Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.

Go down 
+32
PSIHO
portulata
sole
DjordjeVet
Jandrek
Vedran
frickočak
domo
žižula
ivica
euzebio
žuti
enver
ivica.milanovic13
kain
pavao
PESTI
angjello
arboret
vrca
Grga Zlatoper
DOMENICO
Tic_Bal.
YOGI
Sina BL
bošket
lord189
GRANDE
Moćun
pele
frzelin
KOBAC
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 38  Next
Autor/icaPoruka
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptysri srp 20, 2011 11:29 am

Tic_Bal. je napisao/la:
Lorde jel ti uzgajas grdeline ili stabljike Smile
Juce mi je rekao Mate kad bude prolazio da ce navratit pa ce mo zajedno na planinu Smile

samo grdeline,kakve stablijke misliš (da nebi ljudi svašta mislili.??? Smile )

kakvu planinu...????? Smile
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptysri srp 20, 2011 11:30 am

Moćun je napisao/la:



Bog !!!!!


Vidi vidi nove slike u našega plemića !!!!!


Prava ptičarska idila !!!!



Salu2

moćune to san malo komponira prirodne lipote ništa naročito Wink
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptysri srp 20, 2011 8:29 pm




Bog !!!!


Neka neka lordino samo ti komponiraj fala bogu ima se što

što i ukomponirati!!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptysri srp 20, 2011 8:58 pm

Reka je jedan " Biće kobac na godišnjeme" hahahahahaha lol!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptypon srp 25, 2011 6:46 pm

Koce pozzz,

evo nastavit cu ovdi onu temu od sinoc,buduci da mislm sa je ovdi i prikladno misto za to.Vidim da si citao sinocni chat,onaj dio di se Moćun,Pele i Ja šalimo malo na račun našeg profesora sa falšon tićarskon diplomom,svima nama dobro znanog kao gosp.Individua.Mislim da je falsa zato sta krije tice ki zmija noge i jak je samo na tipkovnici.Pa di su mu ti Murterani nek ih stavi da ih čujamo.Puno bi nas volilo to cut ovdi.

Ja osobno te murterane nisan ni čuja,niti san iti jednom riječi reka nešto kontra njih.Ti isti tići su koliko sam ja shatija stvar proslosti pa me samim time ni neinteresiraju.To sta su unisteni i izgubljeni zauvik sramota je drugih a ne mene osobno.Samo sam malo izrugiva način na koji ona ista osoba malo prije spomenuta uvik govori i kiti se perjem kako ih je on otkrija,ispada da je i Murter sam otkriven tek kad je on dosa tamo.....Ja mislim da je moj postupak nije sramotan nikako.Čita san i ja chat kad san se tek vratija s bananiranja,pa san vidija sta ste vi pisali o meni ,pogotovo oni mali šugonja iz glavica.To je bilo sramotnije od ovog 100 puta,pa vam ric nisan reka.Zato nemoj mi govorit o sramoti i moralu je na to nemas apsolutno nikakvo pravo.

Koce vesel mi i zdrav bija i nemoj sta zamirit....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptypon srp 25, 2011 8:38 pm

Ko je "šugonja iz glavica", lord bi se moga nać uvriđen? lol!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptypon srp 25, 2011 10:14 pm

padaju mladci 1950 lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 12:24 am

vrca je napisao/la:
Koce pozzz,

evo nastavit cu ovdi onu temu od sinoc,buduci da mislm sa je ovdi i prikladno misto za to.Vidim da si citao sinocni chat,onaj dio di se Moćun,Pele i Ja šalimo malo na račun našeg profesora sa falšon tićarskon diplomom,svima nama dobro znanog kao gosp.Individua.Mislim da je falsa zato sta krije tice ki zmija noge i jak je samo na tipkovnici.Pa di su mu ti Murterani nek ih stavi da ih čujamo.Puno bi nas volilo to cut ovdi.

Ja osobno te murterane nisan ni čuja,niti san iti jednom riječi reka nešto kontra njih.Ti isti tići su koliko sam ja shatija stvar proslosti pa me samim time ni neinteresiraju.To sta su unisteni i izgubljeni zauvik sramota je drugih a ne mene osobno.Samo sam malo izrugiva način na koji ona ista osoba malo prije spomenuta uvik govori i kiti se perjem kako ih je on otkrija,ispada da je i Murter sam otkriven tek kad je on dosa tamo.....Ja mislim da je moj postupak nije sramotan nikako.Čita san i ja chat kad san se tek vratija s bananiranja,pa san vidija sta ste vi pisali o meni ,pogotovo oni mali šugonja iz glavica.To je bilo sramotnije od ovog 100 puta,pa vam ric nisan reka.Zato nemoj mi govorit o sramoti i moralu je na to nemas apsolutno nikakvo pravo.

Koce vesel mi i zdrav bija i nemoj sta zamirit....

Nisam cita chat ni mislija na tebe,nego isljucivo na postove napisane na STP,ali svejedno.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 1:00 am



Bog !!!


Ja ne kužin što van je ""uvridite se ka curice "" za pizdarije !!!


Pa normalno da će se čovik zapitati nakon tih hvalospjeva murterinskim

,grgurićima ,livanjskim .... gardelinima ( za koje ja osobno virujem da su imali kvalitetu

jer sam i osobno držao kvalitetne ptice prije nekih 30 i više godina )) ,pa kako

se uspjelo takvu i toliku kvalitetu doslovno iskorjeniti"" ????


Vjerovatno svi znamo otprilike kako ,pa bi bilo dobro da se ne vraćamo

na prošla vrimena i naše NAJVEĆE POGREŠKE proglašavati najvećim

podvizima !!!!!! I zato prijedlog :::svi papire u ruke i po

dozvole da ne bi murterini ,...... bili ne zadnja nego PREDZADNJA najveća greška !!!!


Salu2






[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 8:35 am

Tih grdelina više nema,ka ni grgurica,misa,ducica,podhuma,prologa,vodica,dusine

malog prologa itd,itd,niko se ne vraca i niko nije ponosan šta su nestali,i nije

u tome poanta.

Radi se o tome,ko je sluša ili ima murterske zijade ili zijade nekih drugih mista,

koje su bile uredne,čiste,fine,liše,lirske,meke,naravno da sad ne može držat

zijade koje reže,grebu,natežu.

Isto tako,oni koji nisu slušali ili imali takve zijade,naravno da to ne shvacaju

i ove sadašnje zijade su im jako dobre,cak i prave.

Ja to razumin,ali nerazumin sprdanje i blejanje o tome, od ljudi koji ama baš

nikakve veze nemaju sa tim,i za koje je ova prica špansko selo.

Držite se onoga šta poznajete,a te zijade ostavite na miru,jer smo mi imali

privilegiju to slušat i imat,a ovo šta sad piva je "za umrit od smija",ili šta bi

reka Masle "smiješno".

Ali naravno,u neimaštini,"drži babu za divojku", i meni je svejedno,zato sam

i reka da su ovi zadnji grdelini "dobri",ali isto tako zapamtite da je Jogi u pravu

sto posto,jer ono šta je on ima i cega se on nasluša je jedan drugi hobi.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 8:46 am

Ma pusti ih koce reka bi fredi da tone sve više sa tim svojim neznanjem.Neka oni objasne di su onih 100 pravih s kao se ono zove MOŠA MOĆA
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 9:18 am

Koce kako ti se da više
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 9:32 am



Bog !!!!


Ma jebemu jarca valjda nije toliki problem priznati :: " Da mi smo majstori


najbolji ptičari , najbolje gojimo " ,ali (uvik ali) dosta smo doprinili

da se danas o tim vrhunskim gardelinima priča u PERFEKTU !!!!!


A što se tiče privilegija :::"SVAKOM PREMA ZASLUZI """


Toliko o majstorima ,privilegijama i realnosti za ovaj put !!!



Salu2
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 9:38 am




Bog !!!!



Stvarnio brate što više novosti iz prošlosti to tužnije , srića

i bog što nemamo svi istu dozu pohlepe !!!!!!!! Jer iz priloženog

je vidljivo da je odigrala glavnu ulogu u iskorjenjivanju


kvalitete !!!!!!


p.s. a za sutra , ma lako ćemo ima toga ... !!!


Salu2
[Vrh] Go down
enver




Broj postova : 96
Points : 96
Join date : 12.04.2011
Age : 57
Lokacija : kaštila

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 11:00 am

I meni su u ušima i ja još sanjam te pisme i rečame od kojih su pojedini tići u jatima pravili salta ka golubi prevrtaći i padali ka pokošeni na bošket...... Ali kad se prenem iz tog zanosnog sna shvatim da je to neponovljiva lipa prošlost i po nekima od vas ovde nebi triba više držat tiće jer sam davno to ima privilegiju držat i slušat.
Ma ko more plati moje vrđole kad im se ujutro približim stalaži a oni još sneni ka i ja zavrtu repom i ućinu mi plipi plipi za dobro jutro, a u sebi misle koji ga je vrag več doveja do nas pa nam neda mira. Dok skuvan kavu dva raširena poćmu pomalo plest a čuje se i koja vrđola. Za to vrime je i stari na stalaži napravija jutarni obred kupanja i namoćija prsi pa sad trese koju tekut iz trtice i daje me kvragu šta ih nisan odavno poprska a onda ka iz inata poćme striljavat ka da mi se ruga jer zna on to i puno bolje izvest.........
Judi moji uživajte u tćima ,u svim njihovim manama i vrlinama, kad budete guštali u grdelinu ka u živom biću i budete sa njima pričali i ispovidali se njima onda ste tek doživili vrhunac ovog hobija.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 11:32 am

Alal ti vera!!!!!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 4:31 pm

Envere svaka ti cast.Evo si lipo opisa sve.Drago mi je da si i ti uspija primjetit kako pojedinci stimulativno djeluju na ovi nas hoby...Citajuci njihove postove covik izgubi volju drzat ista,a kamoli tiće.Al nedamo se mi....Ima ljudi koji su u ovom hobyu zbog svih njegovih cari koje on pruza,puno lipih situacija ,nekad malo manje lipih,Ali to i je ono sto ga cini neodoljivim i posebnim.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 4:43 pm

To su komentari u redu,sad gojimo šta imamo,ali više ne omalovažavajte šta

je bilo, jer je na toj prošlosti nastalo ovo sad i postavili se kriteriji.

Bar za nekoga.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 6:20 pm

Hahahahah, kakvi kriteriji moj bariton????? Di si ti to vidijo????? Pa vi u ST se nemozete složiti oko 2 grdelina a kamoli sinj i Split! Pa u tome i je čitava poanta, šta nema kriterija nego samo onaj koji kaže; to šta meni piva u čibi je najbolje!
Evo naprimjer tvoj messi, nekima se svidja čak je i vrlodobar gardelin dok drugima iz istog grada ( koji su također IMALI i CULi) je smeće! Kako to objasnjavas??? Di su kriteriji tu????
Ništa loše ne mislim pod tim samo pitam!
Nek odgovori ko zna! Hvala lipa
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 6:38 pm

Znaš domeniko u ćemu je stvar,stvar je u tom šta su Splićani izmislili pivanje i standarde od svih tića ne samo grdelina a to nekima nije jasno.Standarda ima iako ti govoriš da ih nema.Stvar je u tom šta to neki nemogu priznat.Stvar je u tom šta su ih stari tićari naućili lovit ali su ih držali u škuro šta se tiće ućenja i pisme grdelina.Stvar je u tom šta se tići prodaju.Stvar je u tom šta neko ne da gušta.Stvar je u tom šta je neko krivo ućen i sad ga nemože Bog ispravit(ka i grdelin kad skrene).Stvar je u tom da se prizna ka i Enver,u redu ja znam kako bi grdelin treba pivat ali ja to neman i držin ovu gubu jer su mi tići dragi i uvik ču ih držat pa makar bila i guba.Ima još dosta stvari ali ne da mi se više pisat.e Eto to su ti neke stvari moj Domeniko.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 6:48 pm

Onaj koji se hvalio sa stotinu očaka je SAM SEBE posra (nitko za takvog nije upirao prstom i govorio što radi) a pokazao je svima kakav NE TREBA BITI jer na kraju ni ,,cici,, od svega nije ostalo.
Danas (takav) opet jednako razmišlja, skiniti kojeg očaka i sam sebi govoriti ,,ja imam najbolje grdeline a ostali drže gube,,.Nikog ovim ne omalovažavam nego ŽESTOKO KRITIZIRAM jer takav ni onda ni danas nije bio za imati ništa plemenito ,to je neki drugi hobi .
Sa očacima se tako ne radi .

Koce opet po starom, niko drugi osim tebe ,jogija i par iz ekipe nije slušao ništa kvalitetno,...hahahaha,koce,koce , mislio sam da si bar malo ozbiljniji .

Čitav život držim ,,dobre,, grdeline i dobro znam što se držalo po kašetama kao što i danas znam što tko ima i kako diše kao tičar,(više -manje ,ali dovoljno).Kako je bilo onda ,tako je i danas .
Razlika onda i danas je što se počelo uzgajati, mnogo manje se ,,bira ,,iz prirode a to se i te kako osjeća na pivanju grdelina koje imamo.
Jednako je ostalo što su neki tičari onda i danas mlatili puno jezikom ,pričali o još ranijim vremenima i starijim grdelinima a nikad nisu imali tića koji bi bar malo zapivao.

Nije sramota pokazati grdelina u topu, čistu ticu,pravog batudera , sramota je biti sve ovo što sam gore spomenio i napisao .Po tome su se najviše razlikovali očajnici od tičara.

Ove kritike su osnovane i NISU UVREDE , do su djelovi nečeg negativnog ili pozitivnog u životu svakog tičara ali treba se znati što je u redu raditi a što ne treba .

cheers












[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 6:55 pm

Pesti sve si dobro napisa samo mi nije jasno ko se hvalija sa 100 oćaka ,ja znam samo jednog takvog a ti ako si iskren sad napiši ko je to
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 7:03 pm

YOGI je napisao/la:
Pesti sve si dobro napisa samo mi nije jasno ko se hvalija sa 100 oćaka ,ja znam samo jednog takvog a ti ako si iskren sad napiši ko je to


Nikog ,baš nikog neču imenovati za tako nešto,dovoljno je pronaći se u tome tko se osjeti prozvanim.
Smatram da kritizirajući nešto tako mogu utjecati bar malo na svjest svakog tičara da se tako nešto ne radi više ,(masovno tamanjenje).
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 7:07 pm

dobro kad je tako i ja mislim da će se pronaći u tvom postu.Samo mi se ćini da si ti puca u drugom smjeru a ne tamo di je meta.
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Emptyuto srp 26, 2011 7:12 pm

Haha, Jogi,Jogi ponekad se puca da se poplaši ,da se malo zapleše ,.. ne treba odmah u srce kuglu poslati,..hahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.   Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše. - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše.
[Vrh] 
Stranica 8 / 38.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 38  Next
 Similar topics
-
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše
» Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: