Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo

Go down 
+43
prava zijada
lubinko
mig29
cicibli
enver
Markan
portulata
Gigo
domo
JAMES BOND
DARKO-M
ivica
sole
angjello
MONSTRUMO
euzebio
ĐEKO
VELE1
baketin
nicaze
probiotik
pele
PESTI
CIBO
Jandrek
kain
Škuri tić
arboret
Moćun
ivica.milanovic13
vrca
DOMENICO
GRANDE
KOBAC
Tic_Bal.
bošket
car
lord189
PSIHO
F I N K O
frzelin
YOGI
DjordjeVet
47 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyčet kol 09, 2012 7:39 pm






Da baca perje i piva , a što će tek biti kad ne bude više ima što bacat cheers



Salu2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 14, 2012 3:07 am

Aj ća finila je i ova sezona šta se tiće pjeva grdelina koji nisu bili u škuro.Više manje se sve zna ko šta ima i mogu vam reć (a mislim da i vi to znate )da je svake godine sve gore i gore.Gmo je totalno podbacija,jedino je moj kum grande bija blizu ali nije doša do kraja(ne daj se kume).Friških oćaka i novog pivanja NULA.Ono koliko sam ja čuja i koliko sam sazna od drugih broj jedan i daleko naj bolji grdelin je MURINJO od uzgajivača i ornitologa KOCE.Niko ne može ni blizu tom tiću to je moje mišljenje a i mišljenje svih koji su ga slušali.Svaka čast koci,a ostalim uzgajivačima i tičarima želim više sreće DOGODINE.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 14, 2012 7:18 am

Da,

širenje je definitivno gotovo ,bar za mene.

Ja sam poslušao dosta grdelina ove godine,a izdvojio bi mladog grdelina od Ante Tice

iz Trilja,starog grdelina od Profesora i Pipinog grdelina.

Tu se imalo što cut,sva tri razlicita pivanja.

Eto,

pohvalio bi te grdelinaše i zaželio im što bolje grdeline dogodine.

Eno na ,skoro sam zaboravija mladog od Vinka koji mi se svidija jer ima puno lipšu

zijadu od prošlogodišnjeg grdelina.
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 14, 2012 8:35 am

Evo, osobno ću zahvaliti. Danas sam bio kod Ante Tice, kaže mi da se dogodila dežgracija i da su mu krepala dva stara grdelina. Bilo mi je žao i tica i čovjeka. Pomognite čovjeku. Koji je najbolji grdelin ove godine? Nema ružnijeg pitanja od ovog a ni odgovor nikada neće biti isti. Ovo pitanje je najbolje preskočiti i ako se može prevazići osobna taština, uživati i u tuđim ticama. Ja osobno imam svoga favorita za prvo mjesto. Samo ću reći da to nije moj grdelin. Čulo se dosta tica ove godine, ima dobrih grdelina, volio bi čuti Vinkove, puno uspjeha u idućoj sezoni svim tičarima.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 14, 2012 8:52 pm





Koji sad Murinjo ----!!!


A di je Otto cheers



Salu2
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 53
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysri kol 15, 2012 12:55 am

Naj ljepse bi sada bilo kada bi na kraj ove sezone culi neke video klipove.

Ipak ima forumasa koji su dalje i ne mogu to uzivo cuti pa i video klip bi dobro dosao .

Mislim lijepo je cuti zijadu pa ako neko ima neki snimak neka stavi pa mozda postakne ostale da isto nesto stave.

bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysri kol 15, 2012 3:34 am

euzebio je napisao/la:
Evo, osobno ću zahvaliti. Danas sam bio kod Ante Tice, kaže mi da se dogodila dežgracija i da su mu krepala dva stara grdelina. Bilo mi je žao i tica i čovjeka. Pomognite čovjeku. Koji je najbolji grdelin ove godine? Nema ružnijeg pitanja od ovog a ni odgovor nikada neće biti isti. Ovo pitanje je najbolje preskočiti i ako se može prevazići osobna taština, uživati i u tuđim ticama. Ja osobno imam svoga favorita za prvo mjesto. Samo ću reći da to nije moj grdelin. Čulo se dosta tica ove godine, ima dobrih grdelina, volio bi čuti Vinkove, puno uspjeha u idućoj sezoni svim tičarima.


Da,

Anti inace ne krepaju grdelini,neki stari su mu živili po deset - petnaest godina i to sa škuricom.Zašto su mu krepali ni meni nije jasno

i to odmah nakon otvaranja škurice.Može lako bit od šoka jer su onda bile one najvece vrucine,ko zna.To su bili grdelini 4-5 godina

stari.Šteta.

Jedan mladi kojeg spominjem mu je lipo iša sa zijadom,sad je pitanje kako ce bez meštra,možda bude i bolje,ko zna.

Ante me pita jednog mog grdelina,obeca sam mu,pa cu mu jednog i poklonit jer je prijatelj i covik.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyčet kol 16, 2012 9:08 pm

ujme evo me a sta rec pametno,imam jednog fiću ide bez greske reka bi plete i zvizdi i tockaje al opet je to fićo ujme nije to to
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptypet kol 17, 2012 3:22 am

probiotik je napisao/la:
ujme evo me a sta rec pametno,imam jednog fiću ide bez greske reka bi plete i zvizdi i tockaje al opet je to fićo ujme nije to to

Mora bit da mu je otiša ležaj od kola kad tako zvižđe.Prodaje ti se jedan stojadin konfort na njuškalu povoljno mukte.... Very Happy cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptypet kol 17, 2012 7:50 am

Hi hi hi hi dobre batude,

a Dajc njuškaš ,grebe,zatiže,potiže,natiže,ruje,reži,žerbi i reve ki magare,

to je valjda to hi hi hi hi.
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptypet kol 17, 2012 10:49 pm

ujmeee koje batude danas padaju ujmeeee
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 3:45 am

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Images?q=tbn:ANd9GcR81DotbGrhJiS7vED2Ql6hm9_52w9gxwBgk-73FkUB-ibMvvx03T0R43qh
Evo ga probiotik da zaminiš fiću.Ovaj ti je dobro očuvan ležaji u redu neće ti ništa grebat,napravljena generalka.
Pali vozi i moraš ga registrirat jer su ti velike kazne i semafor moraš gledat dobro da se ne bi izgubija.Pozdrav...
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 3:51 am

probiotik je napisao/la:
ujmeee koje batude danas padaju ujmeeee

Koje ti batude danas padaju ove vaše ili naše? Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 3:58 am

koce je napisao/la:
Hi hi hi hi dobre batude,

a Dajc njuškaš ,grebe,zatiže,potiže,natiže,ruje,reži,žerbi i reve ki magare,

to je valjda to hi hi hi hi.

https://youtu.be/aSjKXnerjNg
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 4:09 am

ujme ovog frzelina prica o nekim nasim il vasim batudama ujme moj frzelinu moras znat da je UJME nezavisni a sjor koce bi moga malo smirit tenzije napalija se ki magarac ujme
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 4:19 am

probiotik je napisao/la:
ujme ovog frzelina prica o nekim nasim il vasim batudama ujme moj frzelinu moras znat da je UJME nezavisni a sjor koce bi moga malo smirit tenzije napalija se ki magarac ujme

Svaka čast na nezavisnosti ali postoje naše i vaše batude baš kako sam i reka nisam ništa falija... Very Happy Very Happy cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 5:09 am

probiotik je napisao/la:
ujme ovog frzelina prica o nekim nasim il vasim batudama ujme moj frzelinu moras znat da je UJME nezavisni a sjor koce bi moga malo smirit tenzije napalija se ki magarac ujme

Ka tovar moj AJME,

ka tovar cheers
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 6:02 am

ujme koce kad si napisa reve ki magare smija sam se tri dana ujme je imas batudu bas si mi drag covik ujme a ovoga frzelina stalno nesto laprda a moga bi dobit minus
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptysub kol 18, 2012 7:41 am

[quote="probiotik"]ujme koce kad si napisa reve ki magare smija sam se tri dana ujme je imas batudu bas si mi drag covik ujme a ovoga frzelina stalno nesto laprda a moga bi dobit minus[/quote
Nemoj mi dat minus kupit ču ti novog fiću koji ima satelitsku navigaciju da se ne izgubiš...sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Fiat-500-2
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 21, 2012 7:13 am

Bravo balta zlatan je jako moćan.Napunit će glavu mladima ne boj se ništa biće glatkih u tebe dogodine.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 21, 2012 7:19 am

YOGI je napisao/la:
Bravo balta zlatan je jako moćan.Napunit će glavu mladima ne boj se ništa biće glatkih u tebe dogodine.

Evo Baltin Zlatan tik pred modu

: https://www.youtube.com/watch?v=WtkHjlJDPU8
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 21, 2012 7:26 am

Balta,

skinija sam ti zlatana sa chata hi hi hi ,i to samo radi zijade.

Usporedi koliko mu je sad prid modu finija i mekša nego na snimci prije misec dana.

Svaka cast Balta cheers
[Vrh] Go down
Škuri tić

Škuri tić


Broj postova : 203
Points : 204
Join date : 03.03.2011

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 21, 2012 8:00 am

meni ta zijada ne zvuci pozitivna moje misljenje bez ljutnje.Pozz
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 21, 2012 8:05 am

Ja sam zna da se tebi neće svidit,bez ljutnje.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Emptyuto kol 21, 2012 8:06 am

Svaka cast Balta!!!!! Zlatan vrijedi zlata!!!!! Pravo ime za Pravoga mestra!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo   sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
sirenje - trening, kada, kako, koliko dugo
[Vrh] 
Stranica 16 / 25.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next
 Similar topics
-
» skolovanje - kada, kako, koliko dugo
» skurica - kada i kako?
» ŠIRENJE VRDUNA
» Kako je nekad bilo - (o)želanda
»  Chat za grdelinaške rasprave i neslaganja sa temama.Što je ovdje dopušteno,drugdje se briše

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: