Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 UDRUGA "GLATKA ZIJADA"

Go down 
+31
probiotik
MONSTRUMO
ĐEKO
Moćun
nicaze
ivica.milanovic13
PESTI
Jandrek
pele
žižula
vrca
ivica
rico
domo
DOMENICO
car
bošket
lord189
KOBAC
sentada
YOGI
f-1
onix67
Dva Grdelina
PSIHO
Grga Zlatoper
kain
GRANDE
žuti
frzelin
ATOMIC
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyuto oľu 01, 2011 3:54 am

E šenttada mi amo reć nemamo glatke,a ajde vi stavite nategnute olitiga žerbaste vama je lakše nego nama.
[Vrh] Go down
sentada




Broj postova : 8
Points : 10
Join date : 05.02.2011
Age : 54

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyuto oľu 01, 2011 8:00 am

bariton je napisao/la:
Ajme,baš sam blesav,sorry,ja sam bija uvjeren da utopijska zijada,znaci da leti do oceana i tamo se utopi ha ha.

Šentada,amo ja i ti lipo na kavu pa ce mo o svemu,ko je koga utopija i zašto.

Ne mora niko znat,javi se na pp,pa tvoji nece skužit da se družiš sa glatkima. Idea geek

Daleko je Rovinj od Splita, ne isplati se radi kafe dolazit.

YOGI je napisao/la:
E šenttada mi amo reć nemamo glatke,a ajde vi stavite nategnute olitiga žerbaste vama je lakše nego nama.

Ne tribaš mi se obraćat s poštovanjem, dakle ne Vi nego ti. Neman ja nategnute, ja držim sezonce ka i ti. cheers
[Vrh] Go down
sentada




Broj postova : 8
Points : 10
Join date : 05.02.2011
Age : 54

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyuto oľu 01, 2011 8:16 am

Bravooooo lol!
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 8:26 am

Ali ste me škartali ajme meni gori ste od maminja!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 8:44 am

Na skupšini je isto tako odluceno da član JOGI,koji je izmislija i patenira spravu GLATKOMETAR,bude inspektor za ziju,drugim ricima,niti jedna zija ne može dobit pecat glatke bez da JOGI odobri.

Ovo su glavne odluke prve skupštine udruge Glatka zijada.

1.TONE-CAR
2.JOGI
3.ANGEL
4.DADO
5.BARITON
6.BALTA
7.ŽUTI
8.PSIHO
9.DOMO
10.RENO
11.MASLE
12KOMPA
13.KRUNO
14.BARAS
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 9:39 am

Evo slika sa skupštine glatkih


UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 65828716

[Vrh] Go down
žuti

žuti


Broj postova : 98
Points : 100
Join date : 08.01.2011
Age : 58
Lokacija : split-Croatia

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 9:53 am

al su to svi iz udruge
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 10:05 am

Tu kod vas u udruzi 70% nabrojenih ljudi i ne zna kako treba pivat grdelin,a o zijadi ne treba ni pričat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 10:08 am

žuti je napisao/la:
al su to svi iz udruge

ha ha,pola stola,iduca tura je sutra jer su dado i njegovi zajebali
[Vrh] Go down
kain

kain


Broj postova : 185
Points : 200
Join date : 12.01.2011
Age : 57
Lokacija : HRBiH

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 10:10 am

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 76445518


UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 35060771


UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 68163705


UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 14547354

[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 10:16 am

Dva rođaka kompa i Kruno,polu prijatelj savaka čast lipo...
[Vrh] Go down
KOBAC

KOBAC


Broj postova : 249
Points : 272
Join date : 03.03.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 10:22 am

Lijepo je vama u toj udruzi lol!
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 10:28 am

KOBAC je napisao/la:
Lijepo je vama u toj udruzi lol!

Kobac baš im je lipo bariton govori yogi daje pečat a to ti sve govori kakva je to udruga 70% ljudi nezna kako treba pivat grdelin...
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 06, 2011 8:18 pm

Ma kakvo puštanje,trenutno je pod sankcijama.Za uć ponovo u udrugu triba otvorit 88 poglavlja.prije će Hrvatska uć u eu nego frzo u udrugu.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptypon oľu 07, 2011 4:00 am

YOGI je napisao/la:
Ma kakvo puštanje,trenutno je pod sankcijama.Za uć ponovo u udrugu triba otvorit 88 poglavlja.prije će Hrvatska uć u eu nego frzo u udrugu.

Dobro vam je reka laki ono za jaja nije falija 100% bio u pravu... Razz
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptysri oľu 09, 2011 10:27 pm

frzelin je napisao/la:
KOBAC je napisao/la:
Lijepo je vama u toj udruzi lol!

Kobac baš im je lipo bariton govori yogi daje pečat a to ti sve govori kakva je to udruga 70% ljudi nezna kako treba pivat grdelin...
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyčet oľu 10, 2011 8:55 am

pa zar si sumnja u mene Frzelinu
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptypet oľu 11, 2011 5:58 am

bariton je napisao/la:
Zaboravija sam,baš me sramota,stavit neke od pionira glatke zijade,maslu,kompu i krunu,a sinoc je i prijatelj baras pita:"a di san ja, i ja imam glatkoga".

1.ANGEL
2.DADO
3.JOGI
4.BARITON
5BALTA
6.ŽUTI
7.PSIHO
8.DOMO
9.RENO
10.MASLE
11.KOMPA
12.KRUNO
13.BARAS

Ajme,a DEBO,iako ga kumovi ne priznaju,kažu da mu je cirkular prnija u uvo,ja moram kazat,Debo je legenda i osnivac glatkih,dribler,golgeter,recimo ka Bajdo Vukas,bez njega se ne more.

.DEBO se izjasnija da je kristalni,svaka cast doktore.


Ps.ko god želi izac iz udruge,može,samo triba kazat da nije "glatki"i obrnuto.
Pišem u ime Angela i ujedno Vas molim pošto više nije član ovog foruma da ga brišete iz ove udruge.Hvala na razumjevanju i srdačan pozdrav!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptypet oľu 11, 2011 7:59 am

PSIHO je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Zaboravija sam,baš me sramota,stavit neke od pionira glatke zijade,maslu,kompu i krunu,a sinoc je i prijatelj baras pita:"a di san ja, i ja imam glatkoga".

1.ANGEL
2.DADO
3.JOGI
4.BARITON
5BALTA
6.ŽUTI
7.PSIHO
8.DOMO
9.RENO
10.MASLE
11.KOMPA
12.KRUNO
13.BARAS

Ajme,a DEBO,iako ga kumovi ne priznaju,kažu da mu je cirkular prnija u uvo,ja moram kazat,Debo je legenda i osnivac glatkih,dribler,golgeter,recimo ka Bajdo Vukas,bez njega se ne more.

.DEBO se izjasnija da je kristalni,svaka cast doktore.


Ps.ko god želi izac iz udruge,može,samo triba kazat da nije "glatki"i obrnuto.
Pišem u ime Angela i ujedno Vas molim pošto više nije član ovog foruma da ga brišete iz ove udruge.Hvala na razumjevanju i srdačan pozdrav!

HahahaHA,ne mogu virovat da je udruga ovako ozbiljno shvacena i to je dobro.

Evo psiho,sazvat cu izvanrednu skuštinu udruge,pa ce supervizor jogi i pocasni predsjednik car donit odluku.

Zahvaljujem na obavjesti i pozdravi clana Angela i reci mu da cu doc do njega.haug-bariton je rekao.
[Vrh] Go down
PSIHO

PSIHO


Broj postova : 69
Points : 70
Join date : 14.01.2011
Lokacija : B.Voda

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptysub oľu 12, 2011 8:08 am

bariton je napisao/la:
PSIHO je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Zaboravija sam,baš me sramota,stavit neke od pionira glatke zijade,maslu,kompu i krunu,a sinoc je i prijatelj baras pita:"a di san ja, i ja imam glatkoga".

1.ANGEL
2.DADO
3.JOGI
4.BARITON
5BALTA
6.ŽUTI
7.PSIHO
8.DOMO
9.RENO
10.MASLE
11.KOMPA
12.KRUNO
13.BARAS

Ajme,a DEBO,iako ga kumovi ne priznaju,kažu da mu je cirkular prnija u uvo,ja moram kazat,Debo je legenda i osnivac glatkih,dribler,golgeter,recimo ka Bajdo Vukas,bez njega se ne more.

.DEBO se izjasnija da je kristalni,svaka cast doktore.


Ps.ko god želi izac iz udruge,može,samo triba kazat da nije "glatki"i obrnuto.
Pišem u ime Angela i ujedno Vas molim pošto više nije član ovog foruma da ga brišete iz ove udruge.Hvala na razumjevanju i srdačan pozdrav!

HahahaHA,ne mogu virovat da je udruga ovako ozbiljno shvacena i to je dobro.

Evo psiho,sazvat cu izvanrednu skuštinu udruge,pa ce supervizor jogi i pocasni predsjednik car donit odluku.

Zahvaljujem na obavjesti i pozdravi clana Angela i reci mu da cu doc do njega.haug-bariton je rekao.
Kad odlučiš ići kod Angela ponesi kojeg "glatkog",pazi on voli čiste tiče!! Very Happy lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptypet oľu 18, 2011 7:59 am

Veceras smo dobili novoga clana glatkih.

Upisa nam se Rato,legenda SPLITSKE TICIJE.

Evala Rato


Supervizor Jogi odobrio lol!
[Vrh] Go down
bošket

bošket


Broj postova : 348
Points : 356
Join date : 19.03.2011
Lokacija : najlipši grad na svitu

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 20, 2011 2:58 am

bariton je napisao/la:
Veceras smo dobili novoga clana glatkih.

Upisa nam se Rato,legenda SPLITSKE TICIJE.

Evala Rato


Supervizor Jogi odobrio lol!


A vidija sam ga neki dan.Nije mi izgleda ka da je porebambija. Shocked Shocked Shocked
[Vrh] Go down
car

car


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 17.01.2011
Lokacija : Split

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 20, 2011 10:23 am

oli masle ni ge mol
[Vrh] Go down
car

car


Broj postova : 10
Points : 10
Join date : 17.01.2011
Lokacija : Split

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 20, 2011 10:36 am

čuj koce čuo je rato naša pletiva i zijade mene je jednom kad je doša u mene doma pita da li je moguće da ovakva zijada postoji u Hrvatskoj na žlost sam je izgubja i neka našeg Rate zna on šta je tić i zijada
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Emptyned oľu 20, 2011 7:25 pm

Ne bi ga ja ni stavija na listu uša je preko veze (rumba je vrata)
[Vrh] Go down
Sponsored content





UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
UDRUGA "GLATKA ZIJADA"
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Ćakula (Brbljaonica)-
Forum(o)Bir: