Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 priče iz kafića

Go down 
+42
faraon
pujdo
probiotik
Gigo
MONSTRUMO
prava zijada
nicaze
VELE1
arboret
frickočak
balojaxx
Grga Zlatoper
CIBO
DjordjeVet
brabus
kain
angjello
pele
euzebio
DOMENICO
Jandrek
lord189
Moćun
bošket
KOBAC
vrca
ivica
ivica.milanovic13
pavao
Tic_Bal.
ziko
KLAPA SINJ
car
PSIHO
GIMPEL
F I N K O
bizar
YOGI
frzelin
BATUDA
PESTI
GRANDE
46 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptysub tra 02, 2011 10:11 pm

Ma pletiva bi mogla bit kraća a i kraljica.
Previše to traje,nikako da završi.

[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptysub tra 02, 2011 10:38 pm




Daj stavite na forum da čujemo i mi ostali van Kalaharija ta čudesa od zijada !!!




Evala !!!!!!



Salu2
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 03, 2011 12:54 am

bošket je napisao/la:
Ma pletiva bi mogla bit kraća a i kraljica.
Previše to traje,nikako da završi.


Sada nevaljaju pletiva ko če ugodit svima, jednima zijada nevalja drugima pletiva da su krača eto sto ljudi sto čudi...

Neznam šta reč oni našli CD za 2012 godinu pa ni to ne valja ko bi ovome ludom gradu ogodija. Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 03, 2011 1:58 am

Ma Dado je napravija posa pa vi serite čovika sa primjedbama tipa duga pletiva, šuplja zijada, duga zijada iti u šali... Za mene lipše i bolje netriba. A onako nešto u svakoga čuja nisan, niti mi ga je ko izvadija ne zato šta san mulac, nego zato šta nemaju.
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 03, 2011 2:24 am

A je gutate ka glamci!

Pa normalno da je što duže to bolje.

[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 03, 2011 2:29 am

bošket je napisao/la:
A je gutate ka glamci!

Pa normalno da je što duže to bolje.

Uvatili se na baketinu......
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptypon tra 04, 2011 7:42 pm

Very Happy


Zadnja promjena: lord189; čet lis 25, 2012 10:40 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 10, 2011 6:58 am

Danas pun kalahari,neki i sa paketima u autu,znaci krenulo je širenje.

Sve se izmišalo,i GMO i želanduri i oni mišani sve je u kalaharija,cak i oni koji su govorili da nikad nece doc.

Neka Kalaharija i STP-a cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 10, 2011 8:14 am

bariton je napisao/la:
Danas pun kalahari,neki i sa paketima u autu,znaci krenulo je širenje.

Sve se izmišalo,i GMO i želanduri i oni mišani sve je u kalaharija,cak i oni koji su govorili da nikad nece doc.

Neka Kalaharija i STP-a cheers

Pari mi se da nismo bili u istom kafiću bilo nas je tri četri ja nisam druge uopče vidija... sunny sunny sunny cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 10, 2011 8:18 am

frzelin je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Danas pun kalahari,neki i sa paketima u autu,znaci krenulo je širenje.

Sve se izmišalo,i GMO i želanduri i oni mišani sve je u kalaharija,cak i oni koji su govorili da nikad nece doc.

Neka Kalaharija i STP-a cheers

Pari mi se da nismo bili u istom kafiću bilo nas je tri četri ja nisam druge uopče vidija... sunny sunny sunny cheers

Jebiga frigo ,meni su svi prijatelji i svi su mi dragi.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 10, 2011 8:26 am

bariton je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Danas pun kalahari,neki i sa paketima u autu,znaci krenulo je širenje.

Sve se izmišalo,i GMO i želanduri i oni mišani sve je u kalaharija,cak i oni koji su govorili da nikad nece doc.

Neka Kalaharija i STP-a cheers

Pari mi se da nismo bili u istom kafiću bilo nas je tri četri ja nisam druge uopče vidija... sunny sunny sunny cheers

Jebiga frigo ,meni su svi prijatelji i svi su mi dragi.

Ajme opet su ti svi prijatelji blago tebi kada se tako brzo sprijateljiš mislija si tako i za neke pa si se iznenadija... santa santa santa Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 10, 2011 8:37 am

Ha ha,šta cu kad sam takav naivan,dobrodušan,rekli bi pizdun Sad No silent pale
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 10, 2011 8:40 am

bariton je napisao/la:
Ha ha,šta cu kad sam takav naivan,dobrodušan,rekli bi pizdun Sad No silent pale

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyned tra 10, 2011 9:03 am

bariton je napisao/la:
Ha ha,šta cu kad sam takav naivan,dobrodušan,rekli bi pizdun Sad No silent pale

Punac moj I love you flower
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptypon tra 11, 2011 7:03 am

markoxp je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Ha ha,šta cu kad sam takav naivan,dobrodušan,rekli bi pizdun Sad No silent pale

Punac moj I love you flower


Maleno moje pametno,

vidiš li frzeline

o tome ti ja govorin,kako sad malome odbit kad te nešto pita.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptypon tra 11, 2011 8:07 am

A di ćeš me odbit, pa još nisan pita za ruku Laughing I love you

king
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptypon tra 11, 2011 8:17 am

markoxp je napisao/la:
A di ćeš me odbit, pa još nisan pita za ruku Laughing I love you

king

Mali stoj kuco,jer ces dobit škopulu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptypon tra 11, 2011 8:40 am

Na zapovid dide Very Happy
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptysri tra 13, 2011 7:57 am

Vele je napisao/la:
frzelin je napisao/la:
Pari mi se da nismo bili u istom kafiću bilo nas je tri četri ja nisam druge uopče vidija... sunny sunny sunny cheers


E moj frzeline nikad od tebe čovika .razmisli malo šta pišeš , a ako ne razumiš onda pitaj svoje mentore da te nauče da budeš bar pristojan , a ako ti ni to ne pomaže onda trči za njima pa lagano budi Matija Gubac ako znaš ko je to jer pariš pokondirena tikva , a ako ni to ne razumiš onda budi kmet do kraja.

Za razliku od tebe g.Vele moji mentori su svi pokojni,a vaš mentor mislim da nije ni postoja.

Ovo za kmestvo da nebi iša u dublje samo ču vam se nasmijat Hahahahahahahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz ......
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptyčet tra 14, 2011 7:27 am

MISLIM DA NEMAM NIKAKVE KOMPLEKSE AUTORITETA I STABILANO STOJIM NA NOGAMA ZA RAZLIKU OD DRUGIH ONO ŠTA REČEM STOJIM IZA SVAKE SVOJE RIČI,A IMA I ONA POSLOVICA SVAK SVOME JATU LETI.NITKO ME NE KORISI ZA NIŠTA JER JA NEMAM NIČIJE PIVANJE NEGO SVOJE ZA RAZLIKU OD NEKIH TAKO DA SE I TU DA PRIČAT,A LJUDI I KOJIMI ZAMJERAJU MISLIM DA SE NE BAVE ISTIM HOBIJEM KAO JA TAKO DA IM UOPČE NE ZAMJERAM NA NIČEMU. Razz Razz Razz Razz Razz cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptypet tra 15, 2011 12:22 am

Ha ha ha,da vas neznam i da svaku vecer nismo skupa,mislija bi "ovo su neprijatelji",

ko vas ne nezna,skupo bi.......................

Ali moram priznat jedno,špiriti su veliki,širenje je polako pocelo,zahuktava se,a nikad više kvalitetnih grdelina,nikad ih se više nije uputilo širit,samo da ostanu,da idu naprid ,a ne nazad.

Naprid naši,naprid Kalahari i svi grdelinaši,živila batuda.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptysub tra 16, 2011 7:10 am

Razz


Zadnja promjena: frzelin; sub tra 16, 2011 9:48 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptysub tra 16, 2011 7:35 am

Mislija san ovo primucat al jednostavno nemogu.Osjecan se nekako prozvano buduci da nisan bija u Kalaharija veceras.Frzzz malo si bezobrazan i predlazen ti da jednostavno kazes ko ti smeta a ko ne.Kako si poceja blejat ostat ces sam a ne samo par ticari s tobom.....A i nemoj glumit jer si vec toliko ljudi zavadija sa sobom da sam nisi svjesan.Razmisli malo i stani na balun.Misli sta pises moglo bi ti se odbit o glavu.Danas smo nekako svi posebno osjetljivi zbog dogadjaja koji su se desili s nasin ljudima na onom vec svima nama omrazenom sudu.Zato nepali vatru di netribas pametnije ti je.Zivija i pozzz .

Tvoj nevidljivi poznanik Vrca
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptysub tra 16, 2011 8:21 am

vrca je napisao/la:
Mislija san ovo primucat al jednostavno nemogu.Osjecan se nekako prozvano buduci da nisan bija u Kalaharija veceras.Frzzz malo si bezobrazan i predlazen ti da jednostavno kazes ko ti smeta a ko ne.Kako si poceja blejat ostat ces sam a ne samo par ticari s tobom.....A i nemoj glumit jer si vec toliko ljudi zavadija sa sobom da sam nisi svjesan.Razmisli malo i stani na balun.Misli sta pises moglo bi ti se odbit o glavu.Danas smo nekako svi posebno osjetljivi zbog dogadjaja koji su se desili s nasin ljudima na onom vec svima nama omrazenom sudu.Zato nepali vatru di netribas pametnije ti je.Zivija i pozzz .

Tvoj nevidljivi poznanik Vrca

Zašto si se ti naša prozvan ja te uopče nisam nigdi spomenija bože daj da su svi ka i ti.Ali ti si mene prozva i nazvao da sam bezobrazan ne razumin zašto.A TO DA ČU OSTAT SAM UOPČE MI NEBI PUNO NAŠKODILO JER ODAVNO TAMO STRUJI NEGATIVNA ENERGIJA.I TE LJUDE ŠTA SAM ZAVADIJA SA SOBOM NISU MI NAPETI VJERUJ MI.
Pozdrav Vrca legendo. cheers
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Emptysub tra 16, 2011 8:31 am

Frz pises pre opcenito.Ljudima to nije drago.Svak je prozvan,a niko nije prozvan.....To se moj dragi prika tako neradi.Ako mozemo skupa svi zajedno mozemo,ako nemozemo opet dobro.Ova shema bilo nas je pet,sest bilo nam je lipo jer nas je bilo malo i nije ti bas dobra.Ljudima svasta pada napamet.Pale se vatre di netriba.Necemo se vise prepirat.Vidimo se sutra i pozzz
[Vrh] Go down
Sponsored content





priče iz kafića - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: priče iz kafića   priče iz kafića - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
priče iz kafića
[Vrh] 
Stranica 5 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: