Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptysub tra 20, 2013 7:32 pm






Svaka van čast , samo naprid !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypet tra 26, 2013 6:26 am

Širi se redovno,

svaki dan,

sve šire i šire su grdelini.

Neki mladi pokazuju karekteristike izrazitih batudaša,

neki ne,teže idu na batudu.

Za sada je definitivni pobjednik u mladim grdelinima Josip.

Zijada mu je daleko bolja nego u ucitelja koji ga je ucija.

Usudija bi se rec,jedna od boljih zijada ovog pivanja,ako ne i najbolja.

I još je sklon batudi.

Bravo Josipe cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptysub tra 27, 2013 7:23 pm

Evo juga dva dana,

pauza u širenju,

zato caffe radi punom parom cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptysub tra 27, 2013 7:29 pm

Zaboravija sam kazat ,

sad je vrime o širenja,

pogotovo peti misec,

svi smo po livadama ,zima je duga a ovo širenje kratko traje Crying or Very sad ,

pa svi oni dobronamjerni koji žele cut grdeline,sad je vrime,ova dva miseca.

Lako se dogovorit,a i lako nas je pronac. I love you
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptyned tra 28, 2013 9:16 pm

Evo vratija sam se s širenja.Koce,josip i ja,a bila su i dva gosta.Tići se pomalo dižu,kocin murinjo je već sad na batudi a i mladi ga prati jako dobro.Josipov coce je odličan čak i nevjerovatno kako piva ka mladi grdelin.Moji su malo u zaostatku,ne toliko po batudama koliko u zijadi ali sve u svemu sam isto zadovoljan.Lipo je čut 5,6 grdelina koji pivaju 15 minuta samo batude a još nisu ni blizu forme.Ja se nadam kad bude vrime da će se to popet na veliki broj jako kvalitetnih batuda.Pozdrav svim tićarima i guštajte u prirodi jer sad je naj lipše vrime za nas tićare
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptyned tra 28, 2013 10:30 pm

Lipo za pročitati i svaka vam čast.
[Vrh] Go down
hipy




Broj postova : 18
Points : 18
Join date : 19.01.2013

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptyned tra 28, 2013 11:50 pm

YOGI je napisao/la:
Evo vratija sam se s širenja.Koce,josip i ja,a bila su i dva gosta.Tići se pomalo dižu,kocin murinjo je već sad na batudi a i mladi ga prati jako dobro.Josipov coce je odličan čak i nevjerovatno kako piva ka mladi grdelin.Moji su malo u zaostatku,ne toliko po batudama koliko u zijadi ali sve u svemu sam isto zadovoljan.Lipo je čut 5,6 grdelina koji pivaju 15 minuta samo batude a još nisu ni blizu forme.Ja se nadam kad bude vrime da će se to popet na veliki broj jako kvalitetnih batuda.Pozdrav svim tićarima i guštajte u prirodi jer sad je naj lipše vrime za nas tićare

"evo vratija sam se sa širenja" i odmah trrrrk na forum Laughing Laughing Laughing
Dobar sam poznavaoc prilika , može se reći i insider,glatki međusobno jedan drugog zahebu,a kad im naleti netko sa strane,to im je jackpot; ljudi moji moji ovdi vam se sve svodi na ovo:



[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon tra 29, 2013 12:35 am

Pa slušaj ,

ne bi bilo loše,

ali ne ide,

nije niko lud da se maši za škovacama Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptyuto tra 30, 2013 2:34 am

Ajmo ,

lipi dan , sunny

širenje,opuštanje od groznog poslovnog dana.

hippy moš i ti doc,

i to bez takujina cheers

Dojite,

nece vas lipa zijada ujist Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptyuto tra 30, 2013 11:56 pm

Evo jedna prava ticarska istinita ,

kako je sad vrime širenja,Kalahari je prazan do 19 00 h jer ljudi šire grdeline.

Naravno ne samo glatki,nego i drugi ticari.

Jucer kad smo se svi skupili sa širenja u caffe,jedna grupa je vidno uzbuđena ispricala

svoju dogodovštinu sa širenja,na friško,od prije po ure.

Lipo su došli na svoj ticarski pošt (blizu heliodroma),kad tamo vec širi jedan grdelinaš.

E onda grupa kalaharista izvadi svoje grdeline jer je u jednom trenu taj grdelinaš svoje

spremija.Međutim,kad je doticni grdelinaš vidija da su kalaharisti obisili svoje grdeline,

ocito je popizdija jer je iša u auto uzest macu da ce ih pribit.

E to je rec ŠPIRIT Evil or Very Mad Twisted Evil

Naravno da se izuzetnim naporom Kalaharista sve smirilo bez upotrebe mace (cekica,mlata)

ali je moglo bit gadno.

Zato sam ja lipo reka tim Kalaharistima,da priđu na glatke zijade,da šire na fina kulturna

mista bez macola ,rašpi,bombi i rivolveri.

Zato Jure-strilašu hitno promini ime u Jure-finac i prikloni se pobjednickoj opciji jer

bi u protivnom moga posta Jure-macola Wink

Eto ljudi,

lipo je cut da još ima u splitu špirita cheers
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptysri svi 01, 2013 5:15 pm

Špiritavanja tičara je oduvijek bilo a naročito za pošte od lova tako da nije čudno niti malo žestine za pošte od širenja.Treba postojati red i poštovanje za kolege i pozitivan odnos.Koliko se može viditi bar se ima što za širit dočim je gužva na terenu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptysri svi 01, 2013 9:41 pm

Širenje se nastavlja punom parom ,

jucer popodne i jutros.

Jucer je prvi put bija i Tone sa svojim mladim i lipo mu ide,od batude je,zijada lipa.

Još koji dan i morat cemo na šire sa grdelinima.

Najjaci grdelini polako guše ove nazadnije,a i obrnuto,faza širenja u grupi polako prolazi.

Iako je sve isto pivanje,sad kroz peti misec tribat ce ih još više raširit.

Moram priznat da sam ja najnezadovoljniji ,jer ovu godinu nisam napredova ni milimetra

cak sam i nazadova jer mi je krepa najbolji mladac pa mi je opet najbolji grdelin Murinjo.

Ništa,idemo dalje.
[Vrh] Go down
hipy




Broj postova : 18
Points : 18
Join date : 19.01.2013

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptyčet svi 02, 2013 11:54 pm

Koce, zaludu gluhom šaputati,ćoravom namigivati kao i sa onim koji je sklon slatkorjećivošću-razgovarati,jer od takvih možeš očekivati samo nešto otraga,ilitiga sleđa ilitiga ...
Nisi mi zanimljiv,dapače.Pročitana si knjiga,čak i na ovom tvom forumu.
Još jednom na znanje svima što je tvoj životni moto,tek toliko da ljudi znaju sa kim imaju posla,jer opreza prema takovima-nikad dosta:

[Vrh] Go down
Sina BL

Sina BL


Broj postova : 70
Points : 70
Join date : 11.02.2011
Age : 45
Lokacija : Dublin-BL

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypet svi 03, 2013 12:45 am

koce je napisao/la:
pa mi je opet najbolji grdelin Murinjo.

Pozzz Koce,

Je l ima negdje snimak Murinja da se cuje, mislim jesi ga stavljao na forum ili youtube?
[Vrh] Go down
prava zijada

prava zijada


Broj postova : 185
Points : 185
Join date : 20.09.2012
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypet svi 03, 2013 9:23 am

G.Koce je pročitana knjiga a G.hipi nepročitana Question Question Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypet svi 03, 2013 9:32 am

Slažem se sa hipijem cheers


Mislim Sina BL da nisam postavljao Murinja na video,

ali vjerovatno ocu do kraja miseca,

kad budem snimao "BILI DIM" 25.05.,

ako bude sve OK.
[Vrh] Go down
hipy




Broj postova : 18
Points : 18
Join date : 19.01.2013

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypet svi 03, 2013 10:18 pm

koce je napisao/la:
Slažem se sa hipijem cheers

Znam ja to:).Pa o tome ti ja i pričam.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 6:19 am

Dobra večer. IŠLO SE.

Evo danas sam bio sa kolegom u blizini Splita na druženju,upoznavanju,
čakuli sa kolegama sa foruma.Uz lipu komunikaciju i razglabanje o pismi grdelina
isto smo imali priliku čuti poneke grdeline.Nije vrime bilo savršreno baš za pismu
tiča jer je zapuvalo.Ijako sam ja više bio u čakuli sa kolegama nisam baš ostao
gluh da i tiče nisam čujo kolko su i zapivali.Što se tiče verše tiča Koce i Yogija nema
problematičnog verša sa negativima pisme da su uoćljivi,nametnuti u pismi.Tiči su od
nas bili udaljeni 20 metara i čulo se batuda i pojedinačno i u nizu zaredanom.Što se
tiče pletiva prolazi nekako u batudi,nije savršeno što i gazda tiča kaže.A sad o zijadi
malo je u početku varirala u ravnu pristojnu pa u kolumbar,ipak unaprijed sve je išlo
pivanjem klumbar zijadi.Nije da se zijada nečuje,ima određenu visinu glasa,tenora
možda malo specifična kroz izvedbu ali nikako negativna ili za zanemarit.Opet kažem
tip je čiste zijade jako dobra kolumbara (pozitivna zijada),a kad se dođe do bolje rečemo
(tada)da je ova ispod nje.Yogijeva zijada u njegova tiča isto jako dobra kolumbara lipo
se čuje sa nešto jačim volumenom glasa tipa čistih zijadi.


POZDRAV
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 6:38 am

Da,

bili smo ja,Jogi,Josip,Ivo Strava ,Gigo i njegov prijatelj kao gosti iz Makarske.

Lipo grdelinaško druženje,cakula,

nastavit cemo i dalje.

Grdelini su pivali ka i uvik ,možda malo manje kolicinski jer je zapuvalo

ali to je to,ni manje ni više.

Veliki pozdrav Makarskoj cheers
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 7:43 am

Gigo je napisao/la:
Dobra večer. IŠLO SE.

Evo danas sam bio sa kolegom u blizini Splita na druženju,upoznavanju,
čakuli sa kolegama sa foruma.Uz lipu komunikaciju i razglabanje o pismi grdelina
isto smo imali priliku čuti poneke grdeline.Nije vrime bilo savršreno baš za pismu
tiča jer je zapuvalo.Ijako sam ja više bio u čakuli sa kolegama nisam baš ostao
gluh da i tiče nisam čujo kolko su i zapivali.Što se tiče verše tiča Koce i Yogija nema
problematičnog verša sa negativima pisme da su uoćljivi,nametnuti u pismi.Tiči su od
nas bili udaljeni 20 metara i čulo se batuda i pojedinačno i u nizu zaredanom.Što se
tiče pletiva prolazi nekako u batudi,nije savršeno što i gazda tiča kaže.A sad o zijadi
malo je u početku varirala u ravnu pristojnu pa u kolumbar,ipak unaprijed sve je išlo
pivanjem klumbar zijadi.Nije da se zijada nečuje,ima određenu visinu glasa,tenora
možda malo specifična kroz izvedbu ali nikako negativna ili za zanemarit.Opet kažem
tip je čiste zijade jako dobra kolumbara (pozitivna zijada),a kad se dođe do bolje rečemo
(tada)da je ova ispod nje.Yogijeva zijada u njegova tiča isto jako dobra kolumbara lipo
se čuje sa nešto jačim volumenom glasa tipa čistih zijadi.


POZDRAV
Gigo mene sad interesira jeli je ta zijada caklena ili grezača....
Question
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 7:44 am

Naj bitnije je da ste se upoznali i malo čakulali uz grdelinsku pijesmu Smile
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 7:56 am

Je bija je gigo i njegov prijatelj,šteta šta nije valjalo vrime ali tići su pivali ono šta znaju.Jedino sam na kraju reka gigi da me obavezno obavjesti ako negdi čuje bolje tiće,ja bi to volija ćut ako je moguče.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 7:59 am

hihihihihih jesi skroman
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 8:11 am

Evo sada sam skontao da ima ljudi sto čuju ove tiče i preko 2 metra Smile
[Vrh] Go down
gare




Broj postova : 60
Points : 62
Join date : 25.09.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Emptypon svi 13, 2013 4:11 pm

YOGI je napisao/la:
Je bija je gigo i njegov prijatelj,šteta šta nije valjalo vrime ali tići su pivali ono šta znaju.Jedino sam na kraju reka gigi da me obavezno obavjesti ako negdi čuje bolje tiće,ja bi to volija ćut ako je moguče.

Imat ceš ti priliku čut prave tiće i to vrlo brzo to ti je 1.6 . Doći će ti jedan gospodin iz Brnaza kod Sinja a zove se BADA ! Koja si ti lija yogi, evo bio ti je kod mene nikidan neki pero i reka san mu ako igdi čuje bolje tiće od mojih neka mi javi da bi ja to volio čuti !! HAHAHA! bliži se i taj PRVI ŠESTOGA Laughing Laughing lol! POZDRAV !!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 24 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 24 / 25.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: