Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+37
Grga Zlatoper
grk
enver
lastavica
bevanda
lubinko
adebisi
keyser soze
brabus
Nemam nista!
F I N K O
GRANDE
Baketina
roko
euzebio
DjordjeVet
emirgrdelin13
myki
roko prč
KOBAC
kolombar
Sina BL
ĐEKO
pujdo
MONSTRUMO
PESTI
ivica
prava zijada
Gigo
nicaze
pele
YOGI
frzelin
lorena1990
domo
Tic_Bal.
CIBO
41 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 10:22 am

Moj Ivica ja isto primjetim nepravdu .
Samo sam ja više na ovoj strani a ti malo više vučeš na drugu stranu .
Niko nije više izasran nego ovi tići zajedno sa ljudima.

Poz moj dobri Ivice .

[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 10:42 am

Poz ticari i pticari

Nekako mi nije jos i dalje  nije jasno kad procitam kad neko napise EH ova 6 ili 5 batuda ti je dobra ili kad procitam kad napisu EH ovo pletivo je mnogo dobro///znaci batuda je samo jedna batuda barem ja tako cujem da ima samo jedna  batuda na ovom klipu a isto tako i na yogijev SIKRATES ... e sad me opet pomalo zbunjuje kad na isti klipcic procitam  EH koje pletivo ima ..izgleda da poneki nemaju pojma da razlikuju BATUDU od PLETIVA

poz al ja nisam odavde Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
brabus

brabus


Broj postova : 50
Points : 54
Join date : 15.01.2011
Age : 47
Lokacija : Split-Livno

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 11:02 am

Shocked ljudi moji spavate li vi, ili mjesečarite:D 
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 11:22 am

brabus je napisao/la:
Shocked ljudi moji spavate li vi, ili mjesečarite:D 
Prikane a kako spavat kad procitas poneke GLUPOSTI i sama svijest ti neda mira Shocked Shocked Shocked Shocked 
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 5:32 pm

mi bračani se moramo poštovati. bio sam u nedjelju u crkvi u milni, zvona sa kampanela su zvonila junački, a da su ih radili prema glasu ovog grdelina bilo bi to "zvončići, zvončići"Very Happy 
Yogi, mana je to samo takva. Grdelin otpjeva prvi dio batude i krči pa stane. Napravio je to opet na snimku od jedne ipo minute. Grdelin ima grešku u batudi, i nikada ne možeš biti siguran hoće li i kada će batudu otpjevati do kraja. osobno strepim najviše od ove vrste ptica.nitko od meštara nije primjetio kako grdelin zna započeti batudu i ne goniti je do kraja. stane nakon par taktova.
moram još nešto primjetiti. evo malo mi se piše pa ću na kavu. na snimku sokratesa u pozadini sam čuo grdeline koji imaju šporkicu, ono vrrr koje sam u skavolina redovno sluša. to je šporkica u veršu. kada sam sluša kocine i jogijeve grdeline oni tu šporkicu nisu imali. od kocinog mesija je potekla ta pjesma, pa mi nije jasno kako to da sada imaju tu šporkicu koju inače imaju skavolini. znači li to da se pjesma pokvarila? jer onaj otraga ima materijala viška, to nije dvojbeno. e sada, ovi slušaju i nose se skupa. budite bez brige, šteta je već načinjena. čuli su oni tu šporkicu, ako vam je na zapjevaju ovu godinu, oće iduće godine:D što je sasvim normalno. jogi, u jednom si postu napisa da te živcira ako sokrates nastavi jednu od pedeset batuda. znači li to da i on zna nastavljati? odakle mu to? grdelin koji ne nastavlja, ne nastavlja nikada jer nema nastavak. čim ima nastavak, on je potencijalni nastavljač i može to činiti više ili manje ovisno o njegovoj volji. mladi koje uči nastavljati će, sasvim sigurno više od njega.Shocked ajte pozdrav
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 7:28 pm

Profesore euzebio ne može se reći da je greška u batudi kada tic nije ni stavio ZIJADU.

Druga stvar je kada tic nesto neukusno stavi na pola batude i onda nastavi i završi ZIJADOM i onda se još kaže da je to jedna od batudi.

Profesore trebao bi vidjeti sa ovog snimka gdje tic vozi i na sta naginje . Dali na batudu ili na krčanje Sad

Kada bi to tić radio više puta kao na primjer 10-tak to bi več bio problem. Ali ako se tić javi  tako par puta pa oplete u nizu otpijeva  više batuda to je zanemarljivo.

Moje mišljenje poz.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 8:10 pm

ĐEKO je napisao/la:
Poz ticari i pticari

Nekako mi nije jos i dalje  nije  jasno kad procitam kad neko napise EH ova 6 ili 5 batuda ti je dobra ili kad procitam kad napisu EH ovo pletivo je mnogo dobro///znaci batuda je samo jedna batuda barem ja tako cujem da ima samo jedna  batuda na ovom klipu a isto tako i na yogijev SIKRATES ... e sad me opet pomalo zbunjuje kad na isti klipcic procitam  EH koje pletivo ima ..izgleda da poneki nemaju pojma da razlikuju BATUDU od PLETIVA

poz al ja nisam odavde Very Happy Very Happy Very Happy
Đeko tebi je više puta rečeno da je BATUDA = pletivo + zija.

Đeko u BATUDI su pletiva i ta pletiva  imaju taktove ali isto u batudi mora imati i ZIJA da bi to biolo sve skupa BATUDA Wink

Ako si mogao primjetiti da je pocetak batude Dominog tica kako je rekao Prava zijada agresivnije TJ. tić pravi veči broj taktova LI-LI LI LI study 
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 9:32 pm

nije greska kad ne stavi zijadu al je greska kad stavi ččč
[Vrh] Go down
lastavica




Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 05.08.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 10:08 pm

Tic_Bal. je napisao/la:
Profesore euzebio ne može se reći da je greška u batudi kada tic nije ni stavio ZIJADU.

Druga stvar je kada tic nesto neukusno stavi na pola batude i onda nastavi i završi ZIJADOM i onda se još kaže da je to jedna od batudi.

Profesore trebao bi vidjeti sa ovog snimka gdje tic vozi i na sta naginje . Dali na batudu ili na krčanje Sad

Kada bi to tić radio više puta kao na primjer 10-tak to bi več bio problem. Ali ako se tić javi  tako par puta pa oplete u nizu otpijeva  više batuda to je zanemarljivo.

Moje mišljenje poz.
Evo vam moj savjet.Najbolje za vas bi bilo da vaše mišljenje ostane-samo vaše mišljenje,znači da ga ne dajete u javnost.Jer,ono je pretenciozno.
A čini mi se,da niste ni svjesni toga.
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 10:12 pm

[quote="Tic_Bal."]

Đeko tebi je više puta rečeno da je BATUDA = pletivo + zija.

Balta moj izgleda se nismo opet skontali JA znam sto je BATUDA ...nego hocu da kazem u ovog ili u yogijev grdelin neovisno ciije ,dakle oni pjevaju tu jednu batudu TAKTOVI ponavljaju te iste glasove uzastopice e sad mi CUDNO kad kazu auuu kakva mu je 5 ili 6 batuda TOJE ta te ta jedina i ista BATUDA sa istim glasovima koju ponavlja nekoliko puta ZNACI nisu razliciti GLASOVI ili taktovi jedino bi bilo razlike kad tu jednu te istu batudu TAKTOVI negde bolje je odpjeva E ako je tako onda je u redu


[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 10:14 pm

Lastavice ako mene persiraš odma da ti kažem da nemaš potrebe.
Ako si mislio na nas veči broj ljudi onda nemaš potrebe stavljati ostale ljude u isti koš.
Ja sam naglasio da je to moje mišljenje.
ps. Ako imaš svoje mišljenje slobodno ga iznesi.
Poz.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 10:24 pm

kolombar je napisao/la:
nije greska kad ne stavi zijadu al je greska kad stavi ččč
kolombar niko to ččč nebi rekao da nije greška. Ali kada tic to napravi par puta a dominantno forsira batudu ne vidim razlog tolikom TEORETISANJU.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 10:57 pm

Živili.

Ništa nepišem ja jednostavno taj
snimak nemogu otvoriti o kojem
komentirate.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 11:01 pm

ne teoretisem samo kazem da je to greska u svakom pivanju....po st tradiciji nije za drzat
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 11:10 pm

kolombar je napisao/la:
ne teoretisem samo kazem da je to greska u svakom pivanju....po st tradiciji nije za drzat
OK kolombar ako tako misliš. Evo i ja ču MUTE nadam se da ču izdržati.
Very Happy 
[Vrh] Go down
kolombar




Broj postova : 49
Points : 49
Join date : 01.07.2013

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 11:20 pm

ne kazem to ja vec yogy
[Vrh] Go down
bevanda




Broj postova : 23
Points : 23
Join date : 02.08.2013
Lokacija : Ma-torcida

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptyuto kol 13, 2013 11:57 pm

Nadam se da si brejanin uz mali oprez,

Gigo, dođi sutra na Kričak na čašicu razgovora:D 
Doće i prika S.Z.
Živio
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 12:24 am

hm sve mi se čini da je ččččč u batudi ipak greška. kako to da je nitko nije spomenuo kao grešku prije moga posta, a svi ste slušali a neki i kometnirali. pogledajte postove unatrag.
balta, svi klasni grdelini su bili klasa po tome što su gonili batudu i na njoj nije bilo nikakvi oscilacija. kada krene na batudu i zijadu, onda je vozi do kraja. nema tu nikakvi stajanja, kočnica, čččč i slični pizdarija. pazi gušta: grdelin krene na batudu i veseliš se kako će lagano staviti ziju. a on umjesto zije ččč. je uživanje. ovo je čisti mazohizam i strepnja. treseš se od batude, pogotovo ako je neko društvo na slušanju. imam ja u kući jednog sličnog. nekad krene na batudu i stavi ziju. jako dobro. onda nakon toga na istoj batudi (podvlačim, na istoj batudi) stavlja falšo pjevanje tipa trrr. e taj neće učiti mlade i uskoro se seli kod prijatelja. ovaj domin radi slično:na istoj batudi otpjeva i zijadu i po meni falšet. uz to zna i započeti batudu pa je ne otpjeva do kraja. to ja kao kada u bračnim obvezama kažeš ženi ajde svlači se, ona to napravi a ti odeš na pivu.
nisam ja pobornik neki žestokih i visokih kriterija. ali, ovde se pljuca na sve što nije čisti ideal, a kada se već traži dlaka u jaju, može se to vrlo lako. iako u ovom slučaju to nije dlaka u jaju već jaje u dlaki. ili ono coto maž, kako li se već pjevalo mom prijatelju sa raba. naravno kada se dobro raspalite, onda ćemo prijeći u daljnje komentare istog grdelina. mislite da je ovo jedina kritika? Very Happy Very Happy ma kakvi. ima još.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 12:35 am

hehe euzebio kod tebe izgleda nevalja da tić zovne par puta na batudu bez zijade . To se tretira ko da se kur.. nece da digne. Vidis ja to ovako vidim htjeo sam zabiti gool ali mi se nesto omaklo i onda sam zabio 10 puta svaki put pod prečku. heheh.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 12:36 am

Živili.

Bog Bevanda bolje da si ovo napisa sad sam
siguran s kim sam u komunikaciji.Štačeš ovde
se puno toga izmišalo pa je bilo i novi naziva
recimo dupli šta ja nevolim a bilo bi pošteno
da kad sa nekim komuniciraš da si bar siguran
tko je sa druge strane.Neka malo prođu ove žege
vidičemo se svi skupa i pročakulati.

Nisam sluša ovaj snimak koji je sad u čakuli ali
ako je ovako kako Euzebijo piše opis tiča onda
i ja( skroz podržavam) njegov pogled prema opisu
ovog tiča o kojem se komentira.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 1:12 am

Dobra rasprava i napredovanje u odlukama pjeva grdelina.Vidim da su svi složni u pogledu nastavka kao jako negativne i neoprostive greške.Eto jedan veliki pomak jer je do prije malo vrimena unazad nastavak prolazio.I finoća izvedenosti zije dobiva na snazi i vridnosti a sve ostale negativnosti kao u slučaju ččččč i slične su dobre teme za raspravu i objektivnu priču.Važno je da se u glavnim vrijednostima pjeva sve više tićara okuplja.Jako sličnu kvaku ima i grdelin G Eusebia na video zapisu u sredini batude.Ta kvaka je za neke tićare velika mana iako je za mene prolazna u ukupnom dojmu solidne batude i finoće izvedenosti zije ali daje povoda za raspravu kao i ččččč u opisanom grdelinu.Pravi je užitak čitati razmišljanja objektivnih tićara.
Moj favorit je još Sokrates od G.yOGI zbog batudanja u prirodi s lakoćom teško dostižnom.
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 2:04 am


Gige ovo je cheers samo za tebe.....
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 2:10 am

Lijepo se čuje kako od Dome tic kada je god stavio zijadu je čisto otpijevao batudu.

Druga je stvar kada se neki slican neukusan takt nalazi u batudi i nakon tog tić završi ZIJADOM i onda se to još smatara jednom od glavni batudi.

Meni je normalno da tić od svoje žestine ponekad kada mu se drugi tići ubacuju ili nadmeče sa njim napravi ččč. To su odlike dominantni tića.

Ako to tić često radi mislim da ponavlja 10-tak puta onda bi to več bio problem.

Etoga moje mišljenje cheers 

[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 2:11 am

Živio Frzelinu.

Jeli to tič o kom se čakulalo,a ako
je pa ova je batuda poznata na forumu
iz koje je grupe tičara.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Emptysri kol 14, 2013 3:33 am

Živili.

Evo dat ču i ja svoje mišljenje na tiča dotičnog o
kojem se sad vodila riječ,čuvši snimak kojeg je Frzelin
za mene ponovo stavio.Kad se uzme u obzir koliko je
batudi ispivano u ovo vremena kratkog tič svakako
zaslužuje pažnju i ima svoju vrijednost.Ovde se uočava
da je ispivano točno dupli štekatni batudi 9,što znači
uvik sa završetkom zijade pari posve iste bez nastavaka.
To znači da tič nikad u batudi nije davao,pokazao falingu ili
škercu neprimjerenu nikakvu.Također se uočava da dva puta je
zalutao na( štekatnom pletivu )samom sa nastavkom negativnim
reka bi u prevodu čiči,čičanje jedna od poštapalica negativa,
ali nikad na batudi.Zatim se uočavaju tri pletiva štekatna sama.
Tako da svaki tič nosi za sebe svoju priču opisa pa tako i ovi
koji prolazi za daljni rad i borbu kako se otarasiti onog spornog
dijela u samom pletivu,zovu da mladci odstrane ,neprihvate tu pismu.
Ne postoji ideal pa tako ovaj tič svakako ulazi u bubanj pozitivni tiča.

POZDRAV.
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari     Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 16 / 26.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: