Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Go down 
+60
Sina BL
bevanda
macak
Nemam nista!
kukuljas
novavarosbl
hipy
patrik
Ante
lubinko
Markan
pujdo
Galeb
lorena1990
lord189
ivica.milanovic13
Gigo
prava zijada
CIBO
frzelin
cicibli
tlonk tlonk
Grga Zlatoper
gare
PSIHO
sole
Altum
Škuri tić
Vedran
ĐEKO
MONSTRUMO
bošket
miro katic
brabus
faraon
KOBAC
DARKO-M
DjordjeVet
ivica
portulata
F I N K O
eumox
Tic_Bal.
angjello
nicaze
probiotik
frickočak
domo
PESTI
arboret
pele
DOMENICO
vrca
kain
Jandrek
enver
YOGI
VELE1
Moćun
euzebio
64 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next
Autor/icaPoruka
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptysub sij 21, 2012 9:24 am

VELE1 je napisao/la:
domo je napisao/la:
DOMENICO je napisao/la:
Ja san ti flexibilan, ko i svi glatki!!! Smile glatki su budućnost isto kao i EU! Nemores sa njima a bez njih još i manje!



to jarane, cheers
To jarane ,daj euriće pa možeš na glatko karanje .hahahahahahahaha PS prika pošto si flexibilan ko i svi glatki znam da se nećeš ljutit ni ti ni oni .Pozdrav!

haha na net.hr ima chat a zove se "mi smo strastni ali smo i glasni ližemo ga slatko a primamo glatko" lol!

[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyned sij 22, 2012 2:45 am

pele je napisao/la:
Ti si gosp.arboret u ovome jako nevažan,samo da pojasnim da si pisa da je Nardi drža tvoje škartove ,a svi znamo da se zove Nardijevo pivanje ,tako da mi nije jasno o čemu ti pričaš, s obzirom da te nitko nikada nije vidio ni čuo ,a pok. Nardija smo znali ka dica i može te bit stid i sram šta lažeš i spominješ ikonu tičarstva ,i stavljaš ispod sebe!Upravo sa takvim kao što si ti Splićani gube autoritet šta se tiče tičarstva. Sa tobom smatram da sam završio nemoj se javljat molim te.

a moj gospodine pele onda bi se trebali i mene sjecati jer ja i nardi smo uvjek bili skupa i još vam jednom govorim moje ptice a ne kako vi obrazlažete svoja neka nagađanja.
mene nema šta biti sram jer nikada nisam lagao ali vas i mora bit jer vi još uvjek ne znate niti ce te ikada znati.
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyned sij 22, 2012 3:09 am

Onda što se bunite kada vam spomenem Ljilju,jer ste dobri i sa njim ,a onda znam ko ste i što ste i šta držite, a to ja da neznam zovnite me kod sebe pa me razuvjerite.pozzz.
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyned sij 22, 2012 4:22 am

Iman jedan prijedlog u vezi nekog budućeg takmicenja (po kojoj god verziji ono bilo), lipo neka nagrada za pobjednika bude 5000€ pa ćete vidit da će svi navalit sa ticima! Smile predlažem da glatki budu sponzor takmicenja s obzirom na to da su najuspješnijih u transakcijama Smile
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyned sij 22, 2012 7:55 am

pele je napisao/la:
Onda što se bunite kada vam spomenem Ljilju,jer ste dobri i sa njim ,a onda znam ko ste i što ste i šta držite, a to ja da neznam zovnite me kod sebe pa me razuvjerite.pozzz.
ha ha ha pa valjda ja znam šta vrijedi od onoga šta ne valja meni ne trebaju pusti savjetnici jer nisam u nijednom ministarstvu.
ako slucajem nekakvih okolnosti budem imao priliku da imam savjetnika zvati cu vas budite bez brige samo necete moci imati povlaštenu mirovinu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyned sij 22, 2012 11:20 am

gospodine arboret

valjda ti nisi ko ja da tako lako pada na provokacije od ponekih AMATERČIČA


koi znaju kako izgleda grdelin....a neznaju što je pravi grdelin
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyned sij 22, 2012 11:20 am

gospodine arboret

valjda ti nisi ko ja da tako lako pada na provokacije od ponekih AMATERČIČA


koi znaju kako izgleda grdelin....a neznaju što je pravi grdelin
[Vrh] Go down
frickočak

frickočak


Broj postova : 38
Points : 42
Join date : 31.08.2011
Lokacija : sinj

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptypon sij 23, 2012 1:46 am

Skopski maestro, stvarno si više dopizdio sa svojim ispadima da ne kažen komentarima jer to šta ti ovde prosipaš i blebećeš je stvarno postalo gadljivo!! Ne smeta mi toliko kada sipaš bisere una neku drugu temu ali na STP ili DTP ,pa ja bi te ispalio na misec odakle si i pa,a to da neke ljude na ovome forumu nazivaš amaterčićima ili već kako, eee moj maestro a diii sii onda tek TI ????????Naj pametnije bi ti bilo da baniraš sam sebe na neodređeno vrime,bar dok ne skužiš o čeme se ovde radi!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptypon sij 23, 2012 2:35 am

prijatelju znam o čemu se radi

jedno se piše a drugo se ima
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptypon sij 23, 2012 3:28 am

skopski maestro je napisao/la:
prijatelju znam o čemu se radi

jedno se piše a drugo se ima

ma maestro je obiša sve kuće u Dalmaciji tako da poznaje sta ko ima i ko s čin raspolaže
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptysri sij 25, 2012 10:32 pm

a štaje ovo mi se cibaši ponadali da će se nešto napravit po pitanju legalizacije tradicije i svega ostaloga a kad ono sve utihnulo vatra trajala par dana i ugasila se ..ajmo "organizatori" trgite se malo jeste li sastavili spisak ,čujen na velike se spominju imena raznih za uvrstit na tu listu,jel bar to napisano..pa zna li se išta..???
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptysri sij 25, 2012 10:37 pm




Bog !!!!



Puno imena ,a samo 11 igrača u prvom timu

nije lako biti trener --- u prva liga ...i tako dalje --haha(što bi

reka maestro) !!!

Salu2
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptysri sij 25, 2012 10:48 pm

Moćun je napisao/la:



Bog !!!!



Puno imena ,a samo 11 igrača u prvom timu

nije lako biti trener --- u prva liga ...i tako dalje --haha(što bi

reka maestro) !!!

Salu2


ima njih još moj moćune i to još većih legendi od nekih na ovom spisku
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 2:28 am

standard je......cvrkut pletivo zija tocka......jedino bi mogli jos dodat tome da se svako pletivo ne boduje isto ili zijada...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 4:44 am

i još nešto treba da postoi u standardu pjeva grdelina.........ovo se odnosi na takmičarsku ocensku listu

a to je ...koi glasovi su nedozvoleni i dozvoleni u pjev
jer kod nas ima i dozvolene i nedozvolene glasove

nedozvolene se smatraju diskvalifikaciom grdelina

a u dozvolene negativne glasove se minusiraju bodovi...a to zavisi sve od vas koi su se dogovorili svi za tu ocensku listu bodovanja pjeva grdelina


poz sastavljačima ocenske liste pjeva grdelina........nisam u toku još ovde možda je vi i imate tu ocensku listu
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 5:56 am

Ko o cemu skopski o stp-u.....A di plovi ovaj brod?!I tako dalje..... Basketball Basketball
[Vrh] Go down
nicaze

nicaze


Broj postova : 84
Points : 82
Join date : 02.01.2012

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 6:44 am

Voli skopski puno stp i nemoze bez njega
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 6:48 am

tačno tako nicaze....ali najviše zijadu stp
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 6:52 am

probiotik je napisao/la:
standard je......cvrkut pletivo zija tocka......jedino bi mogli jos dodat tome da se svako pletivo ne boduje isto ili zijada...



Mestre, zaboravijo si namistanje pa zijada! Smile
[Vrh] Go down
VELE1

VELE1


Broj postova : 40
Points : 40
Join date : 11.01.2012
Age : 54
Lokacija : Split

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 7:28 am

Ajde evo i mene da se javim postom ,a pri tom da nikome ne proturječim, odnosno da napišem nešto konstruktivno za boljitak budućnosti tićije kao tradicije i hobija(mislim isključivo na zaštitu grdelina i na standarnizaciju pjeva istih).Svakako podržavam ideju ali, ali smatram da u njoj trebaju učestvovati svi grdelinaši sa foruma ivan njega.Prestanimo se nabacivat i prepucavat ko zna više i ko je u pravu a ko u krivu .Najlakše je nekoga demantirat i to pravdati čistom ljubavlju prema grdelinovom pjevu,to može svako jer dosadašnje rasprave su pokazale da se sve svodi na sukobe ukusa i klanova .Ajmo napravit nešto zajednički , nešto šta je vrlo bitnije od famoznog standarda.Evo mi smo članovi ovoga foruma koji je tili mi to ili ne javni medij i svaka napisana rič na otvorenom postu ima svoju težinu.Zato predlažem da se ovaj otvoreni dio za javnost ne koristi za neke interesne sukobe i neka dokazivanja "istina" ,ispravnosti , veličanja itd.,te stvari ostavite za chat ili raspravu u četiri oka .Evo prvi zadatak kako se usaglasiti o susretu ,pa makar i predstavnika skupina ,grdelinaša da se interno ,znači ne javno, dogovorimo šta nam je radit za budućnost tićije uopće.Svi znamo da težimo pjevu ipak divljih ptica pa neka nam to bude prva točka kojom ćemo pokrenuti neke stvari koje vode na kraju i ka tom standardu.Evo konkretno ja bez ikoga i bez ičije pomoći već rovarim i tražim način na opće zadovoljstvo grdelinaša već možda oko godinu dana i vidim da postoje argumenti i šanse da krucijalne stvari šta se tiče grdelinaštva dovedemo u našu korist ,ali doša sam do točke di više ne mogu sam triba mi pomoć ,ali ne samo dijela ,nego sveukupnog auditorija tićara ,da ideju u zajedničkom interesu privedemo kraju naravno sve u cilju i same zaštite divljih ptica kao takvih.Razmislite o ovoj natuknici,jer o detaljima ne bih još javno istupija .Kontaktirajte se između sebe i i pokušajmo se barem nać da stvari pokrenemo a i na kraju dovoljno je da kontaktiram samo sa određenim osobama koje imaju svoju težinu u ovom svjetu pa da se ideja raširi od uva do uva brzinom munje i siguran sam da će svi koji nisu u prolazu pristat na moj plan.TIĆARI POZDRAV!
[Vrh] Go down
vrca




Broj postova : 479
Points : 514
Join date : 03.02.2011
Age : 42
Lokacija : SPLIT

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 8:54 am

.

[21:23:52] vrca : nek napisu oni nesto,vole ljudi tradiciju,znaju o njoj puno,bit ce mi ćast naućit nešto.

[21:24:23] VELE1 : pa ko ne voli tradiciju.

[21:24:42] vrca : ja sam samo mali tićarćić od dva petka koji nista nezna.

[21:24:49] vrca : svi mi volimo vele.

[21:25:23] VELE1 : samo trdicija nije samo pivanje nego ulaznica za dalje.

[21:25:45] vrca : nego oni spominju te dotične legende splitske tičije,čak su im i tiće slusali.red je da onda oni o tom pisu.

[21:26:05] vrca : a ja bi volija o tom malo naućit.

[21:26:45] vrca : bila bi mi čast.

[21:27:11] VELE1 : ma nije bitno šta čovik donese sa sobom nego šta ostavi za sobom.

[21:27:29] vrca : je,je to se slazem.

[21:27:54] vrca : oni zasad pokazuju da ce puno ostavit za sobom.

[21:29:02] VELE1 : za sada su od cile tradicije ostavili samo folklor ili su im ovi šta se zovu nihovim mladcima loše uvatili pismu.

[21:29:16] vrca : hahahahaha.

[21:29:29] vrca : al njihovi mladci staju vele.

[21:29:35] vrca : nemoj tako.

[21:29:35] VELE1 : nisu uspili savladat zijadu.

[21:29:54] VELE1 : ostali su čisti pletaduri.

[21:30:46] VELE1 : doduše čast par iznimaka kojima ni ka ljudima ni ka tićarima ne mogu donit vode.

[21:31:02] vrca : al staju vele.

[21:31:08] vrca : toćkaju.

[21:31:46] VELE1 : ali znaš i sam da oni koji su skroz uvatili pismu ne nose se u lov u želandu.

[21:32:18] vrca : je vele u pravu si.

[21:32:27] vrca : reka bi pele.

[21:32:38] vrca : pismu mare jablanove.

[21:32:47] VELE1 : a ovi kojima fali zija samo viču , galame batudaju bota bota bez stat ne trade.

[21:32:48] vrca : .

[21:33:13] VELE1 : oni su samo za želandu.

[21:33:26] VELE1 : nisu za učit mladce.

[21:34:01] VELE1 : jer mladci su im sve gori i gori izbaštardali se.

[21:34:12] vrca : a je pusa majko moja.

[21:35:20] vrca : a ti i ja smo bar posteni.

[21:35:42] vrca : lipo tili bi se druzit na livadi.

[21:35:49] vrca : al niko nesmi.

[21:36:01] vrca : jel tako.

[21:36:27] VELE1 : ja sam samo tićar i trudim se bez reklame.

[21:36:47] VELE1 : savladaću ja i zijadu.

[21:37:23] VELE1 : bolje i to nego da me nose u lov u želandu na onu ledinu.

[21:38:18] vrca : haha.

[21:38:32] VELE1 : pa stalno moram predat ,ako ne pivam probiće me nogom ako pivam neću vidit sokolića ajme.

[21:38:33] vrca : pa da te stave kraj arboreta.

[21:39:29] VELE1 : i na kraju arboret čisti proliv mora bi se natuć maka.

[21:43:30] VELE1 : e to ti je moj vrca moje tumačenje STP-a ,živija STP ,JER SAMO JE ON ISTINA ka i maskenbal .na kraju svakog maske se skidaju
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 8:59 am

probiotik je napisao/la:
standard je......cvrkut pletivo zija tocka......jedino bi mogli jos dodat tome da se svako pletivo ne boduje isto ili zijada...


najbiže istini cheers
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 9:44 am

da li ste razmišljali da zijadu uklonite iz pjeva grdelina jer i onako nitko od vas koji ste predstavili svoje ptice putem video snimki ne odgovara stvarnosti tradicije zijade.
sada ce te vi raditi nekakav standard a još uvjek nema te potreban materijal za obraniti takav rad.koliko sam mogao zakljuciti iz vaših tekstova niste još sigurni kakva zijada treba biti,nema te ni pticu za postaviti na video da mogu druge kolege koje ne mogu shvatiti naš tradicijonani izvorni pijev vidjeti u praksi kako bi to trebalo zvucati.na žalost moju i vašu vjerujte mi da sa takvim pristupom i sa takvom cinjenicom ne može se poceti pisati nikakav standard pjeva kod grdelina.sve ovo danas o cemu vi pricate i od vas koji ste ovdje na forumu malo ljudi zna kako treba biti pravi batuder i dobra zijada.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 12:03 pm

arboret prikane dobro si ih pitao .....ali nažalost oni ti nemogu odgovoriti

a za tu zijadu što sam čuo ovde na forumu za moj ukus bolju nisam čuo od baritonovog grdelina .... SINA MESI....... kako ga on naziva



ono što je lepo i bogu je drago
[Vrh] Go down
Jandrek

Jandrek


Broj postova : 232
Points : 245
Join date : 29.09.2011

STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Emptyčet sij 26, 2012 9:32 pm

...ha SMIJEŠNO..!!

dva "no name" će pričat o tome šta i kako triba bit
[Vrh] Go down
Sponsored content





STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u   STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
[Vrh] 
Stranica 3 / 43.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next
 Similar topics
-
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» PRAVI GRDELIN
» puštanje pjeva sa cd-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: