Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 priče iz kafića

Go down 
+42
faraon
pujdo
probiotik
Gigo
MONSTRUMO
prava zijada
nicaze
VELE1
arboret
frickočak
balojaxx
Grga Zlatoper
CIBO
DjordjeVet
brabus
kain
angjello
pele
euzebio
DOMENICO
Jandrek
lord189
Moćun
bošket
KOBAC
vrca
ivica
ivica.milanovic13
pavao
Tic_Bal.
ziko
KLAPA SINJ
car
PSIHO
GIMPEL
F I N K O
bizar
YOGI
frzelin
BATUDA
PESTI
GRANDE
46 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyčet vel 03, 2011 4:56 am

Mislim da GMO-pokusi malo pomalo prelaze u aorist za ovu godinu.Slušajuci kamere i citajuci između redaka ova godina je gotova,iako je tek pocela.
Sve su oci uprte u Grandea,koji još uvik uspješno vodi svoje jato.

Ali,lagano i tiho povlacenje im nece upalit,nakon cijelozimskog pranja mozga.sukob ce se ipak održat i to na sva zvona.

Ovi put inox-bizar i cude nece utec,brzo ce doc šesti misec.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyčet vel 03, 2011 6:58 am

Ne želim ništa za sada komentirat želim samo sve pozdraviti a posebno frzelina. Isprika Veli zbog uzimanja identiteta. Very Happy
[Vrh] Go down
KLAPA SINJ




Broj postova : 15
Points : 16
Join date : 29.01.2011

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyčet vel 03, 2011 9:21 am

Vele je as ko u velu dirne ajme njemu .
.
[Vrh] Go down
ziko

ziko


Broj postova : 49
Points : 53
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Split

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptysub vel 05, 2011 2:45 am

vele je kralj king
najači je u državi......
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyned vel 13, 2011 5:05 am

Klapa svaka čast na snimci, a i na grdelinu. Pozdrav Badi i Veli( Vele nisi me laga), a tebe Bada molin da staviš još koji snimak jer san čuja da imaš i boljega. Pozdrav i tebi Pele i guraj i dalje s tin grdelinom, ako ima neko boljega neka ga stavi da mozemo i njega komentirati.
P.S. Oprostite šta komentiran snimku sa drugoga foruma jer na drugom nisan logiran. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyned vel 13, 2011 12:09 pm

Viktore ajde vrime je da se predstaviš s obziron da me spominješ i da mi kradeš identitet, bez obzira šta se slažen sa tvojin zadnjin poston.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyčet vel 17, 2011 4:03 am

Ima li još kafica po Dalmaciji di se skupljaju ticari,Makarska,Šibenik,Zadar,nije vrag da je Kalahari jedina ticarska psihijatrija.
Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyčet vel 17, 2011 4:10 am

Danas sam bija u Zadar u prijatelja zadre-ivice,pa smo se lipo ticarski iscakulali u kaficu ,pa mi je palo na pamet ,je li postoje kafici ticarski u ostalim gradovima,di se nalaze grdelinaši.
Još nemamo pisanih tragova o tome,ili se skrivaju. cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptypet vel 18, 2011 9:24 am

Diste tičarćići,evo i mene pig

Inače Marko,mali crni bude dikod u kancelariji (Kalahari) lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyuto vel 22, 2011 4:14 am

Sinoc smo saznali u kaficu da su jednom grdelinašu u Sinju provalili u konobu i ukrali starog grdelina i mlade.Katastrofa.

Ja sam visoko,pa sam siguran.Neznam šta bi ucinija lupežu da ga uvatin u lupešcini.

Nije mi jasno ni šta ce sa tim grdelinima,jer se sva pivanja poznaju,širit ne može,prodat ne može jer ce se odma saznat.

Sigurno su neki mulci,mlađi, pa ne znaju u šta su se uvalili.

Katastrofa. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyuto vel 22, 2011 5:24 am

Dica su to koce,otkrit ce se to odma,kad on pocme lagano pivat nece in dat đava mira širit ce ga...A bit ce belaja... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyuto vel 22, 2011 8:03 am

Danas sam svratija kod g.Granda i vidim da je kupio nova BLINDO vrata ja pitam zašto minja vrata a on kaže iza njih je velika vrijednost PRAVI GRDELIN....
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyuto vel 22, 2011 8:15 am

Baš mi je ža kebe ,nisam sluša tića ali mi je reka moj prijatelj ivo da su to najbolji tići u sinju,staro livanjsko pivanje,i želim kebi da ih šta prije nađe a lupežima bi tribalo prste okidat.
[Vrh] Go down
GRANDE

GRANDE


Broj postova : 533
Points : 559
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : SPLIT-STP VAŠA ODLIČNA ZA MENE SRENJA.....

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyuto vel 22, 2011 8:44 am

Sramot šta sve su u stanju danas pojedinci učinit...čuvik drži tice godinama i čuva ih ka oči u glavi i pojave se ti kreteni i unište sav njegov trud ... nadam se da će g.Keba što prije pronać tice a ti lupeži završit na policiji...
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyuto vel 22, 2011 10:02 am

frzelin je napisao/la:
Danas sam svratija kod g.Granda i vidim da je kupio nova BLINDO vrata ja pitam zašto minja vrata a on kaže iza njih je velika vrijednost PRAVI GRDELIN....

frzelin king
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptysri vel 23, 2011 8:46 am

GRANDE je napisao/la:
Sramot šta sve su u stanju danas pojedinci učinit...čuvik drži tice godinama i čuva ih ka oči u glavi i pojave se ti kreteni i unište sav njegov trud ... nadam se da će g.Keba što prije pronać tice a ti lupeži završit na policiji...



Je su ljudi zajebani,tek je dan proša coviku od nesrice i pegule koja mu se desila,a vec ima tri verzije događaje,e da je proda,e da mu je krepa,e da mu je iša u modu,a ova zadnja je najluđa,da su mu ga ukrali za snimit,pa ce ga vratit za tri dana.Nesritnji,ludi svit,ma je li to možete zamislit.
Tako san se najidija da san odma iša otvorit bocu vina.

Ludoga li grada.

confused
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptysri vel 23, 2011 9:12 am

bariton je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
Sramot šta sve su u stanju danas pojedinci učinit...čuvik drži tice godinama i čuva ih ka oči u glavi i pojave se ti kreteni i unište sav njegov trud ... nadam se da će g.Keba što prije pronać tice a ti lupeži završit na policiji...



Je su ljudi zajebani,tek je dan proša coviku od nesrice i pegule koja mu se desila,a vec ima tri verzije događaje,e da je proda,e da mu je krepa,e da mu je iša u modu,a ova zadnja je najluđa,da su mu ga ukrali za snimit,pa ce ga vratit za tri dana.Nesritnji,ludi svit,ma je li to možete zamislit.
Tako san se najidija da san odma iša otvorit bocu vina.

Ludoga li grada.

confused

To se ne može niti promislit svakakvog svita ima neki ljudima je drago šta se ćoviku desula tragedija pazi nemoj prinaglit sa bocom...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptyčet vel 24, 2011 9:01 am

bariton je napisao/la:
GRANDE je napisao/la:
Sramot šta sve su u stanju danas pojedinci učinit...čuvik drži tice godinama i čuva ih ka oči u glavi i pojave se ti kreteni i unište sav njegov trud ... nadam se da će g.Keba što prije pronać tice a ti lupeži završit na policiji...



Je su ljudi zajebani,tek je dan proša coviku od nesrice i pegule koja mu se desila,a vec ima tri verzije događaje,e da je proda,e da mu je krepa,e da mu je iša u modu,a ova zadnja je najluđa,da su mu ga ukrali za snimit,pa ce ga vratit za tri dana.Nesritnji,ludi svit,ma je li to možete zamislit.
Tako san se najidija da san odma iša otvorit bocu vina.

Ludoga li grada.

confused

Koce jebate nemoj pit od nervoze, vratit će stari tiće prije vrimena, svit je mal..............
[Vrh] Go down
pavao

pavao


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 23.01.2011
Age : 43
Lokacija : makarska

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptysub vel 26, 2011 9:54 am

bariton je napisao/la:
Danas sam bija u Zadar u prijatelja zadre-ivice,pa smo se lipo ticarski iscakulali u kaficu ,pa mi je palo na pamet ,je li postoje kafici ticarski u ostalim gradovima,di se nalaze grdelinaši.
Još nemamo pisanih tragova o tome,ili se skrivaju. cheers
ima u makarskoj di se dosta ticara okuplja a i vlasnik je ticar

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptysub vel 26, 2011 7:17 pm

pavao je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Danas sam bija u Zadar u prijatelja zadre-ivice,pa smo se lipo ticarski iscakulali u kaficu ,pa mi je palo na pamet ,je li postoje kafici ticarski u ostalim gradovima,di se nalaze grdelinaši.
Još nemamo pisanih tragova o tome,ili se skrivaju. cheers
ima u makarskoj di se dosta ticara okuplja a i vlasnik je ticar


Pave ja sam cesto doli,koji je to kafic i kad se nađete,isto tako kad dođete u Split,javi te se,dođite u kalaharija.Uvik neko ima,sinoc je konobar(mladi gazda),stalno na usta tuka batude.

A sigurno ce te cut i koju batudu na usta,na kameru,na mobitel,na laptop ha ha ha,nikad nije dosadno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptypon vel 28, 2011 12:48 am

Necete virovat,da je verša kod nekih GMO-ticara postala vrlo tražen dio pisme.

Zašto?

Zato šta je lako složit cetiri-pet pletiva po desetak taktova,namistit kopjutersku ziju rastezacu od 3-4 sekunde,ali do ciste verše se može samo prirodno jer je nema na snimkama ha ha.
Pojedinci su došli do zakljucka ,da za ucit mlade na CD,ili baštardu,osim batuda mora bit i verša,da bi sve bilo prirodnije.
Međutim,verša mora bit sa šta manje šporkice,ako može bez strilavanja,cjacjavanja,malih zija itd.

Vrimena se minjaju,da mi je samo znat kako ce grdelinaštvo izgledat za pedesetak ili sto godina.

Mogli bi umisto živija STP ili DTP ili GMO ili GLATKI ili RIZLE vikat ŽIVILA PRIRODA flower
[Vrh] Go down
ivica.milanovic13




Broj postova : 122
Points : 125
Join date : 01.02.2011

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptypon vel 28, 2011 2:14 am

koce to za veršu ja non stop govorin da nikad nije postoja grdelin bez verše i mladi mora prvo naučit veršu da bi naučija batudu
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptypon vel 28, 2011 2:22 am

ivica.milanovic13 je napisao/la:
koce to za veršu ja non stop govorin da nikad nije postoja grdelin bez verše i mladi mora prvo naučit veršu da bi naučija batudu

Ljudi moji koja verša grdelin mi je u 12 misec još nije bio obučen uzgojen 15.10 sada već tuče batude ako se nešto ekstremno ne desi pogotovo če bariton vidit koliko sam napredovao u batudi,a i boji dzijade mislim čak i u dužini.Baritone kad te volja možeš svratit neče falit batudi... sunny cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptypon vel 28, 2011 2:51 am

frzelin je napisao/la:
ivica.milanovic13 je napisao/la:
koce to za veršu ja non stop govorin da nikad nije postoja grdelin bez verše i mladi mora prvo naučit veršu da bi naučija batudu

Ljudi moji koja verša grdelin mi je u 12 misec još nije bio obučen uzgojen 15.10 sada već tuče batude ako se nešto ekstremno ne desi pogotovo če bariton vidit koliko sam napredovao u batudi,a i boji dzijade mislim čak i u dužini.Baritone kad te volja možeš svratit neče falit batudi... sunny cheers


Virujen frigo u tebe,dolazin ovi tjedan.

Ja uvik govorin da ne možemo svi imat ni vrlo dobre,ni odlicne ,ni prave,ali ako ticar,šta ima da ima,ide malo naprid u odnosu na prošlu godinu,ja mu skidam kapu do poda,i to triba pohvalit,to je rad i znanje ticara.
[Vrh] Go down
pavao

pavao


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 23.01.2011
Age : 43
Lokacija : makarska

priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Emptypon vel 28, 2011 9:45 am

bariton je napisao/la:
pavao je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Danas sam bija u Zadar u prijatelja zadre-ivice,pa smo se lipo ticarski iscakulali u kaficu ,pa mi je palo na pamet ,je li postoje kafici ticarski u ostalim gradovima,di se nalaze grdelinaši.
Još nemamo pisanih tragova o tome,ili se skrivaju. cheers
ima u makarskoj di se dosta ticara okuplja a i vlasnik je ticar


Pave ja sam cesto doli,koji je to kafic i kad se nađete,isto tako kad dođete u Split,javi te se,dođite u kalaharija.Uvik neko ima,sinoc je konobar(mladi gazda),stalno na usta tuka batude.

A sigurno ce te cut i koju batudu na usta,na kameru,na mobitel,na laptop ha ha ha,nikad nije dosadno.
caffe bar ZAGREB,a gosti su stalni njih pedesetak svako dan dolazi a 10-tak ih drzi tice,drugih deset je uvik imalo grdelina u kuci i tako se svaki dan vrte price o tićima
[Vrh] Go down
Sponsored content





priče iz kafića - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
priče iz kafića
[Vrh] 
Stranica 3 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: