Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)

Go down 
+23
Vedran
ivica.p
DOMENICO
bošket
KOBAC
sentada
Tic_Bal.
ivica
Škuri tić
Moćun
vrca
lord189
DjordjeVet
CIBO
žuti
ATOMIC
bizar
YOGI
frzelin
PSIHO
jere
GRANDE
PESTI
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
ivica.p




Broj postova : 48
Points : 49
Join date : 11.09.2011
Age : 42
Lokacija : karakašica

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptyčet ruj 22, 2011 9:03 pm

yogu usput zabopravija san te pitat sad kad si dobija Pravoga oćeš li mi poklonit onoga dobroga ci pi pi VIIciJu da iman i ja od čega počet ,znaš i sam da su počeci najteži i da se prvo triba nekome u guzicu uvuć a dalje sve ide lako hahaha ...oš mi se smilovat ..??? Suspect
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptyčet ruj 22, 2011 9:15 pm



Bog !!!!




Ivice .p Ne reklamiraj te što već sve znaju""" !!!!!

zaboravih : i sve imaju !!!

Salu2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet ruj 23, 2011 3:48 am

ivica.p je napisao/la:
yogu usput zabopravija san te pitat sad kad si dobija Pravoga oćeš li mi poklonit onoga dobroga ci pi pi VIIciJu da iman i ja od čega počet ,znaš i sam da su počeci najteži i da se prvo triba nekome u guzicu uvuć a dalje sve ide lako hahaha ...oš mi se smilovat ..??? Suspect
Momak ja bi te zamolija da mi se ne obraćaš ni da me spominješ.Cilo vrime me napadaš i spominješ a uopće me ne poznaš jedino po poštarima.Neman ništa protiv mladosti ali mi nismo na istoj valnoj dužini i nemamo nikakvih dodirnih točaka ni u tićima ni u ničemu drugom.Dosta mi je tvojih laži a sad si i dokaza sa promjenom imena i ostalim lažima koje si pisa.I ne slažem se s kocom( za razliku od vas sinjana meni nije bitno ono moj je moram ga podržat i ne smin protiv njega) da te treba ostavit na forumu ja nisam za to jer nisi zaslužija jer si i pod drugim imenom nastavija sa starim navikama.Neznam šta sam ti ja toliko zla ućinija da je skoro svaki post moje ime na njemu.Eto ne moraš mi ni odgovarat na ovo jer ne želim više trošit svoje vrime na takve osobe.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet ruj 23, 2011 7:14 am

511
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptyčet vel 02, 2012 9:57 pm

PESTI je napisao/la:
Nemam mira i gotovo , častim ovaj forum sa jednom ludom temom i garantiram da će biti povuci-potegni koliko se različito tumači dzijada .
U zadnje dvije godine val novopečenih ljubitelja dzijade je toliko nereda uradio da se orkansko jugo koje donese tone i tone svega i svačega nemože mjeriti sa njima.
Dzijade su u najširem spektru boja ,oblika ,širine i dužine od kada postoji grdelin .Nikada se nije toliko sralo po dzijadi kao danas ili što je još gore nikad grdelin nije gore pivao nego danas .Sve zbog opčinjenosti dzijadom.
Evo ,tema je tu otvorena je .


Moj stav je da više cjenim kompletnost grdelina nego samu dzijadu , u prevodu ,grdelin koji je bogatiji i ima ljepša pletiva za mene je kvalitetnija ptica od onog koji ima nešto dužu dzijadu od takvog a recimo strila iza nje ili ima škrtija pletiva i čist.

Ljubitelji ,,specijalnih ,,dzijadi su opet priča za sebe.(glatke ,fine,...) cheers




Moj prvi post u ovoj temi a tema je usko povezana sa standardom pjeva koji je ,,lokotiran,,.

Zaključavaju se i dupli nikovi, pa zaključajte onda i admina i moderatore sve po redu jer ionako svatko zna tko se ,,krije ,,iza njih.

Nego , ajmo još malo ,,srati po dzijadi,,....uvjek me iznenade nečija ,,iskustva,,.

Ajde arboret ,udri po tipkovnici ,moj stav je ,,na papiru,,... , ptice na videu,.... iznesi svoj stav koji se sigurno razlikuje od mog , i svojim grdelinima potvrdi to o čemu pišeš.

JEDNOSTAVNO , ZAR NE !


[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 12:47 am

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcSItBYY90d963iC6wdjvUVMWwrWVug1reps12p6I2XscSo-MdLH5A

pa ja i dalje gospodine pesti vjerujem u moj stav da se razlikuje od vašeg uvjek cu ptvrditi da je netko u pravu ako za to ima argumenata.još uvjek je moj favorit na ovome forumu tic-bal sa svojim snimkama grdelina.a za moje ptice imate objašnjenje gore navedeno na slici ne gledajte novac samo metar.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 1:21 am

[quote="PESTI"]
PESTI je napisao/la:






Ajde arboret ,udri po tipkovnici ,moj stav je ,,na papiru,,... , ptice na videu,.... iznesi svoj stav koji se sigurno razlikuje od mog , i svojim grdelinima potvrdi to o čemu pišeš.

JEDNOSTAVNO , ZAR NE !



dobro kažeš pesti....ali da što manje pišemo na tipkovnicu da smo stručnjaci pjeva ....nego ako neko ima bolje od ovih dosadašnjih pjevova od naših grdelina što smo ih postavili ko ja. pesti. koce.. tič bal,euzebio.kain. još poneko.......... pa neka ovi ostali stručnjaci ko što su vele1.arboret.vrca,markopx,jandrek.finko,i ostali nama dokažu nešto njihovo što je bolje od ovih nažih ...ali moliču da nam dokažu sa videoklipovima njihove tiče a ne ko do sada na tipkovnicu..........
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 1:33 am

arboret je napisao/la:
[
.još uvjek je moj favorit na ovome forumu tic-bal sa svojim snimkama .

gospodine arboret ........što fali ovi bastrdima i što su oni bolji od ovih

https://www.youtube.com/watch?v=BvEcJVJodag


https://www.youtube.com/watch?v=aRx1UW98z6U&feature=player_embedded


pa ajde gospodine arboret objasni što flai njima ..........
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 1:57 am

Skopski , nemoj ničija videa stavljati na forum , stavljaj samo ono što sam imaš .
Što se tiće tipkovnice,...ona obrazložava stav koji imaš ili nemaš a video koji staviš je ogledalo onog o čemu pričaš.
Kako je tako je,jer lako je govoriti da nečije ne valja a svoje niti na video ne pokazati .

Arboret će uvijek izbjegavati jedno i drugo. To je jedina istina.

[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 7:15 am

A da je tek imati ovih Very Happy Very Happy



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Njemaki1000maraka

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 12:02 pm

GRANDE PRIJATELJU

javise ponekad i ti prospi koju reč oko uzgoja i školovanja grdelina

pa za đabe te nisan pisao velikim slovima....hajde KUME GRANDE Very Happy Very Happy Basketball
[Vrh] Go down
VELE1

VELE1


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 11.01.2012
Age : 54
Lokacija : Split

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 12:19 pm

skopski maestro je napisao/la:
GRANDE PRIJATELJU

javise ponekad i ti prospi koju reč oko uzgoja i školovanja grdelina

pa za đabe te nisan pisao velikim slovima....hajde KUME GRANDE Very Happy Very Happy Basketball
I ovu temu pokušavaš zatvorit svojim imenom za privatne pozive upotrijebi mail ili PP apoštuj temu i ne izlazi iz njenih okvira ,aGrande ako bude tija pisato uzgoju i školovanju grdelina sigurno će to i napisat u pravoj temi šta ne znači da ni u ovoj temi nema argumenata.
[Vrh] Go down
VELE1

VELE1


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 11.01.2012
Age : 54
Lokacija : Split

DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Emptypet vel 03, 2012 12:31 pm

PESTI je napisao/la:
Skopski , nemoj ničija videa stavljati na forum , stavljaj samo ono što sam imaš .
Što se tiće tipkovnice,...ona obrazložava stav koji imaš ili nemaš a video koji staviš je ogledalo onog o čemu pričaš.
Kako je tako je,jer lako je govoriti da nečije ne valja a svoje niti na video ne pokazati .

Arboret će uvijek izbjegavati jedno i drugo. To je jedina istina.Evo pesti da ti se obratim direktno i prijateljski.Realan si čovik i vidim da ne priznaješ trla baba lan.Samo ako dozvoljavaš nadopunija bi te u svezi usporedbe kvalitete zijade.Onaj koji gadi nečiju zijadu ili konkretno tića neka slobodno iznese zajedno sa protivnom stranom a forumaši će biti ti koji će to usporedno ocjenit , bez toga neka svako drži jezik za zubima.

[Vrh] Go down
Sponsored content





DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)   DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti) - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
DZIJADA U GRDELINA (razlike u tumačenju ispravnosti)
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» PRAVI GRDELIN
» Sićate li se grdelina...
» kupujem par grdelina
» kupujem par grdelina
» Slike grdelina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: