Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva

Go down 
+41
ĐEKO
MONSTRUMO
sole
VELE1
Grga Zlatoper
angjello
CIBO
gare
Jandrek
frickočak
ivica.p
MI 2
Vedran
enver
euzebio
žižula
ivica
pele
rico
domo
YOGI
DOMENICO
ivica.milanovic13
arboret
F I N K O
lord189
Dva Grdelina
Tic_Bal.
DjordjeVet
Moćun
vrca
bošket
kain
KOBAC
ziko
PSIHO
bizar
ATOMIC
frzelin
GRANDE
PESTI
45 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next
Autor/icaPoruka
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyuto svi 01, 2012 3:45 am

[quote="Tic_Bal."]
MONSTRUMO je napisao/la:
Tic_Bal. je napisao/la:
MONSTRUMO je napisao/la:


Opet ti po svome, pa nije ta ptica u lorda i markana, u njih sam slušao nešto drugo, malo manje pletiva od 8 ali isto lijepo i fino. Smile a lord i markan će te odvest kod toga barbe da i ti pocujes šta valja. A zijadu od 5 sekundi si ima i ti prilike cut na mobitelu u kalahariju ali ja sam je ima čast slusat uživo i mogu ti rec da puno bolje zvuči uživo Smile
neznam točno jel traje 4,5 ili 5 sekundi jer nisam koristio zijometar Smile ali mogu ti sigurno rec da je mnogo dugacka! Steta da momak nije trgovac pa da i vama prezentira čudo prirode, da uvjeri i tebe, nevjeroga Tomu da postoje pravi grdelini koji znaju pjevat, sa timbrom Smile, predivnim pletivima i još lipsom zijadom.



hahah Daco opet ne mogu da presutim na neistine affraid

Ja sam slusao tu zijadu na Rami prije skoro 3 g i tada sam mislio da je to kompjuterski stimano.

Ponovo smo je slusali zajedno i ti si je prvi put cuo u kalahari na mobitel ali tada je vec tic bio pokojni .


Ovo sada sto momak ima to treba da izvede na put pa ce vrijeme pokazat i zelim mu od srca da to istjera do kraja .


ps Nema vise smisla natezati se zivili ticari i iskreni i ne iskreni hahah Smile









Onaj šta mu je krepa je nula naspram ovoga šta ima sada, i neboj se tic je istiran kako triba. I mogu ti rec da uživo puno ljepše zvuči nego na mobitelu Smile
i kad ocjenjujes nešto, uvjek usporedujes sa najboljim dakle sa odličnim. Pa kolku bi ocjenu onda dobio taj matin tic??
Vidiš sada da ja nelazem jer nisam rekao da sam slušao pokojnog osim na mobitelu, slušao sam boljega i zato sam nakon toga otvorio oci i sve svoje pustio i poklonio. Smile
nemoj se ljutit, možda i ti otvoris oci i uši kad cujes uživo 8 pletiva i zijadu od 5 sekundi Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyuto svi 01, 2012 7:28 am

Evo napokon prvo jaje cheers

Sve je u redu za sada,ponašaju se odlicno,

nakon treceg jaja cu odvojit Murinja pregradom (ako dođe do treceg),

da mama Dominka na miru odleži do kraja.

Dalje,

moram pohvalit prijatelja Špicu - frzelina kojemu se izleglo pet mladih grdelina,

za sada su svi zdravi ,mama hrani,

a sutra stavljam slike njegovih glatkih cibaša (seli se pa nema internet).

BRAVO cheers
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyuto svi 01, 2012 8:52 am

Ujme samo laprdate a u cibi vrđole
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyuto svi 01, 2012 11:07 pm

Evo frzelinov uzgoj
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 40427511




Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 87333578


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 74712799


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Mald


Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Maliiz




Bravo Špica
[Vrh] Go down
ĐEKO

ĐEKO


Broj postova : 731
Points : 729
Join date : 12.02.2012
Age : 53
Lokacija : Skopje MK

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyuto svi 01, 2012 11:47 pm

nek su mu zdravi i živi ..imače za svakog po jedan batudaš
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyuto svi 01, 2012 11:56 pm

Bogami su dobri -- samo naprid !!!!


Salu2
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 7:30 am

ja mislim da moj piva lirsku ziju ujme
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 7:42 am

Moćun je napisao/la:
Bogami su dobri -- samo naprid !!!!


Salu2

Da,

lipo mu napreduju,mama ih dobro rani.

Frzelin zna posal,dobra priprema i ide to.

Meni je dominka snila trece jaje,sve ide po planu za sad.



Neka ide naprid vlastiti uzgoj cheers
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 7:55 am

Neka neka, a one budaletine napravile od govna filozofiju!!! Jebate a nema ništa jednostavnije nego nalec grdeline! Utrpas malo hrane, pastrocina, tu itamo zelenjave i mladih ko salate. Samo naprid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 8:29 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Neka neka, a one budaletine napravile od govna filozofiju!!! Jebate a nema ništa jednostavnije nego nalec grdeline! Utrpas malo hrane, pastrocina, tu itamo zelenjave i mladih ko salate. Samo naprid


ha ha ha,nije baš tako,

ali skoro Razz
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 7:41 pm

Još i lakše je to :: staviš par gardelina i nakon nekog

vremena pokupši tiće i eto ga Rolling Eyes



Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 8:33 pm

Moćun je napisao/la:
Još i lakše je to :: staviš par gardelina i nakon nekog

vremena pokupši tiće i eto ga Rolling Eyes



Salu2

A jel moraju baš biti mužjak i ženka ili može biti ženka i mužjak? Very Happy
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 9:21 pm

Ma šta je vama, vidite da je to teška pizdarija imat mlade lezene grdeline, ljudi ih dile na pijaci svaki dan jer neznaju šta će snjima! Ja tražim 5 mladih muških starih 25 dana radi GMO projekta idu na ispiranje mozga sa bastardom i CD playerom! Ima li netko da mi pokloni Mukte ili uz malu naknadu? Smile
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptyčet svi 03, 2012 9:26 pm

Lako je to za utvrdit je su li u paru mužjak i ženka :: prvo ostaviš jednoga

da'š mu jesti i ako je pojeo onda je muški ,a ako je pojela ženka !!!


Tako i drugoga i eto ga ----hahahahha


Salu2
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 12:31 am

Dominka moja zalegla i ne diže se više,ima cetiri jaja,sutra možda bude i peto cheers

Biti ce i video ako se izlegu,

a i gradele,

moram proslavit svoju prvu glatku kovadu.




Nego,nešto mi je palo na pamet.

Prošlu godinu su neki iskusni i preiskusni uzgajivaci mojim izleženim mladim grdelinima

prognozirali vrlo kratak život (11.misec)maksimum,jer im nisam dava nikakvu kemiju.

Ti moji mladi grdelini ne da niti jedan nije krepa,nego su zdravi ka dren,a jedini im je

problem prevelik špirit.Još su cilu zimu proveli na balkonu.

Neko od njih vec imaju i mlade.

A šta cu ,pocetnicka srica,

valjda ce krepat ovi 11.misec.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 1:51 am

Evo i ja sam danas gledao mlade grdeline 5 komada je vani i za 2-3 dana izlaze iz gnjezda jos 4 komada.

Mogu vam reci da momak ima prelijepe mlade i vec mi je obecana 2 komad uz malu nadoknadu za trud.

ps. Htjeo sam nadodati da ovi glatki sto vec imaju mlade u 4- 5 mijesecu da je to veliki uspijeh.
Jedini koji je imao prosle godine u 4 mjesecu a da mi znamo je moj mentor Domo Wink
Glatki svaka vam cast farao
Evo jos da pohvalim svoga Zenicana svaka mu cast Basketball
Ovi rani mladi su dosta bitni radi uzgoja grdelina zbog pijeva zato ljudi navalite na uzgoj Wink
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 3:34 am

Ja san mislija balta da ovi rani mladci nevride ništa jer in caca piva na sav glas, a da su najbolji oni zadnji u 8. Misecu! Smile nego, da vas pitan još jedanput ako ćete imat za prodat par muških sa papirima zbog GEMO projekta! Smile
izgelda da moji ne žele se jebavat pa san prisiljen uzet od drugih a kako to vama dobro ide mogli bi se dogovorit.
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 4:09 am

Tako je daco nek on slusan cacu na sav glas 3 mijeseca do mode mozda sta i nauci Wink
[Vrh] Go down
YOGI

YOGI


Broj postova : 1061
Points : 1081
Join date : 12.01.2011
Age : 59
Lokacija : SPLIT

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 4:12 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Ja san mislija balta da ovi rani mladci nevride ništa jer in caca piva na sav glas, a da su najbolji oni zadnji u 8. Misecu! Smile nego, da vas pitan još jedanput ako ćete imat za prodat par muških sa papirima zbog GEMO projekta! Smile
izgelda da moji ne žele se jebavat pa san prisiljen uzet od drugih a kako to vama dobro ide mogli bi se dogovorit.
Monstrumo pa ja se tebi čudim ,šta tradiš u glatkih kad imaju gubu.Pa traži kod gena kamenih sam si reka da si sluša negdi kod nekog 8 pletiva i pravu zijadu.Tu kupi ili žicaj mladeto je pun pogodak ne može falit.
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 4:48 am

Nedaju oni to lako moj Yogi, uzeja bi ja rado ali to je elita! Ja se moran zadovoljiti sa kako ti kažeš gubon Smile
nemoj sad da ulazimo u raspravu, lipo san pita šta mi triba a oni koji imaju na lopate će sigurno ispunit moj zahtjev.
[Vrh] Go down
lord189

lord189


Broj postova : 433
Points : 451
Join date : 21.02.2011
Age : 31
Lokacija : solin

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 4:54 am

Laughing
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 5:26 am

MONSTRUMO je napisao/la:
Nedaju oni to lako moj Yogi, uzeja bi ja rado ali to je elita! Ja se moran zadovoljiti sa kako ti kažeš gubon Smile
nemoj sad da ulazimo u raspravu, lipo san pita šta mi triba a oni koji imaju na lopate će sigurno ispunit moj zahtjev.

Daco ja sam te procitao vama trebaju mladi sada ali ih ne mozete izvuci za GMO-OMG projekt Smile
[Vrh] Go down
MONSTRUMO




Broj postova : 855
Points : 851
Join date : 10.02.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 6:18 am

Eto balta posto si me skuzio i posto si moj prijatelj ja ću ti odat jednu tajnu! U pravu si da mi SAD odma triba mladac, jer taj mladac ce naucit versat 100 posto kao CD ili bastarda i onda pod njega u 7-8 mjesecu mecem zadnju kovadu koja slusa i upija njegovu laganu versicu sa pravim zijadama, shvatas!? Onda tog mlaca koji je u biti učitelj maknem čim podje dizat glas a ovi šta su učili od njega ostaju na original snimci CD! Tako dobiješ glas od grdelina a ne od bastarde Smile!!! Znaš li da tic najbolje uci kad slusa pjesmu laganu, kroz zube, eto zato mi je potreban mladi mestar, učitelj. Smile Smile Smile jedan je uspio ovako zajebat prirodu pa je uspio. I ima još jedan tajni dodatak ali to ću ti kasnije otkrit u privatnoj poruci da ne vide svi! Smile Wink
[Vrh] Go down
probiotik




Broj postova : 272
Points : 272
Join date : 22.01.2012

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 6:50 am

ljudi moji imali iko kome tic piva 50 batudi zaredom ujme
[Vrh] Go down
Tic_Bal.

Tic_Bal.


Broj postova : 859
Points : 865
Join date : 18.01.2011
Age : 52
Lokacija : NICAZE OGRANAK-GLATKA-ZIJADA

Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Emptypet svi 04, 2012 7:04 am

Svaka cast daco znaci konacno rijesenje je pronadjeno Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva   Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva - Page 35 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
[Vrh] 
Stranica 35 / 39.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
» Uzgoj grdelina isključivo zbog pjeva
» Uzgoj lugarina isključivo zbog pjeva-
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u
» STANDARD PJEVA GRDELINA PO STP-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: