ric onda se nevalja inatit.
Ja sam suguran u ono šta cujem,nije me briga šta drugi komentiraju,ali cu uvik priznat coviku zijadu,bez obzira u kakvim sam odnosima sa njim.
Ali isto tako ne dam da me jebu,ako nije nije,bija on prijatelj ili poluprijatelj kako kaže frigo.

Pogotovo me nerviraju klanovi tipa "u njih ništa nevalja a u nas je sve odlicno",ha ha malo morgen.
Eto,mi u Splitu,ma kolike bile razlike u nekim pogledima, opet skupa sidimo svaku vecer u kaficu,i treba da je tako jer nas se vecina zna skoro trideset godina i neka tako ostane,ali zijadu treba priznat pa makar i u crnog cige,kako se kaže.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptypet oľu 11, 2011 8:12 am

Tako je Baritone..... Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptypet oľu 11, 2011 9:30 am

Idem i ja napisat par riječi o zijadi.Mislim da se neki tićari ljute na nas jer misle da ih zajebajemo u vezi nategnutih olitiga grezih zija.ljute se većinom tićari koji nisu iz splita,i da odmah rečem da to nismo izmislili mi (LJudi od 40,50 godina)to su izmislili mnogo prije nas mi samo sljedimo njihov put.I u splitu ima tićara kojima nije bitna ni boja ni dužina zije bitno da tuče batude to je njihov put i pravo i ja se ne ljutim.Zato neznam čemu nervoza i napadi na nas.Ako me neko zove da komentiram nekog tića to ću komentirat inače no coment.Samo da još odgovorim jednom tičaru s onog dr foruma,tić koji nema (po našim shvatanjima)ispravnu zijadu on nema ocjenu jer je neispravan opett napominjem PO NAŠIM SHVATANJIMA.poz GLATKI MA GDJE BILI.
[Vrh] Go down
sentada




Broj postova : 8
Points : 10
Join date : 05.02.2011
Age : 54

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptypet oľu 11, 2011 10:41 am

Gardelin ako ne piva '' Bili su bili vrhovi planina'' ja ga smatram neispravnim gardelinom, po mom shvaćanju!

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptypet oľu 11, 2011 6:09 pm

Tako je,

Hajduk,

Split,

kad si vec spomenija,oko starog placa di je bilo rodilište pivali su i gnjizdili se odlicni grdelini.

Malo poviše dolazili bi pivat legendarni lipaši sa Marjana,odlicni grdelini.

Kad se Hajduk primistija u poljud,lora,spinut,poljud,malo kraci u pletivu,zijade odlicne.

Bravo šentada,

BILI SU BILI VRHOVI PLANINA,NAJBOLJA JE ZIJADA HAJDUČKOGA SINA

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptysub oľu 12, 2011 9:33 am

Evo mi je palo na pamet,kad je Brac u pitanju,meštar splitske ticije šjor Braco O.,a i još neki grdelinaši su pricali da su u Puciscima na Bracu bile prave pravcate zijade.

lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptysub oľu 12, 2011 9:37 am

A šta sam ti ja reka!!!!!!!!!!!!!!!!!Ko zna možda i šjor braco nezna šta je prava zija.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptysub oľu 12, 2011 9:43 am

Bračke zije su jako poznate i priznate ,meni je drago da se te zije još čuvaju i da pivanje nikada nije se širilo sa brača,tako da je to postalo bračko blago, povijest i kulturno dobro naših dragih tičara bračana.
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptysub oľu 12, 2011 9:55 am

A da malo odemo na Hvar gospodo Laki,Bariton i yogi.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptypon oľu 14, 2011 4:06 am


Nemojte se pripirat najbolje zije su u mom selu i neću van odat di je, ali da znate taj očak izvodi najbolju ziju u ranu zoru..... Very Happy
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptypon oľu 14, 2011 7:16 am

E kume kume ja mislim da tog očaka najbolje čuje moja kuma ha ha ha
[Vrh] Go down
bizar




Broj postova : 7
Points : 8
Join date : 15.01.2011

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyned oľu 20, 2011 3:56 am

Kupujem snimku ISPRAVNE ZIJADE od grdelina.
Snimka može biti na kazeti, cd-u, dvd-u........bilo koji format.
Zijada mora biti ispravna, neka samo petorica tičara potvrde u Kalaharija ispravnost, to mi je dosta, ili (ako nema petorice)da se stavi na sonogram, možda je to bolje...???? Cijena po dogovoru.Unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyned oľu 20, 2011 8:09 am

Ajde bizar nemoj zajeb... pa nije moguće da gmo ekipa nema ispravnu zijadu nakon 6 godina muke i šprica.Znam ja da se ti šališ jadan koce u 6 mjesec kazat ćeš mu kako triba tić pivat,neka i meni ga je više malo p k.. ha ha ha.Drži se koce ćuja sam iz pouzdanih izvora da nose snimljenu gub. a u lito će donit cara(šimunđu)i sljedeći 50 g će se o tom prićat.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyned oľu 20, 2011 8:24 am

Svaka čast danas sam čuja iz pouzdanih izvora da je Šimundža uskrsa i da mu niko neće donit vode a kamo li se približit u pismi...Ako je to istina triba im čestitat na uspjehu...... lol!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyned oľu 20, 2011 8:28 am

GRANDE je napisao/la:
Svaka čast danas sam čuja iz pouzdanih izvora da je Šimundža uskrsa i da mu niko neće donit vode a kamo li se približit u pismi...Ako je to istina triba im čestitat na uspjehu...... lol!

Grande reci mi ko ti je dao takvu informaciju mislim da ga nitko nije sluša u zadnje vrijeme... Razz
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Emptyned oľu 20, 2011 8:47 am

bizar je napisao/la:
Kupujem snimku ISPRAVNE ZIJADE od grdelina.
Snimka može biti na kazeti, cd-u, dvd-u........bilo koji format.
Zijada mora biti ispravna, neka samo petorica tičara potvrde u Kalaharija ispravnost, to mi je dosta, ili (ako nema petorice)da se stavi na sonogram, možda je to bolje...???? Cijena po dogovoru.Unaprijed hvala.
Ajte lipo ostavite se ćorava posla.Odma cu ti rec,sad san se vratija tićima nedavno,ka mulac san ih drza.Vratija san se iz hobija da uzivan.I sad vidin sta ste vi tzv.ljubitelji tića i pisme u grdelina napravili od Splita i tića u njima.U potrazi za zijadon,za krunon pisme za krunon grdelina.Potaracali ste sve u Splitu,nema vise za grdelina vidit.Pokusavate,vatat,pitat,inkubatori,cd-evi,kamere i nista,ćorak.Umisto da uzmete koliko van triba i svi sritni vi taracate sve od reda.Nemozete svatit da toliko unistavate da van priroda nikad nece dat da imate tica.I sad ti nudis pare za snimku.Na to ste spali.....Ovo van pinsen cista srca i samo zato sta san novi amo rec u drustvu i da vam buden iskren drugi nisu imali muda odnosno bolje rec nisu se tili zamjerit tebi i ekipi.Kazu pusti nisu nasa posla.Evo meni i nije neki problem obratit van se.U nadi da necemo svi kupovati snimke grdelina i slusati na mobitel ili kameri u buducnosti pozdrav.
[Vrh] Go down
Sponsored content





DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» PRAVI GRDELIN
» Sićate li se grdelina...
» kupujem par grdelina
» kupujem par grdelina
» Slike grdelina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: