Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)

Go down 
+23
Vedran
ivica.p
DOMENICO
bošket
KOBAC
sentada
Tic_Bal.
ivica
Škuri tić
Moćun
vrca
lord189
DjordjeVet
CIBO
žuti
ATOMIC
bizar
YOGI
frzelin
PSIHO
jere
GRANDE
PESTI
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptypon oľu 28, 2011 4:56 am

koce, da nije ta izvornost bitna onda bi svi mi u kuci drzali finte u cibama (jerbo je isplativije) i vrtili CD player i to bi bilo to! bez sporkice i bez versanja Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptysri svi 11, 2011 12:53 am

bariton je napisao/la:
Pesti,polako smo došli na bit tvoje teme.Evo moje mišljenje i moj gušt.

Zijada je ispravna ako ima svoj pocetak,sredinu i kraj.To je generalno razmišljanje i drži vodu.Dužinu sada necemo spominjat,jer ako ima ova tri parmetra,ne može biti kraca od trojke,a to je nekakav minimum.Meni je najvažnija boja i izvedba te zijade,znaci ne smije imati nikakvih prizvuka,grezoce i tvrdoce u sebi,a ako ima ja je necu gojit.Ona je ZA MENE neispravna.Ponavljam ZA MENE,ali necu kazat nikom tko ima greziju ili tvrdu zijadu da mu je neispravna zija.To je moje tumacenje i moj gušt,drugim rijecima,kod dva potpuno ista batudaša,sa istim pletivima i dužinom zijade,a razlikom u boji,uvik cu izabrat onoga sa mekšom,finijom i za mene lipšom zijadom.
Necu se uvatit na baketinu ka prije par miseci,pa odmah kažem,tvrđa,jaca,grezija,zija koja rizi,ako ima svoj pocetak,sredinu i kraj meni nije po guštu,ali generalno je ispravna.
eto koce došli smo iz arhive do ispravnosti a ti znaš kakve si drža do neki dan ,šta se reče, a danas se te zijade ne spominju niti su čak ispravne. Prijatelju ne pokušavam te ponizit niti umanjit tvoje uvo samo ti želim ukazat dane uskačeš sebi u usta nego budi normalan jer ti to stoji.Pozdrav.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptysri svi 11, 2011 1:42 am

Fala bogu Vele da sam gojia sve,ali sam uvik nastoja doci do moga gušta. cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyned lip 05, 2011 10:49 pm

Citam na oni forum,netko nekog napada,pa mu kaže ovako nekako:

"Ti nisi ni za baritonske ni za glatke zijade,opredjeli se".

Nakon ovakve izjave vidim da ni pet foruma grdelinaških za neke nije dovoljno,

uvik u prvi razred.

Glatkoca,mekoca,finoca ili npr.kad kažu čista,liša,to se odnosi na sve zijade koje

postoje,i baritonske i lirske i sve one između.

Baritonska zijada može biti greza,nategnuta,tremola,sa mijurima,sa slovima R,

Ž,Đ ,a može biti i fina,liša,meka,glatka.

Sad vi izaberite,po svom guštu i uvu.
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyned ruj 18, 2011 12:31 am

evo ova je tema zanimljiva ali vidim da je zamrla ..a vidim i šta ste pisali tako da Smile
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 6:19 am

Dužina 1 lipa boja hahaha
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 7:12 am

Vedran je napisao/la:
Dužina 1 lipa boja hahaha
U pravu si potpuno ali nikad nategnuta N I K A D Za razliku od tebe koji U V I J E K nategnuta
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 7:16 am

Vedrane znaš, cici je bilo duže od zijade i doduše nije je ima kad nategnit, a kad bi je otpiva amo reć kako triba DEBO bi reka PROBIJA JE PROBIJA JE lol!
[Vrh] Go down
Vedran

Vedran


Broj postova : 54
Points : 57
Join date : 30.07.2011
Lokacija : glavice

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 7:23 am

YOGI je napisao/la:
Vedran je napisao/la:
Dužina 1 lipa boja hahaha
U pravu si potpuno ali nikad nategnuta N I K A D Za razliku od tebe koji U V I J E K nategnuta
Profesore Yogi vama je svaka priko 1 natezaća
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 7:33 am

Reka mi je jedan sinjanin da jedino u Jenjića nisu nategnute a sve drugo da su teške vrđole
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:00 am

Ovo je već umjetnost. Čovjek napiše 504 posta, a svađa se sa priobaljem u 503 posta. Usput sve nazove gubom i natezačama a ne može opisati pjesmu najboljeg grdelina na svijetu. Baš šteta. Vjerojatno će progovoriti kada sa sinjaninom ode u sinj slušati onog jedinog što ne nateže. E taj komentar čekam.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:02 am

euzebio je napisao/la:
Ovo je već umjetnost. Čovjek napiše 504 posta, a svađa se sa priobaljem u 503 posta. Usput sve nazove gubom i natezačama a ne može opisati pjesmu najboljeg grdelina na svijetu. Baš šteta. Vjerojatno će progovoriti kada sa sinjaninom ode u sinj slušati onog jedinog što ne nateže. E taj komentar čekam.
hahahahaha statistika mu pre dobra......affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:10 am

euzebio je napisao/la:
Ovo je već umjetnost. Čovjek napiše 504 posta, a svađa se sa priobaljem u 503 posta. Usput sve nazove gubom i natezačama a ne može opisati pjesmu najboljeg grdelina na svijetu. Baš šteta. Vjerojatno će progovoriti kada sa sinjaninom ode u sinj slušati onog jedinog što ne nateže. E taj komentar čekam.
Opet vi g euzebio i opet na mene,kako ste samo dobro pratili moje postove a svojih zemljaka iz zaobalja ne pratite a kostantno su im napadi na Split i splićane a i na sve druge koji ne misle ka i vi .Evo sad možete i ovaj pribrojit u 504
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:14 am

A moram gospodine Yogi kad sam i ja iz sinja kojeg stalno napadate. Volio bi da nisam ali što ću sada? Volio bi da odete i poslušate ali da nakon toga napišete što ste čuli. Jer ja znam što sam ja čuo a zanima me Vaš komentar.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:19 am

E o tom vam ja i govorim i u tom se razllikujemo ja i kumu svom kažem ako nije u pravu a vi mućite zato šta su to vaši stvarno se to nisam nada od vas ipak ste vi profesor a ne neni neobrazovani individua.Stvarno ste me razoćarali
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:20 am

Vi gospodine profesore,na prestavljate ni Split ni splićane....Na nasu sreću.Jer da nas predstavljate vi puno nas bi se nas sramilo.....Nit ste Vi ikakva veličina,nit ko o vama na vasu zalost osim par vasih prijatelja ima ikakvo pozitivno misljene sta se tića tiče....Tako samo da znate....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:23 am

Ko je ova individua koja mi se opet obraća momak nemoj mi se obraćat više
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:24 am

508
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:26 am

Samo ako me gazda od ptica zamoli za komentar ili ako je ptica postavljena na forum. Inače ne komentiram. A što se tiče prijateljstva, to je potpuno odvojeno od pjesme grdelina.Nemam ja baš puno prijatelja po pitanju pjesme grdelina.Nisam timski igrač.
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:43 am

yogi da se nebi utopija u stolicu kad dođe ekipa sa sela iza Kukuzovca affraid
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:48 am

ivica.p je napisao/la:
yogi da se nebi utopija u stolicu kad dođe ekipa sa sela iza Kukuzovca affraid

dali vi predstavljate SINJ?????
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 8:50 am

Netribate dolazit doću ja u sinj i tako sam tamo skoro svaki dan
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 9:00 am

YOGI je napisao/la:
Netribate dolazit doću ja u sinj i tako sam tamo skoro svaki dan


dolazite skidat oćake koje su moji zemljaci pustili iz ćibe ili dolazite kupit kojega a jeste brate lipo si se nikidan uvalija u katrigu kad smo ja i moj profesor došli u kafanu neznan zasto mi onda ne prigovarate nego uvik na ovon forumu Very Happy ..???
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 9:06 am

Usra sam se od straha ha ha ha
[Vrh] Go down
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Emptyčet ruj 22, 2011 9:10 am

YOGI je napisao/la:
Usra sam se od straha ha ha ha

pa vidija san Very Happy al me ti nisi smija pitat za brke nego si mora kuma debu natirat haha i onda vamo pričaš o nekin poštarima ma dajjjjj rabbit
[Vrh] Go down
Sponsored content





DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» PRAVI GRDELIN
» Sićate li se grdelina...
» kupujem par grdelina
» kupujem par grdelina
» Slike grdelina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: