Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 UDRUGA "GLATKA ZIJADA"

Go down 
+31
probiotik
MONSTRUMO
ĐEKO
Moćun
nicaze
ivica.milanovic13
PESTI
Jandrek
pele
žižula
vrca
ivica
rico
domo
DOMENICO
car
bošket
lord189
KOBAC
sentada
YOGI
f-1
onix67
Dva Grdelina
PSIHO
Grga Zlatoper
kain
GRANDE
žuti
frzelin
ATOMIC
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 1:34 am

ATOMIC je napisao/la:
Može li jedna snimka takve zijade? Eto da čujem pa se možda i ja uclanim u klub ljubitelja! Smile

Ja van polako vižitajen ovi forum, pa me baš interesira jeli ATOMIC uša u klub?kako je završila priča?
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 1:38 am

kain je napisao/la:
Zijada je ispravna,ako ti se svaka dlačica na leđima naježi ,kad je grdelin otpjeva Very Happy Very Happy

ta ne može biti loša cheers

Ja san prelista cili form, ali mi se još ni dlaka naježila, ali ću eto iz ponova???? Di triban gledat
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 1:45 am

[quote="bariton"][quote="angel"][quote="bariton"]
angel je napisao/la:


Varaš se,

da samo cuješ komentare za Dadine zijade od pojedinaca,ali to je uglavnom ljubomora jer bi je svi ti volili imat doma.

Netko voli zijade koje rize,ja ne,zato i postoji ova udruga.

Svatko svome jatu Arrow



Tražin, pomoć-evo, ovi forum ima skori šest miseci, koja je do sada najbolja, koja je skupila najmanje komentara?
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 1:54 am

YOGI je napisao/la:
Znaš li koce šta sam se ja promislija,ako su GMOLI izmislili zijometar,znaš ono kad mjere dužinu zijade,e sad ću ja izmislit finometar ili glatkometar.A instrument za to je moje uho i ko oće da mu izmirim neka me zove ništa ne naplaćivam ali kad ocjenim nema ljutnje.I skoro sam zaboravija dajem i potvrdu sa njom mogu po cilom svitu jer kad si prvi u splitu prvak si svita ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ho ho ho ho ho ho ho ho ho ho hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kako je ova priča završila, tko je posta prvak, ?
Ko se sada zadnji smije, sad je stađun od pisme?
Dije nesta ovi barba šta se ovko smije, kome je da na kraju potvrdu ,za po svitu?
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 1:59 am

bariton je napisao/la:
Moram se izvinit Caru-Toni,šta sam ga priskocija u udruzi Glatka zijada.

Zato je danas na skupštini proglašen za doživotnog pocasnog predsjednika.

Živija CARE king king king


Di je nesta Car, niko se više na javja, pala knjiga na pet slova? Il se oni samo zimi javljaju?
Di su utekli, znan da je vrime od širenja, ali su se mogli koji put javit.
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 2:06 am

markoxp je napisao/la:
bariton je napisao/la:
Odat cu vam jednu tajnu,frigo nešto krije,moga bi bit SUPER GLAT.........,ali nece da prizna Sad

10.6 je njegov dan, neka tad pokaže šta je glatki lol! rendeer jocolor flower

Šta je bilo sa ovon pričon, proša je deseti, kako je ovo prošlo????
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 2:09 am

lord189 je napisao/la:
dobro je vele kaza "glatko" zvuči ka pederski a "liša zija" to već more stat

Pazi se šta govoriš, danas ti je to zločin iz mržnje, ako in šta kažeš, danas su zagrebu, prije si in moga reć šta oćeš, prošlo je to vrime:
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned lip 19, 2011 7:47 am

Evo danas gay parada u Zagrebu prošla glatko ko duša, al zato su in Splićani dali pilu naopako Twisted Evil
[Vrh] Go down
rico




Broj postova : 35
Points : 36
Join date : 18.06.2011

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptypon lip 20, 2011 8:47 pm

- Evo ja gore nešto pita, možda je još rano, odgovora nema pa nema, nema veze, pribacit ću se ja lako na drugu temu......sve po redu.
A isto me ovo malo posjeća na naš kafić na Fošalu (kvart u Omišu) di su zimi svi najveći "galebovi", di su priče i zimsko itanje ko je više strankinja ljubija..... došlo lito ja ga zoven , eno grupa Njemica sama pije, isprid kapma, ajmo, a on da je umoran da nemože.
E to su van naši Omiški "galebi", zimi su najjači, a liti ih nigdi nema.
Ja uteka sa Fošala, a ovdi parimise ista stvar.Najlakše se itat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyčet lip 23, 2011 10:05 am

Rico jesi ti oni iz vranjica šta igra balun sam sa sebon po onoj žegi u 1 uru popodne ? Hahahaha rekli su mi da i on tiće drži lol!
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyčet lip 23, 2011 7:31 pm

markoxp je napisao/la:
Rico jesi ti oni iz vranjica šta igra balun sam sa sebon po onoj žegi u 1 uru popodne ? Hahahaha rekli su mi da i on tiće drži lol!


hahahhaah nebi se ja čudija da se oni ostavija baluna da dođe u vaku ludnicu na internetu affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 8:28 am

Evo jedna obavjest.

Uprava glatkih je odlucila da profesor Jogi (kao najkompetentniji),napiše knjigu

postanka ispravne zijade.

Samo pet primjeraka ce biti potpisano od autora,zato molim predbilježbe dati

meni.

Zadro je to vec napravio,njemu ide prva.

01.09 krecu edukativni seminari u kalaharija (Jogi i Bariton)

Teme ce biti kako doci do ispravne (glatke) zije,kako je zadržati i reproducirati.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 8:33 am

HVALA NA EDUKACIJI , I NA PUTU DA BUDEM NA PUTU DA NESKRENEM SA PUTA , JER JEDINI PUT JE ISPRAVNI PUT , DA BUDEŠ NA PUTU DO ISPRAVNE GLATKE ZIJALICE
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 8:47 am

Ha ha ha.Prevelika vam je naknada.Dosta su vam dva komada. sunny
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 9:08 am

Od koliko stranica ce bit taj libar? Ide li i koji edukacijski video uz njega?
[Vrh] Go down
žižula

žižula


Broj postova : 14
Points : 14
Join date : 11.08.2011
Age : 48
Lokacija : Biograd

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 9:10 am






prijedlog:: tribalo bi uz knjigu u kompletu da

ide i 1 cd sa primjerima zijada -pravilnih !!!


Pozzzzzzzz




[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 9:12 am

Libar od najmanje 155 stranica i snimak od tića gosp.profe na dvostrukom cd-u u mp4 formatu.Dvostruki je zato sta nije mogla tolika zijalica stat na 1 cd
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 9:57 am

E da i libar će imat skroz glatke korice....
[Vrh] Go down
žižula

žižula


Broj postova : 14
Points : 14
Join date : 11.08.2011
Age : 48
Lokacija : Biograd

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptysub kol 13, 2011 9:53 pm




Biće to knjiga za pet , samo će


redaktor imati pune ruke posla

sa č i ć ----- !!!!!



Pozzzzzz

[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned kol 14, 2011 12:33 am

markoxp je napisao/la:
Ti govoriš da pitaju MILANA MASLEŠU kakvi je Lirski bija.

Citiran šta ti je Milan reka: "Lirski je najveća guba i bilo je sto puta boljih grdelina, Lirski nije zna pivat a drugo nastavlja je 80 posto, i bija je pun mali zija i ima je groblje od verše"

Eto to ti je Milan reka pa sad i dalje šalji ljude u njega da in priča kakvi je bija.
Oće li se možda ovo spomenit u knjizi HAHAHAHA.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned kol 14, 2011 1:04 am

To ti je pele reka barba milan,to mogu spomenit u predgovoru.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned kol 14, 2011 1:51 am

HaHaHa Kompletan gardelin markane,sve ima.
[Vrh] Go down
žižula

žižula


Broj postova : 14
Points : 14
Join date : 11.08.2011
Age : 48
Lokacija : Biograd

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned kol 14, 2011 2:03 am





Novi sam ode na forumu ,a i u pticama

ali vidin za ovo kratko vrimena da ode par ljudi zna o pismi grdelina ,a

ovi drugi što misle da znaju nigdi im kraja od rasprava .


Tako je uvik bilo i biće kad učenik zna više od učitelja ili barem

misli da zna .


Ali kakav bi to forum bija da nema i jednih i drugih !


Pozzzzz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned kol 14, 2011 2:33 am

pele je napisao/la:
markoxp je napisao/la:
Ti govoriš da pitaju MILANA MASLEŠU kakvi je Lirski bija.

Citiran šta ti je Milan reka: "Lirski je najveća guba i bilo je sto puta boljih grdelina, Lirski nije zna pivat a drugo nastavlja je 80 posto, i bija je pun mali zija i ima je groblje od verše"

E to to ti je Milan reka pa sad i dalje šalji ljude u njega da in priča kakvi je bija.
Oće li se možda ovo spomenit u knjizi HAHAHAHA.
E recite milanu masleši da sam mu ja reka da ja najveći gluvaš(a šta se moš nadat kad je blizu jednog sela)I recite mu da je jedan čovik za dišpet ženi okinija sam sabi k.... A uvik je drža nategnute zijade ka i vi ne pada kruška ........... ovo mu slobodno prenesite nemojte zaboravit.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Emptyned kol 14, 2011 2:34 am

pele je napisao/la:
markoxp je napisao/la:
Ti govoriš da pitaju MILANA MASLEŠU kakvi je Lirski bija.

Citiran šta ti je Milan reka: "Lirski je najveća guba i bilo je sto puta boljih grdelina, Lirski nije zna pivat a drugo nastavlja je 80 posto, i bija je pun mali zija i ima je groblje od verše"

Eto to ti je Milan reka pa sad i dalje šalji ljude u njega da in priča kakvi je bija.
Oće li se možda ovo spomenit u knjizi HAHAHAHA.
[Vrh] Go down
Sponsored content





UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: UDRUGA "GLATKA ZIJADA"   UDRUGA "GLATKA ZIJADA" - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
UDRUGA "GLATKA ZIJADA"
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Ćakula (Brbljaonica)-
Forum(o)Bir: