Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Snimci i video klipovi - ocjene i komentari

Go down 
+53
roko prč
kukuljas
emirgrdelin13
Grga Zlatoper
Oćak
hipy
nicaze
grizli
mig29
Ante
kajzer
portulata
kyty
Baketina
bošket
Zeka_BL
myki
pujdo
lubinko
PESTI
cicibli
ivica.milanovic13
Půjdou
faraon
domo
euzebio
arboret
probiotik
F I N K O
sole
Škuri tić
Tic_Bal.
frzelin
gare
YOGI
lord189
brabus
ivica
keyser soze
Moćun
enver
ĐEKO
grk
Galeb
PSIHO
Sina BL
Markan
vrca
angjello
prava zijada
MONSTRUMO
Gigo
CIBO
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 2:00 am

Koce,Koce,nisam se ja vratio pokunjen,već sam se vratio ,da vas pitam ono šta vas nitko ne pita,opišite mi slovima početak zijade????? Ili je to možda problem?

Ti sve okolo kole,a nikako da opišeš.....


Šta se tiče snimka,dobit ćete i to ,možda već danas. A IMATE I MIKULINOG MALIŠU,KOJI JE SNIMAN NEKI DAN,PA U8SPOREDITE,AKO SE KUŽITE???
Ti si svakako govorio da su Mikulini najveći škartovi i da nikad ništa gore nisi čuo,a sad kad ljudi slušaju i Mikuline i tvoje,sve je jasno.


Samo još neštoo da kažem,a gdje sam ja to nešto loše rekao u vezi Jogijeva grdelina,samo vas molim da mi vi opišete njegovu zijadu?  
Zanima me da li još vrijedi ona vaša "NEVALJA ZIJADA,NEVALJA GRDELIN"????
Koce,ne bi se ja javio ,već,ako se vratiš na svoj predzadnji post,vidjet ćeš da si me ti opet prozvao,pod "Istra",pusti te fore.
[Vrh] Go down
Gigo

Gigo


Broj postova : 965
Points : 965
Join date : 26.05.2012
Lokacija : Dalmacija

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 2:09 am

Živili.

Što se tiče zijade u Euseb. i u ROKA P. ja sam zadovoljan po pitanju dužine
kolumbara a to sam i prije rekao.Kad je u pitanju igra riječi slova za opis zijade
tu bi se mnoštvo tičara uhvatilo na baketin.Kolko sam uočio velika večina tičara
opisom zijadu tretira VIDZIJUUUU.Istina je drugačija u prirodi i načinu ispijeva
zijadi kod grdelina,oču reči da večina manjih zijadi pa i neke veče opče nemaju
u svojoj izvedbi početnoj slova VI  DZIJU,več je ispivana sa slovom kojeg nema u
abecedi  a pišem DZ IIIIJUUU.Priznali mi to ili ne točno se tako čuje ovaj tip zijade.
Što se tiče tiča pobijednika nema smisla da preko mene gadite tiča neču se više
vračat u krug o tom tiču.Sve u svemu puno toga sam napisa več otprije vidim
da pojedincima sam non stop na nekoj vagi znanja,  neznanja za odmijerivanje dok
ja na nikoga ne upirem prstom riječju kolko zna.

 POZDRAV.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 2:16 am

ok.

Sad kad smo to raščistili evo ti odgovor.

U tvojoj zijadi se cuje slovo R cilom dužinom ,što glatko pivanje pod svaku cijenu

želi izbjec,a o tome valjda vec i vrapci pivaju.

Cvok,Jogijeva zijada je fine izvedbe bez popratnih prizvuka i uz sve mane je neusprediva

sa tvojom zijadom koja je greza .

Ako ti je zijada od Nove godine išla naprid sa bojom ,pa je grdelin izliša,ispegla ,onda

možemo uspoređivat,ali ovo je cvok grezo .

Zato ti kažem da staviš snimak grdelina u top formi.

Za Mikulinoga grdelina nemam šta govorit jer sam mu vec reka kad smo bili gori ja i Jogi i

slušali te grdeline uživo.Poštujem covika ,trud i njegovo znanje koje je neupitno,

ali te zijade nisu za mene,isto ka šta moje nisu za njega.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 2:35 am

Koce,slažem se da moj grdelin(čitaj Mikulin stari grdelin,ne želim prisvajati tuđi trud) ima malo riza u drugoj polovici zijade, To se čuje i to se ne može sakriti ,niti tvrditi da nema. Vidiš,ja sam iskren. A sad da vidimo vašeg grdelina,kažeš da nema riza,ok, reći ćemo da je tako,a da li ima ispravan početak? da li mu zija počima sa Viiiii ili nekako drugačije? Iskreno,ja ono Viii ne čujem. 
Koce sad ću ja tebi opisati vašu zijadu,kao što si i ti opisao od Mikulinog. Evo ovako ,prvo ću reći da početak počima sa TRc ,zatim ide iiiiii koje izgleda kao da pjeva kroz nos,a kraj mu završa na iuuuu .
Pletiva me nisu baš jako oduševila.

Sad iskren pogled od mene na tog grdelina.
Ono šta se čuje,vidi se da je grdelin dobro spremljen i da mu je draga batuda. Za današnje vrijeme,moram reći da mi se to sviđa. Staje iza zije i to mi se sviđa. 

Ocjena grdelina : dobar (3) ,malo sam napuhao ocjenu,ali pošto dolaze ljetni praznici,pa ne bi volio da se sekirate Smile .


P.S. Koce  i Jogi ,ružno je sve ovo šta se dešava po forumima ,naročito na ovom forumu.Za cijelu ovu atmosferu ste vi krivi. Žalosno je što se moramo prepucavati preko ptica. Ali da vi pristupate malo drugačije prema drugim pjevovima,vjerovatno bi ljudi bili fleksibilniji prema vama. Ali šta je ,tu je. I da ne zaboravim,da vam čestitam na druženju,kako mi se čini,tu imate ocjenu odličan(5).
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 3:00 am

pozz vuče. Evo ja bi volija kad bi ti donija onog svog vrđolu i doša u Split.Pa bi lipo gledali sve segmente pjeva grdelina a ako misliš da je ona moja kratka gledat ćemo samo dužinu.Ako ne možeš doć moga bi možda mikula ja bi volija da donese naj dužu zijadu pa da usporedimo.Eto ako imate volju ja sam tu za svaku opciju.vidim da si ti reka da si u ratu s glatkim,ja nisam s nikim u ratu pa ni s tobom.ako pišeš kritike zato šta sam ja ili neko drugi tebi pisali onda si zaluta u tičarstvo.Ja bi i nekom s kim ne razgovaram prizna tića,ili zijadu.pozz i doviđenja ja se nadam
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 3:03 am

Ok Cvok,pošteno,

ajmo ovako,

bikijada je u Selaka vec par godina nikad nije izaša video snimak,

roko prc ili ko li vec ,stavija je dva snimka ,oba kidana i rizana sa dvi ipo batude ,iako je lito i top forma

monstrumo godinama visi po forumu ,ruga se ,ali snimke grdelina necemo vidit,

i tako stotine forumaša da sad ne nabrajam.

Strava priti cilu zimu da ce glatki utec u manjadaru kad on donese svoga na livadu,a kad ga je

donija morali smo se približit da cujemo komarca a ne grdelina itd itd itd.

Mi održimo BILI DIM,ja postavim grdelina pobjednika bez kidanja i sickanja koji zapiva dvadesetak ili više

batuda bez problema.

Pa ima li netko sa mudima da snimi svog grdelina sad ,ovih dana ,bez namištanja ,rizanja,kidanja

videa,da se vidi šta grdelin piva u top formi.

Je li moguce da to nitko nije u stanju napravit.

Ja cu sad nastavit sa novim snimkama naših grdelina u top formi na livadi u polju,bez namištanja,

a prvi je sigurno Murinjo kroz iduci tjedan.



Ps .Svaka cast Profesoru.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 3:10 am

mijo je napisao/la:
dragi moj Gigo ćitajući ova vaša tumačenja pisme grdelina u mnogočemu se sa vama ne slažem.
ovdi pletiva nema ,a zijada izlazi iz nekakvog nerazumljivog kratkoga takta,koje bih prije  nazva nekakvim čudnim javljanjima a ne taktom od pletiva kako vi kažete,i tako da zijada nema početak,a kolumbar da i ne govorim,gigo znate li od kojih slova se sastoji kolumbar,di ih vi čujete molim vas.
zijada od euzebia ima početak kakav triba biti izražen- jak.ova ga uopće nema.
zijada je neispravna.ovaj tić po meni nije vridan spomena.
ja virujem da se ovi tkz glatki  zajebavaju  i da imaju tiće puno bolje od ovoga.
ja sam reka da ja trenutno tića nemam ali mi ima dobar prijatelj.i to ne samo jednog.taj se neće eksponira.a pošto čitam da yogi izaziva sve pokušat ću prijatelja nagovorit da prihvati.ako neće ja ću uzet dva njegova tića i prihvatit ću yogijev izazov.ali ne jedan na jedan.jer on već unaprid tvrdi da je prvak svita:P:P:P,pa će tako vjerojatno biti i tad, nego da budu suci i publika uz snimanje.i imam samo jedan uvjet-ne mukte i ne-za siću-jer toga nema u- kako je oni zovu- lizi prvaka:).

mijo ja samo s jednim tipom ne razgovaram na ovom forumu,i nadam se da to nisi ti jer ako jesi onda se na žalost nećemo vidit jer ja ne želim imati nikakva posla s tom osobom.Drugo ako nisi to onda slobodno donesi posudi ili kupi šta god oćeš i dođi.Nikakve mi sudce ne vodi jer ja sam već proša suđenje,nego dođi ti i tić ja i tić i u prirodu di ti poželiš.Nije vrag da ne možemo sami ocjenit šta je bolje ili duže.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 3:18 am

Jogi,ovo je hladni rat Wink . Ako mi vjeruješ da u ovom hobiju imam i previše prijatelja(čitaj poznanika)  i sa svima mi se drago družiti.Ali vaši nastupi su jako ružni,naročito one tvoje izjave "BEZ ĆUT,GUBA". Vidiš sad kad tebi netko napiše samo malo u negativnom kontekstu,odmah iskaču vaši dupli nikovi i vrijeđaju i brane.Pa čega se bojite,ovdje se svi znamo,tko je Pesti,tko je KOce,tko je Jogi,tko je Zoran ,Zadro,Vinko i da ne nabrajam dalje,a onda dođe netk obez identiteta i ja se trebam sa njim raspravljati oko mojih ili tuđih ptica.Obrišite sve lažnjake (mislim na nikove) i da krenemo u ozbiljnu priču,pa će biti i video klipova i zijadi.Jogi,a čijeg si ti to priznao osim glatkih??? Ali to nema veze. 
vidiš,možda sam ja zalutao u tičarstvo,a ti si vrh ,doktor i neka tako bude,Samo ti drži to i uživaj.


Koce,tu se slažem sa tobom,neka svatko snimi bar 2 minute svog grdelina i stavi i onda ćemo komentirati.
I moj će doći ovih dana,sa datumom i napomenom,da ne ispadne da je od zimus.
Ja se slažem i sa tim,oni koji nisu stavili grdelina na youtube,ne bi trebali ni komentirati.
Znači slijede snimci,ok...
 Idemo dalje Wink
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 3:34 am

Ja se slažem da se svi dupli trodupli i četverodupli izbrišu .Budi uvjeren da čim se pojavi dobar grdelin bilo čiji ja ču ga priznat.Eto prizna sam matinog tića iako ga nisam čuja uživo.Isto sam tako prizna i brabusa grdelina iako ga nisam čuja u živo.Ako se sječaš i za baltinog grdelina (ono prije pivanje)sam reka da je naj bolja zijada od svih nategnutih.Peleov grdelin je piva kvalitetno iako se meni zijada ne sviđa.profin grdelin je meni i koci otpiva jako kvalitetno s boljom zijadom nego šta je ostala na onom snimku.Eto moj vuče budi siguran ako staviš grdelina da udre 10 batuda bez nastavka i da zijada nema ruzine ja ču ga priznat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 7:12 am

Ja Jogi ne priznajem niti jednog od tih grdelina,

osim profinog ,jer niti jedan nije otpiva lito ,niti sam ga cuja u lito,

na celu sa Dadinim.

Samo lito i top forma je doba za priznat grdelina,sve ostalo je samo lipo za cut jer grdelin pokazuje,

pogotovo zimi,ali je daleko od priznavanja i konacne ocjene.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 4:26 pm

Žako uvati se papagaja a mu međuvremenu lovi gušterice po osijeku
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 4:47 pm

Nitko,

ali baš nitko nema postove ka zako,

Prije dva dana stavim stari video di grdelin ceni i piva u špiritu na ženku koja zove,

a zakov komentar je:

"Dobar ti je kazetofon,ja ovde nevidim grdelina da piva"  - izjava za ludnicu br.1

Sad u istome postu kaže ovako;

"Ja nemam pojma o pismi grdelina ali ovi pobjednik Bilog dima nevalja ništa" -izjava za ludnicu br.2


Ja sad idem na forum malinoa pa cu im ovako kazat;

"Ljudi moji ,ja se nerazumin niti malo u pismu malinoa ali ovo vam nevalja ništa"

Zako,Zako ,

da te nema tribalo bi te izmislt.cheers
[Vrh] Go down
mijo




Broj postova : 14
Points : 14
Join date : 13.05.2013

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 9:49 pm

ja i ti sami u prirodu-čije je duže-hej pa nisi valjda gay:)
i ti ćeš meni priznat ako  moj bude bolji i čestitajući mi isprsit iljadarku(ojrića)-ma nemoj biti smiješan.
suci koje ne poznajemo ni ja ni ti-eto od tih tvojih sudaca more jedino dinko kovačić . zašto se bojiš publike?
ne misliš valjda doniti ovoga šta si obisija-ja još uvik mislim da nas sve skupa zajebajete  sa ovin pobjednikom .ako nemaš boljeg od onoga uplati oma iljadarku  za nezbrinutu dicu bit će ti zahvalna
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 10:49 pm

Još uvijek bez konkretnog odgovora oko ocjene na ,,Bilom dimu,,.

Koju ocjenu je dobio pobjednik takmičenja ?
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptypon lip 17, 2013 11:21 pm

+7 hihihihihi
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 12:52 am

Evo odgovora za tebe Pesti.
Svi skupa znamo di dica u školi dobiju ocjene ako me ne vara moje znanje to je osnovna škola(ptičari i oni koji su se počeli tičarstvom bavit u 20 godini života pa naviše)i srednja škola(skidanje gnjezda,tičari proizašli iz svita kanarinaca tj kako ih ja nazivam kurblaši,i ovi koji se bave jedino kad je želanda)tu dobiju ocjene.
Ovde se Pesti ipak radi o velikim dečkima fakultetlijama u tičarstvu a svi znamo kako na faksevima nema ocjenjivanja tamo postoje indeks di kolega profesor daje prolaznost svojim potpisom i pečatom kao i na BILOM DIMU....Pozdrav Pestiju
cheerscheerscheerscheers

Ovim putem bi čestitao pobjedniku BILOG DIMA jogiju ALI UJEDNO I SVIM KOJI SU BILI UČESNICI TOGA NATJECANJA...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 1:30 am

PESTI je napisao/la:
Basketball
Osvojiti ,,BILI DIM,, je jedno ,družiti se ,guštirati u svojim grdelinima ,ali  biti uvjeren da PROSJEČAN grdelin vridi najmanje VRLO DOBROG ( vama čak i odličnog )je komedija.To sidro drži par ljudi čijim je grdelinima uspješno uklonjen pjev .
Glatki uz čestitke opet pričaju o nekoj čudesnoj dzijadi koja krasi dva takta iako ,,ostatak svijeta,, sad može na priloženom videu čuti -NIŠTA.
Video je zaključio ovu sezonu ,....i ostali grdelini na videu ,,trpe,,kvalitetu zvuka .

Razočaran sam do kraja radom glatkih na pjesmi grdelina .NAPRID znači ići prema cilju a ne od njega .


Škola je gotova , pokušao sam vas malo otvoriti oči ali dim vas još više grize pa ste još u večim suzama .

Glatki PALI STE OVU GODINU .

IDEMO DALJE ,SRETNO ZA SLJEDEĆU 2014.Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Icon_biggrinSnimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Icon_basketballSnimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Icon_basketballSnimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Icon_basketball


Stvarno mi Pesti nije jasno kako te nakon ovog tvog posta još uvik interesira bodovanje.

Ovako cemo,

dogodine,a možeš i odmah,prijavi se na prve kvalifikacije koje ce biti kroz travanj.Komisija od najmanje tri starija splitska

grdelinaša (minimum je 50 g.)ce ti poslušati grdelina i dati ili ne dati prolaz za finale Bili dim.

Uvjete šta ti grdelin mora zapivat za proc prag znaš.Sritno.

Ne moraš se brinit,ni ti ni ostali,Socrates je u rangu gornjeg sridnjeg grdelina,

pa ce te ga lako pobjedit sa "pravima".

Koliko vidim ,

Jogi zove svaki dan sve vrlo dobre,odlicne a sa posebnim guštom one "PRAVE",da ga dođu satrat.

Pa šta cekate:?: Question Question

[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 2:12 am

Sad ste me naljutili,sad ponovo izazivam SVAKOG ko misli da može pobjedit moju gubu.Znači izazivam škavoljine,vizlaše,nesvrstane i svrstane .Izazivam sve i nemojte se pravit pametni s čim ja izazivam dođite i donesite!!!!!!!!
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 3:16 am

Koce , viša klasa -SREDNJI GRDELIN....

Teško Koce , jako teško.
Nemojte biti tužni , nosite tu osvojenu medalju po gradu obojica , minjajte se u parni-neparni dani ...imate piće od mene kad Vas sretnem.

Živili !
[Vrh] Go down
euzebio




Broj postova : 352
Points : 359
Join date : 01.08.2011
Age : 58

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 3:41 am

Bili ste jako nepravedni prema gospodinu Selaku. Njegovo ste natjecanje nazvali "bikijadom" a u isto vrijeme izazivate na natjecanje koje je također bikijada. Jer, u bilo kojem slučaju kada se izaziva na nekakav megdan to je vrsta bikijade. Koliko sam razumio, Selakovo natjecanje je iznošenje grdelina u određenom vremenu pred sucima koji ocjenjuju prema određenim pravilima. Dakle to ipak nije bikijada, jer se grdelini stavljaju jedan po jedan. Bikijada je sudar dvojice, ono što traži Yogi. Ne znam čita li Selak ovaj forum, ali mislim da čovjek zaslužuje ispriku. Njegova su pravila jasna pa tko voli nek izvoli. Nema smisla omalovažavati njegovo natjecanje, pogotovo što čovjek nije na ovom forumu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 3:49 am

U svakom slucaju dobro upozorenje,

zanija nas špirit.

G.Selaku kao i uvjek odajem priznanje za trud i entuzijazam

Svaka cast.
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 5:41 am

Pozdrav svima,

a posebno glatkima.....Dugo me nije bilo na forumu,al ponukan posljednjim dogadjajima odlučio sam napisat par riječi.

Koce,onako izazivati i pozivati sve na zicu,a potom se nepojaviti je tragikomično(SPLIT OPEN),bez obzira na razloge i okolnosti.Dosta neozbiljno za gospodina tvojih manira i tvoje osebujne ličnosti.Nekako si mi tu oprosti na izrazu ispao "jadan",al to je tvoj način i tvoj obraz...Na kraju,krajeva i neki uteg koji ce te pratit u ovom ticarskom svitu.Bez obzira sta ti sad radio i kako se "prao"...

Prošlo je i ovo Vaše natjecanje,necu javno govorit ime natjecanja jer me nekako i zaprepastilo kako ste mu dali ime.Neidem cesto u crkvu i nisam neki vjernik,što i priznam.Onu parodiju nazvati imenom uzvisenog izbora biranja pape Katoličke crkve je najblaže reći strava i užas.Al za druženje vam odajem priznanje.

E sad da skratim i da se odazovem na ovi Yogijev poziv.Yogi reci kad i di i to je to.Samo nikako sam,jer s tobom kad su tići u pitanju triba bit najmanje deset pari očiju i naravno kamera.Pa ćemo to sve pristojno zabilježiti.Naravno stavit na forum.Pusti sad one svoje priče ja ovo,ja ono...Bez ćut i ostale gluposti....Isto tako ima i jos jedna kombinacija ako ti je ovo neodgovarajuće,a to je 10.7 ili neko drugo vrime iza ovog datuma.....Tić je izvadjen oni dan iz skurice kad si ti pobjedija....To tebi nece bit problem,tic ti je na batudi non stop,svaka čast na tome.To sta sad ja o kvaliteti njegove batude mislim nema veze...Po meni jako mizerno,zija bez početka i kraja....."pletivo" nebi ni komentira.

Eto ga,kratko i jasno....Ocemo jos sta uložit da bude interesantnije ti odluci,ja predlažem bar dva kozlina i piće za ekipu koja ce slusat,a koliko vidim ti si siguran u svog tica pa možemo i koji ojro sta bi gasaebajteri rekli,pa nek bolji pobjedi.....
[Vrh] Go down
frzelin

frzelin


Broj postova : 583
Points : 629
Join date : 13.01.2011
Age : 50
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 6:40 am

Vrca ipak BILI DIM postoji ima koliko ja znam pa sigurno bar jedno 10 godina,a nije ga izmislija ni jogi  ni koce.S obzirom da je održano prvo natjecanje ovakve vrste tek  sad pod nazivom BILI DIM tj izišao u javnost a njega je izmislija jako uvaženi i cjenjeni tičar i akademik Dinko Kovačić.Prvi BILI DIM je pušten još čini mi se 2002 godine grdelinu kocinom.Tada je kocin grdelin zadovoljio sve kriterije po STP a ti kriteriji zna se koji su  PLETIVO+ZIJADA.Evo sada je tu palicu preuzeo jogi od koce di ste svi mogli vidit kako tić batudaje bez ikakve šponde,verše,nastavka....Pozdrav Vrca.cheerscheerscheers
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 6:50 am

Pozdrav Frzeline,

tu informaciju nisam ni znao,al to neminja nista na stvari.Bilo kakvo zadiranje u bilo čiju vjeru,i nazivanje bilo kakvog natjecanja il bilo ček drugog po nekim vjerskim znamenitostima il dogadjajima za mene je bezobrazno.To nedaje nikakvo pravo nikom pa ni uvazenom gosp.akademiku Dinku Kovačiću da bilo kakvu manifestaciju usporedjuje s bilo kakvih crkvenim obiljezljima bilo koje vjere.Mislim da se time direktno vridja vjernike u ovom slučaju katolike,a to niko nema pravo,bez obzira na titulu.
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Emptyuto lip 18, 2013 7:27 am

vrca je napisao/la:
Pozdrav svima,

a posebno glatkima.....Dugo me nije bilo na forumu,al ponukan posljednjim dogadjajima odlučio sam napisat par riječi.

Koce,onako izazivati i pozivati sve na zicu,a potom se nepojaviti je tragikomično(SPLIT OPEN),bez obzira na razloge i okolnosti.Dosta neozbiljno za gospodina tvojih manira i tvoje osebujne ličnosti.Nekako si mi tu oprosti na izrazu ispao "jadan",al to je tvoj način i tvoj obraz...Na kraju,krajeva i neki uteg koji ce te pratit u ovom ticarskom svitu.Bez obzira sta ti sad radio i kako se "prao"...

Prošlo je i ovo Vaše natjecanje,necu javno govorit ime natjecanja jer me nekako i zaprepastilo kako ste mu dali ime.Neidem cesto u crkvu i nisam neki vjernik,što i priznam.Onu parodiju nazvati imenom uzvisenog izbora biranja pape Katoličke crkve je najblaže reći strava i užas.Al za druženje vam odajem priznanje.

E sad da skratim i da se odazovem na ovi Yogijev poziv.Yogi reci kad i di i to je to.Samo nikako sam,jer s tobom kad su tići u pitanju triba bit najmanje deset pari očiju i naravno kamera.Pa ćemo to sve pristojno zabilježiti.Naravno stavit na forum.Pusti sad one svoje priče ja ovo,ja ono...Bez ćut i ostale gluposti....Isto tako ima i jos jedna kombinacija ako ti je ovo neodgovarajuće,a to je 10.7 ili neko drugo vrime iza ovog datuma.....Tić je izvadjen oni dan iz skurice kad si ti pobjedija....To tebi nece bit problem,tic ti je na batudi non stop,svaka čast na tome.To sta sad ja o kvaliteti njegove batude mislim nema veze...Po meni jako mizerno,zija bez početka i kraja....."pletivo" nebi ni komentira.

Eto ga,kratko i jasno....Ocemo jos sta uložit da bude interesantnije ti odluci,ja predlažem bar dva kozlina i piće za ekipu koja ce slusat,a koliko vidim ti si siguran u svog tica pa možemo i koji ojro sta bi gasaebajteri rekli,pa nek bolji pobjedi.....
Vidim ja da me osjećaj nije vara.Ja mislim da smo mi rekli jedan drugom šta smo imali reć i
ja ne mislim više se vračat na to a ti vrlo dobro znaš da si reka da ti se ne obračam a ni ti meni se nisi triba obračat.Volija bi da mi niti ne odgovaraš na ovi post jer ja tebi sigurno neću jer ne želim gubit svoje vrijeme.       
Svoje tiće posudi svom priki s kojim sam ja dobar pa neka ih on donese skupa s kamerom jer ako će snimat neka snima ja ne želim niti me zanima.Samo ću te upozorit da mogu podnit bilo kakvu zijadu ali ako bude nastavlja ja kupim tića u fagot i idem kući.Mogu i tolerirat jednu dvi ali dalje ne.Ite svoje finte s prajcima,janjcima i OJRIMA
zaboravi i sudce zaboravi nego samo ja i moj i tvoj prijatelj.eto nemoj mi ni odgovarat samo neka mi se on javi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty
PostajNaslov: Re: Snimci i video klipovi - ocjene i komentari    Snimci i video klipovi - ocjene i komentari   - Page 38 Empty

[Vrh] Go down
 
Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
[Vrh] 
Stranica 38 / 40.Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
»  Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi - ocjene i komentari
» Snimci i video klipovi bastarda - ocjene i komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: