Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Free Forum BATUDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Free Forum BATUDA

Ptice pjevice fauna europe - Forum češljugar štiglec štiglic grdelin zelendur kanarinac konopljar cajzlić žutarica kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur, kringl, bastard, krstokljun, slavuj, egzote, zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanj
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 makedonska tradicija

Go down 
+29
euzebio
lord189
MONSTRUMO
pujdo
ĐEKO
skopski22
bric bric
PESTI
Moćun
zokipp
tefik1
Grga Zlatoper
frickočak
nicaze
eumox
kain
F I N K O
arboret
Tic_Bal.
Jandrek
vrca
domo
DOMENICO
portulata
GRANDE
pele
frzelin
BOCKA
CIBO
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri sij 25, 2012 12:13 am

prijatelju CIBO

pa jedno 15 godina ima kako se znam sa GOCETOM ,,a ako te nešto interesira u vezi njega tusa ja ....za tebe nema problema prijatelju CIBO
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri sij 25, 2012 8:01 am

pa evo da dokažem ponekim prijateljima na forum što je škartni glas...valjda če sada čuti što je škart što kod nas nikako nesme da to pjeva u nikom slučaju...ovo važi za one članove što stalno skaču i napadaju .....i kazaču vi u kojoj miniti to radi taj škartni glas

1 škart u o.35do 36 sekundi.
2škart u1.28 do 29sekundi

https://www.youtube.com/watch?v=q-yReF3dDaE
evo i drugu grdelin sa istim škartom

https://www.youtube.com/watch?v=uSdykFFhOeY&feature=related
ovaj ima isto to u 1.59.....i u 2.28....i molim vas da ne bude opet za mene ono ..ko što je bilo da ja nekom naturam moje znanje u vjezi pjeva ovde...a za ove škart glasove možete pitati i vaše meštre koje ja ih znam ovde na forumu ....nek mi oproste ljudi što sam za primer uzeo njihove grdeline za dokazati ovima ponekim na forumu što je škart glas.....još jednom oprostite ako sam vas uvredijo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri sij 25, 2012 11:01 am

pošto nema komentara znači da sam bio u pravu
i molim vas a vi znate o kome se radi ...moliču vas da dobro pratite vaše meštre ovda na forumu i da ih pratite uzastopice da vi ne izmaknu daleko pa da vi ih ne možete stiči

znači da ja ovde nisam za zaebanciju ...nego da se sporazumemo oko neki stvari


znači da se zna što je BUMBAR A ŠTO KOMARAC
[Vrh] Go down
DOMENICO




Broj postova : 338
Points : 348
Join date : 01.02.2011
Age : 47

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri sij 25, 2012 12:07 pm

maestro, da se ne zamaras vise sa tim, ovako ti stvari stoje: u Dalmaciji se ocjenjuje samo *BATUDA*, a batuda je PLETIVO+ZIJADA. dakle, sve sta je opjevano van toga nije bitno ako valja zijada. comprende amigo? to ti je isto ka sta u boksu postoji pravilo da nesmis tuc u jaja! svidjalo se to nekom ili ne takvo je pravilo.
[Vrh] Go down
CIBO

CIBO


Broj postova : 227
Points : 245
Join date : 08.01.2011
Age : 62
Lokacija : SINJ

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri sij 25, 2012 5:57 pm

momče iz makedonije ,,,,,ovo je tvoja tema i tvoja tradicuja i svaka ti prika čast šta komentiraš.....nije bitno jel se meni to sviđa ili ne ....u makedoniji nisam bijo pa si mi ti jedina veza sa makedonskim ticama
[Vrh] Go down
eumox




Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 28.11.2011

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptyčet sij 26, 2012 1:28 am

Neka maestra,uobste nije los,i jos nikome nista lose nije rekao. Svako od nas ima nekih dobrih i losih strana... Nije nikako uredu,napadati ga na njegovoj temi.

Ovo je ptica od skopskog maestra jos od prije 2 godine, nije stala na batudu posto je snimao u februaru,ali osim loseg tona nije bas za baciti,treba je poslusati kad je u top formi. Pitao sam ga da proda,ali nije htio,ali valjda ce se predomisliti nekad.

https://www.youtube.com/watch?v=6k7xaZgRd4M
[Vrh] Go down
arboret

arboret


Broj postova : 299
Points : 303
Join date : 02.05.2011

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptyčet sij 26, 2012 2:00 am

maestro imate svu moju podršku i ne obazirite se šta vam netko govori jer ipak ste vi otvorili svoju temu i opisujete svoj nacin uzgoja i pjeva ptice.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptyčet sij 26, 2012 3:49 am

prijatelji moi

ova tema ko i ostale teme su za mene iste sve..dali ova ili neka druga

a za napadanje slobodno možete reči sve i svašta što vi leži na dušu ..ali ne mene nego moje ptice i njihov pjev njih komentirajte a ne mene....

https://www.youtube.com/watch?v=6k7xaZgRd4M ...eumox jeli još imaš ovoga meštra
[Vrh] Go down
pele

pele


Broj postova : 268
Points : 295
Join date : 29.05.2011
Lokacija : sinj

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptyčet sij 26, 2012 7:41 am

arboret je napisao/la:
maestro imate svu moju podršku i ne obazirite se šta vam netko govori jer ipak ste vi otvorili svoju temu i opisujete svoj nacin uzgoja i pjeva ptice.
Kao i dosada po svim ostalim temama budi samo uporan haha
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptyčet sij 26, 2012 8:37 am

Imaš i moju podršku Skopski, svaka ćast. Lipo je vidit kako pišeš u ovoj temi a ne po svim ostalima,odma si podnošljiviji. Samo se ne mići odavde molin te.
Stavi još neki škart glas da vidimo,nije valjda da su svi drugi dozvoljeni u Makedoniji.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptyčet sij 26, 2012 11:15 am

eto isto te isto


i ko me napada ...samo amateri...koi su dobavili jednog do dva grdelina kuči i postali meštri svoga zanata ...ma znam kako je to jer i jasam isto pre 20 godina tako razmišljao ko poneki ovde što razmišljali ovako u vezi pjeva

a za te škartovne glasove što sam ih nabrojao nisu svi ima ih još...ali kome da to kažem

pa nemoguče od nas 200 članova na forumu vas dvoje ili troje forumaša su protiv

pa zato opet kažem da ovaj forum je za to da pomognemo jednom drugome..ali kome Shocked Shocked Sad Sad

[Vrh] Go down
Grga Zlatoper

Grga Zlatoper


Broj postova : 120
Points : 122
Join date : 27.01.2011
Age : 61
Lokacija : Split

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptyčet sij 26, 2012 6:28 pm

bit će bolje,nadajmo se...balun je još tvrd,tokon vrimena će izdušit Very Happy
[Vrh] Go down
eumox




Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 28.11.2011

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet sij 27, 2012 2:51 am

skopski maestro je napisao/la:
prijatelji moi

ova tema ko i ostale teme su za mene iste sve..dali ova ili neka druga

a za napadanje slobodno možete reči sve i svašta što vi leži na dušu ..ali ne mene nego moje ptice i njihov pjev njih komentirajte a ne mene....

https://www.youtube.com/watch?v=6k7xaZgRd4M ...eumox jeli još imaš ovoga meštra

imam,samo neznam vise sta pjeva,ima 9 parova u jednoj prostoriji i to sve pjeva u glas,da pokrivam sve da bi ovog jednog cuo to necu i neda mi se,da ga hvatam i odvajam, ni to... neka pjeva orkestar kako pjeva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet sij 27, 2012 3:44 am

poz eumox

ja dasam na tvom mestu ,,ja njega nebi ga ostavio sa drugim štigličima .osven ako oni su isti ili sličnoi i teraju pjev


dobar pjev a zabatalit ga ..e to nije dobro.......prati i druge štigliče što oni pevaju...i posle znaš što sledi


kolko imaš od onih MAJORA
[Vrh] Go down
eumox




Broj postova : 11
Points : 11
Join date : 28.11.2011

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet sij 27, 2012 4:19 am

skopski maestro je napisao/la:
poz eumox

ja dasam na tvom mestu ,,ja njega nebi ga ostavio sa drugim štigličima .osven ako oni su isti ili sličnoi i teraju pjev


dobar pjev a zabatalit ga ..e to nije dobro.......prati i druge štigliče što oni pevaju...i posle znaš što sledi


kolko imaš od onih MAJORA

Za pjev ide posebna prostorija, a za boju i stas posebna, to bi bilo idealno. Za pjev ide c.balcanica thusi parva a moze i c.c. , a major neide jer sam sebi otezavas,iako i to moze ali netreba jer njegova vrijednost i kvaliteta negleda se po pjesmi nego po izgledu,velicini i cistoci boja. Znaci,nemora pjevati nista,Albino ti vrijedi 1500eura,Braonpastel 1000, Eumopastel 600-700 i tako dalje...niko te nepita za pjesmu. Koja god podvrsta, pjesma se mora skolovati,jer u prirodi je skoro izumrlo ono sto je dobro,nepostoji vise ni u dalmaciji ono sto je nekad bilo lako imati, ako neces skolovati neces nista dobro ni cuti. Ja nemogu reci da sam skoncentrisan na pjev,kada nisam...inace bi nabavio c.c. (obicne,normalne),ali sam zadovoljan i sa ovim za kojeg pitas,iako pjeva sa svima u jatu,fino zvuci...

18 imam, 9 parova, dosta dok nepoduplam ...
[Vrh] Go down
F I N K O

F I N K O


Broj postova : 393
Points : 400
Join date : 17.01.2011
Age : 53
Lokacija : Komiža

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet sij 27, 2012 9:06 am

skopski maestro je napisao/la:
eto isto te isto


i ko me napada ...samo amateri...koi su dobavili jednog do dva grdelina kuči i postali meštri svoga zanata ...ma znam kako je to jer i jasam isto pre 20 godina tako razmišljao ko poneki ovde što razmišljali ovako u vezi pjeva

a za te škartovne glasove što sam ih nabrojao nisu svi ima ih još...ali kome da to kažem

pa nemoguče od nas 200 članova na forumu vas dvoje ili troje forumaša su protiv

pa zato opet kažem da ovaj forum je za to da pomognemo jednom drugome..ali kome Shocked Shocked Sad Sad

Ma ko te napada Maestro ? Nisan ti nikad ni za grdelina tvoga reka da je slab. Samo mi ide na nerva kako se ponašaš TI prema ljudima na ovom forumu. Nije uopče riječ o ticama.nego o tebi,ali vidin da ti to ne kužiš.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet sij 27, 2012 9:42 am

ma kužim kako ne kužim

ali nije bitno ..znam gde je problem ali nema veze neka ostane to za mene

sve najlepše prijatelju finko
[Vrh] Go down
tefik1

tefik1


Broj postova : 3
Points : 3
Join date : 26.01.2012
Age : 54
Lokacija : Skopje

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri vel 01, 2012 7:00 am

Bravo majstore ti imash i shta da pustish tvoje daj im to zadovoljstvo pozzz.od mene za svih vas.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri vel 01, 2012 7:04 am

tefik1 je napisao/la:
Bravo majstore ti imash i shta da pustish tvoje daj im to zadovoljstvo pozzz.od mene za svih vas.

poz tefik1

taka brat da nebidam poveće sam .i ti nesi za frlanje i ti imaš što da postaviš na forimot ..i kaj tebe ima dobro da se slušne ubavo..potsetigi ovio drugite da ne spijat mnogu ..mislam na miki ..aleksandar,skopski22
poz majstore
[Vrh] Go down
tefik1

tefik1


Broj postova : 3
Points : 3
Join date : 26.01.2012
Age : 54
Lokacija : Skopje

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptysri vel 01, 2012 7:14 am

Ljudi prichajte neshto tihim tonom snjim jer stvarno ima shta da ponudi forumu ali bez svadje.
[Vrh] Go down
zokipp




Broj postova : 1
Points : 1
Join date : 07.01.2012

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet vel 10, 2012 12:17 am

Postovani svi na ovom forumu.
Ja sam iz Makedonije,tacno iz mjesto gde je nastala tako zvana ovde na ovom forumu MAKEDONSKA TRADICIJA.
Ali puno zalim sto je pretstavljena od covjeka koji nezna nista ni T od tradicije pjeva.
Nabrzaka prolistao sam forum i od postova sam shvatio da on “razume” I vasu tradiciju STP pa mozda postace I maestro za STP kao sto je “MAESTRO” I za Makedonski pjev grdelina Very Happy smjesno do kraja.
Kad neki forumasi pitaju njega objasni sta ti pjeva grdelin,a on Very Happy prica za čkart glasove,a one fine nezna ni da objasni kao ni ocjenska lista koji je neko od forumasa postavio na forum.
A znate zasto je to tako? Zato sto je kupio pre neke godine grdelin koji kako on kaze priča recituje,pa nakon dva dana svi da se potsmejavaju za njega.Takvi su dobrodosli u mome gradu,pa ko ce da pokupi smece ako ne takvi Very Happy .
Sa cjelu moju odgovornost tvrdim da na ove nekoliko strane za Makedonska tradicija nema ama bas nista kako sta treba da bude,a najmanje moze da napise ''skopski maestro'',prepoznat na avataru Djevat.
Pozdrav od Makedonije gde sunce vjecno sija.
[Vrh] Go down
Moćun

Moćun


Broj postova : 977
Points : 1017
Join date : 09.02.2011
Age : 55
Lokacija : Dalmazia

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet vel 10, 2012 12:26 am





Dobrodošlica zokipp !!!!



Salu2
[Vrh] Go down
PESTI

PESTI


Broj postova : 251
Points : 259
Join date : 09.01.2011
Age : 54
Lokacija : ZADAR

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet vel 10, 2012 1:25 am

zokipp,dobrodošao !
[Vrh] Go down
bric bric

bric bric


Broj postova : 2
Points : 2
Join date : 08.02.2012
Age : 52

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet vel 10, 2012 1:42 am

dobro nam došao zokipp

nadamo se da češ ti predstavljati mk.tradiciju bolje od s.maestra cheers cheers
[Vrh] Go down
skopski22




Broj postova : 2
Points : 2
Join date : 09.01.2012

makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Emptypet vel 10, 2012 2:59 am

dobro mi dojde zokipp
[Vrh] Go down
Sponsored content





makedonska tradicija  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: makedonska tradicija    makedonska tradicija  - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
makedonska tradicija
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» makedonsko prilepska tradicija
» DALMATINSKA TRADICIJA PJEVA
» ISKLJUČIVO SPLITSKA TRADICIJA PJEVA(S T P)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Free Forum BATUDA  :: Grdelin (Carduelis Carduelis)-
Forum(o)Bir: