Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyned kol 11, 2013 10:24 pm

Živili.

Ko prvo moja isprika na opis riječi MASNI očito
sam se prevario na smisao čemu je dat naziv masni.

Kolega Tič bal za mene onaj završetak nije baš dominantan
kao lipi silazak čitki koji nosi primjerena slova u kraj (JUUU).
Moguče da i snimak uzima svoj dio ukravdivši dominaciju živa
pijeva tiča,zijade.Poslušat ču kasnije ponovo pa možda nešto
preciznije još rečem.Inače za MENE ova zijada nedaje oduševljenje
naj više zbog falinge u sridi.Dali mladac može izvest uredno naučenu
zijadu bez falinke,možda slučajno i bude uspijeha.,nikad ne reci nikad.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyned kol 11, 2013 10:58 pm

Gigo je napisao/la:
Živili.

Ko prvo moja isprika na opis riječi MASNI očito
sam se prevario na smisao čemu je dat naziv masni.

Kolega Tič bal za mene onaj završetak nije baš dominantan
kao lipi silazak čitki koji nosi primjerena slova u kraj (JUUU).
Moguče da i snimak uzima svoj dio ukravdivši dominaciju živa
pijeva tiča,zijade.Poslušat ču kasnije ponovo pa možda nešto
preciznije još rečem.Inače za MENE ova zijada nedaje oduševljenje
naj više zbog falinge u sridi.Dali mladac može izvest uredno naučenu
zijadu bez falinke,možda slučajno i bude uspijeha.,nikad ne reci nikad.

 POZDRAV.
Gigo je zbog perija je dobio ime MASNI nikago zbog neke vrijednosti.
Živio GIGO !
[Vrh] Go down
lastavica




Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 05.08.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptypon kol 12, 2013 12:14 am

prava zijada je napisao/la:
Naravno da je indikativno što taj grdelin nikad nije prodavan a prominio je nekoliko vlasnika po kazivanju G.Tic Bal .Ali to nas upučuje na te ljude koji nisu prodajice nego grdeline iz očito drugih razloga drže.U pitanju su ljudi a ne grdelin.
Kao što je indikativan i ovaj vaš post sa kojim odmah stajete u obranu ptice kao i  njenog vlasnika, a da neznate ni jedno ni drugo.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptypon kol 12, 2013 12:42 am

Nemam ništa protiv prodaje grdelina ali upravo zato ovaj grdelin nema repova i svađa iza sebe jer novac nije umiša prste.Di god novac u ovom hobiju dirigira svađe su neminovne.A ova zija kao što rekoh mi sviđa iz razloga finoće u izvedenosti i unatoč kolincu.Ocjena ukupna grdelina nije konačna jer jer jedna batuda ne dočarava ostali kvalitet ali ako batudaje sa ovom batudom onda sigurno zaslužuje pažnju.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptypon kol 12, 2013 1:13 am

Živili.

Eto sad sam baš posluša par puta i iskreno još
mi je sad odbojnija,ja nisam zadovoljan sa njom zijadom.
Pari da bi upala u neki srednji domet dužine,blizu srednje
visine penjanja u sridi parabole,bez ljutnje mene ne privlači.
Kraj nedaje nikakvi uvid oduševljenja u završetku zijade.
Iskreno moje mišljenje,možda je i snimak štogo lipa sakrio,
prigušio ,nedao pravi uvid kao šta daje živi tič.
Eto ispivana je ka cila uz onu falinku ali nije me osvojila.
POZDRAV
[Vrh] Go down
bevanda




Broj postova : 23
Points : 23
Join date : 02.08.2013
Lokacija : Ma-torcida

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptypon kol 12, 2013 1:29 am

Gigo dali bi drža ovog tića?
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptypon kol 12, 2013 4:02 am

Živio Bevanda.

Moglo se lako zaključiti po mojim pisanjima u vezi
ovog tiča kako ja dišem.ALI nemojte se bar neki po meni
ravnat puno sam toga zijadi dobri se nasluša i ja nemogu
bar JA nikako biti zadovoljan ovakom zijadom,nema ona šta
u putu ispijeva zapinjat, škercavat falinkom mene odmah
udaljava od zadovoljstva pozitivnog.Putanja zijade bar( za mene)
bila veča ili manja,bila naj čistija ili mrvu rašpava mora biti u
cijelini od kolpa iste vibracije ispivana.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
bevanda




Broj postova : 23
Points : 23
Join date : 02.08.2013
Lokacija : Ma-torcida

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptypon kol 12, 2013 10:02 pm

Gigo nisi mi odgovori bili drža?
Zar iz želandre ima boljih,ako ima disu ti tići?
Živio!
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 12:49 am

Živio Bevanda.

Nadam se da si brejanin uz mali oprez,a što se tiče
onog tiča koji ima vrlo dobra pletiva ali izvedbu zijade
sa ispijevom škerca u sridi kolumbara za mene taj tič
nije pozitivan.Opet ču ponovit zijada kroz svoju putanju
bez obzira kolika je nesmi imati škerc (bilo kakvi) jer joj
takva greška ili greškica remeti boju zijade prepolovišči
joj cijelinu.Što se tiče želandre bilo nekad i završilo skroz.
A prije dosta unazad nailazilo se na zijade jako dobre po
svim pitanjima ali opet tič u cijelini težak,problem veraš.
Inače nemam grdelina a i to je jedan razlog kolko je teška
ova disciplina vrednovanja detalja batude, da bar prođu u
vidu pozitivnom (batuda,zijada).Da nije slučajno on sad kod tebe
a ako je važno da si TI zadovoljan ,pusti Gigu i njegove priče.


POZDRAV.
[Vrh] Go down
brabus

brabus


Broj postova : 50
Points : 54
Join date : 15.01.2011
Age : 47
Lokacija : Split-Livno

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 6:55 am

https://youtu.be/pYEKUP5MuS0

Evo nesto svjeze iz Domine radionice:-)
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 7:22 am

opet škavoljin s glatkom zijadom.Bravo dome jako moćno.
[Vrh] Go down
lubinko

lubinko


Broj postova : 74
Points : 74
Join date : 26.12.2012
Lokacija : BRAČ

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 7:24 am

Ovo je reć glos,batuda zvoni ko zvono na kampanelu.Naprid meštri.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 7:47 am

brabus je napisao/la:
https://youtu.be/pYEKUP5MuS0

Evo nesto svjeze iz Domine radionice:-)

Iznenađem sam ovim video zapisom zbog promjene nabolje u pletivima ovog pjeva.Zija je zadovoljavajuča i u domeni ostalih grdelina ove pisme ali pletivo je agresivnije i bogatije u prvim taktovima.Radionica Brabus - Dome napreduje i pokazuje rezultat.Zadnje tri batude su najbolje u izvedenosti zije.Pohvale i čestitke za rad.
[Vrh] Go down
domo




Broj postova : 66
Points : 66
Join date : 19.01.2011
Age : 48
Lokacija : KAŠTELA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 8:02 am

brabus je napisao/la:
https://youtu.be/pYEKUP5MuS0

Evo nesto svjeze iz Domine radionice:-)
evo jučer sam tiča snimija,stavija sam minut ipol a snimak je od 6 minuta,predugo za stavljat al u svakom slučaju eto to je to od mene za ovu godinu,pozdrav
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 8:04 am

dugo nisam pisao na forumu, ali nakon povratka sa brača malo čitam ove postove hvalospjeve. čini mi se da je i ovaj domin dobio visoke ocjene. neka neka. ali nešto bi upita, jer nisam baš stručnjak za ovu vrstu pjesme. učinilo mi se da grdelin u par navrata u sred batude nekako krči, nešto čččč ili tako nekako. s obzirom da se na to nitko nije negativno osvrnuo, vjerojatno je i to dobro u batudi. neka neka. malo se prisjećam, kada je svojedobno stavljen peletov grdelin bilo je nekakvi komentara kao krči mu getriba, a nije ni upola ovako krčio kao ovaj. da se razumijemo, boli me đon i za jednog i za drugog (da ne budem vulgaran, he he)ali kako se to pravila mijenjaju prema potrebi ili prema tome čiji je grdelin. ako je ono krčanje u redu, i ako je to super u batudi moja isprika domi. a o zijadi ne bi ovom prilikom.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 8:13 am

Nevezano za  euzebiov post , slučajno sam ja i prijatelj  jučer  slušali snimak    Kocinog  MURINJA , snimak   murinjo  medovača  damjan , i  slučajno primjetili da je kocin  grdelin posli svake zijade skoro otpiva  kliju kliju  , tj nastavak ,   jer su oni komentirali da  bilo sta iza zije je nastavak , pa sad lijepo neka neko odi ko zna postavi taj snimak jer ja neznam , to znači i ono je nastavak po njihovom ,   ako je kod drugih  nastavaK ONDA JE U TU ►
www.youtube.com/watch?v=kAB6UGzj1K8 EVO USPIJA SAM dali je ovo nastavak , kod svih se komentiralo da je ovo nastavljanje , dali je to i u ovom slučaju nastavljanje ili je to nešto šta je glatkima dozvoljeno , i nisu zbog toga GUBA
[Vrh] Go down
lastavica




Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 05.08.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 8:57 am

euzebio je napisao/la:
dugo nisam pisao na forumu, ali nakon povratka sa brača malo čitam ove postove hvalospjeve. čini mi se da je i ovaj domin dobio visoke ocjene. neka neka.  ali nešto bi upita, jer nisam baš stručnjak za ovu vrstu pjesme. učinilo mi se da grdelin u par navrata u sred batude nekako krči, nešto čččč ili tako nekako. s obzirom da se na to nitko nije negativno osvrnuo, vjerojatno je i to dobro u batudi. neka neka. malo se prisjećam, kada je svojedobno stavljen peletov grdelin bilo je nekakvi komentara kao krči mu getriba, a nije ni upola ovako krčio kao ovaj. da se razumijemo, boli me đon i za jednog i za drugog (da ne budem vulgaran, he he)ali kako se to pravila mijenjaju prema potrebi ili prema tome čiji je grdelin. ako je ono krčanje u redu, i ako je to super u batudi moja isprika domi. a o zijadi ne bi ovom prilikom.
Euzebio poštovani,meni kao neutralcu ovo je sve smiješno.Ovo mi sliči na nekakvo sektaštvo.Uvijek par te istih likova.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 9:01 am

euzebio je napisao/la:
dugo nisam pisao na forumu, ali nakon povratka sa brača malo čitam ove postove hvalospjeve. čini mi se da je i ovaj domin dobio visoke ocjene. neka neka.  ali nešto bi upita, jer nisam baš stručnjak za ovu vrstu pjesme. učinilo mi se da grdelin u par navrata u sred batude nekako krči, nešto čččč ili tako nekako. s obzirom da se na to nitko nije negativno osvrnuo, vjerojatno je i to dobro u batudi. neka neka. malo se prisjećam, kada je svojedobno stavljen peletov grdelin bilo je nekakvi komentara kao krči mu getriba, a nije ni upola ovako krčio kao ovaj. da se razumijemo, boli me đon i za jednog i za drugog (da ne budem vulgaran, he he)ali kako se to pravila mijenjaju prema potrebi ili prema tome čiji je grdelin. ako je ono krčanje u redu, i ako je to super u batudi moja isprika domi. a o zijadi ne bi ovom prilikom.
mislim kolega da u ovom slučaju nisi u pravu.Ovi domin grdelin niti jedan put nije iza krčanja stavljao zijadu,da pojasnim kad se zaleti na batudu bez krćanja onda i stavi zijadu a kad zakrći onda nema zijade.ne kažem da je to dobro ali po meni minimalna mana koja je zanemariva.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 9:26 am

prava zijada je napisao/la:
brabus je napisao/la:
https://youtu.be/pYEKUP5MuS0

Evo nesto svjeze iz Domine radionice:-)
Iznenađem sam ovim video zapisom  zbog promjene nabolje u pletivima ovog pjeva.Zija je zadovoljavajuča i u domeni ostalih grdelina ove pisme ali pletivo je agresivnije i bogatije u prvim taktovima.Radionica Brabus - Dome napreduje i pokazuje rezultat.Zadnje tri batude su najbolje u izvedenosti zije.Pohvale i čestitke za rad.
Pravi pa zar se to može primjetiti kada tić udri veći broj taktova u batudi. Sve su to dvotaktoli heheheh.

Nebi puno govorio o ovome tiću da nebi ispalo da hvalim tića  od prijatelja  samo ču reči GOLEMO .

ps. Htjeo bi reci da ima dosta slicnosti ova batuda sa CVI CVI pjevanjem LI-LI-LI-LI CVI CVI CVI a ovaj Domin radi LI-LI-LI-LI BIT svi svi

Živio Domo study 
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 9:34 am

Molio bih osvrt na moje pitanje gospodo , A mom priki domi sve najbolje , uvik je bija najači na svim područijima , ljudskosti , tičarstva , gari negro , itd .....
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 9:37 am

ivica je napisao/la:
Molio bih osvrt na moje pitanje gospodo .
Ivica evo ja ču ti reči . Znaju to tici raditi pred modu. Kada je tić u formi nakon  niz batudi ( zavisi koliki je domet batudi ticu ) zna tic zadnji nekoliko batudi se oglasit sa  PI kliju ili sa onim zovom . To ti je tako ako si tićar shvati a evo ti i prrimjer poslusaj par zadnji batudi
https://www.youtube.com/watch?v=laS-jf2-GLs
. POZ.
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 9:42 am

Balta hahaha , ako sam tičar , hahaha , ja nisam zločest čovik ja to nisam ni primjetija uopće , jer kad slušam tića slušam prvo ono šta valja , i nečekam da se izaserem po tiću ko tvoji prijatelji , jer ste ti i oni nekidan komentirali tića koji je iza zijade isto ovako nastavlja da je nastavljač , a eto ovaj nije , PA KAKVI STE VI TO LJUDI A NE TIČARI , meni to nebi palo napamet komentirat da je nastavak , ili neka greška , ali vi to drugima komentirate , a u dubokoj šumi , nevidite stablo
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 9:57 am

ivica je napisao/la:
Balta   hahaha , ako sam tičar , hahaha , ja nisam zločest čovik ja to nisam ni primjetija   uopće , jer kad slušam tića slušam prvo ono šta valja , i nečekam da se izaserem po tiću ko tvoji prijatelji , jer ste ti i oni nekidan komentirali  tića koji je iza  zijade isto ovako nastavlja da je nastavljač , a eto ovaj nije ,  PA KAKVI STE VI TO LJUDI A NE TIČARI , meni to nebi palo napamet komentirat da je nastavak , ili neka greška , ali vi to drugima komentirate , a u dubokoj šumi , nevidite stablo
Ivica nigdje ja to nisam pisao ali često budem i stavljen u isti koš . Ja sam spominjao neke druge stvari par taktova koji su po meni negativni u batudi.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 10:02 am

Tic_Bal. je napisao/la:
prava zijada je napisao/la:
brabus je napisao/la:
https://youtu.be/pYEKUP5MuS0

Evo nesto svjeze iz Domine radionice:-)
Iznenađem sam ovim video zapisom  zbog promjene nabolje u pletivima ovog pjeva.Zija je zadovoljavajuča i u domeni ostalih grdelina ove pisme ali pletivo je agresivnije i bogatije u prvim taktovima.Radionica Brabus - Dome napreduje i pokazuje rezultat.Zadnje tri batude su najbolje u izvedenosti zije.Pohvale i čestitke za rad.
Pravi pa zar se to može primjetiti kada tić udri veći broj taktova u batudi. Sve su to dvotaktoli heheheh.

Nebi puno govorio o ovome tiću da nebi ispalo da hvalim tića  od prijatelja  samo ču reči GOLEMO .

ps. Htjeo bi reci da ima dosta slicnosti  ova batuda sa CVI CVI pjevanjem LI-LI-LI-LI CVI CVI CVI a ovaj Domin radi LI-LI-LI-LI BIT svi svi

Živio Domo study 
Ivice necemo komentirat stare tiće trebamo se malo osvrnuti na ovu batudu. pozz Wink
[Vrh] Go down
ivica

ivica


Broj postova : 198
Points : 199
Join date : 17.01.2011
Lokacija : 17. o9. 1976

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Emptyuto kol 13, 2013 10:07 am

Tic_Bal. je napisao/la:
ivica je napisao/la:
Balta   hahaha , ako sam tičar , hahaha , ja nisam zločest čovik ja to nisam ni primjetija   uopće , jer kad slušam tića slušam prvo ono šta valja , i nečekam da se izaserem po tiću ko tvoji prijatelji , jer ste ti i oni nekidan komentirali  tića koji je iza  zijade isto ovako nastavlja da je nastavljač , a eto ovaj nije ,  PA KAKVI STE VI TO LJUDI A NE TIČARI , meni to nebi palo napamet komentirat da je nastavak , ili neka greška , ali vi to drugima komentirate , a u dubokoj šumi , nevidite stablo
Ivica nigdje ja to nisam pisao ali često budem i stavljen u isti koš . Ja sam spominjao neke druge stvari  par taktova koji su po meni negativni u batudi.
Moj balta jako sam osjetljiv na nepravdu , to me u životu koštalo puno puta , a i druge je znalo koštat , zato kažem da ljudi prije nego počnu lajat , prvo pogledaju svoj dvor , pa onda tek u susjedov , i ako u susjeda i nije baš u redu sve netriba srat , jer može doć sutra i kod tebe da nebude u redu , nekaže se uzalud ko drugom jamu kopa sam u nju upada , zato počnite uživat u pticama , gledat njihove vrline , negledajte ljude kroz glatko povećalo , ja sam dobar sa svim tičarima bilo kojeg mota bili , glatki , grezi , nategnuti , mutanti , srbi , hrvati , muslimani , ko god dasu , samo nevolim dvolične osobe , koje sebe stavljaju za boga , pa sve iza njih , poizzzzzzzzzzzzzz moj dobri balta
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 15 / 26.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: